Boris Pandža

Avatar
Mozambik
Postovi: 5448
Pridružen/a: 26 avg 2013, 20:09
Kontakt:

Re: Boris Pandža

Post Postao/la Mozambik » 07 jun 2014, 19:45

Pa onda na PDF Engleske reprezentacije pa tamo pametuj.

Ti ces mene ucit koga ja trebam voljeti.

Ko god voli Bosnu, bujrum u reprezentaciju i kod mene na kahvu. Ako je ne voli, neka ide u onu drzavu koju voli. Al ni komadic zemlje ponijet nece.

Avatar
nisko
Postovi: 408
Pridružen/a: 12 jun 2008, 20:28
Kontakt:

Re: Boris Pandža

Post Postao/la nisko » 07 jun 2014, 19:46

krmpotich je napisao/la:
giannini je napisao/la:
Mozambik je napisao/la:slika
:thumbup: (sto Ynostalgicari i cetnicki jatacici grizu muda)
Ovo je sve krenulo od Pandže i njegovog istupa. Krivite pravoslavce i Hrvate zasto nisu za BiH repku. Odgovor jednostavan: Omjer: 1-1-19 :D Svako ima pravo na svoj izbor. Moj izbor je Sloboda i reprezentacija Engleske. A ovaj gore sto govori da navijaci Hrvatske govore "Za dom spremni". Dok su tekme igrane na Koševu, ja bio svjedok iz utakmice u utakmicu se skandiralo "Tekbir......" Kako se tu osjeca navijac BiH koji je druge vjere?? Zato ne dipr :wave:
Problem je u tome da taj Tekbir ne podrzava citav stadion za razliku od za dom spremni ( Turska ,Hrvatska obje okupatorske zemlje)
JA VOLIM SAMO VELEŽA ALKOHOL I ŽENE NIŠTA VIŠE U ŽIVOTU NE ZANIMA MENE!!!

Avatar
giannini
Postovi: 704
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:43
Kontakt:

Re: Boris Pandža

Post Postao/la giannini » 07 jun 2014, 19:46

Adi_Zepce je napisao/la:@donniedarko
Pa ti su najgori. Satro vole Bosnu, a dali bi sutra da ih zguzi opet Mehmet ili netko slican njemu. Dzaba borba i one rijeci kapetana Huseina kada ovako stoljecima poslije se pojedinci ponasaju.
Ok, postovati treba svakog prijatelja. Bila to Turska, Hrvatska, Srbija, SAD, ali samo Bosna i Hercegovina :cool:
@ giannini
Koliko znam u FBiH ( a znam itekako dobro) na faxu postoji odsjek BHS pa mozes tu nauciti, ako si naravno zavrsio osnovnu skolu. A kako si zatucan, cisto sumnjam :mrgreen:
hvala Allahu dragom, postoje samo BT, bosanski i turski :mrgreen:

Avatar
Cartman
Postovi: 29471
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Boris Pandža

Post Postao/la Cartman » 07 jun 2014, 19:47

[youtube][/youtube]

:bih: :bih: :bih:

Onaj gol Senturka se ne zaboravlja. Jugonostalgicari na aparatima. :beba:
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
Adi_Zepce
Postovi: 4396
Pridružen/a: 10 sep 2009, 14:10
Lokacija: Teslic/Zepce
Kontakt:

Re: Boris Pandža

Post Postao/la Adi_Zepce » 07 jun 2014, 19:48

@giannini
Potvrđena osnovna skola :D . Mislis me isprovocirati time?. Ne brini brate, neces. Imam i ja pravih Turaka za prijatelje, ali znam tko sam i sto sam ;)
P.S Turkoljubci znate li zbog cega je prekjucerasnji dan bio poseban, dakle 05.06??. Kada ste velike patriote i sve morali bi to znati ;)
Zadnja izmjena: Adi_Zepce, dana/u 07 jun 2014, 19:49, ukupno mijenjano 1 put.
De pequeño yo te empecé a seguir! Poco a poco me enamoré de ti! Cuando juegues siempre estaré a tu lado! No me falles Valencia! Yo nunca te he fallado!!!

www.valencia-balkan.net

Avatar
giannini
Postovi: 704
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:43
Kontakt:

Re: Boris Pandža

Post Postao/la giannini » 07 jun 2014, 19:48

Saurman je napisao/la:
giannini je napisao/la:zalosno je da nakon svega bosnjak vise zeli da za njega navijaju cetnici nego turci :clap:
Žalosno je da Bosanac gleda ko će za njega navijati.Mene lično zaboli neka stvar i za Srbijom,Hrvatskom i Turskom.
Važna mi je samo ova domovina i nemam rezervne.
za bosance me zaboli, ja sam rekao to za bosnjake

Avatar
STEVIE
Postovi: 4281
Pridružen/a: 02 feb 2011, 11:53
Lokacija: SE1
Kontakt:

Re: Boris Pandža

Post Postao/la STEVIE » 07 jun 2014, 19:49

turska bagra hapsila nase navijace tamo po istanbulu i onda ovdje dodju pojedinci i slave te okupatorske cigane, sramota.

slika
"I'm a man who believes that I died twenty years ago.
And I live like a man who is dead already.
I have no fear whatsoever of anybody or anything." - Malcolm X

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24514
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Boris Pandža

Post Postao/la Goalgetter » 07 jun 2014, 19:53

Zaboli me i za Turskom, Srbijom kao i Hrvatskom. Imam dosta prijatelja iz sve tri zemlje, sa nekima sam u odlicnim odnosima, a sto se tice zemlje kao zemlje, ne zamaram se previse oko toga. Ne navijam za njih, niti ih simpatiziram, tj. ne zamaram se previse sa tim.

Avatar
DonCorleone
Postovi: 4176
Pridružen/a: 27 maj 2012, 00:43
Kontakt:

Re: Boris Pandža

Post Postao/la DonCorleone » 07 jun 2014, 19:57

Goalgetter je napisao/la:Zaboli me i za Turskom, Srbijom kao i Hrvatskom. Imam dosta prijatelja iz sve tri zemlje, sa nekima sam u odlicnim odnosima, a sto se tice zemlje kao zemlje, ne zamaram se previse oko toga. Ne navijam za njih, niti ih simpatiziram, tj. ne zamaram se previse sa tim.
Ljudi se ovde dijele na Bosance, Turke, Srbe i Hrvate a ne znaju da su prvo ljudi. Tako je kada mrznja vlada razumom. Nazalost to se ne moze izljeciti, to je bolest zvana nacionalizam a neki je pogresno svrstavaju u patriotizam, sto je skandalozno. To je slicno kao kada su bijelci proganjali crnce, djeliji su ih na smedje, crnce, Indijce, a nisu probali ni zelili da shvate da su oni na PRVOM mjestu LJUDI!
Zadnja izmjena: DonCorleone, dana/u 07 jun 2014, 19:58, ukupno mijenjano 1 put.
Kirsten Schlewitz: That's a polite way of stating what most fans were thinking, which is that Sušić had more or less lost his mind.

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Boris Pandža

Post Postao/la calcio » 07 jun 2014, 19:58

Sta bi trebala predstavljati ta slika turske i izraelske zastave?
Vidi ovo :)
slika

Ne volim kad ljudi generalizuju Izrael i jevreje. Oni imaju one desnicare koji su ratoborni i naprijateljski raspolozeni prema palestincima. Ali to ne znaci da su svi takvi. Americki jevreji su nam na primjer pomagali tokom rata, mnogo vise nego neki od kojih se ocekivalo :roll:

Avatar
Cartman
Postovi: 29471
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Boris Pandža

Post Postao/la Cartman » 07 jun 2014, 19:59

DonCorleone je napisao/la:
Goalgetter je napisao/la:Zaboli me i za Turskom, Srbijom kao i Hrvatskom. Imam dosta prijatelja iz sve tri zemlje, sa nekima sam u odlicnim odnosima, a sto se tice zemlje kao zemlje, ne zamaram se previse oko toga. Ne navijam za njih, niti ih simpatiziram, tj. ne zamaram se previse sa tim.
Ljudi se ovde dijele na Bosance, Turke, Srbe i Hrvate a ne znaju da su prvo ljudi. Tako je kada mrznja vlada razumom. Nazalost to se ne moze izljeciti, to je bolest zvana nacionalizam a neki je pogresno svrstavaju u patriotizam, sto je skandalozno. To je slicno kao kada su bijelci proganjali crnce, djeliji su ih na smedje, crnce, Indijce, a nisu probali ni zelili da shvate da su oni na PRVOM mjestu LJUDI!
Velik si ti filozof.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
krmpotich
Postovi: 3244
Pridružen/a: 22 jan 2014, 07:47
Kontakt:

Re: Boris Pandža

Post Postao/la krmpotich » 07 jun 2014, 19:59

@calcio

To su bile kvalifikacije kada je BiH igrala protiv Danske, Schmaichel branio. 3:0 za BiH, i ako je ona tribina iza gola od cca 10.000 ljudi "par" njih onda..... Pretpostavljam da si tada bio Osnovna škola, posle toga vise nisam isao na utakmice repke jer mi je malo glupo oblaciti majicu Turske(jer je tada bilo in)+da uzvikujem to sto sam vec napisao. Ovo je tema koja se zove Boris Pandza i jos jedanput: covjek je 95% stvari u pravu.

Avatar
DonCorleone
Postovi: 4176
Pridružen/a: 27 maj 2012, 00:43
Kontakt:

Re: Boris Pandža

Post Postao/la DonCorleone » 07 jun 2014, 20:00

calcio je napisao/la:Sta bi trebala predstavljati ta slika turske i izraelske zastave?
Vidi ovo :)
slika

Ne volim kad ljudi generalizuju Izrael i jevreje. Oni imaju one desnicare koji su ratoborni i naprijateljski raspolozeni prema palestincima. Ali to ne znaci da su svi takvi. Americki jevreji su nam na primjer pomagali tokom rata, mnogo vise nego neki od kojih se ocekivalo :roll:
Imas ortodoksne Jevreje koji su protiv drzave Izraela. Ne treba nikada suditi o citavom narodu na osnovu odredjenih neljudi.
Kirsten Schlewitz: That's a polite way of stating what most fans were thinking, which is that Sušić had more or less lost his mind.

Avatar
donniedarko
Postovi: 1076
Pridružen/a: 28 jan 2014, 00:14
Kontakt:

Re: Boris Pandža

Post Postao/la donniedarko » 07 jun 2014, 20:01

@krmpotich @Adi_Zepce
U pravu ste, fkt ludost. Mislim da je problem sto se previse generalizuje. Upravo to sto navodis Adi, imam slican primjer od skolskih drugova koji su bili Hrvati. Super smo se razumjeli i neki medju njima su bili fanaticni navijaci nase repke. Jedan je isao tako daleko da je izradjivao nase zastave sa nekim detaljima na njima. Simpatisali su i pratili hrvatsku repku sto je meni bilo sasvim razumljivo. Ne mogu zamisliti kakav su isfur dozivjeli kad su vidjeli onakvo slavlje i fanatizam koji je cisto isao zbog poraza Hrvatske a ne pobjede Turske. :thumbdown:

Avatar
giannini
Postovi: 704
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:43
Kontakt:

Re: Boris Pandža

Post Postao/la giannini » 07 jun 2014, 20:02

DonCorleone je napisao/la:
Goalgetter je napisao/la:Zaboli me i za Turskom, Srbijom kao i Hrvatskom. Imam dosta prijatelja iz sve tri zemlje, sa nekima sam u odlicnim odnosima, a sto se tice zemlje kao zemlje, ne zamaram se previse oko toga. Ne navijam za njih, niti ih simpatiziram, tj. ne zamaram se previse sa tim.
Ljudi se ovde dijele na Bosance, Turke, Srbe i Hrvate a ne znaju da su prvo ljudi. Tako je kada mrznja vlada razumom. Nazalost to se ne moze izljeciti, to je bolest zvana nacionalizam a neki je pogresno svrstavaju u patriotizam, sto je skandalozno. To je slicno kao kada su bijelci proganjali crnce, djeliji su ih na smedje, crnce, Indijce, a nisu probali ni zelili da shvate da su oni na PRVOM mjestu LJUDI!
jok, 92.-95. nas poklali delfini

Avatar
DonCorleone
Postovi: 4176
Pridružen/a: 27 maj 2012, 00:43
Kontakt:

Re: Boris Pandža

Post Postao/la DonCorleone » 07 jun 2014, 20:02

Cartman je napisao/la: Velik si ti filozof.
:shock: Hvala jarane.
Kirsten Schlewitz: That's a polite way of stating what most fans were thinking, which is that Sušić had more or less lost his mind.

Avatar
Mozambik
Postovi: 5448
Pridružen/a: 26 avg 2013, 20:09
Kontakt:

Re: Boris Pandža

Post Postao/la Mozambik » 07 jun 2014, 20:03

calcio je napisao/la: Ne volim kad ljudi generalizuju Izrael i jevreje. Oni imaju one desnicare koji su ratoborni i naprijateljski raspolozeni prema palestincima. Ali to ne znaci da su svi takvi. Americki jevreji su nam na primjer pomagali tokom rata, mnogo vise nego neki od kojih se ocekivalo :roll:
To je zato sto ljudi ne razlikuju Jevreje i Cioniste. Ista stvar kao sa Srbima i Cetnicima npr.

Onda dodje neka budala pa neki dan javno na televiziji kaze da su Arapi anitisemitisti :facepalm: Taj isti kreten ne konta da su i Arapi narodi semitskog porijekla, odnosno Semiti itd...

Avatar
giannini
Postovi: 704
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:43
Kontakt:

Re: Boris Pandža

Post Postao/la giannini » 07 jun 2014, 20:04

donniedarko je napisao/la:@krmpotich @Adi_Zepce
U pravu ste, fkt ludost. Mislim da je problem sto se previse generalizuje. Upravo to sto navodis Adi, imam slican primjer od skolskih drugova koji su bili Hrvati. Super smo se razumjeli i neki medju njima su bili fanaticni navijaci nase repke. Jedan je isao tako daleko da je izradjivao nase zastave sa nekim detaljima na njima. Simpatisali su i pratili hrvatsku repku sto je meni bilo sasvim razumljivo. Ne mogu zamisliti kakav su isfur dozivjeli kad su vidjeli onakvo slavlje i fanatizam koji je cisto isao zbog poraza Hrvatske a ne pobjede Turske. :thumbdown:
razumljivo je simpatisat hrvatsku a cudno simpatisat tursku :clap:

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Boris Pandža

Post Postao/la calcio » 07 jun 2014, 20:05

DonCorleone je napisao/la: Imas ortodoksne Jevreje koji su protiv drzave Izraela. Ne treba nikada suditi o citavom narodu na osnovu odredjenih neljudi.
Tacno ali takvo razmisljanje zahtjeva od osobe da ukljuci mozak. Najlakse je pustiti mozak na pasu i reci "svi su oni takvi".
Evo lagano smo dosli i do svjetske politicke scene. :D

Avatar
dubrava
Moderator
Postovi: 4830
Pridružen/a: 31 mar 2009, 09:21
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Boris Pandža

Post Postao/la dubrava » 07 jun 2014, 20:06

A ja vam obećavam da će ovdje biti bar desetak banova.

tema je Boris Pandža
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima"

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.