FK Goražde

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
legenda reala
Postovi: 33810
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la legenda reala » 08 okt 2011, 19:10

Fudbaleri Goražda bilježe treću uzastopnu pobjedu: Goraždani slomili Rudara

Fudbaleri Goražde u derbiju protiv prvaka tabele Rudara iz Kaknja slavili su sa visokih 3:0.

Iako se očekivalo da će utakmica protiv Rudara biti izuzetno teška te da će ekipi Goražda trebati mnogo truda za bodove na domaćem terenu, utakmica je protekla mnogo lakše za domaći tim. Najveći dio susreta odvijao se pred golom gostujuće ekipe koja nije pružila adekvatan otpor domaćem podmlađenom sastavu. U desetoj minuti susreta mladi Drljević zadao je prvi udarac Rudaru a slijedio ga je Ramović u 35 minuti.

Poluvrijeme je bilo potpuno u znaku domaćih te je i okončano sa 2:0. Rudar je prilično blijedo nastupio i u drugom poluvremenu a da su posve potučeni potvrdio je mladi Ramović kada je u 58. minuti zatresao po drugi put mrežu gostiju, potvrdivši tako sigurnu pobjedu ekipe Goražda.

Slavlje na terenu domaćih je potpuno opravdano jer su u posljednja tri susreta, sigurnim pobjedama pokazali da je ekipa Goražda čvrsta i nesalomljiva te da šanse goraždanski fudbal već sada ima, u fudbalskim nadama poput Ramovića i Drljevića.

FK Goražde: FK Rudar-Kakanj 3:0(2:0)

Gradski stadion Goražde. Gledalaca 300. Sudije: Mirza Tičić;prvi asistent:Ermin Halilagić;drugi asistent:Muhamed Bogilović,Delegat:EldinHodžić.Strijelci: Goražde:Drljević(10);Ramović(35),Ramović(58);Igrač utakmice:Sinan Ramović.

FK Goražde: Matović 7,5,Kamenica7,5,Džebo7,Isaković 8,5, Omanović7,5, Ferhatović7,5, Korda 7,5(Ćehaja26), Drljević 8, Ramović 8,5, Ćehaja M 7,5(Limić 75),Zejnilhodžić 7,5(Mazić 82).

Šef stručnog štaba: Fahrudin Ćulov

FK Rudar: Šabić 7,Prkić 7,Matović 6,5,Kubat 7,Imamović 7,5,Duvnjak 6,5, Hrustanović 6,(Čeliković 62),Mašić 6,Kovač 6,5(Neimarlija 46),Kušljić 6,5(Sadiković 65),Murić 6.

Šef stručnog štaba: Slaviša Božičić



slikaslikaslika
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Han!$;Lfc
Postovi: 1582
Pridružen/a: 02 feb 2011, 11:38
Lokacija: Merseyside Red
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la Han!$;Lfc » 02 dec 2011, 23:10

Osnovana navijačka skupina "No Fear", skupina koja će podržavat' sve sportske ekipe u Goraždu (najviše Fudbalske i Rukometne).
YOU'LL NEVER WALK ALONE

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la Devil » 03 jan 2012, 01:47

@Legendo tek sam pre par dana pravo skapirao o kome se Ercegu radi. :lol: :mrgreen:
Sreca pa mi nije dugo trebalo. :lol:

p.s.
Je li jos kod vas ili je otisao ? :?
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

sony_91
Postovi: 2135
Pridružen/a: 15 feb 2010, 11:59
Lokacija: Somewhere in Posavina
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la sony_91 » 03 jan 2012, 10:45

Devil je napisao/la:@Legendo tek sam pre par dana pravo skapirao o kome se Ercegu radi. :lol: :mrgreen:
Sreca pa mi nije dugo trebalo. :lol:

p.s.
Je li jos kod vas ili je otisao ? :?
Nikola Erceg, otišao pred početak sezone iz Goražda. Za ovu ligu dobar igrač

Anoniman
Postovi: 1228
Pridružen/a: 10 nov 2011, 18:24
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la Anoniman » 04 feb 2012, 02:26

heh samo da pozdravim sve u gorazdu ,posebno kadrice ...
ima li sta novog u vasem klubu ...

Avatar
nime_tm87
Postovi: 5980
Pridružen/a: 23 jun 2009, 13:08
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la nime_tm87 » 09 feb 2012, 14:17

Anoniman je napisao/la:heh samo da pozdravim sve u gorazdu ,posebno kadrice ...
ima li sta novog u vasem klubu ...
prijatelju nije ti ovo radioN gorazde, zelje i pozdravi. :mrgreen:

v_b_8_9
Postovi: 175
Pridružen/a: 18 avg 2011, 00:41
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la v_b_8_9 » 09 feb 2012, 14:29

nime_tm87 je napisao/la:
Anoniman je napisao/la:heh samo da pozdravim sve u gorazdu ,posebno kadrice ...
ima li sta novog u vasem klubu ...
prijatelju nije ti ovo radioN gorazde, zelje i pozdravi. :mrgreen:
HAHAHAHAAHHAHA koji si ti kralj :D

Avatar
Ljumani_Banovici
Postovi: 2446
Pridružen/a: 17 maj 2010, 12:49
Lokacija: 75290
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la Ljumani_Banovici » 09 feb 2012, 18:07

Han!$;Lfc je napisao/la:Osnovana navijačka skupina "No Fear", skupina koja će podržavat' sve sportske ekipe u Goraždu (najviše Fudbalske i Rukometne).
zige zage... tako treba :P :P
1947!

krajina1932
Postovi: 20
Pridružen/a: 29 okt 2011, 14:19
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la krajina1932 » 05 mar 2012, 12:18

Hallo Gorazde,nema vas nigdje, kakvo je stanje kod Vas u klubu,kako su prosle pripreme...cemu se nadate od nastavka sezone i mecu sa FK KRAJINA...mada ja mislim da je to bila utakmica 3 za 3,po prikazanoj Vasoj igri u Cazinu...utakmica bez naboja ikakvog...pozz

Avatar
legenda reala
Postovi: 33810
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la legenda reala » 05 mar 2012, 12:28

Ne znam 3-4 starija igrača ne žele ,da treniraju zbog neizmirenih dugova prema njima,da li će se riješiti problem sa njima do utakmice ne znam,možda se već i rješio.
Sve u svemu ,trebala bi to biti domaćinska pobjeda 1:0 :lol:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33810
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la legenda reala » 17 mar 2012, 20:28

FK Goražde savladao Jedinstvo iz Bihaća: Gol iz druge minute susreta dovoljan za nova tri boda


Nakon što su prošle subote savladali Krajinu iz Cazina, fudbaleri Goražda danas su bili uspješni protiv Jedinstva iz Bihaća. Naime, fudbaleri Goražda u drugom kolu proljetnog dijela sezone nadigrali su Jedinstvo rezultatom 1:0. Pogodak za Goražde već u drugoj minuti susreta postigao je mladi i perspektivni fudbaler Goražda Sinan Ramović. Ovom pobjedom Goražde je povećalo šanse za opstanak u Prvoj ligi FBIH, dok je Jedinstvo na putu da ispadne.

FK Goražde: NK Jedinstvo 1:0 (1:0)

Gradski stadion Goražde. Gledalaca 700. Sudije:Darko Obradović; prvi asistent: Amel Novalić; drugi asistent Boris Bilješko; delegat: Berislav Komšo. Strijelci:Ramović(2 minuta)Igrač utakmice:Ramović Sinan

FK Goražde: Matović (7,5),Ćehaja 7(Glavonjić 78) ,Kamenica (7),Omanović (7,5)(Čakar 72),Korda (7,5),Bećirević(7),Ferhatović (7,5),Drljević(7,5), Ramović(7,5) Nuhić (7,5),Ćehaja M(7)(Kanlić 89).

Šef stručnog štaba: Fahrudin Ćulov

NKJedinstvo: Harbaš(7),Kečanović7(Muminćehajić 62), Čizmić(7), Kovačević(7), Sejdić(7), Gomis(7) Mehadžić(7) (Ahmedović 79), Slomić(7), Toromanović(7),Abdić(7),Gagula(7).

Šef stručnog štaba: Senad Smajić
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
anonimni
Postovi: 10139
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la anonimni » 18 mar 2012, 09:16

pogodi @legenda i rezultat.. :lol:
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Avatar
DesimaL
Postovi: 4419
Pridružen/a: 22 maj 2011, 19:48
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la DesimaL » 25 mar 2012, 16:19

@Legenda
Kako mi igra rodjak (Amer Drljevic) :mrgreen:
Visca el Barça ! Mes que un club !

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5211
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la LjumanM95 » 07 apr 2012, 20:52

slika

Danas Goražde dosta loše odigralo, od samog početka se vidjelo da su došli po bod, te su odmah počeli "krasti" vrijeme. Dosta gruba je bila utakmica, nervozna i sa jedne i druge strane, što je rezultiralo stalnim koškanjem između igrača pa je Kožul podijelio dosta kartona. U 1. poluvremenu ste igrali bunker i samo preko kontranapada pokušavali uraditi nešto više, no ni to vam nije polazilo sa rukom jer niste uputili nijedan šut u okvir gola. U drugom poluvremenu opet ista priča, Goražde se brani mi napadamo, odmah na početku gol i to sami sebi ste dali. Pirić prošao po desnoj strani, centrirao i neko od odbrambenih igrača Goražda lobovao svog golmana (naravno nenamjerno). Tek pred kraj ste pokušali nešto više, krenuli na sve ili ništa, ali nije bilo dovoljno vremena da se napravi nešto više. Na kraju čini mi se da je Goražde imalo jedan ili nijedan šut u okvir gola, što dovoljno govori kakva je igra danas bila. Ni mi nismo odigrali nešto posebno dobro, ali smo bili bolji i zaslužili pobjedu, a i dobro je bilo s obzirom kakva je ekipa igrala bez nekoliko glavnih igrača.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

gz234
Postovi: 478
Pridružen/a: 13 apr 2012, 21:45
Lokacija: Goražde
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la gz234 » 02 sep 2012, 08:51

Uvjerljiva pobjeda fudbalera Goražda

Nakon neugodnog poraza Goražda u prošlom kolu sa visokih 4:1 od tuzlanske Slobode, Goraždani su vratili samopouzdanje savladavši Krajišnik iz Velike Kladuše sa 3:0. Od početka susreta Goražde je pokazalo da želi pobjedu i da neće dozvoliti nikakvu rasprodaju bodova.

Terenska incijativa krunisana je već na samom početku prvog poluvremena. Do kraja prvih 45 minuta Goražde je bilo bolji tim na terenu jer je pogodak postigao Oković u 18 minuti. Već od samog drugog poluvremena goraždani su pokazali želju za postizanjem gola što je garantovalo miran završetak susreta.

Željeni gol postigao je Adžem u 49 minuti. Do kraja igre Goraždani su postigli još jedan pogodak a strijelac je bio Šeko u 52 minuti . Treba istaći da su pred sami kraj susreta domaći igrači još jednom zatresli mrežu gostiju no glavni sudac je signalizirao da se radilo o prekršaju igrača Goražda. Nakon ovog susreta FK Goražde očekuju dva teška gostovanja u Banovićima i u Bihaću.

FK Goražde: NK Krajišnik 3:0 (1:0)

gz234
Postovi: 478
Pridružen/a: 13 apr 2012, 21:45
Lokacija: Goražde
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la gz234 » 04 sep 2012, 19:25

Četvrtak 6.9 Prijateljska utakmica FK Goražde - FK Sarajevo u 17:30 utakmica počinje.


Avatar
BeyKopites
Postovi: 3620
Pridružen/a: 29 feb 2012, 21:17
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la BeyKopites » 07 sep 2012, 21:36

"The best there was, the best there is and the best there will ever be!"
-CaptainFantastic08-

Avatar
NeRi_K
Postovi: 731
Pridružen/a: 26 jul 2010, 16:02
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la NeRi_K » 07 sep 2012, 22:09

Ako sam dobro skuzio na vasem stadionu se prodaju rekviziti Sarajeva? Istina da je Sarajevo nas najveci klub, ali jel vi iz Gorazda podrzavate svoj lokalni tim ili Sarajevo?
Službena web stranica NK "Jedinstvo" Bihać: www.****

gz234
Postovi: 478
Pridružen/a: 13 apr 2012, 21:45
Lokacija: Goražde
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la gz234 » 07 sep 2012, 22:14

NeRi_K je napisao/la:Ako sam dobro skuzio na vasem stadionu se prodaju rekviziti Sarajeva? Istina da je Sarajevo nas najveci klub, ali jel vi iz Gorazda podrzavate svoj lokalni tim ili Sarajevo?
Slabo se podržavaju lokalni klubovi , jedino ako su neke važne tekme, npr kad smo protiv Borca igrali u finalu kupa BiH
(Rukomet) tad je baš bila sjajna atmosfera.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.