SP - Grupa H

11. juni - 11. juli

Moderator/ica: admin

Ko ide u 1/8?

Spanija
130
47%
Honduras
13
5%
Cile
77
28%
Svicarska
57
21%
 
Ukupno glasova: 277

Avatar
Cartman
Postovi: 29481
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

SP - Grupa H

Post Postao/la Cartman » 17 maj 2010, 22:24

Eto da otvorim i za zadnju grupu:
Spanija
Honduras
Svicarska
Cile

I ovdje je jedan veliki favorit, a iza njih je dosta otvoreno i izjednaceno. Cile mi se cini kao vrlo zanimljiva ekipa i mogli bi iznenadit. Honduras isto ima nekoliko dobrih igraca kao Palacios, Suazo i Figueroa. Svicarska je solidna repka, uvjek su tu na prvenstvima, ali nikad nista napravit. Nadam se da ce Cile proc zajedno sa spancima posto imam par prijatelja iz Cilea.
Zadnja izmjena: Cartman, dana/u 17 maj 2010, 22:29, ukupno mijenjano 2 puta.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
Emir_ZENICA
Postovi: 4654
Pridružen/a: 14 feb 2009, 16:34
Lokacija: JUG
Kontakt:

Re: Grupa H

Post Postao/la Emir_ZENICA » 17 maj 2010, 22:27

Spanija i Honduras !
A C A B !

Avatar
nevjernik
Postovi: 2236
Pridružen/a: 08 sep 2009, 16:23
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: SP - Grupa H

Post Postao/la nevjernik » 17 maj 2010, 22:33

Spanija i Cile!!!!!!!
"Smatram hrabrijeg onog koje prevlada svoje želje, nego onoga koji pobijedi svoje neprijatelje; jer najteža bitka je nad sobom samim." - Aristotel

Avatar
Sevillista<
Postovi: 114
Pridružen/a: 16 maj 2010, 08:31
Lokacija: Andalusia
Kontakt:

Re: SP - Grupa H

Post Postao/la Sevillista< » 17 maj 2010, 22:35

Španija i Švica!
Un club un de ciudad, VAMOS SEVILLA!
Arsenal je samo klubić ljubomoran na uspješne kolege Man UTD, Chelsea, Liverpool, Blackburn... Bojkot Facebook!

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: SP - Grupa H

Post Postao/la Monolog » 17 maj 2010, 22:45

Na papiru možda i najslabija grupa.
Apsolutni favoriti su Španci koji će se, barem po mom skromnom mišljenju, prošetati grupom. Del Bosque će, nadam se, nastaviti tamo gdje je Arragones stao, te da sa ovom generacijom dođe i na tron kada je SP u pitanju.

Čile - vjerujte da samo želim vidjeti kako igra Pedro Morales(Dinamovac) u nacionalnom dresu. Drugo me ništa ne interesuje. Daleko su slabiji od one sjajne generacije kada su u napadu bili veliki Zamorano i Salas. Sada je tu Suazo, ali ne znam koliko je jak.

Švicarska - njihovu snagu vidim u selektoru Hitzfeldu, te možda u napadačkom dvojcu Freiu i Derdiyooku.

Honduras - najveća snaga je u Palaciosu i Suazu. Ali, taj dvojac nije dovoljan da bi se prošla grupa.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Sevillista<
Postovi: 114
Pridružen/a: 16 maj 2010, 08:31
Lokacija: Andalusia
Kontakt:

Re: SP - Grupa H

Post Postao/la Sevillista< » 17 maj 2010, 22:47

Monolog je napisao/la:Na papiru možda i najslabija grupa.
Apsolutni favoriti su Španci koji će se, barem po mom skromnom mišljenju, prošetati grupom. Del Bosque će, nadam se, nastaviti tamo gdje je Arragones stao, te da sa ovom generacijom dođe i na tron kada je SP u pitanju.

Čile - vjerujte da samo želim vidjeti kako igra Pedro Morales(Dinamovac) u nacionalnom dresu. Drugo me ništa ne interesuje. Daleko su slabiji od one sjajne generacije kada su u napadu bili veliki Zamorano i Salas. Sada je tu Suazo, ali ne znam koliko je jak.

Švicarska - njihovu snagu vidim u selektoru Hitzfeldu, te možda u napadačkom dvojcu Freiu i Derdiyooku.

Honduras - najveća snaga je u Palaciosu i Suazu. Ali, taj dvojac nije dovoljan da bi se prošla grupa.
Brate gdje se sjeti njih, kako je samo Čile tada bio jak...
Un club un de ciudad, VAMOS SEVILLA!
Arsenal je samo klubić ljubomoran na uspješne kolege Man UTD, Chelsea, Liverpool, Blackburn... Bojkot Facebook!

Avatar
Cartman
Postovi: 29481
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: SP - Grupa H

Post Postao/la Cartman » 17 maj 2010, 22:50

U Cilea najvise ocekujem od Alexisa Sancheza iz Udinesea. Sjajan, mladi igrac.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
NoName
Postovi: 5355
Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
Kontakt:

Re: SP - Grupa H

Post Postao/la NoName » 17 maj 2010, 23:06

1. Španija
2. Švicarska

Loša grupa skroz, Španija koja je svjetlosnim godinama daleko od ostalih, koji će ravnopravno konkurisati za drugo mjesto, osim možda Hondurasa, ali niko na SP nije za odbaciti.
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

Avatar
Sevillista<
Postovi: 114
Pridružen/a: 16 maj 2010, 08:31
Lokacija: Andalusia
Kontakt:

Re: SP - Grupa H

Post Postao/la Sevillista< » 17 maj 2010, 23:16

Volio bi da Španija bude prvak, ne samo sto navijam za njih na SP, nego i zbog nas, mi smo bili u grupi snjima, to bi značilo da smo se mi nosili sa šampionom i to veoma dobro :D
Un club un de ciudad, VAMOS SEVILLA!
Arsenal je samo klubić ljubomoran na uspješne kolege Man UTD, Chelsea, Liverpool, Blackburn... Bojkot Facebook!

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: SP - Grupa H

Post Postao/la juznjak> » 17 maj 2010, 23:19

kao drugoplasirana ekipa volio bi da prodje Cile :) a Spanija ce ovu grupu odigrati u kombinovanom sastavu 8-)
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
Cartman
Postovi: 29481
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: SP - Grupa H

Post Postao/la Cartman » 17 maj 2010, 23:26

Sevillista< je napisao/la:Volio bi da Španija bude prvak, ne samo sto navijam za njih na SP, nego i zbog nas, mi smo bili u grupi snjima, to bi značilo da smo se mi nosili sa šampionom i to veoma dobro :D
Ma vidio si kakva je to ekipa. Protiv nas mnogi igraci nisu igrali, a razbili su nas. Jest da su se neki nasi igraci plasili zutog kartona (Ciro ****), ali ono je jednostavno sila. Bez neke lazne skromnosti, mozemo rec da je i BiH ozbiljna ekipa, i onako nas razbit u sred Zenice sa B-ekipom...To ne moze svak. Da ne pricam o EP-u kad su Njemacku mogli 5:0 nabusit u finalu sa malo vise srece. Morat cu stavit nesto love na Spaniju prije pocetka. :)
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
Genghis
Postovi: 3956
Pridružen/a: 05 maj 2009, 00:28
Kontakt:

Re: SP - Grupa H

Post Postao/la Genghis » 18 maj 2010, 02:11

Bezvezne grupe ...
★ 32 SCUDETTI ★ VINTI SUL CAMPO ★
__________________________________________________________________

Juventus (32) ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
Sebastian Vettel (4) ¤ ¤ ¤ ¤
Jose Mourinho (7+4+1+2) + * # + ★ + + * + + * ★ * +

Avatar
AulleTa
Postovi: 1508
Pridružen/a: 27 avg 2009, 08:35
Lokacija: Pijemont
Kontakt:

Re: SP - Grupa H

Post Postao/la AulleTa » 18 maj 2010, 13:45

Navijam za <špance i mislim da će deklasirati sve ostale, moje prognoze za ovu grupu su:

1. Španija
2. Švicarska
3. Čile
4. Honduras
Spammer

1.000.000 $ Man ! - Maybe in future... #

Avatar
CollegeGunner
Postovi: 872
Pridružen/a: 27 mar 2010, 18:11
Kontakt:

Re: SP - Grupa H

Post Postao/la CollegeGunner » 18 maj 2010, 18:00

Svicarci ce iznenaditi sve i biti prvi u ovoj grupi. Veoma podcjenjena ekipa sa mnogo dobrih igraca...
Before Wenger, Arsenal had finished top four in 23 out of 92 seasons. Under him, it is 15 out of 15.

........................................With Wenger until the end...........................................

Avatar
Sevillista<
Postovi: 114
Pridružen/a: 16 maj 2010, 08:31
Lokacija: Andalusia
Kontakt:

Re: SP - Grupa H

Post Postao/la Sevillista< » 18 maj 2010, 18:07

Ne mahnitaj ganer i to koledž...
prvo koga će iznenaditi sve, koga to sve, po tvom mišljenju da budu prvi onda bi iznenadili Španiju, a ako budu prvi pored Čilea i Hondurasa, kakvo je to iznenađenje :?
Un club un de ciudad, VAMOS SEVILLA!
Arsenal je samo klubić ljubomoran na uspješne kolege Man UTD, Chelsea, Liverpool, Blackburn... Bojkot Facebook!

Avatar
CollegeGunner
Postovi: 872
Pridružen/a: 27 mar 2010, 18:11
Kontakt:

Re: SP - Grupa H

Post Postao/la CollegeGunner » 18 maj 2010, 18:10

Sevillista< je napisao/la:Ne mahnitaj ganer i to koledž...
prvo koga će iznenaditi sve, koga to sve, po tvom mišljenju da budu prvi onda bi iznenadili Španiju, a ako budu prvi pored Čilea i Hondurasa, kakvo je to iznenađenje :?
Iznenadili bi sve one koji su ocekivali da ce Spanci biti prvi.
Before Wenger, Arsenal had finished top four in 23 out of 92 seasons. Under him, it is 15 out of 15.

........................................With Wenger until the end...........................................

Avatar
Sevillista<
Postovi: 114
Pridružen/a: 16 maj 2010, 08:31
Lokacija: Andalusia
Kontakt:

Re: SP - Grupa H

Post Postao/la Sevillista< » 18 maj 2010, 18:11

Ma Španija je prva, kakva Švica, da Španija bude prva u grupi ja mislim da će kvota ući u minus...
Un club un de ciudad, VAMOS SEVILLA!
Arsenal je samo klubić ljubomoran na uspješne kolege Man UTD, Chelsea, Liverpool, Blackburn... Bojkot Facebook!

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: SP - Grupa H

Post Postao/la juznjak> » 18 maj 2010, 18:17

no comment :lol: :? :roll:
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
newton_heath_lyr
Postovi: 3352
Pridružen/a: 19 mar 2008, 15:40
Lokacija: Miričina
Kontakt:

Re: SP - Grupa H

Post Postao/la newton_heath_lyr » 19 maj 2010, 01:05

Spanija i Cile.
Spanija zbog toga sto smo najvise medjusobnih meceva odigrali sa njima a Cile zbog Ivana Zamorana naravno. :mrgreen: :mrgreen:
https://www.facebook.com/fklokomotivamiricina

Avatar
nafrI82
Postovi: 414
Pridružen/a: 27 mar 2009, 23:22
Lokacija: BiH
Kontakt:

Re: SP - Grupa H

Post Postao/la nafrI82 » 19 maj 2010, 01:06

Spanija i Chile moji favoriti u ovoj grupi, Spanija je jedan od 3 favorita za prvaka a Chile mi nesh drag :D

Zaključano

Natrag na “Svjetsko Prvenstvo: Južna Afrika 2010.”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.