Kečeri

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

formance
Postovi: 2132
Pridružen/a: 09 jan 2009, 18:07
Kontakt:

Re: Kečeri

Post Postao/la formance » 07 apr 2014, 20:40

Nekako sam se nadao Goldbergovom povratku i rušenju Takerovog streaka, ali može i Brock Lesnar. :thumbup:

Kakvi su bili mečevi, jel gledao neko ?
"I think for me the most talented of all times was Rios. But unfortunately he doesn't want to continue his tennis career, because when it's too easy for you, then it's boring. For me, tennis is not so easy" - Marat Safin

Profesionalnitenis.com

Avatar
AjsKjub
Postovi: 4297
Pridružen/a: 18 nov 2012, 16:24
Lokacija: Down Under
Kontakt:

Re: Kečeri

Post Postao/la AjsKjub » 07 apr 2014, 20:47

Za mene najbolja WrestleMania, a odgledo sam ih oko 28/30. Svakako preporucujem. ;)
Unico amore sei!
❤️🖤

Avatar
BadrHari
Postovi: 3730
Pridružen/a: 22 maj 2013, 23:54
Lokacija: Bilino Polje
Kontakt:

Re: Kečeri

Post Postao/la BadrHari » 07 apr 2014, 21:06

Jooj kad se sjetim Randy Ortona.
Najjaci heel svih vremena, onaj iz 2008/9. :cool:
Koja dominacija, izvukao iz ovog PG sranja maximalno.

slika

slika
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.

Avatar
AjsKjub
Postovi: 4297
Pridružen/a: 18 nov 2012, 16:24
Lokacija: Down Under
Kontakt:

Re: Kečeri

Post Postao/la AjsKjub » 07 apr 2014, 21:07

Orton je jednako sranje koliko i sam PG.
Unico amore sei!
❤️🖤

Avatar
BadrHari
Postovi: 3730
Pridružen/a: 22 maj 2013, 23:54
Lokacija: Bilino Polje
Kontakt:

Re: Kečeri

Post Postao/la BadrHari » 07 apr 2014, 21:14

AjsKjub je napisao/la:Orton je jednako sranje koliko i sam PG.
Jest kad ga je Vince gurao u neki anti-heroj mod, da mu bude moderni Steve Austin.
Covjek je uz Cenu najpopularniji u WWE-u, i zbog toga su ga cesto gurali i da bude face.
Od 2011 pa nadalje je bilo njesra, ali kad ga puste da radi sta zna najbolje, Orton dominira.
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.

Avatar
Saurman
Postovi: 29512
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Kečeri

Post Postao/la Saurman » 07 apr 2014, 23:59

Ne znam šta raja vidi u ovim kečerima.Urade par vratolomija sve to poprati odlična gluma i to je sve.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
Vasa Ladacki
Postovi: 949
Pridružen/a: 31 jan 2011, 23:48
Lokacija: Tamo đe ne postoji tamo.
Kontakt:

Re: Kečeri

Post Postao/la Vasa Ladacki » 08 apr 2014, 00:04

Zar još ima dovoljno neinteligentnih ljudi da ovo gleda? Ono, bio sam ziher da su izumrli svi.
Nama je Željo svetinja jedina.

Avatar
Cautinho
Postovi: 7247
Pridružen/a: 29 jan 2012, 09:04
Lokacija: Područje visoke dominacije
Kontakt:

Re: Kečeri

Post Postao/la Cautinho » 08 apr 2014, 00:38

"I hear voices in my head,they talk to me they understand..."
<3 The Viper <3
Keep walking.

Avatar
FKS1946
Postovi: 362
Pridružen/a: 27 maj 2012, 19:44
Kontakt:

Re: Kečeri

Post Postao/la FKS1946 » 08 apr 2014, 00:41

Vasa Ladacki je napisao/la:Zar još ima dovoljno neinteligentnih ljudi da ovo gleda? Ono, bio sam ziher da su izumrli svi.
Evo i ja gledam i ne vjerujem, sto je najgore uzivili se i prepricavaju dogadjaje :lol: :lol: :lol:
M.Delac 2

vm22
Postovi: 3301
Pridružen/a: 01 maj 2011, 11:39
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Kečeri

Post Postao/la vm22 » 08 apr 2014, 00:51

E svašta, ovo sam ko dijete volio gledati na DSF-u, tad je bilo i kvalitetnije i zanimljivije. Sad je sve predvidljivo, zna se kako sve ide, kako mečevi idu, bilo zanimljivo isto jedno vrijeme slušat onu dvojicu budala na OBN kako "prenose" ovo, a epizoda 3 sedmice stara :D
Uglavnom sad nije ni malo interesantno kao prije... :hmmmmm:

Avatar
BadrHari
Postovi: 3730
Pridružen/a: 22 maj 2013, 23:54
Lokacija: Bilino Polje
Kontakt:

Re: Kečeri

Post Postao/la BadrHari » 08 apr 2014, 15:27

Vi ne shvatate da narod ovo gleda kao seriju. Ne borilacku vjestinu :mrgreen:
Kao show, koji se sastoji od prica, neprijateljstava, rivaliteta i naravno meceva.
Sve je to ranije napisano, svaki potez znaju kad treba uraditi, kada ko treba postati sampion.

Ali ima toliko vrsta meceva da nikad dosadno nije, barem ne onima koji ovo posmatraju kao zayebanciju.
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.

formance
Postovi: 2132
Pridružen/a: 09 jan 2009, 18:07
Kontakt:

Re: Kečeri

Post Postao/la formance » 08 apr 2014, 15:54

Ignorišite hajvane koji redovno bacaju drkice na filmčine i serije, a ovo ne žele gledati, jer je gluma. :mrgreen:

Zadnja Wrestlemania koju sam pogledao je bila ona prije 3 godine, kad je bio feud između Rocka i Cenne. Vidim da svi cijene ovu kao jednu od najboljih, pa ću pokušati izdvojiti vremena da pogledam. Sami početak sam vidio, Hogan, SCSA i Rock u ringu, kurtoazija i respekt pršte na sve strane. :mrgreen: :thumbup:

Bilo bi dobro još jednom vidjeti Goldberga u ringu, on mi je bio najdraži birvaktile. Nažalost, on je i zaslužan za prekid Bret Hartove karijere, koji je vrlo vjerovatno bio tehnički najpotkovaniji wrestler koji se ikada pojavio.

[youtube][/youtube]
"I think for me the most talented of all times was Rios. But unfortunately he doesn't want to continue his tennis career, because when it's too easy for you, then it's boring. For me, tennis is not so easy" - Marat Safin

Profesionalnitenis.com

vm22
Postovi: 3301
Pridružen/a: 01 maj 2011, 11:39
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Kečeri

Post Postao/la vm22 » 08 apr 2014, 16:50

Nije problem što je gluma, već je meni postalo jako predvidljivo nakon dugo godina gledanja, sve znam ko će šta uraditi u toku borbe, tako da sam prestao pratiti. Inače, meni su heelovi uvijek bili najdraži. :cool:

formance
Postovi: 2132
Pridružen/a: 09 jan 2009, 18:07
Kontakt:

Re: Kečeri

Post Postao/la formance » 08 apr 2014, 16:59

Nije se na tebe ni odnosilo, rođeni. :thumbup:

Zadnjih nekoliko godina ne pratim ni ja, svratim ponekad na owfans.com i pročitam šta se dešava, čisto da budem u toku, ali to je sve. Teško je nakon Hogana, Austina, Rocka, HBK-a, Goldberga i sličnih naći motivaciju za aktivno praćenje današnjeg wrestlinga i wrestlera, uz dužno poštovanje svima njima. :thumbup:
"I think for me the most talented of all times was Rios. But unfortunately he doesn't want to continue his tennis career, because when it's too easy for you, then it's boring. For me, tennis is not so easy" - Marat Safin

Profesionalnitenis.com

Avatar
AjsKjub
Postovi: 4297
Pridružen/a: 18 nov 2012, 16:24
Lokacija: Down Under
Kontakt:

Re: Kečeri

Post Postao/la AjsKjub » 08 apr 2014, 19:50

FKS1946 je napisao/la:
Vasa Ladacki je napisao/la:Zar još ima dovoljno neinteligentnih ljudi da ovo gleda? Ono, bio sam ziher da su izumrli svi.
Evo i ja gledam i ne vjerujem, sto je najgore uzivili se i prepricavaju dogadjaje :lol: :lol: :lol:
Sikter ako vam smeta. Nikog nije briga to sto se vi ponasate ko najveci balavci sa nizerazrednim provalama i uvredama.
Unico amore sei!
❤️🖤

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Kečeri

Post Postao/la Unofficialpage » 08 apr 2014, 20:01

Joooj koliko se ovo gledalo, znao sam svakog petka/ponedjeljka preko neta ovo gledat, prava uživancija. A sad gledam samo preko Sky italia i to ujutru subotom ili nedjeljom kad nemam šta radit. :mrgreen:

Najdraži mi je bio Undertaker, poslije njega Rey Misterio i Cena. Volio sam sve borbe koji su znali vratolomije izvodit. :D

The Deadman <3 :mrgreen:
[youtube][/youtube]
Zadnja izmjena: Unofficialpage, dana/u 08 apr 2014, 20:08, ukupno mijenjano 1 put.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

formance
Postovi: 2132
Pridružen/a: 09 jan 2009, 18:07
Kontakt:

Re: Kečeri

Post Postao/la formance » 08 apr 2014, 20:05

Pitanje za @ajsa

Koji su 5 najboljih mečeva koje si gledao po tvom izboru, da pregledam u slučaju da nisam vidio neke od njih ? Meč Rocka i Austina na Wrestlemaniji 17 pamtim kao vrhunski. :wave: Dobar je bio i onaj između Batiste u Takera u Hell in a Cell meču, ako se ne varam ? S druge strane, najgori meč je definitivno onaj između Lesnara i Goldberga na Wrestlemaniji 20. Teško da može gore od onoga. :mrgreen:
"I think for me the most talented of all times was Rios. But unfortunately he doesn't want to continue his tennis career, because when it's too easy for you, then it's boring. For me, tennis is not so easy" - Marat Safin

Profesionalnitenis.com

Avatar
AjsKjub
Postovi: 4297
Pridružen/a: 18 nov 2012, 16:24
Lokacija: Down Under
Kontakt:

Re: Kečeri

Post Postao/la AjsKjub » 08 apr 2014, 20:15

Jel te samo WWE zanima? Posto sam ja vise nastrojen ka japanskom profesionalnom hrvanju i indy keceranju po americi. Ono najbolje rangirani WWE mec mi se nalazi mozda tek na 20 i nekom mjestu. ;)
Unico amore sei!
❤️🖤

formance
Postovi: 2132
Pridružen/a: 09 jan 2009, 18:07
Kontakt:

Re: Kečeri

Post Postao/la formance » 08 apr 2014, 20:18

Pa uglavnom WWE, pošto su mi ostali relativno nepoznati. ;)
"I think for me the most talented of all times was Rios. But unfortunately he doesn't want to continue his tennis career, because when it's too easy for you, then it's boring. For me, tennis is not so easy" - Marat Safin

Profesionalnitenis.com

Avatar
MElloo
Postovi: 13023
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Kečeri

Post Postao/la MElloo » 08 apr 2014, 20:30

Taker protiv Shawna Michelsa, kad se ovaj oprostio nakon poraza...

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.