Zasto navijate bas za tim koji navijate?

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
D1n0
Postovi: 906
Pridružen/a: 03 feb 2010, 01:49
Lokacija: Metković
Kontakt:

Zasto navijate bas za tim koji navijate?

Post Postao/la D1n0 » 10 apr 2010, 03:00

Zasto navijate bas za tim koji navijate?

Chelsea FC: One name: Gianfranco Zola. :D

Bayern: Poceo sam navijate za Bayern kad sam bio u Olympiastadion(mislim 2003)

Atletico: Poceo sam navijati za Atletico kad je Torres igrao!
DIRK NOWITZKI!!!

NBA Champion
NBA Finals MVP
NBA Regular Season MVP
10 x All Star
4 x NBA All-First team
FIBA World Championship MVP
Eurobasket MVP

Avatar
addebisi
Postovi: 470
Pridružen/a: 09 nov 2009, 17:36
Kontakt:

Re: Zasto navijate bas za tim koji navijate?

Post Postao/la addebisi » 10 apr 2010, 03:55

druze ne znam kako mozes navijat/simpatizirat 3 kluba gotovo podjednaka i gotovo rivale ali tvoj izbor... ja et navijam za barcu od 96 zbog ronalda(el fenomena), tetka me na njeg nalozila itd, kad je otiso u inter barca vec u srcu ostala inter malo vise poceo pratit a kad je zavrsio u realu srce cijelo pripalo barci sto se medjunarodnog fubala tice...

Avatar
marseille_unique
Postovi: 1869
Pridružen/a: 28 jun 2009, 02:36
Lokacija: TUZLANSKI_MALISA
Kontakt:

Re: Zasto navijate bas za tim koji navijate?

Post Postao/la marseille_unique » 10 apr 2010, 06:30

za marseille zato radi stadiona, mediterana, jer mi je moje prezime i moj pradjed iz bilece iz hercegovine sto je dio mediterana i smatram da je marseille najveci mediteranski klub i radi tog mediterasnkog smeka i sredozemnog mora, i mislim da je to to uglavnom i jendostavno ima tu neki posebni smek ne znam kako da objasim ali taj stadion kraj mora i mediterana i navijanje i tribine koje mu daju poseban smek
Nikad ne zaboravite da su Ljiljani nasa prava zastava, i da nam je Jedna si Jedina himna.
Ucinimo sve da se nametnuta zastava i himna ne nalaze na tribinama i u javnosti.
Tuzlanski_Malisa

amadeus21
Postovi: 1203
Pridružen/a: 07 avg 2008, 11:26
Lokacija: Tu je negdje..
Kontakt:

Re: Zasto navijate bas za tim koji navijate?

Post Postao/la amadeus21 » 10 apr 2010, 08:17

Ko bi odolio onoj sjajnoj generaciji Valencije? Claudio Lopez, Mendieta, Gerard Lopez, Kily Gonzalez, Canizares, Djukic, Angloma, Farinos, Ilie, Luis Milla, Amadeo Carboni...??? igrali su prelijepo one sezone kad su igrali prvo od dva finala LP, i te godine sam postao slab na njih...dotad nisam ni za kog ono bas navijao, samo sam sipatisao Lazio...ali kad ih je ova masina satrala 5-2 te iste godine, pa mozda cak i od te utakmice postao sam navijac Valencije... ta generacija se odmah rasula nakon tog finala, ali su poslije dosli "neki novi klinci" Carew, Diego Alonso, Salva Ballesta, Aimar, i tako dalje...jedan od najsretnijih trenutaka u zadnjih par godina mi je bio dolazak Fernanda Morientesa... a kad je David Villa dosao (u paketu sa Regueirom i Kluivertom), imao sam strasan predosjecaj da ce postat glavni igrac i najbolji strijelac, a nisam imao pojma da se radi o takvoj zvijeri...takav isti feeling sam imao u vezi Mate kad je dosao iz Reala, bas se vidjelo na njemu da ce biti veliki igrac...uh, rastegoh ja...al nema veze... :)
AMUNT VALENCIA!
1Domenech 2Correia 3Lato 4Mangala 5Paulista 6Ferro 7Guedes 8Soler 9Gameiro 10Oliva 11Cutrone 12Diakhaby 13Cillessen 14Gaya 15Guillamon 16Blanco 17Cheryshev 18Wass 19Racic 20Lee 21Vallejo 22Maxi 23Jason 25Rivero 30Musah

Avatar
Arogantni
Postovi: 1352
Pridružen/a: 02 apr 2010, 19:51
Lokacija: Sarajevo-Grbavica-Jug
Kontakt:

Re: Zasto navijate bas za tim koji navijate?

Post Postao/la Arogantni » 10 apr 2010, 08:19

Zeljo-to je uvijek bio klub raje i tim za koga su svi navijali i mali i veliki i stari i mladi
Juventus-Juve je uvijek bio i uvijek ce ostati najveci italijanski klub bez obzira sto neki kovali urote protiv njega(inter i milan), on je uvijek iz tih urota postajao jaci.
Lyon-Lyon je u ovom trenutku najbolji i najjaci tim francuske lige i posebno ih gotivim od dolaska Pjanica.
Real M.-Nesto ih ne gotivim al su mi dragi sto uvijek naguze Barcu kad treba jer Barca mi je medju 3 tima koje najvise mrzim.
Liverpool-Bez obzira sta neki mislili Redsi su najveci tim uEngleskoj i definitivno su tim za koji treba navijati.

Od ovih klubova Ja samo navijam za Zelju i Juve ali su mi i ova 3 gore navedena draga.
Sve stvari su prolazne samo su 2 vječne, a to su JUVE i FK ZELJO...

Bice JUVE opet sampion akoBOGda!!!

★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
Offside
Postovi: 440
Pridružen/a: 04 nov 2009, 02:51
Kontakt:

Re: Zasto navijate bas za tim koji navijate?

Post Postao/la Offside » 10 apr 2010, 09:14

Moj tim je Marsonija, tamo sam sredinom 90.tih u izbjeglištvu kao klinjo prepoznat kao talenat i tu sam proveo 5 nezaboravnih godina gdje sam o fudbalu naučio sve i trenirao u jednoj generaciji nevjerovatno talentiranih omladinaca i danas mi na čast ide što sam u tim kategorijama bio kapiten Ivici Oliću. To je prva ljubav, a ona je vječna. Za Zagrebački Dinamo jer mi je dajdža bio prvotimac 70.tih godina, moj idol Mujčin u to vrijeme glavna zvijezda, a ja sa tek napunjenih 17 godina prepoznat od strane modrog velikana kao potencijal sa kojim su potpisali stipendijski ugovor. Pet dana treniranja sa zvijezdama poput braće Šimić, Prosinečkog, Mujčina, Viduke, Ladića, Bišćana, Marića, Cvitanovića itd, su ujedno bila ispostaviće se vrhunac moje karijere. Dva kluba koja su obilježila moju fudbalsku baladu... Od stranih klubova Fiorentina, zbog jednog čovjeka se rodila ta ljubav, a on je Gabriel Omar Batistuta.
"Inzaghi-a je majka rodila u ofsajdu" by Alex Ferguson

Avatar
Emir_ZENICA
Postovi: 4654
Pridružen/a: 14 feb 2009, 16:34
Lokacija: JUG
Kontakt:

Re: Zasto navijate bas za tim koji navijate?

Post Postao/la Emir_ZENICA » 10 apr 2010, 09:28

CELIK i Bayern Munchen ;)
A C A B !

Strumph_tm87
Postovi: 227
Pridružen/a: 27 mar 2010, 12:13
Kontakt:

Re: Zasto navijate bas za tim koji navijate?

Post Postao/la Strumph_tm87 » 10 apr 2010, 09:41

Za Zelju se ne navija, Zeljo se voli. Volim ga zbog njegove histore, nacina na koji je osnovan i ko ga je osnovao te zbog prkosa protiv svih onih koji su ga htjeli ugasiti i unistiti.
VIVA LJOZE VIVA MANIA
Mnogi od nas za tebe zivote su dali, da sutra zatreba opet bi za tebe pali!

Avatar
juzni vjetar!
Postovi: 747
Pridružen/a: 29 nov 2008, 13:21
Lokacija: Estadio Vicente Calderon, Madrid
Kontakt:

Re: Zasto navijate bas za tim koji navijate?

Post Postao/la juzni vjetar! » 10 apr 2010, 10:19

za Atletico zbog najboljih navijaca na svijetu i velike historije preljepog stadiona itd volim i barcu jos od 98 :D
La liga * Winners (9):
copa del rey Winners (9):
UEFA Cup Winners' Cup Winners (1): . Intercontinental Cup Winners (1):

Los Colchoneros !

Avatar
daffy
Postovi: 2643
Pridružen/a: 29 okt 2009, 09:31
Lokacija: Bratislava
Kontakt:

Re: Zasto navijate bas za tim koji navijate?

Post Postao/la daffy » 10 apr 2010, 11:00

navija za Atletico , a voli i Barcu :roll: ... isto kao da neki Romansita kaze da voli Milan.. :roll:

za Juve radi prelijepih dresova i radi lijepog imena Juventus.. i radi Trezegueta i Alessandra Del Piera!!
Football Identity. Izaberite da li cete biti Manager, Igrac ili Novinar.

Nema botova, trenira vas onaj sto je manager, a manager kupuje vas igrace. BiH liga tek pocela.

Vise info na http://sportsport.ba/forum/viewtopic.php?f=44&t=2700

Avatar
CollegeGunner
Postovi: 872
Pridružen/a: 27 mar 2010, 18:11
Kontakt:

Re: Zasto navijate bas za tim koji navijate?

Post Postao/la CollegeGunner » 10 apr 2010, 11:30

daffy je napisao/la:navija za Atletico , a voli i Barcu :roll: ... isto kao da neki Romansita kaze da voli Milan.. :roll:

za Juve radi prelijepih dresova i radi lijepog imena Juventus.. i radi Trezegueta i Alessandra Del Piera!!
Navijam za Atletico,a posto su oni slabi onda sam poceo da navijam i za Barcu, cisto da bi se mogao folirati. Ima puno slucajeva, kada neko navija za jedan klub + Barca. Ne kaze se djaba "Svaki seljak moze da navija za Barcu" :roll:
Jos i vrijedja ostale timove. Cuj Juve propali tim...a prati fudbal od 98, mozda 2008 :arrow:
Before Wenger, Arsenal had finished top four in 23 out of 92 seasons. Under him, it is 15 out of 15.

........................................With Wenger until the end...........................................

Avatar
juzni vjetar!
Postovi: 747
Pridružen/a: 29 nov 2008, 13:21
Lokacija: Estadio Vicente Calderon, Madrid
Kontakt:

Re: Zasto navijate bas za tim koji navijate?

Post Postao/la juzni vjetar! » 10 apr 2010, 11:33

spamas djete tema... Atletico bi se poigrao sa jadnim arssenalom u svako doba a kako je slab u finalu kupa kralja i semifinal evropa legue :roll: a to za seljak ide prijava ;)
Zadnja izmjena: juzni vjetar!, dana/u 10 apr 2010, 11:35, ukupno mijenjano 1 put.
La liga * Winners (9):
copa del rey Winners (9):
UEFA Cup Winners' Cup Winners (1): . Intercontinental Cup Winners (1):

Los Colchoneros !

Avatar
harry_90
Postovi: 19805
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: Zasto navijate bas za tim koji navijate?

Post Postao/la harry_90 » 10 apr 2010, 11:34

SLOBODAi CHELSEA
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
CollegeGunner
Postovi: 872
Pridružen/a: 27 mar 2010, 18:11
Kontakt:

Re: Zasto navijate bas za tim koji navijate?

Post Postao/la CollegeGunner » 10 apr 2010, 11:38

juzni vjetar! je napisao/la:spamas djete tema... Atletico bi se poigrao sa jadnim arssenalom u svako doba a kako je slab u finalu kupa kralja i semifinal evropa legue :roll:
djete? :lol: GRAMATIKA...jesi cuo za tu rijec?!
Naravno ko sto se poigrao na Emirates kupu, kada su vas nase rezerve savladale bez problema...
I Portsmouth je ne tako daleko osvojio Kup, pa to treba da znaci da je jak i da bi se poigrao sa Realom, i Fulham je u polufinalu EL, pa to treba da znaci da je jaci od Chelskog :?:
Rado bi se raspravljo s tobom, jel bi to bila najlaksa rasprava, al ne na ovoj temi. Mozda na temi Atletica, a ja, ona je po 56 put zakljucana. Veliki klub nema sta... :roll:
Before Wenger, Arsenal had finished top four in 23 out of 92 seasons. Under him, it is 15 out of 15.

........................................With Wenger until the end...........................................

Avatar
Babilon
Postovi: 898
Pridružen/a: 10 feb 2010, 19:15
Kontakt:

Re: Zasto navijate bas za tim koji navijate?

Post Postao/la Babilon » 10 apr 2010, 11:40

Netko moze navijati za strano,voliti tuđe al to nije slucaj u mene: Zrinjski je zivot i vise od toga,osjecaj kad ulazis na stadion,kad se potigne gol,osjecaj tuge i radosti,svakodnevno pracenje događanja oko kluba,biti dio te ljubavi moze se samo ako podupires svoj lokalni klub!
HSK ZRINJSKI MOSTAR!Ostalo nije bitno ,mozes pogledati el clasico ,uzivat u nogometu ,al sve je to tuđe a ovo je moje,nase i kakvo je takvo je,bit ce nakada i u nas bolje!
HSK Zrinjski Mostar

Avatar
juzni vjetar!
Postovi: 747
Pridružen/a: 29 nov 2008, 13:21
Lokacija: Estadio Vicente Calderon, Madrid
Kontakt:

Re: Zasto navijate bas za tim koji navijate?

Post Postao/la juzni vjetar! » 10 apr 2010, 11:45

CollegeGunner je napisao/la:
juzni vjetar! je napisao/la:spamas djete tema... Atletico bi se poigrao sa jadnim arssenalom u svako doba a kako je slab u finalu kupa kralja i semifinal evropa legue :roll:
djete? :lol: GRAMATIKA...jesi cuo za tu rijec?!
Naravno ko sto se poigrao na Emirates kupu, kada su vas nase rezerve savladale bez problema...
I Portsmouth je ne tako daleko osvojio Kup, pa to treba da znaci da je jak i da bi se poigrao sa Realom, i Fulham je u polufinalu EL, pa to treba da znaci da je jaci od Chelskog :?:
Rado bi se raspravljo s tobom, jel bi to bila najlaksa rasprava, al ne na ovoj temi. Mozda na temi Atletica, a ja, ona je po 56 put zakljucana. Veliki klub nema sta... :roll:
taj slabi tim je pobjedio barcu kojoj vi niste u 2 utakmice uputili 4 suta ;) smjesni ste 8-)
La liga * Winners (9):
copa del rey Winners (9):
UEFA Cup Winners' Cup Winners (1): . Intercontinental Cup Winners (1):

Los Colchoneros !

Avatar
CollegeGunner
Postovi: 872
Pridružen/a: 27 mar 2010, 18:11
Kontakt:

Re: Zasto navijate bas za tim koji navijate?

Post Postao/la CollegeGunner » 10 apr 2010, 11:48

juzni vjetar! je napisao/la:
CollegeGunner je napisao/la:
juzni vjetar! je napisao/la:spamas djete tema... Atletico bi se poigrao sa jadnim arssenalom u svako doba a kako je slab u finalu kupa kralja i semifinal evropa legue :roll:
djete? :lol: GRAMATIKA...jesi cuo za tu rijec?!
Naravno ko sto se poigrao na Emirates kupu, kada su vas nase rezerve savladale bez problema...
I Portsmouth je ne tako daleko osvojio Kup, pa to treba da znaci da je jak i da bi se poigrao sa Realom, i Fulham je u polufinalu EL, pa to treba da znaci da je jaci od Chelskog :?:
Rado bi se raspravljo s tobom, jel bi to bila najlaksa rasprava, al ne na ovoj temi. Mozda na temi Atletica, a ja, ona je po 56 put zakljucana. Veliki klub nema sta... :roll:
taj slabi tim je pobjedio barcu kojoj vi niste u 2 utakmice uputili 4 suta ;) smjesni ste 8-)
"smjesni" slika slika
Before Wenger, Arsenal had finished top four in 23 out of 92 seasons. Under him, it is 15 out of 15.

........................................With Wenger until the end...........................................

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14587
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Zasto navijate bas za tim koji navijate?

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 10 apr 2010, 12:32

po meni poGloopa tema, al nea veze...

F.K Sarajevo - Chelsea F.C

Avatar
senoRA
Postovi: 410
Pridružen/a: 01 avg 2009, 23:29
Lokacija: Most@r
Kontakt:

Re: Zasto navijate bas za tim koji navijate?

Post Postao/la senoRA » 10 apr 2010, 12:34

VELEŽ
REAL MADRID

BrigateBL
Postovi: 512
Pridružen/a: 15 maj 2008, 17:10
Kontakt:

Re: Zasto navijate bas za tim koji navijate?

Post Postao/la BrigateBL » 10 apr 2010, 12:42

Zbog prvog odlaska na Marakanu, Seletovih prodora i porodicne tradicije. Od malena sam slusao price o gospodinu Rajku, Sekiju, Dzaji , Pizonu, Bori i logicno je bilo nastaviti ...
Kao klinac sam prvi put otisao na Marakanu i odmah se zaljubio u crveno bijele boje, navijace Cigane tada Delije nisu ni postojale. SEstic je tu utakmicu odigrao sjajno , driblao je protivnike do besvjesti a ja sam kasnije nakon svakog driblinga govorio Sestic. Na kraju utakmice sam dobio i prvi dres i gotovo 8-) a kasnije je dosao Piksi, Dejo i ostalo je istorija :P

Naravno kao Banjalucanin tu je i BORAC
NISU NAS SLOMILE OVE TESKE GODINE...

Odgovori

Natrag na “Međunarodni fudbal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.