HNK Orašje

Moderator/ica: GracanicaAA

Samo F.K.S !!
Postovi: 4088
Pridružen/a: 18 jun 2010, 11:10
Kontakt:

Re: HNK Orasje

Post Postao/la Samo F.K.S !! » 14 jul 2010, 21:57

Zali boze ulozenih para u ove klubove i napravljenje stadione (Modrica,Brotnjo,Dzerzelez,Kiseljak,Posusje,Orasje....) mogli su se pre dobri stadioni napraviti u vecim gradovima koji imaju jake klubove

posavac1980
Postovi: 46
Pridružen/a: 04 jul 2010, 20:58
Kontakt:

Re: HNK Orasje

Post Postao/la posavac1980 » 15 jul 2010, 23:27

Danas je bila skupstina kluba. O detaljima sjednice sutra tijekom dana. Pomaknulo se sa mrtve tocke. Hvala svima na trudu da klub ostane tamo gdje mu je i mjesto.

Izvor:www.hnkorasje.com

Ps: Igrace se sa Juniorima i igracima iz Orasja,cilj opstanak u ligi

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: HNK Orasje

Post Postao/la theboss_RD07 » 20 avg 2010, 12:00

Ovako izgleda ispisnica Almira Halilovića iz Orašja koji se trebao registrovati za Zvijezdu.

Kod: Označi sve

"Moze se registrovati bez odstete za bilo koji klub, izuzev NK Zvijezda Gradačac"
I sada je on u Slobodi

Pa crknite !!! :roll:
Dabogda nikad vise ne sutnuli lopte :|

Avatar
SN96_FOREVER
Postovi: 141
Pridružen/a: 13 okt 2010, 22:21
Kontakt:

Re: HNK Orasje

Post Postao/la SN96_FOREVER » 27 feb 2011, 15:25

zna li neko nesto vise sta se desava u HNK Orasju??
16.kolo igrate protiv NK Jedinstvo pa me zanima kakvo je stanje u Orasju , kako su protekle pripreme i tako.. vidim niko nista ne stavlja ovdje o desavanju u klubu!
-- Sila Nebeska Bihać --
Službena web stranica NK "Jedinstvo" Bihać: www.****

sony_91
Postovi: 2135
Pridružen/a: 15 feb 2010, 11:59
Lokacija: Somewhere in Posavina
Kontakt:

Re: HNK Orasje

Post Postao/la sony_91 » 27 feb 2011, 17:07

SN96_FOREVER je napisao/la:zna li neko nesto vise sta se desava u HNK Orasju??
16.kolo igrate protiv NK Jedinstvo pa me zanima kakvo je stanje u Orasju , kako su protekle pripreme i tako.. vidim niko nista ne stavlja ovdje o desavanju u klubu!
Pa bilo je određenih promjena kako u igračkom kadru tako i u stručnom štabu. Pred početak priprema klupu HNK Orašje je napustio Željko Baotić a naslijedio ga je Fuad Grbešić, inače dosadašnji trener Omladinca. Kada je igrački kadar u pitanju ekipu je napustio Matijas Pejić koji se vratio u Češko Brno. Došli su Smajlović iz Dinama Donja Mahala, Vidović iz Zvijezde i ima tu još nekoliko neafirmisanih igrača. Zadnju pripremnu utakmicu Orašje je odigralo sa ekipom Lokomotive iz Brčkog i poraženi su 2-1. Prije toga pobijedili su Mramor sa 2-1, neriješeno su odigrali sa Radnikom iz Lipnice 3-3, poraženi su od Mladosti iz Malešića 3-0, i pobijedili su Lokomotivu iz Brčkog na početku priprema sa 2-0. Uglavnom Orašje ponovo ima solidnu ekipu i teško će bilo ok odnijeti bod(ove) sa stadiona "GOAL" u Orašju.

arger13
Postovi: 62
Pridružen/a: 26 dec 2009, 12:10
Lokacija: Gradacac-Orasje
Kontakt:

Re: HNK Orasje

Post Postao/la arger13 » 27 feb 2011, 21:06

sony_91 je napisao/la:
SN96_FOREVER je napisao/la:zna li neko nesto vise sta se desava u HNK Orasju??
16.kolo igrate protiv NK Jedinstvo pa me zanima kakvo je stanje u Orasju , kako su protekle pripreme i tako.. vidim niko nista ne stavlja ovdje o desavanju u klubu!
Pa bilo je određenih promjena kako u igračkom kadru tako i u stručnom štabu. Pred početak priprema klupu HNK Orašje je napustio Željko Baotić a naslijedio ga je Fuad Grbešić, inače dosadašnji trener Omladinca. Kada je igrački kadar u pitanju ekipu je napustio Matijas Pejić koji se vratio u Češko Brno. Došli su Smajlović iz Dinama Donja Mahala, Vidović iz Zvijezde i ima tu još nekoliko neafirmisanih igrača. Zadnju pripremnu utakmicu Orašje je odigralo sa ekipom Lokomotive iz Brčkog i poraženi su 2-1. Prije toga pobijedili su Mramor sa 2-1, neriješeno su odigrali sa Radnikom iz Lipnice 3-3, poraženi su od Mladosti iz Malešića 3-0, i pobijedili su Lokomotivu iz Brčkog na početku priprema sa 2-0. Uglavnom Orašje ponovo ima solidnu ekipu i teško će bilo ok odnijeti bod(ove) sa stadiona "GOAL" u Orašju.
Danas sam gledao utakmicu izmedju momcadi Radnika iz Biljeljine i HNK Orasje, bila im je to generalna proba pred prvenstvo. Orasje je pobijedilo 2:0, utakmica je bila odlicna, obije ekipe prikazale jako lijepu igru i na kraju zasluzena pobjeda Orasana. Orasje ima jako mladu i perspektivnu ekipu, sve su uglavnom mladi domaci igraci pred kojima je da se dokazuju i sazrijevaju uz nekoliko iskusnih igraca koji su u klubu. Danas su Nastupali sa ekipom koja je imala 7 igraca ispod 21 godine i tako ce vjerovatno biti i u prvenstvu. Uz malo srece u prvenstvenim utakmicama i sa podrskom od grada Orasje bi se, ako bude ovako igralo, moglo umijesati za borbu za titulu i povratak u premijer ligu. Mislim da to nije realno za ocekivati ali po meni i po onom sto sam danas vidio ova ekipa ima materijala i ako ostane na okupu mogla bi biti jako interesantana u godini pred nama.

Samit
Postovi: 302
Pridružen/a: 13 jul 2010, 14:21
Kontakt:

Re: HNK Orasje

Post Postao/la Samit » 17 mar 2011, 18:46

Poštovani prijatelji navijači Orašja potrebna mi je pomoć. Već godinu dana sam u (ne)mogućoj misiji . pokušaju da na jedno mesto stavim sve završne tabele, svih fudbalskih. Nogometnih liga, po sezonama i rangovima takmičenja od 1920. do 1992.godine na prosotru od Triglava do Đevđelije. Kako samo deo toga izgleda možete pogledati i na Vremeplovu ligaških takmičenja na ovom istom forumu.

Molim one koji imaju bilo kakve završne tabele da mi pomognu. Potrebne su mi završne tabele liga u kojima je učestvovao Vaš klub, za period 1920 - 1992. Podatke (onaj ko ima) može postaviti na forumu - u vremeplovu ili mi poslati na emal. Ako je nekakva utjeha ne trebaju mi tablice Prve i Druge savezne lige / imam ih sve.

[email protected]

Može tipkano, može skenirano ili slikano iz monografija ili starih novina, odnosno biltena.

Ko je spreman da pomogne može me kontaktirati i privatnom porukom

Nadam se da ne tražim previše.

Hvala

sony_91
Postovi: 2135
Pridružen/a: 15 feb 2010, 11:59
Lokacija: Somewhere in Posavina
Kontakt:

Re: HNK Orasje

Post Postao/la sony_91 » 17 mar 2011, 19:09

Samit je napisao/la:Poštovani prijatelji navijači Orašja potrebna mi je pomoć. Već godinu dana sam u (ne)mogućoj misiji . pokušaju da na jedno mesto stavim sve završne tabele, svih fudbalskih. Nogometnih liga, po sezonama i rangovima takmičenja od 1920. do 1992.godine na prosotru od Triglava do Đevđelije. Kako samo deo toga izgleda možete pogledati i na Vremeplovu ligaških takmičenja na ovom istom forumu.

Molim one koji imaju bilo kakve završne tabele da mi pomognu. Potrebne su mi završne tabele liga u kojima je učestvovao Vaš klub, za period 1920 - 1992. Podatke (onaj ko ima) može postaviti na forumu - u vremeplovu ili mi poslati na emal. Ako je nekakva utjeha ne trebaju mi tablice Prve i Druge savezne lige / imam ih sve.

[email protected]

Može tipkano, može skenirano ili slikano iz monografija ili starih novina, odnosno biltena.

Ko je spreman da pomogne može me kontaktirati i privatnom porukom

Nadam se da ne tražim previše.

Hvala

HNK osnovano 1996 a tebi treba do 1992 :roll:

Avatar
Rosas7
Postovi: 3998
Pridružen/a: 24 jul 2010, 10:07
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: HNK Orasje

Post Postao/la Rosas7 » 15 apr 2011, 14:14

dabogda nikad se ne vratili u premier ligu,dabogda se raspali
Volim ZRINJSKI,volim MOSTAR,svaki kamen ovoga grada,nek se zna da u njemu vojska ULTRASA vlada
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4

sony_91
Postovi: 2135
Pridružen/a: 15 feb 2010, 11:59
Lokacija: Somewhere in Posavina
Kontakt:

Re: HNK Orašje

Post Postao/la sony_91 » 24 apr 2011, 11:50


magic
Postovi: 303
Pridružen/a: 27 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: HNK Orasje

Post Postao/la magic » 13 maj 2011, 01:17

Samo F.K.S !! je napisao/la:Zali boze ulozenih para u ove klubove i napravljenje stadione (Modrica,Brotnjo,Dzerzelez,Kiseljak,Posusje,Orasje....) mogli su se pre dobri stadioni napraviti u vecim gradovima koji imaju jake klubove
ispravka brotnjo i posusje su sami napravili stadione,sa svojim opcinama,,,
a ovo orasje...

vito
Postovi: 1
Pridružen/a: 13 maj 2011, 15:26
Lokacija: modrica
Kontakt:

Re: HNK Orašje

Post Postao/la vito » 13 maj 2011, 15:41

steta orasje uvjek ima dobar tim

sony_91
Postovi: 2135
Pridružen/a: 15 feb 2010, 11:59
Lokacija: Somewhere in Posavina
Kontakt:

Re: HNK Orašje

Post Postao/la sony_91 » 29 jul 2011, 16:50


Avatar
gospodin Seljakovic
Postovi: 777
Pridružen/a: 15 apr 2011, 00:33
Kontakt:

Re: HNK Orašje

Post Postao/la gospodin Seljakovic » 23 nov 2011, 02:13

skoro se raspadose, a sad 3 boda od prvog mjesta u 1.LFBiH i ulaska u PL...kad bi se barem Zepce tako lako ozivilo

nego, zanimaju me slike tog stadiona Goal, jer ga svi hvale, a nisam imao priliku posjetit ga...vidio sam snimke utakmica i slike po netu, al vecinom neke manje i samo pola tribine i slicno...jel ima netko nesto kvalitetnije??

Avalanche
Postovi: 251
Pridružen/a: 08 jul 2011, 18:05
Lokacija: Gradiska
Kontakt:

Re: HNK Orašje

Post Postao/la Avalanche » 12 jan 2012, 15:55

Jel moze neko od vas da mi kaze nesto vise o vasem bivsem igracu Bojanu Leticu, npr koliko ima godina, koju poziciju igra i jel zna ista o fudbalu :)

arger13
Postovi: 62
Pridružen/a: 26 dec 2009, 12:10
Lokacija: Gradacac-Orasje
Kontakt:

Re: HNK Orašje

Post Postao/la arger13 » 12 jan 2012, 17:24

Avalanche je napisao/la:Jel moze neko od vas da mi kaze nesto vise o vasem bivsem igracu Bojanu Leticu, npr koliko ima godina, koju poziciju igra i jel zna ista o fudbalu :)
Bojan Letic je krilni napadac, ljevonog, moze da igra i na desnoj strani terena, a po potrebi i lijevog bocnog. Ima ogroman potencijal, u stanju je mnogo puta da se ubacuje po boku ali mu realizacija nije bas najbolja. Brz je i ima dobre atletske sposobnosti, po meni moze da igra i premijer ligu ali ipak bi ga trebalo jos malo kaliti. Iza sebe ima dosta dobru sezonu u HNK Orasju, postigao je nekoliko lijepih golova i imao 5-6 asistencija. U svakom slucaju je neko ko bi, u skorije vrijeme, ako nastavi da napreduje, trebalo da napravi dobru karijeru. Orasje ce sigurno biti oslabljeno ako on napusti ekipu. Mislim da ima 19 godina. Nadam se da sam ti malo pomogao...Pozdrav!!!

Avalanche
Postovi: 251
Pridružen/a: 08 jul 2011, 18:05
Lokacija: Gradiska
Kontakt:

Re: HNK Orašje

Post Postao/la Avalanche » 12 jan 2012, 17:44

arger13 je napisao/la:
Avalanche je napisao/la:Jel moze neko od vas da mi kaze nesto vise o vasem bivsem igracu Bojanu Leticu, npr koliko ima godina, koju poziciju igra i jel zna ista o fudbalu :)
Bojan Letic je krilni napadac, ljevonog, moze da igra i na desnoj strani terena, a po potrebi i lijevog bocnog. Ima ogroman potencijal, u stanju je mnogo puta da se ubacuje po boku ali mu realizacija nije bas najbolja. Brz je i ima dobre atletske sposobnosti, po meni moze da igra i premijer ligu ali ipak bi ga trebalo jos malo kaliti. Iza sebe ima dosta dobru sezonu u HNK Orasju, postigao je nekoliko lijepih golova i imao 5-6 asistencija. U svakom slucaju je neko ko bi, u skorije vrijeme, ako nastavi da napreduje, trebalo da napravi dobru karijeru. Orasje ce sigurno biti oslabljeno ako on napusti ekipu. Mislim da ima 19 godina. Nadam se da sam ti malo pomogao...Pozdrav!!!
Hvala puno na informaciji to pitam jer je vec novi clan FK Kozare.


Početak priprema FK Kozara

Šef stručnog štaba FK Kozare Vlado Jagodić izvršio je danas prozivku fudbalera FK Kozara nakon pauze i time otpočeo pripreme fudbalera FK Kozara za proljetni dio sezone u Premijer ligi BiH. Prozivci su se odazvali svi dosadašnji fudbaleri Kozare osim Leonida Ćorića i dvojica novih igrača koji će pojačati redove Kozare Damjanović Nemanja iz banjalučkog Borca i Letić Bojan iz Orašja.

Prvi dio priprema fudbaleri Kozare obaviće u Gradišci, dok se polovinom februara sele u Široki Brijeg.


izvor http://fkkozara.net/novosti.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
gospodin Seljakovic
Postovi: 777
Pridružen/a: 15 apr 2011, 00:33
Kontakt:

Re: HNK Orašje

Post Postao/la gospodin Seljakovic » 31 jan 2012, 15:07

Jel ima itko od vas ovdje slike il neku snimku one polufinalne utakmice Orasja i Zepca i Zepcu kad je 1-1 bilo?? Orasje otislo dalje i u finalu Sirokog dobilo.

sony_91
Postovi: 2135
Pridružen/a: 15 feb 2010, 11:59
Lokacija: Somewhere in Posavina
Kontakt:

Re: HNK Orašje

Post Postao/la sony_91 » 03 feb 2012, 18:11

@arger13

Komšija, šta se to dešava u HNK, čujem Mikić u Čakovecu, Svitlica u Srbiji, Letić u Kozari, Ristanić i Ilišković također idu,.... Imal adekvatnih zamjena za ove igrače i šta se očekuje na proljeće?

arger13
Postovi: 62
Pridružen/a: 26 dec 2009, 12:10
Lokacija: Gradacac-Orasje
Kontakt:

Re: HNK Orašje

Post Postao/la arger13 » 04 feb 2012, 22:50

sony_91 je napisao/la:@arger13

Komšija, šta se to dešava u HNK, čujem Mikić u Čakovecu, Svitlica u Srbiji, Letić u Kozari, Ristanić i Ilišković također idu,.... Imal adekvatnih zamjena za ove igrače i šta se očekuje na proljeće?
Nisam bio nekoliko dana u Orasju, ali koliko sam cuo Krpic, Mikic i Letic su otisli. Svitlica je bio u Srbiji ali se vratio. Iliskovic i Ristanic su trazili papire ukoliko im se ne isplate dugovanja do ponedeljka i oni odlaze. Mislim da je ista situacija i sa jos nekoliko momaka. Situacija je izgleda jako losa. Treniralo se deset dana, ali od juce su svi u strajku do isplate zaostalih placa. Ako sta tocnije budem znao napisacu.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: mirsonetz, simonknows i 17 gostiju.