Liga u malom fudbalu (za sve rekreativce)

Zaključano
letacina
Postovi: 2
Pridružen/a: 23 feb 2010, 20:10
Kontakt:

Liga u malom fudbalu (za sve rekreativce)

Post Postao/la letacina » 24 feb 2010, 00:26

Predlažem organizovanje lige u malom fudbalu u kojoj bi učestvovalo 8-12 ekipa. Šta mislite o ovom prijedlogu, kakve su mogućnosti za njegovu sprovedbu, da li ima zainteresovanih na ovom forumu i da li neko ima ustaljenu družinu s kojom bi mogao organizovati ekipu?

Odnosi se samo na područje grada Sarajeva. I sve bi bilo zasnovano na amaterskom nivou, između obične raje koja voli igrati fudbal.
Zadnja izmjena: letacina, dana/u 25 feb 2010, 00:09, ukupno mijenjano 1 put.

Neutral
Postovi: 37923
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Liga u malom fudbalu (za sve rekreativce)

Post Postao/la Neutral » 24 feb 2010, 00:27

Ne kontam, kako to misliš. Je li baš profesionalno, ili nešto amatersko.

Avatar
miky_hz
Postovi: 23166
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Liga u malom fudbalu (za sve rekreativce)

Post Postao/la miky_hz » 24 feb 2010, 00:30

Nevjerujem da je moguce skupiti tolike ekipe,bila je ona ideja sa terminom pa je jedva 10-tak doslo na termin,a kamoli tolike ekipe da se sastavljaju...
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
ammarc
Postovi: 1258
Pridružen/a: 25 jan 2009, 22:06
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Liga u malom fudbalu (za sve rekreativce)

Post Postao/la ammarc » 24 feb 2010, 00:34

mozda je moguce skupiti ekipe,al mislim da je nemoguce organizovati to...taman ce recimo neka ekipa iz Bihaca doci u Mostar radi jedne utakmice...trebali bi se pravi klubovi osnovati...ideja nije losa,al nazalost mislim da je neizvodiva :roll:
"If you can't support us when we lose, don't support us when we win."
VFC & MUFC

letacina
Postovi: 2
Pridružen/a: 23 feb 2010, 20:10
Kontakt:

Re: Liga u malom fudbalu (za sve rekreativce)

Post Postao/la letacina » 25 feb 2010, 00:06

ammarc je napisao/la:mozda je moguce skupiti ekipe,al mislim da je nemoguce organizovati to...taman ce recimo neka ekipa iz Bihaca doci u Mostar radi jedne utakmice...trebali bi se pravi klubovi osnovati...ideja nije losa,al nazalost mislim da je neizvodiva :roll:

Odnosi se samo na područje Sarajeva ne na državni nivo.

Zašto bi bilo nemoguće naći ekipe. Koliko ljude redovno igra termine? Zar je toliki problem naći 5-10 ljudi i napraviti tim za takmičenje. Naravno, ne bi bilo loše da svaka ekipa unaprijed prati određen novčani iznos kojeg bi pobjednik na kraju osvojio.

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13143
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Liga u malom fudbalu (za sve rekreativce)

Post Postao/la Admir_Sa » 25 feb 2010, 03:05

letacina je napisao/la:
ammarc je napisao/la:mozda je moguce skupiti ekipe,al mislim da je nemoguce organizovati to...taman ce recimo neka ekipa iz Bihaca doci u Mostar radi jedne utakmice...trebali bi se pravi klubovi osnovati...ideja nije losa,al nazalost mislim da je neizvodiva :roll:

Odnosi se samo na područje Sarajeva ne na državni nivo.

Zašto bi bilo nemoguće naći ekipe. Koliko ljude redovno igra termine? Zar je toliki problem naći 5-10 ljudi i napraviti tim za takmičenje. Naravno, ne bi bilo loše da svaka ekipa unaprijed prati određen novčani iznos kojeg bi pobjednik na kraju osvojio.
Pobili bi se trecu utakmicu odma :roll:
nema potpisa

Zaključano

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.