Charlotte Bobcats

Where amazing happens.

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

Avatar
Wert
Postovi: 402
Pridružen/a: 21 feb 2010, 15:48
Lokacija: South
Kontakt:

Charlotte Bobcats

Post Postao/la Wert » 04 mar 2010, 21:58

Mislim da ce ova tema dobro biti ispisana uz ovu vijest :D
Kad imaš novac, svi te vole brate, svi žele s tobom život svoj da prate, kofol ti ime ne blate, a ima ih ko salate, jer fakat pare, pare svima drag si brate!

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Charlotte Bobcats

Post Postao/la Neutral » 04 mar 2010, 22:03

Koliko ja znam Michael Jordan je kupio Bobcatse. Ove sezone su dosta naprdovali u odnosu na prošle. Imaju sjajnog Gerralda Wallace i još par dobrih igrača. Igraju jako dobru odrabnu.

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: Charlotte Bobcats

Post Postao/la Wolverine » 04 mar 2010, 22:08

pun pogodak dovodjenje jacksona. htjeli su hughesa sad dovest, ali su odlustali.

Avatar
Wert
Postovi: 402
Pridružen/a: 21 feb 2010, 15:48
Lokacija: South
Kontakt:

Re: Charlotte Bobcats

Post Postao/la Wert » 04 mar 2010, 22:10

Ma htijedoh napisati tu vijest oko Jordana, koji je i prije bio suvlasnik Charlotta, al sam se nesto zbunio! FORZA CHARLOTTE :D
Kad imaš novac, svi te vole brate, svi žele s tobom život svoj da prate, kofol ti ime ne blate, a ima ih ko salate, jer fakat pare, pare svima drag si brate!

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6038
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: Charlotte Bobcats

Post Postao/la Pasha » 04 mar 2010, 22:13

Kad mnogi timovi imaju temu može i Charlotte.
Samo bi bilo lijepo da se napiše i nešto o istorijatu franšize. Ona doduše nije duga, al' ipak bi se trebalo nešto napisati.
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Charlotte Bobcats

Post Postao/la Neutral » 04 mar 2010, 22:16

Ja mislim da bi bilo najbolje da svaki NBA tim ima svoju temu, tako da se o svakoj može ponešto napisati. Također u onoj osnovnoj temi o NBA se onda može pisati općenito o statistici, trade-ovima, zakucavanjima, najboljim potezima i tako to. Mislim da bi tako ovaj podforum doveli u jedan odličan red, te tako bi upravo taj podforum bio i najbolji na cijelome forumu. Jao, zapitah se ja koliko sam puta spomenuo riječ "forum". :roll:

Pasha, zar nije tako najbolje.

Avatar
Wert
Postovi: 402
Pridružen/a: 21 feb 2010, 15:48
Lokacija: South
Kontakt:

Re: Charlotte Bobcats

Post Postao/la Wert » 04 mar 2010, 22:42

Pasha je napisao/la:Kad mnogi timovi imaju temu može i Charlotte.
Samo bi bilo lijepo da se napiše i nešto o istorijatu franšize. Ona doduše nije duga, al' ipak bi se trebalo nešto napisati.
Ovo je na Wikipediji, veoma kratko...
"Charlotte Bobcats američka profesionalna košarkaška momčad iz grada Charlotte, Sjeverna Karolina. Momčad je počela nastupati u NBA ligi 2004.g."
Do sada nisu nastupali u play-offu.
Najbolji igrač u dosadašnoj historiji kluba je Gerald Wallace. Od kvalitenijih igrača za franšizu nastupaju ili su nastupali Emeka Okafor(rookie godine 2005), Raymond Fellton, Tyson Chandler, Boris Diaw i novopridošli Stephen Jackson.
Kad imaš novac, svi te vole brate, svi žele s tobom život svoj da prate, kofol ti ime ne blate, a ima ih ko salate, jer fakat pare, pare svima drag si brate!

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: Charlotte Bobcats

Post Postao/la dema » 04 mar 2010, 22:50

s obzirom da ih je jordan kupio moraju mi biti dragi imaju jako dobrog trenera doveli tomasa koji igra jako dobro za njih walace jackson diaw sve dobri igraci ali mislim da im treba jos dobar organizator igre

Avatar
Wert
Postovi: 402
Pridružen/a: 21 feb 2010, 15:48
Lokacija: South
Kontakt:

Re: Charlotte Bobcats

Post Postao/la Wert » 04 mar 2010, 23:11

dema je napisao/la:s obzirom da ih je jordan kupio moraju mi biti dragi imaju jako dobrog trenera doveli tomasa koji igra jako dobro za njih walace jackson diaw sve dobri igraci ali mislim da im treba jos dobar organizator igre
Michael Jordan je ziva legenda. Tako da mislim da svi navijaci u NBA-u, makar malo simpatisu Bobcatse, ja koliko se sjecam on je njihov dres ili majcu nosio ispod dresa sa brojem 23 na utakmicama od Bullsa, dok je igrao i bio u top formi!
Kad imaš novac, svi te vole brate, svi žele s tobom život svoj da prate, kofol ti ime ne blate, a ima ih ko salate, jer fakat pare, pare svima drag si brate!

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: Charlotte Bobcats

Post Postao/la dema » 04 mar 2010, 23:15

ne kontam ovo dok je bio u bullsima nosio dres bobcatsa ili

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6038
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: Charlotte Bobcats

Post Postao/la Pasha » 04 mar 2010, 23:18

Jordan je nosio šorc koleđa North Caroline ispod šorca Chicaga. navodno mu je to donosilo sreču.
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: Charlotte Bobcats

Post Postao/la dema » 04 mar 2010, 23:19

e to da jer je igrao za njih

Avatar
Wert
Postovi: 402
Pridružen/a: 21 feb 2010, 15:48
Lokacija: South
Kontakt:

Re: Charlotte Bobcats

Post Postao/la Wert » 04 mar 2010, 23:30

Pasha je napisao/la:Jordan je nosio šorc koleđa North Caroline ispod šorca Chicaga. navodno mu je to donosilo sreču.
Moguce da sam pobrko, pa i Bobcatsi su iz Sjeverne Karoline!
Kad imaš novac, svi te vole brate, svi žele s tobom život svoj da prate, kofol ti ime ne blate, a ima ih ko salate, jer fakat pare, pare svima drag si brate!

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: Charlotte Bobcats

Post Postao/la Wolverine » 04 mar 2010, 23:56

Neutral je napisao/la:Ja mislim da bi bilo najbolje da svaki NBA tim ima svoju temu, tako da se o svakoj može ponešto napisati. Također u onoj osnovnoj temi o NBA se onda može pisati općenito o statistici, trade-ovima, zakucavanjima, najboljim potezima i tako to. Mislim da bi tako ovaj podforum doveli u jedan odličan red, te tako bi upravo taj podforum bio i najbolji na cijelome forumu. Jao, zapitah se ja koliko sam puta spomenuo riječ "forum". :roll:

Pasha, zar nije tako najbolje.
tako je, nek naprave posebno neki podforum unutar ovoga nba gdje bi bile teme o nba timovima, a ostalo nek budu ove ostale teme.

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Charlotte Bobcats

Post Postao/la Neutral » 04 mar 2010, 23:58

Wolverine je napisao/la:
Neutral je napisao/la:Ja mislim da bi bilo najbolje da svaki NBA tim ima svoju temu, tako da se o svakoj može ponešto napisati. Također u onoj osnovnoj temi o NBA se onda može pisati općenito o statistici, trade-ovima, zakucavanjima, najboljim potezima i tako to. Mislim da bi tako ovaj podforum doveli u jedan odličan red, te tako bi upravo taj podforum bio i najbolji na cijelome forumu. Jao, zapitah se ja koliko sam puta spomenuo riječ "forum". :roll:

Pasha, zar nije tako najbolje.
tako je, nek naprave posebno neki podforum unutar ovoga nba gdje bi bile teme o nba timovima, a ostalo nek budu ove ostale teme.

Da, siguran sam da bi tako dosta bolje bilo, te se ne bi kvarile sve teme sa nekim bez veze pričama. Taj potez bi odličan bio, i dosta bi unaprijedio podforum o NBA. Eto ti možeš praviti za svaku ekipu temu, pa ćemo je ja i ti ako Bog da svaki dan update , i naravno kome se još piše o NBA. ;)

za početak napravi temu, te sa Wikipedije kopiraj kada su osnovani, rooster , uspijesi, te njihov znak, i gdje igraju. Ionako nočiš uvijek na NBA temama kao i ja. :mrgreen:

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6038
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: Charlotte Bobcats

Post Postao/la Pasha » 05 mar 2010, 00:05

ma ne znam šta da Vam kažem o tome da svaki klub ima temu.
ako će se pisati na temi ok. međutim da ne bude kao recimo sa temama New Orleans ili Miami.
otvorene i ostavljeno 5-10 postove i sad teme postoje, al' se ništa više ne piše na njima.
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Charlotte Bobcats

Post Postao/la Neutral » 05 mar 2010, 00:08

Pasha je napisao/la:ma ne znam šta da Vam kažem o tome da svaki klub ima temu.
ako će se pisati na temi ok. međutim da ne bude kao recimo sa temama New Orleans ili Miami.
otvorene i ostavljeno 5-10 postove i sad teme postoje, al' se ništa više ne piše na njima.

Ne brini brate, kada Neutral kaže da će pisati po temama, onda će i pisati, samo što sam uvijek čekao da oni što kreiraju temu pišu o tome. Lahko je pisati svakodnevne informacije iz NBA i kako su te ekipe igrali, broj poena, skokova, asistencija, pa promjenu roostera i tih stvari. Meni je uvijek to zanimljivo bilo ;)

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: Charlotte Bobcats

Post Postao/la Wolverine » 05 mar 2010, 00:14

Neutral je napisao/la:
Pasha je napisao/la:ma ne znam šta da Vam kažem o tome da svaki klub ima temu.
ako će se pisati na temi ok. međutim da ne bude kao recimo sa temama New Orleans ili Miami.
otvorene i ostavljeno 5-10 postove i sad teme postoje, al' se ništa više ne piše na njima.

Ne brini brate, kada Neutral kaže da će pisati po temama, onda će i pisati, samo što sam uvijek čekao da oni što kreiraju temu pišu o tome. Lahko je pisati svakodnevne informacije iz NBA i kako su te ekipe igrali, broj poena, skokova, asistencija, pa promjenu roostera i tih stvari. Meni je uvijek to zanimljivo bilo ;)
i ja sam tu :D

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Charlotte Bobcats

Post Postao/la Neutral » 05 mar 2010, 00:22

Pa eto Vukiću, idi pravi teme, ali prvo početnu uradi kvalitetno, pa ćemo onda redovno pisati na njima. Također sam siguran da će i ostali momci što prate NBA uživati u novim temama. Tako neće biti haosa na temama o NBA i njegovim timovima. Šta znaš, možda nas nekada posjeti i navijač Golden State Warriorsa.

Također se nadam da te teme neće biti teme za spamanja pojedinaca koji samo gledaju na kvantitet svojih postova, a ne na kvalitet. E tako, Wolvi pa samo hrabro, i uredno.

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: Charlotte Bobcats

Post Postao/la Wolverine » 05 mar 2010, 00:26

to nek modovi rade, tacnije nek otvore podforum, i premjeste postojee teme tamo. nije problem otvarat teme.

Odgovori

Natrag na “NBA”

Online

Trenutno korisnika/ca: Napapijri i 14 gostiju.