AS Roma

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
H8Z7
Postovi: 4087
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la H8Z7 » 22 apr 2024, 21:27

Realno malo ko je očekivao pobjedu protiv izuzetno kvalitetne i uigrane Bolonje. Zgusnut raspored do kraja samo da ne bude povreda. Stava sam da Napoliu i Juventusu možemo uzeti bodove. Na ljeto nam treba napadač Lukaku ide, prodao bih Abraham prvom prilikom i doveo nekog umjesto njega. Dobiti Udineze u tih 20 minuta mislim da možemo.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Thasos
Postovi: 207
Pridružen/a: 24 maj 2022, 20:03
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Thasos » 23 apr 2024, 10:46

Vrlo loša postavka od strane ddr i umor koji je više nego evidentan doveli su do teškog poraza. Nadam se da za 20 min možemo dobiti Udine. U protivnom dobro nam se klima 5 mjesto

Avatar
Denno
Postovi: 3852
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 24 apr 2024, 14:16

H8Z7 je napisao/la:
22 apr 2024, 21:27
Realno malo ko je očekivao pobjedu protiv izuzetno kvalitetne i uigrane Bolonje. Zgusnut raspored do kraja samo da ne bude povreda. Stava sam da Napoliu i Juventusu možemo uzeti bodove. Na ljeto nam treba napadač Lukaku ide, prodao bih Abraham prvom prilikom i doveo nekog umjesto njega. Dobiti Udineze u tih 20 minuta mislim da možemo.
Za Abrahama smo dali 40mil a sad ne mozemo dobiti nista za njega, vjerovatno ce se forsirati iduce sezone da bi mu se digla cijena, sto mislim da je pogresno. Azmoun je daleko bolje rjesenje za rotaciju i sve, jer ni jedan ni drugi nisu kvalitet za prvog napadaca. Iranac mora se priznati svaki put ulaskom unese zivost, jedna od onih "djelotvornih" izmjena kao Saraf npr.
Valjala bi nam ta lp u pm, jedno 3-4 igraca nam treba za ozbiljan nivo. napoli koliko god los ove sezone, protiv nas ce se itekako nabrijati, bit ce tesko dole, bod dosta, juve atalanta sve teske utakmice, iskreno u lp nas vidim samo ako atalanta bas zabrlja i jos koji put do kraja im se desi cagliari, verona...
embrace the chaos

Avatar
Surreal
Postovi: 7295
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Surreal » 25 apr 2024, 11:04

Moramo dobiti Udinese u ovih dvadeset minuta danas.

Ozbiljno se počelo pričati o Chiesi, a sad je vijest i da ganjamo Matipa za dž.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Avatar
H8Z7
Postovi: 4087
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la H8Z7 » 25 apr 2024, 11:27

Denno je napisao/la:
24 apr 2024, 14:16
H8Z7 je napisao/la:
22 apr 2024, 21:27
Realno malo ko je očekivao pobjedu protiv izuzetno kvalitetne i uigrane Bolonje. Zgusnut raspored do kraja samo da ne bude povreda. Stava sam da Napoliu i Juventusu možemo uzeti bodove. Na ljeto nam treba napadač Lukaku ide, prodao bih Abraham prvom prilikom i doveo nekog umjesto njega. Dobiti Udineze u tih 20 minuta mislim da možemo.
Za Abrahama smo dali 40mil a sad ne mozemo dobiti nista za njega, vjerovatno ce se forsirati iduce sezone da bi mu se digla cijena, sto mislim da je pogresno. Azmoun je daleko bolje rjesenje za rotaciju i sve, jer ni jedan ni drugi nisu kvalitet za prvog napadaca. Iranac mora se priznati svaki put ulaskom unese zivost, jedna od onih "djelotvornih" izmjena kao Saraf npr.
Valjala bi nam ta lp u pm, jedno 3-4 igraca nam treba za ozbiljan nivo. napoli koliko god los ove sezone, protiv nas ce se itekako nabrijati, bit ce tesko dole, bod dosta, juve atalanta sve teske utakmice, iskreno u lp nas vidim samo ako atalanta bas zabrlja i jos koji put do kraja im se desi cagliari, verona...
Nadam se za Abraham da će stići ponuda Arapa ili Chelsea. :mrgreen: Azmoun što kažeš uvijek unese neke živosti, što se tiče utakmica samo protiv Atalanta očekivam povuci potegni, mislim da ćemo i Napoli i Juventus dobiti. Neće biti lagano ali očekujem pobjedu.

Ima li danas prenosa onih 20 minuta, ako ima gdje i ukoliko jer nigdje ne mogu pronaći.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
H8Z7
Postovi: 4087
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la H8Z7 » 25 apr 2024, 20:26

Pobjedaa izuzetno važan tri boda
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Thasos
Postovi: 207
Pridružen/a: 24 maj 2022, 20:03
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Thasos » 26 apr 2024, 06:39

Bravo bravo....
Nebjerovatno važna 3 boda!!

Avatar
Denno
Postovi: 3852
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 26 apr 2024, 16:05

fun fact, ddr je uzeo 29b u 13 utakmica, mou je za 29b trebao 20 utakmica.

ndicka trenira sa ekipom, nadam se da ce moci igrati protiv leverkusena, ne igra bajnu sezonu ali daleko je sigurnije sa njim nazad, bolji je od rovitog smallinga ili llorentea. lukaku moguce da se produzi posudba na jos sezonu, ne bi bilo lose narocito u slucaju lp.
embrace the chaos

Avatar
Manuel
Postovi: 8197
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 27 apr 2024, 18:02

Samo da ne igra mrtvi Llorente jer ce nas onda raskovati.Bit ce to odlicna utakmica.

Ova tri boda protiv Udina bi mogla biti odlucujuca.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Alen1987
Postovi: 850
Pridružen/a: 22 apr 2012, 21:46
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Alen1987 » 27 apr 2024, 21:16

Danas Bayer L. odmorio ekipu i sad se lagano spremaju za Romu, a nasi sutra ginu i onda opet umorni u četvrtak docekuju europsku utakmicu. Poslije opet težak protivnik u ligi... Strah me da bi mogli ispasti i iz Europe i iz utrke za 5.mjesto u seriji A. Sad bi Mourinho sve bacio na Europu :D
Nadam se da ce De Rossi pronaci rješenje kako da osvježi ekipu, a da ne gubi na kvalitetu sastava u narednim utakmicama.

Avatar
Denno
Postovi: 3852
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 28 apr 2024, 16:35

Dybala, Pelle, Spina, Mancini, sve bi izostavio danas i cuvao za le. Rezerve mogu uzet bod, koji bi bio kao kuca s obzirom na raspored i povrede (lukaku, ndicka - koji se najavljuje danas u prvih 11).
embrace the chaos

Avatar
H8Z7
Postovi: 4087
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la H8Z7 » 28 apr 2024, 18:42

Puše kroz odbranu samo tako
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
Denno
Postovi: 3852
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 28 apr 2024, 19:42

napoli je igrom zasluzio pobjedu, ali ovo nije penal. serem se na ovu ligu raspored i sudjenje.
embrace the chaos

Thasos
Postovi: 207
Pridružen/a: 24 maj 2022, 20:03
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Thasos » 02 maj 2024, 09:06

Sretno protiv Napolija uzeli bod. Igra nikakva a odbrana kao da nije postojala.
Danas/večeras tekma koja nas može lansirati visoko ili baš spustiti na nizak nivo.

Avatar
Surreal
Postovi: 7295
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Surreal » 02 maj 2024, 10:00

Ma utakmica protiv Napolija je baš šamar i flashback na one Mourinhove utakmice. Renato Sanches je dokaz da ne moramo pokupiti smeće baš svakog europskog kluba.

Večeras protiv Bayera, iako bih ja jako volio pobjedu, realan rezultat je poraz od dva razlike.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Avatar
Denno
Postovi: 3852
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Denno » 02 maj 2024, 18:32

Nisam detaljno pratio statistike, ali bukvalno iz glave u Europi zadnjih 30 utakmica msm da nas je samo Betis dobio kuci. U Bayeru se raduju sto igraju ponovo s nama i bukvalno svi, i igraci, trener, navijaci najavljuju osvetu. Teska utakmica u kojoj nam se ne daju maltene nikakve sanse, ali Lukaku je veceras tu i u ovakvim utakmicama se daje mnogo vise nego u Napulju npr. Onaj kiks im ne zamjerim ni sekunde s obzirom kakav raspored nam je nametnut od lige. Nedavno tokom jedne od utakmica rece koment da nasi igraci skupa imaju preko 90 internacionalnih finala, idemo im dodati po jos jedno.
🔴🟡
embrace the chaos

Avatar
coelho41
Postovi: 12762
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la coelho41 » 02 maj 2024, 20:40

Treba samo šutat s distance, ovaj golman nema pojma. Bilo bi lijepo da Roma bude prvi tim koji će ih pobijediti ove sezone.

Avatar
Manuel
Postovi: 8197
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 02 maj 2024, 21:09

Samo sutati iz svake moguce pozicije i pokusati maksimalno iskoristiti Lukakua.

Forza Roma
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
H8Z7
Postovi: 4087
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la H8Z7 » 02 maj 2024, 21:23

Šteta što ne uđe ova
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
Manuel
Postovi: 8197
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: AS Roma

Post Postao/la Manuel » 02 maj 2024, 21:31

E kakav kreten ne vjerujem.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Odgovori

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.