NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Brigada89
Postovi: 208
Pridružen/a: 25 avg 2015, 12:08
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Brigada89 » 22 jan 2017, 18:23

Ja sam samo rekao svoje što se tiče tvoje objave od maloprije.Mislim da prvo ti nije fer pisati "seljačići iz lukavca" ..zašto seljačići ?
Dženan Mujagić koji je dijete Radničkog,oduvijek imao želju igrati za Radnički i to mu se ostvarilo ali su ga drugi putevi (ne svojom voljom) odveli do Zvijezde,to ako ga poznaješ možeš i lično da pitaš,daće ti isti odgovor.Dženan jako poštuje klub u kojem god igra ili će zaigrati,očigledno je da ne štima kod vas nešto zato i igrači odlaze,nije to stvar igrača da li se njima digao k.....c ili ne,nego ambijent je loš što se tiče njih.Znam jer se to dešava većini klubova između ostalog i kod nas je toga bilo.Ako je stvar u platama ili nešto u vezi para općenito,pa zašto se onda takvi igrači pljuju? Zar nemaju pravo da traže uslove po kojima bi oni ostali u klubu,ili su odma seljačići i kakvim već nadimcima nisu prozvani? također i u našem klubu već ima 2 igrača koja odlaze,hoće svoje uslove,naš klub to ne može ispuniti i svako na svoju stranu,hvala njima na dosadašnjem periodu i svi sretni,a nismo ih prozvali kao ti naše bivše(ako Bog da) buduće igrače..ali ovo je Bosna i Hercegovina,zašto jednostavno,kad može komplikovano i seljački.Zato i jesmo zadnji na svijetu po kvalitetu fudbala.Nikaragva ima bolju ligu nego mi.A za ovo "hranjenje tuđe djece",ako je iko okusio na svojoj koži kako izgleda hranjenje tuđe djece,dizanja u nebesa "iskusne" igrače,lafo igrači sa bogatom karijerom onda je to definitivno Radnički koji je i propao na osnovu toga..Žao mi je što i vi morate proći kroz to isto ali tako je kako je.Zato mi mjenjamo situaciju,igraju naša djeca,jesmo u borbi za opstanak,ali nema više levata u klubu..hvala Bogu..pozz

Avatar
Tkanton
Postovi: 1887
Pridružen/a: 23 mar 2012, 20:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Tkanton » 22 jan 2017, 18:34

Brigada89 je napisao/la:Ja sam samo rekao svoje što se tiče tvoje objave od maloprije.Mislim da prvo ti nije fer pisati "seljačići iz lukavca" ..zašto seljačići ?
Dženan Mujagić koji je dijete Radničkog,oduvijek imao želju igrati za Radnički i to mu se ostvarilo ali su ga drugi putevi (ne svojom voljom) odveli do Zvijezde,to ako ga poznaješ možeš i lično da pitaš,daće ti isti odgovor.Dženan jako poštuje klub u kojem god igra ili će zaigrati,očigledno je da ne štima kod vas nešto zato i igrači odlaze,nije to stvar igrača da li se njima digao k.....c ili ne,nego ambijent je loš što se tiče njih.Znam jer se to dešava većini klubova između ostalog i kod nas je toga bilo.Ako je stvar u platama ili nešto u vezi para općenito,pa zašto se onda takvi igrači pljuju? Zar nemaju pravo da traže uslove po kojima bi oni ostali u klubu,ili su odma seljačići i kakvim već nadimcima nisu prozvani? također i u našem klubu već ima 2 igrača koja odlaze,hoće svoje uslove,naš klub to ne može ispuniti i svako na svoju stranu,hvala njima na dosadašnjem periodu i svi sretni,a nismo ih prozvali kao ti naše bivše(ako Bog da) buduće igrače..ali ovo je Bosna i Hercegovina,zašto jednostavno,kad može komplikovano i seljački.Zato i jesmo zadnji na svijetu po kvalitetu fudbala.Nikaragva ima bolju ligu nego mi.A za ovo "hranjenje tuđe djece",ako je iko okusio na svojoj koži kako izgleda hranjenje tuđe djece,dizanja u nebesa "iskusne" igrače,lafo igrači sa bogatom karijerom onda je to definitivno Radnički koji je i propao na osnovu toga..Žao mi je što i vi morate proći kroz to isto ali tako je kako je.Zato mi mjenjamo situaciju,igraju naša djeca,jesmo u borbi za opstanak,ali nema više levata u klubu..hvala Bogu..pozz
Nemoj puno za ozbiljno uzimat to seljacici, kod nas u gradu ima par ljudi sto su gradjani ostalo van toga su ti seljaci i seljacici pa tako i lukavac tu spada, klub je gradski i takvi ga ljudi vodi, nasi bi da ponude igracu svasta nesto a nemaju ni za kifla isto ko na piku hoce da kupi al nema para.... Dogovori se pod jednim uslovima a oni bi da placaju po drugim, organizacija u klubu je na nivou opstinske lige...

Ako si nekad bio na utakmici Zvijezde i cuo nekog lika od nasih navijaca kako hebe nasim igracima sve od do eh taj ti je lik sad u upravi jer je firma gdje on radi dala 10.000 KM to se isto culo na prenosu sa capljinom kad smo igrali inace on voli klub vise od nas...

Avatar
fender13
Postovi: 773
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 22 jan 2017, 18:47

Tkanton je napisao/la:
Brigada89 je napisao/la:Ja sam samo rekao svoje što se tiče tvoje objave od maloprije.Mislim da prvo ti nije fer pisati "seljačići iz lukavca" ..zašto seljačići ?
Dženan Mujagić koji je dijete Radničkog,oduvijek imao želju igrati za Radnički i to mu se ostvarilo ali su ga drugi putevi (ne svojom voljom) odveli do Zvijezde,to ako ga poznaješ možeš i lično da pitaš,daće ti isti odgovor.Dženan jako poštuje klub u kojem god igra ili će zaigrati,očigledno je da ne štima kod vas nešto zato i igrači odlaze,nije to stvar igrača da li se njima digao k.....c ili ne,nego ambijent je loš što se tiče njih.Znam jer se to dešava većini klubova između ostalog i kod nas je toga bilo.Ako je stvar u platama ili nešto u vezi para općenito,pa zašto se onda takvi igrači pljuju? Zar nemaju pravo da traže uslove po kojima bi oni ostali u klubu,ili su odma seljačići i kakvim već nadimcima nisu prozvani? također i u našem klubu već ima 2 igrača koja odlaze,hoće svoje uslove,naš klub to ne može ispuniti i svako na svoju stranu,hvala njima na dosadašnjem periodu i svi sretni,a nismo ih prozvali kao ti naše bivše(ako Bog da) buduće igrače..ali ovo je Bosna i Hercegovina,zašto jednostavno,kad može komplikovano i seljački.Zato i jesmo zadnji na svijetu po kvalitetu fudbala.Nikaragva ima bolju ligu nego mi.A za ovo "hranjenje tuđe djece",ako je iko okusio na svojoj koži kako izgleda hranjenje tuđe djece,dizanja u nebesa "iskusne" igrače,lafo igrači sa bogatom karijerom onda je to definitivno Radnički koji je i propao na osnovu toga..Žao mi je što i vi morate proći kroz to isto ali tako je kako je.Zato mi mjenjamo situaciju,igraju naša djeca,jesmo u borbi za opstanak,ali nema više levata u klubu..hvala Bogu..pozz
Nemoj puno za ozbiljno uzimat to seljacici, kod nas u gradu ima par ljudi sto su gradjani ostalo van toga su ti seljaci i seljacici pa tako i lukavac tu spada, klub je gradski i takvi ga ljudi vodi, nasi bi da ponude igracu svasta nesto a nemaju ni za kifla isto ko na piku hoce da kupi al nema para.... Dogovori se pod jednim uslovima a oni bi da placaju po drugim, organizacija u klubu je na nivou opstinske lige...

Ako si nekad bio na utakmici Zvijezde i cuo nekog lika od nasih navijaca kako hebe nasim igracima sve od do eh taj ti je lik sad u upravi jer je firma gdje on radi dala 10.000 KM to se isto culo na prenosu sa capljinom kad smo igrali inace on voli klub vise od nas...

Takvi su otjerali "seljake" iz kluba veoma jake sponzore poput Mesica kojeg postuje bivši predsjednik Hrvatske, gradonačelnik Zagreba gigant, Nurdu koji ima pet jakih firmi veze u savezu kako njega nema sve i krenulo nizbrdo itd ali eto oni su samo seljaci

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 22 jan 2017, 19:30

Nije piska kriv sto je takva situacija u klubu,budimo realni,svi znamo ko je nurdu otjero,i kako je otiso,a i nurdo pomislio da mu je to babovina,pa poceo zabranjivat ulaz pojedimcim i zabrana gledanja treninga,a pokazo je nurdo koliko voli zvijezdu,prodo pl.travu,pocupo pec za centralno grijanje itd.on nas je i ostavio u ovim ****....
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
fender13
Postovi: 773
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 22 jan 2017, 20:02

crvenobijeli je napisao/la:Nije piska kriv sto je takva situacija u klubu,budimo realni,svi znamo ko je nurdu otjero,i kako je otiso,a i nurdo pomislio da mu je to babovina,pa poceo zabranjivat ulaz pojedimcim i zabrana gledanja treninga,a pokazo je nurdo koliko voli zvijezdu,prodo pl.travu,pocupo pec za centralno grijanje itd.on nas je i ostavio u ovim ****....
Ma piska nije kriv on je borac Zvijezde,ali ako neko zeli uloozit ili daje navise para logicno da ima glavnu rijec,sto se tice nurde prvo napadali su covjeka kao da je ratni zlocinac da ima svoji mana sigurno da ima ali bolje da je ostao pa dugove sada rijesavao,samo moje misljenje jer ovo trenutno je tuga, ozbiljnost kluba kao opstinska liga nazalost :(

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 22 jan 2017, 21:41

Obren cvijanovic novi igrac zvijezde
Pa gdje ga nadjoste btw
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 22 jan 2017, 21:49

fender13 je napisao/la:
crvenobijeli je napisao/la:Nije piska kriv sto je takva situacija u klubu,budimo realni,svi znamo ko je nurdu otjero,i kako je otiso,a i nurdo pomislio da mu je to babovina,pa poceo zabranjivat ulaz pojedimcim i zabrana gledanja treninga,a pokazo je nurdo koliko voli zvijezdu,prodo pl.travu,pocupo pec za centralno grijanje itd.on nas je i ostavio u ovim ****....
Ma piska nije kriv on je borac Zvijezde,ali ako neko zeli uloozit ili daje navise para logicno da ima glavnu rijec,sto se tice nurde prvo napadali su covjeka kao da je ratni zlocinac da ima svoji mana sigurno da ima ali bolje da je ostao pa dugove sada rijesavao,samo moje misljenje jer ovo trenutno je tuga, ozbiljnost kluba kao opstinska liga nazalost :(
Procita se ovde apsurdni stvari ko da je Nurdina babovina ko da je htio kupit klup il prisvojit daje bogdom uzeo klub ili nebitno bilo ko,od ljubavi prema klubu se nezivi,vjerujte prizivacemo mi da dodje bilo ko da uzme klub.Netreba se zavaravat bez jakog sponzora nema igranja u ozbiljnim ligama,opcina nas moze drzat u drugoj ligi federacije to jest seoskoj ligi.

Avatar
Tkanton
Postovi: 1887
Pridružen/a: 23 mar 2012, 20:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Tkanton » 22 jan 2017, 22:14

crvenobijeli je napisao/la:Obren cvijanovic novi igrac zvijezde
Pa gdje ga nadjoste btw
Kad im je zapjevo nisu mogli odolit a da ga ne dovedu....


Avatar
nedžad
Postovi: 1035
Pridružen/a: 27 jan 2011, 19:54
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la nedžad » 22 jan 2017, 22:22

:kafa: :kafa:
Uvjek može biti gore od goreg
i zato glavu gore
bori se za svoje
i uvjek budi čovjek

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 22 jan 2017, 22:29

Tkanton je napisao/la:
crvenobijeli je napisao/la:Obren cvijanovic novi igrac zvijezde
Pa gdje ga nadjoste btw
Kad im je zapjevo nisu mogli odolit a da ga ne dovedu....

Nije to taj i ja sam mislio da je on,al nije,ovaj nam dolazi iz krupe...
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
Tkanton
Postovi: 1887
Pridružen/a: 23 mar 2012, 20:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Tkanton » 22 jan 2017, 22:34

crvenobijeli je napisao/la:
Tkanton je napisao/la:
crvenobijeli je napisao/la:Obren cvijanovic novi igrac zvijezde
Pa gdje ga nadjoste btw
Kad im je zapjevo nisu mogli odolit a da ga ne dovedu....

Nije to taj i ja sam mislio da je on,al nije,ovaj nam dolazi iz krupe...
Ma i ja sam pretpostavljo da nije, onako postavio....
Hajd sta drugo reci nego nek nam je sa srecom, nikad se nezna bilo je u proslosti anonimusa pa se pokazali ko pun pogodak....

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la DevilsAdvocate » 22 jan 2017, 23:03

Brigada89 je napisao/la:Jadno je da se tako prozivaju ljudi na način koji je iskoristio izrod od komšije iz gradačca..da ste toliko veliki klub kao što govoriš i da je sve bajno kod vas ne bi ovi igrači ni tražili ispisnice i tražili da se vrate kod nas,zar ti to nešto onda ne govori kad već poredimo klubove.
Ko je god otišao iz vašeg kluba nije vam se zahvalio niti je makar nešto lijepo izvukao iz vašeg kluba,mislim ja ne pljujem po Zvijezdi,ali je to činjenica,vaša uprava nema pojma raditi svoj posao,a navijači još gore ne znaju nagraditi trud igrača.Ovo pričam jer ste na lošem glasu i to od premier lige.Što se tiče tog tvog poređenja "najvećeg kluba",pa bolan Radnički (zajedno sa navijačima) ima najmanje 10 puta bolji i ljepši ambijent prema igračima i trenerima od Zvijezde,to ako nevjeruješ slobodno možeš se javiti igračima koji su boravili godinama unazad,od igrača iz Srbije,Austrije,Hrvatske pa i ove nam naše države Bosne i Hercegovine.Da bogdom Radnički ima budžet kao pojedini klubovi,ne bi se vi mogli ni porediti sa nama.Najbolji opis situacije između naših klubova ti može dati Darko Vojvodić,čovjek bez dlake na jeziku,pitaj ga ko su ti "seljačići iz lukavca",pitaj kakav je Lukavac kao sredina,kakav je Radnički kao klub i kakvi su navijači kada treba dati podršku.
Veliki pozdrav iz Lukavca za normalnu raju,a debilima k a r i n a u usta.
Boli nas kurac za Radnicki, aj odjebte s teme
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

Avatar
sidran
Postovi: 87
Pridružen/a: 04 jul 2016, 11:46
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la sidran » 22 jan 2017, 23:26

DevilsAdvocate je napisao/la:
Brigada89 je napisao/la:Jadno je da se tako prozivaju ljudi na način koji je iskoristio izrod od komšije iz gradačca..da ste toliko veliki klub kao što govoriš i da je sve bajno kod vas ne bi ovi igrači ni tražili ispisnice i tražili da se vrate kod nas,zar ti to nešto onda ne govori kad već poredimo klubove.
Ko je god otišao iz vašeg kluba nije vam se zahvalio niti je makar nešto lijepo izvukao iz vašeg kluba,mislim ja ne pljujem po Zvijezdi,ali je to činjenica,vaša uprava nema pojma raditi svoj posao,a navijači još gore ne znaju nagraditi trud igrača.Ovo pričam jer ste na lošem glasu i to od premier lige.Što se tiče tog tvog poređenja "najvećeg kluba",pa bolan Radnički (zajedno sa navijačima) ima najmanje 10 puta bolji i ljepši ambijent prema igračima i trenerima od Zvijezde,to ako nevjeruješ slobodno možeš se javiti igračima koji su boravili godinama unazad,od igrača iz Srbije,Austrije,Hrvatske pa i ove nam naše države Bosne i Hercegovine.Da bogdom Radnički ima budžet kao pojedini klubovi,ne bi se vi mogli ni porediti sa nama.Najbolji opis situacije između naših klubova ti može dati Darko Vojvodić,čovjek bez dlake na jeziku,pitaj ga ko su ti "seljačići iz lukavca",pitaj kakav je Lukavac kao sredina,kakav je Radnički kao klub i kakvi su navijači kada treba dati podršku.
Veliki pozdrav iz Lukavca za normalnu raju,a debilima k a r i n a u usta.
Boli nas kurac za Radnicki, aj odjebte s teme
Potpisujem Brigada89
Bujrum u Gradačac sa normalnom rajom :kafa:
Ranieri vam je tata..

ehaske
Postovi: 83
Pridružen/a: 09 jan 2017, 21:48
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ehaske » 23 jan 2017, 09:28

Izvinjenje zbog informacije da ostaju Jaranovic i Moranjkic, oni su ispalili iako je bilo dogovoreno da ostanu... Danas se prikljucuju treninzima Islamagic, Hadzic, Mujagic i Cvijanovic... danas bi trebala doci jos 2 igraca..

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 23 jan 2017, 10:12

Sta igraju ta dva,jel i oni iz pl.dolaze
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
fender13
Postovi: 773
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 23 jan 2017, 17:35

Imal pojačanja

Avatar
nedžad
Postovi: 1035
Pridružen/a: 27 jan 2011, 19:54
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la nedžad » 23 jan 2017, 20:05

Da li je mozda netko gledao trening , da li su stigli islamagic i dzeno i imali tih najavljenih pojacanja
Uvjek može biti gore od goreg
i zato glavu gore
bori se za svoje
i uvjek budi čovjek

maestro04
Postovi: 77
Pridružen/a: 11 dec 2016, 23:17
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la maestro04 » 23 jan 2017, 20:34

Islamagic otišo

Avatar
Tkanton
Postovi: 1887
Pridružen/a: 23 mar 2012, 20:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Tkanton » 23 jan 2017, 21:27

maestro04 je napisao/la:Islamagic otišo
I Abid je otiso

Avatar
LukavacLive
Postovi: 74
Pridružen/a: 13 sep 2014, 18:29
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la LukavacLive » 23 jan 2017, 21:44

nedžad je napisao/la:Da li je mozda netko gledao trening , da li su stigli islamagic i dzeno i imali tih najavljenih pojacanja
Dženo vam je ostao, nije mogao dobiti papire :salut:

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.