NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Flufy
Postovi: 250
Pridružen/a: 18 jan 2020, 02:25
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Flufy » 08 maj 2024, 15:28

S takvim pristupom i s takvim glavama i jeste za druge lige. Cast pojedincima al vasa razmisljanja su primitivna, s nase strane vam je svako srecu pozelio, niko protiv Zvijezde nije lose pisao, a forum i jest da se diskusija otvori a ne da ti pises “moj forum, mrs iz mog pijeska”. Zelim vam sto prije povratak u Premijer ligu, samo u slucaju kada Piskic i takvi ko ti budu miljama iz fudbala.

zvezdas1922
Postovi: 203
Pridružen/a: 21 nov 2021, 03:35
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvezdas1922 » 08 maj 2024, 16:48

Vi ste se nakacili na matu i mene al neka ste ba propagandu lažnu širite po portalima, nebitno mene da nije bilo klub bi se ugasio kad ti to uradiš za tosk ili slično nešto javi se do tada možeš se saget samo.

zvezdas1922
Postovi: 203
Pridružen/a: 21 nov 2021, 03:35
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvezdas1922 » 08 maj 2024, 16:49

Progres je napisao/la:
08 maj 2024, 14:45
Nah1d je napisao/la:
08 maj 2024, 11:35
Flufy je napisao/la:
08 maj 2024, 10:05


Sve uredno, premije su normalna stvar u fudbalu. Samo ste udarili na tvrd orah ove sezone, prije svega Rudar i Zvijezda, vise se brinete u TOSK-u i njegovim protivnicima nego sami o sebi al polako, mrtvi se na kraju broje. Nikad jaca borba za opstanak, sve stari znalci u dnu. Nema vise Slavena, Iskre i njima slicnih da ih okarite i u medjusobnom duelu i da radite protiv njih kako vam se k digne. Nek svako o sebi zabavi, pa se cujemo na kraju sezone. Zvijezda je veliki klub ali zbog vaseg Piskica mi se pocinje gaditi. Ko o cemu, ****(piskic) o postenju
De ba druže batali se Zvijezde. Mi ćemo ove sezone slaviti opstanak ko titulu. Šta se preživjelo ove godine, raspad sistema, oduzimanje bodova. Prodajom i kupovinom karata se vraćali dugovi...
Grad je pokazao da voli klub, imamo još dosta za uraditi i pokazati. NKZ je sigurno među gledanijim klubovima, iako je bila pred gašenjem.Tek se vraća ugled i povjerenje kluba, dolaze sponzori, završava se tribina.Mi smo u fazi oporavka kluba i sigurno tek dolazi naše vrijeme.Neretljaku se ovaj grad ne može odužiti. Čovjek je preuzeo ekipu kad niko nije htio i odlično je fizički pripremio, a tek dolaze bolji dani. Nadam se da će nas povesti ka PL.

Trebalo bi i vi da se malo više bavite svojim problemima. Tako skupa ekipa na takvoj poziciji, očito da vam nešto ne štima...
Izgleda da su ovi iz Tesnja i Kaknja vec vidjeli Zvijezdu u drugoj ligi. Od kada su doneseni bodovi iz Banovica ne presraju se "brinuti" o Zvijezdi, njenim rezultatima i postenju. Ovo je Zvijezdin forum, ovdje komenrarisu a kazu da mi njih pustimo na miru☺️
Prošle godine je pušteno im u Tesnju. 100% provjerena informacija

Flufy
Postovi: 250
Pridružen/a: 18 jan 2020, 02:25
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Flufy » 08 maj 2024, 16:56

zvezdas1922 je napisao/la:
08 maj 2024, 16:48
Vi ste se nakacili na matu i mene al neka ste ba propagandu lažnu širite po portalima, nebitno mene da nije bilo klub bi se ugasio kad ti to uradiš za tosk ili slično nešto javi se do tada možeš se saget samo.
Ugasit ces je ti sam, kad-tad ;) Ono što si posijao to ćeš i požnjet ;)

Flufy
Postovi: 250
Pridružen/a: 18 jan 2020, 02:25
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Flufy » 08 maj 2024, 16:58

zvezdas1922 je napisao/la:
08 maj 2024, 16:49
Progres je napisao/la:
08 maj 2024, 14:45
Nah1d je napisao/la:
08 maj 2024, 11:35

De ba druže batali se Zvijezde. Mi ćemo ove sezone slaviti opstanak ko titulu. Šta se preživjelo ove godine, raspad sistema, oduzimanje bodova. Prodajom i kupovinom karata se vraćali dugovi...
Grad je pokazao da voli klub, imamo još dosta za uraditi i pokazati. NKZ je sigurno među gledanijim klubovima, iako je bila pred gašenjem.Tek se vraća ugled i povjerenje kluba, dolaze sponzori, završava se tribina.Mi smo u fazi oporavka kluba i sigurno tek dolazi naše vrijeme.Neretljaku se ovaj grad ne može odužiti. Čovjek je preuzeo ekipu kad niko nije htio i odlično je fizički pripremio, a tek dolaze bolji dani. Nadam se da će nas povesti ka PL.

Trebalo bi i vi da se malo više bavite svojim problemima. Tako skupa ekipa na takvoj poziciji, očito da vam nešto ne štima...
Izgleda da su ovi iz Tesnja i Kaknja vec vidjeli Zvijezdu u drugoj ligi. Od kada su doneseni bodovi iz Banovica ne presraju se "brinuti" o Zvijezdi, njenim rezultatima i postenju. Ovo je Zvijezdin forum, ovdje komenrarisu a kazu da mi njih pustimo na miru☺️
Prošle godine je pušteno im u Tesnju. 100% provjerena informacija
Pa kako je to moguce moj Piskicu da nam je pusteno a ti samo posteno igras? Ne znas ni ti sta pricas ..

zvezdas1922
Postovi: 203
Pridružen/a: 21 nov 2021, 03:35
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvezdas1922 » 08 maj 2024, 17:53

E tu te čekam nisam ja prošle sezone bio u klubu glupane jedan, a znam preko koga ste završili i kako. Druže vi ste uzjahali na nas jer smo vam **** kombinacije sve, mladost Dk i zvijezda su trebali ispast zato su nam bodovi uzeti. I sad ja kao Štimam pa nemam ja para 1% koliko madi i hifa ima tako da gluposti pisete, kao ja davao čeliku premije a imam svojim igračima dužan premiju banoviic i Kakanj braho

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1430
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 08 maj 2024, 18:06

zvezdas1922 je napisao/la:
08 maj 2024, 17:53
E tu te čekam nisam ja prošle sezone bio u klubu glupane jedan, a znam preko koga ste završili i kako. Druže vi ste uzjahali na nas jer smo vam **** kombinacije sve, mladost Dk i zvijezda su trebali ispast zato su nam bodovi uzeti. I sad ja kao Štimam pa nemam ja para 1% koliko madi i hifa ima tako da gluposti pisete, kao ja davao čeliku premije a imam svojim igračima dužan premiju banoviic i Kakanj braho
SIPA je čudo. Pozdravi i M. Mehmedicevica i S. Zovkica. Slabo to radis, ostavljas dokaze za sobom. Zaboravio si Kenu Bajraktarevica i ekipu.. Preko noci se umjesto "sportskog radnika" postane robijaš. I niko ovo ne piše jer se neko natovario na Zvijezdu. Jer samo glupa osoba moze pomisliti da ce TOŠK i Zvijezda ispasti.. a sad idi Pajdi uplati 50 marki da te spominje.

Flufy
Postovi: 250
Pridružen/a: 18 jan 2020, 02:25
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Flufy » 08 maj 2024, 18:22

zvezdas1922 je napisao/la:
08 maj 2024, 17:53
E tu te čekam nisam ja prošle sezone bio u klubu glupane jedan, a znam preko koga ste završili i kako. Druže vi ste uzjahali na nas jer smo vam **** kombinacije sve, mladost Dk i zvijezda su trebali ispast zato su nam bodovi uzeti. I sad ja kao Štimam pa nemam ja para 1% koliko madi i hifa ima tako da gluposti pisete, kao ja davao čeliku premije a imam svojim igračima dužan premiju banoviic i Kakanj braho
ODUZETI SU TI S RAZLOGOM MEĐEDE ONAJ BRDSKO PLANINSKI. POLA LIGE VAS NE VOLI ZBOG TEBE, KABADAHIJO RASPALA

zvezdas1922
Postovi: 203
Pridružen/a: 21 nov 2021, 03:35
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvezdas1922 » 08 maj 2024, 18:50

Flufy je napisao/la:
08 maj 2024, 18:22
zvezdas1922 je napisao/la:
08 maj 2024, 17:53
E tu te čekam nisam ja prošle sezone bio u klubu glupane jedan, a znam preko koga ste završili i kako. Druže vi ste uzjahali na nas jer smo vam **** kombinacije sve, mladost Dk i zvijezda su trebali ispast zato su nam bodovi uzeti. I sad ja kao Štimam pa nemam ja para 1% koliko madi i hifa ima tako da gluposti pisete, kao ja davao čeliku premije a imam svojim igračima dužan premiju banoviic i Kakanj braho
ODUZETI SU TI S RAZLOGOM MEĐEDE ONAJ BRDSKO PLANINSKI. POLA LIGE VAS NE VOLI ZBOG TEBE, KABADAHIJO RASPALA
Kme kme kme eto pitaj ljude jel vise vole doc igrat u Gradacac ili Tesanj i sve ti bude jasno… nemogu da vjerujem da ste vi toliko opterećeni sa nama pustite nas bolan mi jedva s kraj s krajem sastavljamo.

zvezdas1922
Postovi: 203
Pridružen/a: 21 nov 2021, 03:35
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvezdas1922 » 08 maj 2024, 18:54

HeliosIzDomzala je napisao/la:
08 maj 2024, 18:06
zvezdas1922 je napisao/la:
08 maj 2024, 17:53
E tu te čekam nisam ja prošle sezone bio u klubu glupane jedan, a znam preko koga ste završili i kako. Druže vi ste uzjahali na nas jer smo vam **** kombinacije sve, mladost Dk i zvijezda su trebali ispast zato su nam bodovi uzeti. I sad ja kao Štimam pa nemam ja para 1% koliko madi i hifa ima tako da gluposti pisete, kao ja davao čeliku premije a imam svojim igračima dužan premiju banoviic i Kakanj braho
SIPA je čudo. Pozdravi i M. Mehmedicevica i S. Zovkica. Slabo to radis, ostavljas dokaze za sobom. Zaboravio si Kenu Bajraktarevica i ekipu.. Preko noci se umjesto "sportskog radnika" postane robijaš. I niko ovo ne piše jer se neko natovario na Zvijezdu. Jer samo glupa osoba moze pomisliti da ce TOŠK i Zvijezda ispasti.. a sad idi Pajdi uplati 50 marki da te spominje.
Ja jedva čekam da dodje sipa da hapsi pa kad ja razvezem jezik pitaj Piksija(Smajlovića) kako je prošle godine pobjedio Tosk Zvijezdu u Tesnju 😊😂😂😂 šta sve znam 😂😂😂 a na detektor laži smijem ići momentalno da ni skim nismo 3 za 3 niti da nam je se neko izmaknuo. Kažem vam previše se opterećujete nama brinite se brate o sebi, samnom 4 momka ispod 30 godina u upravi i mi vodimo klub i vi Strahujete od Zvijezde pa Zvijezda vas rasula 11 na 11 vi pobijedili i gotovo, a vi još igrate protiv Zvijezde a zašto jer smo bili već ispali… a ispast nećemo do kraja sigurno. Spominjete mehmedicevica kakve on veze ima samnom, privatno sam dobar sa vecinom sudaca jer i sam sudim al dzaba vama to objašnjavati. Zovkic je sa područja Gradacac nije iz Orašja kako pisete šta vas još zanima? Slobodno bolan pitajte iza ovog Nika stoji ime u prezime ne krije se jajara. Ja sam bio to sto ste vi navijač u svako mi je smetao, al vi nikada nećete biti ono sto sam trenutno ja uostalom nemate potrebe mene da se bojite bojite se svojih ljudi.

Flufy
Postovi: 250
Pridružen/a: 18 jan 2020, 02:25
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Flufy » 08 maj 2024, 19:05

Poistovjecujes sebe i Gradacac. Niko ne govori da ne voli Gradacac, nego tebe!! Kakav poligraf kakve pm.. hahhaha pa u to samo vjerujes ti i oni sto gledaju emisiju na Pink-u, DNK kako vec hahahahhaa. Ne bojimo se nikoga, mi ispast necemo, ali necete ni vi. Vi nama niste ni bili konkurent za ispast. Dugo smo i mi u ovoj kaljuži od lige da znamo kako sve funkcionise.
Ali pricat o postenju neces, bar cu ti ja kontru udarat, jer si muljator kao i tvoj sef Mato.
Zadnja izmjena: Flufy, dana/u 08 maj 2024, 19:11, ukupno mijenjano 1 put.

zvezdas1922
Postovi: 203
Pridružen/a: 21 nov 2021, 03:35
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvezdas1922 » 08 maj 2024, 19:11

Druže da bi muljao moraš imat pare mi para nemamo za to, shvati sa smo sastavili dobru ekipu i to je sve malo sreće a najviše rada, bolan bezveze ste se naložili na mene ja sam vam prvi pružio ruku kad ste u kanalu bili i mjesečno 50 km uplaćivao sve do utakmice ja vama sponzor vi meni mater psujete mrtvu. Al nebitno to je odraz vas, al ja ću opet tosk dočekati u Gradacch gospodski ne smije vam Niko auta ukrast slobodno sninu ovaj post sebi.

Flufy
Postovi: 250
Pridružen/a: 18 jan 2020, 02:25
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Flufy » 08 maj 2024, 19:14

zvezdas1922 je napisao/la:
08 maj 2024, 19:11
Druže da bi muljao moraš imat pare mi para nemamo za to, shvati sa smo sastavili dobru ekipu i to je sve malo sreće a najviše rada, bolan bezveze ste se naložili na mene ja sam vam prvi pružio ruku kad ste u kanalu bili i mjesečno 50 km uplaćivao sve do utakmice ja vama sponzor vi meni mater psujete mrtvu. Al nebitno to je odraz vas, al ja ću opet tosk dočekati u Gradacch gospodski ne smije vam Niko auta ukrast slobodno sninu ovaj post sebi.
Pod jedan hvala ti al nisi trebao. Dao 50 a karas nas kako stignes, il bolje pokusavas nas okarit. Nikad nisam volio hinjare sto dadnu pa prigovore :D al opet hvala ti ! Nisam ti ja **** mater, niti komplet Tesanj, sta je bilo izmedju vas dvojice ne ulazim! Kako ja ne poistovjecujem Gradacac s tobom, tako ne bi ni ti trebao sve nas u jedan kos :D
Pod 2. Pokradi nas, to si obecao a i u tome si maher. Jedva cekas da ostanemo da nam cirkus u Gradaccu napravis, to si ti napisao.

zvezdas1922
Postovi: 203
Pridružen/a: 21 nov 2021, 03:35
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvezdas1922 » 08 maj 2024, 19:25

Flufy je napisao/la:
08 maj 2024, 19:14
zvezdas1922 je napisao/la:
08 maj 2024, 19:11
Druže da bi muljao moraš imat pare mi para nemamo za to, shvati sa smo sastavili dobru ekipu i to je sve malo sreće a najviše rada, bolan bezveze ste se naložili na mene ja sam vam prvi pružio ruku kad ste u kanalu bili i mjesečno 50 km uplaćivao sve do utakmice ja vama sponzor vi meni mater psujete mrtvu. Al nebitno to je odraz vas, al ja ću opet tosk dočekati u Gradacch gospodski ne smije vam Niko auta ukrast slobodno sninu ovaj post sebi.
Pod jedan hvala ti al nisi trebao. Dao 50 a karas nas kako stignes, il bolje pokusavas nas okarit. Nikad nisam volio hinjare sto dadnu pa prigovore :D al opet hvala ti ! Nisam ti ja **** mater, niti komplet Tesanj, sta je bilo izmedju vas dvojice ne ulazim! Kako ja ne poistovjecujem Gradacac s tobom, tako ne bi ni ti trebao sve nas u jedan kos :D
Pod 2. Pokradi nas, to si obecao a i u tome si maher. Jedva cekas da ostanemo da nam cirkus u Gradaccu napravis, to si ti napisao.
Vi ste nama 2 igrača otkačili u kometu po naredbi tigra i ekipe iz uprave to budale znaju ajmo dalje.
Upitan crveni karton
Upitan penal čitavo vrijeme sjeckanje Itd.
Tosk dobije u 90+ u Gradaccu penal Niko po rijeci ne kaže ispratimo aplauzom to je razlika. A 10 dana po portalima kako mi završili sudije sta bi bilo da nismo hahahaha. I dalje se spominje neka priča da mi nešto završavamo, bezveze bolan pisete gluposti. **** vas fudbal, igrat će se i sljedeće godine šta ćete onda pisati

atomcici
Postovi: 151
Pridružen/a: 25 nov 2018, 18:12
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la atomcici » 08 maj 2024, 20:30

zvezdas1922 je napisao/la:
08 maj 2024, 19:25
Flufy je napisao/la:
08 maj 2024, 19:14
zvezdas1922 je napisao/la:
08 maj 2024, 19:11
Druže da bi muljao moraš imat pare mi para nemamo za to, shvati sa smo sastavili dobru ekipu i to je sve malo sreće a najviše rada, bolan bezveze ste se naložili na mene ja sam vam prvi pružio ruku kad ste u kanalu bili i mjesečno 50 km uplaćivao sve do utakmice ja vama sponzor vi meni mater psujete mrtvu. Al nebitno to je odraz vas, al ja ću opet tosk dočekati u Gradacch gospodski ne smije vam Niko auta ukrast slobodno sninu ovaj post sebi.
Pod jedan hvala ti al nisi trebao. Dao 50 a karas nas kako stignes, il bolje pokusavas nas okarit. Nikad nisam volio hinjare sto dadnu pa prigovore :D al opet hvala ti ! Nisam ti ja **** mater, niti komplet Tesanj, sta je bilo izmedju vas dvojice ne ulazim! Kako ja ne poistovjecujem Gradacac s tobom, tako ne bi ni ti trebao sve nas u jedan kos :D
Pod 2. Pokradi nas, to si obecao a i u tome si maher. Jedva cekas da ostanemo da nam cirkus u Gradaccu napravis, to si ti napisao.
Vi ste nama 2 igrača otkačili u kometu po naredbi tigra i ekipe iz uprave to budale znaju ajmo dalje.
Upitan crveni karton
Upitan penal čitavo vrijeme sjeckanje Itd.
Tosk dobije u 90+ u Gradaccu penal Niko po rijeci ne kaže ispratimo aplauzom to je razlika. A 10 dana po portalima kako mi završili sudije sta bi bilo da nismo hahahaha. I dalje se spominje neka priča da mi nešto završavamo, bezveze bolan pisete gluposti. **** vas fudbal, igrat će se i sljedeće godine šta ćete onda pisati
Sve to što pišeš da TOŠK radi ne bi bio u ovoj situaciji u kakvoj je. Pričaš ti od kojeg imamo i poruke i slike sa sudijama ali nikad ih nećeš vidjet na stranicama da te ocrnimo jer nas ne zanimaš i niko ti se nije natovario na leđa već si se ti natovario na TOŠK.Samo nemoj glumit poštenjačinu kad znaš da nisi i okani se TOŠK-a. Kolko ti voliš Zvijezdu moraš da shvatiš da i mi volimo TOŠK. Samo gledaj sebe i radi što hoćeš i pusti se nas.

simonknows
Postovi: 2232
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la simonknows » 08 maj 2024, 20:54

Piska je za ovu ligu tata, a u subotu da se sjetiš šta si rekao na Tušnju koliko bi volio da Sloboda uđe u Premijer ligu :)

Da im uzmete bod i da nam olakšate, a sebi izborite opstanak. Sretno!
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

Progres
Postovi: 176
Pridružen/a: 04 mar 2018, 00:47
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Progres » 08 maj 2024, 22:17

Flufy je napisao/la:
08 maj 2024, 15:28
S takvim pristupom i s takvim glavama i jeste za druge lige. Cast pojedincima al vasa razmisljanja su primitivna, s nase strane vam je svako srecu pozelio, niko protiv Zvijezde nije lose pisao, a forum i jest da se diskusija otvori a ne da ti pises “moj forum, mrs iz mog pijeska”. Zelim vam sto prije povratak u Premijer ligu, samo u slucaju kada Piskic i takvi ko ti budu miljama iz fudbala.
Druze, tebe niko nije "tjerao" sa foruma Zvijezde. Samo sam konstatovao da pisete o tome da trebamo gledati svoja posla a ne razmisljati toliko o TOSK-u. U isto vrijeme sami sebe demantujete time sto vi konstantno komentarisete Zvijezdu na njenom forumu dok mi o TOSK-u ne razmisljamo. Ta prica o premiranju Celika je ista kao ona o kupovini sudija protiv TOSK-a😉

Avatar
zomir
Postovi: 233
Pridružen/a: 18 mar 2017, 20:11
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zomir » 08 maj 2024, 23:56

HeliosIzDomzala je napisao/la:
08 maj 2024, 18:06
zvezdas1922 je napisao/la:
08 maj 2024, 17:53
E tu te čekam nisam ja prošle sezone bio u klubu glupane jedan, a znam preko koga ste završili i kako. Druže vi ste uzjahali na nas jer smo vam **** kombinacije sve, mladost Dk i zvijezda su trebali ispast zato su nam bodovi uzeti. I sad ja kao Štimam pa nemam ja para 1% koliko madi i hifa ima tako da gluposti pisete, kao ja davao čeliku premije a imam svojim igračima dužan premiju banoviic i Kakanj braho
SIPA je čudo. Pozdravi i M. Mehmedicevica i S. Zovkica. Slabo to radis, ostavljas dokaze za sobom. Zaboravio si Kenu Bajraktarevica i ekipu.. Preko noci se umjesto "sportskog radnika" postane robijaš. I niko ovo ne piše jer se neko natovario na Zvijezdu. Jer samo glupa osoba moze pomisliti da ce TOŠK i Zvijezda ispasti.. a sad idi Pajdi uplati 50 marki da te spominje.
Ti si druze bas opsjednut Piskicem, ne kontam cime ti je nabijo taj kompleks al ga bas izrazavas. Cinjenica je da ako ne operutas dovoljan broj pilica da ce Madi muslimancina izbacit vas iz lige, porani prika čmar je mal da se svi zavučete.
daBogda se ugasili
admin je napisao/la:
vrijeme je da na ovoj temi ocistis pilicaru iz Tesnja

Flufy
Postovi: 250
Pridružen/a: 18 jan 2020, 02:25
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Flufy » 09 maj 2024, 06:47

[/quote]
Ti si druze bas opsjednut Piskicem, ne kontam cime ti je nabijo taj kompleks al ga bas izrazavas. Cinjenica je da ako ne operutas dovoljan broj pilica da ce Madi muslimancina izbacit vas iz lige, porani prika čmar je mal da se svi zavučete.
daBogda se ugasili
admin je napisao/la:
vrijeme je da na ovoj temi ocistis pilicaru iz Tesnja
[/quote]

Kako si samo ogranicen. Vi ste naucili da sve sto radite i pisete nema veze sa sportom a o sportu navodno pricate. Jadan si, jel moze ista bez “muslimancina, vakav nakav” postedi nas toga bar ovdje. Jarane, glup su

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1430
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 09 maj 2024, 06:52

zomir je napisao/la:
08 maj 2024, 23:56
HeliosIzDomzala je napisao/la:
08 maj 2024, 18:06
zvezdas1922 je napisao/la:
08 maj 2024, 17:53
E tu te čekam nisam ja prošle sezone bio u klubu glupane jedan, a znam preko koga ste završili i kako. Druže vi ste uzjahali na nas jer smo vam **** kombinacije sve, mladost Dk i zvijezda su trebali ispast zato su nam bodovi uzeti. I sad ja kao Štimam pa nemam ja para 1% koliko madi i hifa ima tako da gluposti pisete, kao ja davao čeliku premije a imam svojim igračima dužan premiju banoviic i Kakanj braho
SIPA je čudo. Pozdravi i M. Mehmedicevica i S. Zovkica. Slabo to radis, ostavljas dokaze za sobom. Zaboravio si Kenu Bajraktarevica i ekipu.. Preko noci se umjesto "sportskog radnika" postane robijaš. I niko ovo ne piše jer se neko natovario na Zvijezdu. Jer samo glupa osoba moze pomisliti da ce TOŠK i Zvijezda ispasti.. a sad idi Pajdi uplati 50 marki da te spominje.
Ti si druze bas opsjednut Piskicem, ne kontam cime ti je nabijo taj kompleks al ga bas izrazavas. Cinjenica je da ako ne operutas dovoljan broj pilica da ce Madi muslimancina izbacit vas iz lige, porani prika čmar je mal da se svi zavučete.
daBogda se ugasili
admin je napisao/la:
vrijeme je da na ovoj temi ocistis pilicaru iz Tesnja
Inace se bumerang vrati naglo neocekivano. Ko drugome želi gašenje, taj se njegov ugasi. Pa samo niste Violeti dužni za tariguz, još od njih se čeka tužba. Ne gase se oni koji nemaju nikakvih dugova, hehehe. Ovo je moj zadnji komentar po pitanju Zvijezde, pokazujete svoje pravo lice ovakvim izjavama. Ne treba nama Dodik, i ostali. Imamo mi domaće sto bi nas s leđa u jamu.... sretno Zvijezdi, ali bez vas nekoliko neslanih ovnova. Ne kvarite imidž klubu koji je nekada igrao Premijer ligu, a sada diše na škrge uz milionske dugove. Flufy, necemo vise, nek zive u zabludi da je sve sjajno bajno, i "posteno". Pozzz.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Ahrefs [Bot] i 13 gostiju.