OFK Gradina Srebrenik

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
King Kenny
Postovi: 2516
Pridružen/a: 24 jul 2010, 16:34
Lokacija: ...na zrnu soli...
Kontakt:

Re: NK Gradina Srebrenik

Post Postao/la King Kenny » 29 sep 2010, 14:21

mačak u čizmama je napisao/la:Uh, pa ovo negdje bogu iza nogu a čuo sam da je Srebrenik mjesna zajednica koja pripada Gradačcu. Moraću malo potegnuti veze u Gradačcu pa da daju neku paru i za ovu nedođiju.
jarane nemoj se ljutit al ovo je najveca glupost koju sam cuo u zadnje vrijeme,ne znam ko ti ovo rece :?
dodji u grad pa vidi da li je nedođija ;)
Ljubav prema crveno-crnoj boji ~Fk Sloboda~ ~Ac Milan~

YNWA!

Avatar
PirloSTB
Postovi: 134
Pridružen/a: 12 sep 2010, 21:05
Lokacija: Dvije sobe i kuhinja
Kontakt:

Re: NK Gradina Srebrenik

Post Postao/la PirloSTB » 29 sep 2010, 23:44

mačak u čizmama je napisao/la:Uh, pa ovo negdje bogu iza nogu a čuo sam da je Srebrenik mjesna zajednica koja pripada Gradačcu. Moraću malo potegnuti veze u Gradačcu pa da daju neku paru i za ovu nedođiju.
jesi li uvijek ovako duhovit ili si to samo danas preskočio lijekove :lol: :lol:

Avatar
Raz_ba
Postovi: 749
Pridružen/a: 14 avg 2009, 10:47
Kontakt:

Re: NK Gradina Srebrenik

Post Postao/la Raz_ba » 30 sep 2010, 02:20

King Kenny je napisao/la:
mačak u čizmama je napisao/la:Uh, pa ovo negdje bogu iza nogu a čuo sam da je Srebrenik mjesna zajednica koja pripada Gradačcu. Moraću malo potegnuti veze u Gradačcu pa da daju neku paru i za ovu nedođiju.
jarane nemoj se ljutit al ovo je najveca glupost koju sam cuo u zadnje vrijeme,ne znam ko ti ovo rece :?
dodji u grad pa vidi da li je nedođija ;)

Što ga zoveš u grad, zovi ga Srebrnik pa nek vidi.
A đe da znam?!

seven
Postovi: 1559
Pridružen/a: 15 jul 2010, 13:24
Kontakt:

Re: NK Gradina Srebrenik

Post Postao/la seven » 30 sep 2010, 07:42

mačak u čizmama je napisao/la:Uh, pa ovo negdje bogu iza nogu a čuo sam da je Srebrenik mjesna zajednica koja pripada Gradačcu. Moraću malo potegnuti veze u Gradačcu pa da daju neku paru i za ovu nedođiju.
Srebrnik ti je jedno seoce (rampa i stanica gdje je nekad stajao voz) kraj Gradačca i inače su im sve institucije u Gradačcu Sud, Policija, Biblioteka (u stvari ima pokretna biblioteka koja iz Gradačca obilazi okolna sela i tako to)
:D

Avatar
PirloSTB
Postovi: 134
Pridružen/a: 12 sep 2010, 21:05
Lokacija: Dvije sobe i kuhinja
Kontakt:

Re: NK Gradina Srebrenik

Post Postao/la PirloSTB » 01 okt 2010, 02:04

Gradina preokretom do pobjede nad Krajinom

Gradina je došla do druge ovosezonske pobjede, koju su u subotu ostvarili nad Krajinom od 2:1 golovima „rezerviste“ Žerića, te stopera Harisa Kešetovića, čime su „plavi“ pobjegli s dna tabele. - Vrlo je bitno da smo pobijedili i to zasluženo, te da smo, što je posebno značajno, do trijumfa došli nakon što smo gubili. Vrlo malo ekipa se danas može vratiti u igru i pobijediti, a mi smo upravo u tome uspjeli. Ako išta vrijedi, onda vrijedi upravo ovaj preokret, kazao je trener Gradine Fahrudin Zejnilović. Zadnja linija na čelu sa golmanom Zukićem djelovala je dosta solidno, gdje su Škahić i Savić u nekoliko navrata sjajno probijali bokove a Haris Kešetović pogodio za pobjedu. Vezni red nije odigrao briljantno, ali svi mogu dobiti prolaznu ocjenu. Salihbašić je kao i obično bio borben, kapiten Kešetović povezivao linije, Salkić do izlaska na momente opasan, a čini se da Malik Smajlović polako ulazi u sve bolju formu. Sadiković se nije najbolje snašao u debiju, što ne znači da neće biti pravi kasnije. Iako Popara nije zabio i ovoga puta je bio na visini zadatka, dok je Ordagić unio dosta živosti. Junak susreta Žerić je konačno odigrao pravu partiju. Trebalo mu je dvadeset sekundi da uđe i zabije, a da je u pojedinim momentima bio prisebniji, mogao je pogoditi barem još jednom ili dvaput.

MokeGradačac
Postovi: 72
Pridružen/a: 22 sep 2009, 23:06
Kontakt:

Re: NK Gradina Srebrenik

Post Postao/la MokeGradačac » 10 okt 2010, 00:14

Kakav vam je igrac mladi Huseinbasic?
pozz iz Gradačca

Avatar
AlmirexSTB
Postovi: 37
Pridružen/a: 26 sep 2010, 17:31
Lokacija: Srebrenik
Kontakt:

Re: NK Gradina Srebrenik

Post Postao/la AlmirexSTB » 23 okt 2010, 17:32

NK Gradina 4 : 1 FK Gorazde :)

Avatar
AlmirexSTB
Postovi: 37
Pridružen/a: 26 sep 2010, 17:31
Lokacija: Srebrenik
Kontakt:

Re: NK Gradina Srebrenik

Post Postao/la AlmirexSTB » 23 okt 2010, 17:34

MokeGradačac je napisao/la:Kakav vam je igrac mladi Huseinbasic?
pozz iz Gradačca

Za sada dobar ;)

Avatar
PirloSTB
Postovi: 134
Pridružen/a: 12 sep 2010, 21:05
Lokacija: Dvije sobe i kuhinja
Kontakt:

Re: NK Gradina Srebrenik

Post Postao/la PirloSTB » 10 mar 2011, 00:52

slika

decko007
Postovi: 45
Pridružen/a: 22 feb 2011, 10:53
Kontakt:

Re: NK Gradina Srebrenik

Post Postao/la decko007 » 14 mar 2011, 09:56

seven je napisao/la:
mačak u čizmama je napisao/la:Uh, pa ovo negdje bogu iza nogu a čuo sam da je Srebrenik mjesna zajednica koja pripada Gradačcu. Moraću malo potegnuti veze u Gradačcu pa da daju neku paru i za ovu nedođiju.
Srebrnik ti je jedno seoce (rampa i stanica gdje je nekad stajao voz) kraj Gradačca i inače su im sve institucije u Gradačcu Sud, Policija, Biblioteka (u stvari ima pokretna biblioteka koja iz Gradačca obilazi okolna sela i tako to)
:D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Samit
Postovi: 302
Pridružen/a: 13 jul 2010, 14:21
Kontakt:

Re: NK Gradina Srebrenik

Post Postao/la Samit » 17 mar 2011, 18:35

Poštovani prijatelji navijači Gradine potrebna mi je pomoć. Već godinu dana sam u (ne)mogućoj misiji . pokušaju da na jedno mesto stavim sve završne tabele, svih fudbalskih. Nogometnih liga, po sezonama i rangovima takmičenja od 1920. do 1992.godine na prosotru od Triglava do Đevđelije. Kako samo deo toga izgleda možete pogledati i na Vremeplovu ligaških takmičenja na ovom istom forumu.

Molim one koji imaju bilo kakve završne tabele da mi pomognu. Potrebne su mi završne tabele liga u kojima je učestvovao Vaš klub, za period 1920 - 1992. Podatke (onaj ko ima) može postaviti na forumu - u vremeplovu ili mi poslati na emal. Ako je nekakva utjeha ne trebaju mi tablice Prve i Druge savezne lige / imam ih sve.

[email protected]

Može tipkano, može skenirano ili slikano iz monografija ili starih novina, odnosno biltena.

Ko je spreman da pomogne može me kontaktirati i privatnom porukom

Nadam se da ne tražim previše.

Hvala

srebrenik1333
Postovi: 17
Pridružen/a: 11 jan 2011, 01:06
Kontakt:

Re: NK Gradina Srebrenik

Post Postao/la srebrenik1333 » 30 jun 2011, 21:08

Kako je izjavio predsjednik kluba Dzevad Drapic teska sezona ocekuje Gradinu iz Srebrenika i najvjerovatnije ispadanje u 2. ligu ako općina Srebrenik ne stane iza kluba, jer sponzora nema kako on kaze nikom nije zanimljiva 1.liga FBiH.

srebrenik1333
Postovi: 17
Pridružen/a: 11 jan 2011, 01:06
Kontakt:

Re: NK Gradina Srebrenik

Post Postao/la srebrenik1333 » 30 jun 2011, 21:15

Ibrahim Škahić, stoper federalnog prvoligaša, Gradine iz Srebrenika, kao što smo nedavno i najavili, priključio se pripremama Sarajeva. Talentovani stoper odigrao je jučerašnju test utakmicu, zadovoljio struku tima sa Koševa, ali za sada je daleko od Bordo dresa...

Naime, ovom igraču ponuđeno je da se priključi juniorskom timu, što je, prema trenutnom stanju, Škahić odbio.

Naime, prvotimac Gradine, za sada je odlučio ostati u federalnom prvoligašu, jer je standardni prvotimac, a uz nastupe za prvi tim Škahić igra i za juniore Gradine. Prelaskom u Sarajevo, ostao bi bez nastupa za seniorski tim, čime bi mnogo izgubio.

Pametan potez Škaha :)

sony_91
Postovi: 2135
Pridružen/a: 15 feb 2010, 11:59
Lokacija: Somewhere in Posavina
Kontakt:

Re: NK Gradina Srebrenik

Post Postao/la sony_91 » 08 jul 2011, 12:51

Gradina sa pripremama za novu sezonu počinje u nedjelju 10.07.

sony_91
Postovi: 2135
Pridružen/a: 15 feb 2010, 11:59
Lokacija: Somewhere in Posavina
Kontakt:

Re: NK Gradina Srebrenik

Post Postao/la sony_91 » 27 jul 2011, 16:44

Danas komšijski derbi:
NK Gradina Srebrenik vs. NK Bratstvo Gračanica

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Gradina Srebrenik

Post Postao/la astra1922 » 25 avg 2011, 21:32

sta je ovo izgleda da slabo ko ima internet u srebreniku imal neko ziv na ovom vasem foru :lol: :lol: :lol: mu
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Avatar
JetSet_Hantraga
Postovi: 820
Pridružen/a: 30 mar 2010, 11:04
Lokacija: Srebren-grad
Kontakt:

Re: NK Gradina Srebrenik

Post Postao/la JetSet_Hantraga » 26 avg 2011, 04:26

astra1922 je napisao/la:sta je ovo izgleda da slabo ko ima internet u srebreniku imal neko ziv na ovom vasem foru :lol: :lol: :lol: mu
Nema u Srebreniku niko internet, prosurfamo samo kad odemo kod rodbine ili prijatelja. :lol:

Mi smo Apachi, najjaci smo najjaci! :D
Đipke sa Bara, zakačio se sa nama, Crnim vranama.

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Gradina Srebrenik

Post Postao/la astra1922 » 26 avg 2011, 11:55

mislim da gradina zasluzuje malo vise paznje haman ste svi digli ruke od nje.prostrite sergiju da nastave trenirat :lol: :lol: :lol:
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

decko007
Postovi: 45
Pridružen/a: 22 feb 2011, 10:53
Kontakt:

Re: NK Gradina Srebrenik

Post Postao/la decko007 » 26 avg 2011, 18:20

astra1922 je napisao/la:mislim da gradina zasluzuje malo vise paznje haman ste svi digli ruke od nje.prostrite sergiju da nastave trenirat :lol: :lol: :lol:
nije tacno da su se digle ruke od gradine, nego postoji blogger gdje se prate desavanja oko FK Gradine...

Benjo_AFC86
Moderator
Postovi: 3508
Pridružen/a: 11 okt 2010, 12:35
Kontakt:

Re: NK Gradina Srebrenik

Post Postao/la Benjo_AFC86 » 27 avg 2011, 13:24

astra1922 je napisao/la:mislim da gradina zasluzuje malo vise paznje haman ste svi digli ruke od nje.prostrite sergiju da nastave trenirat :lol: :lol: :lol:

Ako ti ne pratiš blog Gradine to je tvoj problem :D
OFK Gradina Srebrenik
Silver Town Boys

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.