KK Mladost

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Avatar
DejaNMG
Postovi: 2214
Pridružen/a: 21 mar 2012, 23:09
Lokacija: Mrkonjic Grad
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la DejaNMG » 04 mar 2013, 14:01

@vladedivac

Kod nas je inace interesovanje za kosarku palo nakon nekoliko godina, i to se osjeti na posjeti, mislim da ce samo Igokea u Ligi6 kada dodje napuniti dvoranu.
O ABA ligi gotovo niko i ne govori jer svako ko je malo upucen zna da mi to ne mozemo finansijski izgurati nikako, Liga6 je za nas maksimum i to je to. :)
Nisam upucen dali ima nekih pravila u ABA ligi oko dvorane, dali bi nasa dvorana bila pogodna, a da igramo npr u Boriku nema nikakve drazi, ako bi vec nekim cudom usli ali ponovo kazem nista od toga.
Nama je dosta i ovo, imamo stabilnog premijerligasa, samo to pojedinci trebaju nauciti vise cjeniti. :)

A ti kao Mrkonjicki zet mozes kod punice dolaziti i na ligaske utakmice. :P
Blue is the colour, football is the game
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name. KTBFFH <333

<333 CFC & NYK & CZBG <333

Velibor Dunjic 1985-2014

Avatar
DejaNMG
Postovi: 2214
Pridružen/a: 21 mar 2012, 23:09
Lokacija: Mrkonjic Grad
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la DejaNMG » 10 mar 2013, 01:28

KK Servitium - KK Mladost 45:98

Razvaljivanje Servitiuma u Gradisci. :D
Posebno mi je drago sto su sansu dobili mladji igraci, da odigraju punu takmicarsku utakmicu. :)
Tako da je 16ogodisnji Aleksic i velika nada na terenu proveo 32 minuta i imao 8 poena uz 2 skoka i 4 asistencije. :)
Stojan Radanovic igrao 16 minuta i imao 2 poena uz sut 1/6 , 2 skoka uz asistenciju, Milos Vidovic 11 poena uz 5 skokova, a Obrad Tomic 12 poena, 8 skokova i 3 asistencije uz 2 blokade i nadam se da ce u buducnosti biti vazniji faktor u nasoj ekipi.
Ivanic i Milosevic su odmarali, ostali starteri nisu mnogo igrali, fina trening utakmica. :D
Blue is the colour, football is the game
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name. KTBFFH <333

<333 CFC & NYK & CZBG <333

Velibor Dunjic 1985-2014

vladedivac
Postovi: 359
Pridružen/a: 11 feb 2009, 08:47
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la vladedivac » 11 mar 2013, 09:32

DejaNMG je napisao/la: Razvaljivanje Servitiuma u Gradisci. :D
Jedna mala ispravka, ipak ste ih razvalili u Aleksandrovcu. Servicijum tu igra domace utakmice.

Drago mi je za malog Aleksica, cuo sam dosta toga pozitivnog o njemu, samo da ostane hladne glave. Ako Siroki veceras izgubi od CZT, mogli biste vi zaista poceti razmisljati o ABA ligi. Znajuci odlicno Mrkonjic i Mrkonjicane, mislim da bi to za sam grad bilo fenomenalno, i da bi svaka utakmica bila praznik.

aco93
Postovi: 94
Pridružen/a: 19 avg 2011, 22:13
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la aco93 » 11 mar 2013, 18:07

mogu li 2-3 slike dvorane? koliko prima?

Avatar
DejaNMG
Postovi: 2214
Pridružen/a: 21 mar 2012, 23:09
Lokacija: Mrkonjic Grad
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la DejaNMG » 11 mar 2013, 19:18

@vladedivac Ma isto im dodje, razvaljeni su. :mrgreen:

A sto se tice ABA lige evo i clanak
$ ' " $ $

? - ? " ? " WWin $ $ " на ? ? $ $ ?, $ сезоне - " $ " у ? ", & " на ? " " у првенству ".

То " " $ " - " "на $" & " & постану " $ " у ' ? " " се " $ & $ ", а у ' & " $ " $ " " $ " " " " за ' у ?-офу.

- & $ $ на ? & ?, " - " право $ " $ сезоне у $ ?, јер & ? ? " - " је ? & % савеза " Харун ".

' $ & ", & " $ $ " ? $ ", а " " % $ ', $ - $ " " " на основу $. С " на то $ су " " " & " " ? ?-офа ? ", " право $ " се ? $ па $ ове $ " не $ о ?, $ " ? у $ ? ? ? " & ' прво ' у ? $ " ".

- По & ?-офа, $ се $ знао " ", " се " $ по & $ " на основу тога - $ " ? - у $ ? - $ је ".

" ? " & ? 12 " прво ' на ? $ " $ " " $, & " " & $ " пораза & " $ " " " - се ове $ " $ & " за прво ', $ своју % " " & " &.

То " у $ ? $ " " ? ? у стању $ се " носе са " $ ? & је ' " $ " у ".

- ? у " " је тај % се она све " ? па - у $ ? " ' " " " ? " ". Не ' " $ &. ?, " " " ", " новца за $ & & " - & је ".

У & " " су са " $ " " прво ' на & ? $ " ? $ " ? у $ ?.

- У ' & ? је " " о ', јер " % ? ? $ &. ", " ' " $ " ? " право наступа у $ ?. У ? $ се $ & сезоне ? ?, ? " $ $ ?, ? $ " " $ $ ? ' у стању $ " " $ & ". " ове сезоне ? ' $ " ? " у ? ", па се не " ' $ " ? " у ? ". $ се $ " - " - " је " $ $ ? ".

? " " у $ ".

- ", о ' је рано ". Наступ у $ ? " " ' " ', " свега ", $ " уз то ? $ $ " на ", јер ' $ % $ у ' & не " ? & " $ ? ". & " се то $, ? " & " " $ & " $ $ " ?. У ' & " ' $ ?, ? " $ $ $ $ ?. $ " се ? ? ? " $ $ ? јер " та $ ' $ $ $ ? - & је $ " $ ?.

% је $ ? " ", " ' " " ? " $ уговор " загарантовано ' $ $ & " на ? ове сезоне.

- " уговор за $ сезону, ? ' & тренера то не ", - $ на &. " " " $ " ? $ " ту $ " " ? $ " ? % $ то ". Не " ?, " " " " $ $ по $ - " је тренер ? $ ".
$

Уз ", " је наступ & па загарантован $ сезоне у $ ?, ? " " $ онај ? " по % сезоне $ " " $ " се " по $ ".

- $ првенства " (& ?-офа) 5 $

- $ првенства " ($ у ?-офу) 2

- ? у ? $ $ (? 14) 2

- " ?-офа 1

- $ & " 3

- " првенства " 1

- " у ? 4

- " у ? & ? 2

- " у & 2

- " у FIBA " 2
? "

$ ? $ ? " $ сезоне " $ загарантовано ', а $ " ? $ $ & $ ? " ? " у % са ?. ", ? " је & " $ ? " $ $ $ са & " " те $ & наступају у $ ?. " ? " & " " је 12,50, $ је ? 11,00. ", $ " $ $ ' " је & ' $ $, " ? ", у ? " $ & ". ? $ ? " " на & $ ? " ", $ - $ она $ & " / ? ? у ? $ ", а то је у ' ? ", јер је " $ $ ?.
Sad i kad bi se plasirali morali bi igrati u Boriku jer je kapacitet nase dvorane oko 1000 sjedecih mjesta.
Evo Aco slika:

slika

slika
Blue is the colour, football is the game
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name. KTBFFH <333

<333 CFC & NYK & CZBG <333

Velibor Dunjic 1985-2014

aco93
Postovi: 94
Pridružen/a: 19 avg 2011, 22:13
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la aco93 » 11 mar 2013, 19:39

fina dvorana.. a msm da je uslov za ABA-u dvorana sa 3000 mjesta? (iako npr. dvorana krke nema pojma da prima toliko, ni blizu).. a kazete da bi mogli u boriku.. ako je uslov 3000 onda ne moze ni tamo, borik prima nesto preko 2400..

Avatar
DejaNMG
Postovi: 2214
Pridružen/a: 21 mar 2012, 23:09
Lokacija: Mrkonjic Grad
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la DejaNMG » 11 mar 2013, 21:29

Do sada me nisu interesovala administrativna pravila pa sam sad precesljao pravilnik i evo sta sam nasao:

18.1. Dvorana mora imati dva velika usklañena semafora sa lako uočljivim satom s padajućim brojevima i vrlo glasnim zvučnim signalom za kraj četvrtina ili produžetaka.
22.1. Dvorana mora imati najmanje 2000 sjedećih mjesta.
22.2. U dvoranama sva mjesta u gledalištu moraju biti numerirana i svi gledatelji moraju sjediti na svojim mjestima.
22.3. U gledalištu dvorana svi prolazi (stepenice) moraju biti slobodni kako bi moguća intervencija redara i policije bila efikasnija
36.5.Klubovi organizatori domaćih utakmica su obvezni osigurati minimalne sigurnosne i zaštitne mjere u dvorani i to:
a) igralište mora biti odvojeno od svih dijelova gledališta vrstom pregrade i to takve da ne postoji rizik ozljede za igrača
b)mora biti postavljen zaštitni tunel koji se mora razvući barem do ruba igrališta

Znaci da igramo kod nas u dvorani je nemoguce misija.
A i finansijski troskovi su mnogo mnogo veci nego u nasoj ligi tako da je misaona imenica Mladost u ABA ligi. ;)
Blue is the colour, football is the game
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name. KTBFFH <333

<333 CFC & NYK & CZBG <333

Velibor Dunjic 1985-2014

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la nerminh74 » 11 mar 2013, 22:04

DejaNMG je napisao/la:Do sada me nisu interesovala administrativna pravila pa sam sad precesljao pravilnik i evo sta sam nasao:

18.1. Dvorana mora imati dva velika usklañena semafora sa lako uočljivim satom s padajućim brojevima i vrlo glasnim zvučnim signalom za kraj četvrtina ili produžetaka.
22.1. Dvorana mora imati najmanje 2000 sjedećih mjesta.
22.2. U dvoranama sva mjesta u gledalištu moraju biti numerirana i svi gledatelji moraju sjediti na svojim mjestima.
22.3. U gledalištu dvorana svi prolazi (stepenice) moraju biti slobodni kako bi moguća intervencija redara i policije bila efikasnija
36.5.Klubovi organizatori domaćih utakmica su obvezni osigurati minimalne sigurnosne i zaštitne mjere u dvorani i to:
a) igralište mora biti odvojeno od svih dijelova gledališta vrstom pregrade i to takve da ne postoji rizik ozljede za igrača
b)mora biti postavljen zaštitni tunel koji se mora razvući barem do ruba igrališta

Znaci da igramo kod nas u dvorani je nemoguce misija.
A i finansijski troskovi su mnogo mnogo veci nego u nasoj ligi tako da je misaona imenica Mladost u ABA ligi. ;)
troskove putovanja pokriva ABA liga, tako da je igranje ABA lige sto se tice toga jeftinije e sada treba ti daleko bolji roster
+ trenutno je +7 za siroki 2 minute prije kraja protiv CZ
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
DejaNMG
Postovi: 2214
Pridružen/a: 21 mar 2012, 23:09
Lokacija: Mrkonjic Grad
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la DejaNMG » 11 mar 2013, 22:16

nerminh74 je napisao/la:
DejaNMG je napisao/la:Do sada me nisu interesovala administrativna pravila pa sam sad precesljao pravilnik i evo sta sam nasao:

18.1. Dvorana mora imati dva velika usklañena semafora sa lako uočljivim satom s padajućim brojevima i vrlo glasnim zvučnim signalom za kraj četvrtina ili produžetaka.
22.1. Dvorana mora imati najmanje 2000 sjedećih mjesta.
22.2. U dvoranama sva mjesta u gledalištu moraju biti numerirana i svi gledatelji moraju sjediti na svojim mjestima.
22.3. U gledalištu dvorana svi prolazi (stepenice) moraju biti slobodni kako bi moguća intervencija redara i policije bila efikasnija
36.5.Klubovi organizatori domaćih utakmica su obvezni osigurati minimalne sigurnosne i zaštitne mjere u dvorani i to:
a) igralište mora biti odvojeno od svih dijelova gledališta vrstom pregrade i to takve da ne postoji rizik ozljede za igrača
b)mora biti postavljen zaštitni tunel koji se mora razvući barem do ruba igrališta

Znaci da igramo kod nas u dvorani je nemoguce misija.
A i finansijski troskovi su mnogo mnogo veci nego u nasoj ligi tako da je misaona imenica Mladost u ABA ligi. ;)
troskove putovanja pokriva ABA liga, tako da je igranje ABA lige sto se tice toga jeftinije e sada treba ti daleko bolji roster
+ trenutno je +7 za siroki 2 minute prije kraja protiv CZ
Ma bez obzira na putovanje. ;)
Dobio Siroki, a iskreno nikad nisam ni razmisljao o ABA ligi, vazno je da smo stabilni premijerligasi i dosta. :)
Blue is the colour, football is the game
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name. KTBFFH <333

<333 CFC & NYK & CZBG <333

Velibor Dunjic 1985-2014

vlada u sjeni
Postovi: 287
Pridružen/a: 16 jun 2010, 16:58
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la vlada u sjeni » 04 apr 2013, 21:44

@Dejo,

toplo se nadam da je zdravlje dobro.Cijeli dan čekam izvještaj sa jučerašnje utakmice? I abd da nam sledeće sezone Draško dođe u Bosnu.

Veliki pozdrav.
04. 09. 2011 - Alytus

Bosna i Hercegovina 92-80 Hrvatska

Henry Domercant > Chester Mason + Dontaye Draper + Stanko Barac + Bojan Bogdanovic + Damir Omerhodzic!!

Avatar
DejaNMG
Postovi: 2214
Pridružen/a: 21 mar 2012, 23:09
Lokacija: Mrkonjic Grad
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la DejaNMG » 04 apr 2013, 22:42

vlada u sjeni je napisao/la:@Dejo,

toplo se nadam da je zdravlje dobro.Cijeli dan čekam izvještaj sa jučerašnje utakmice? I abd da nam sledeće sezone Draško dođe u Bosnu.

Veliki pozdrav.
Dosao iz skole i prespavah citav dan. :)
Sto se tice Draska volio bih da ostane sto duze kod nas, sa kakvim zarom momak igra da je to nevjerovatno, a posjeduje i veliki kvalitet i samo moze napredovati, posebno da poradi na sutu (iako to i sada nije lose) i bice fenomenalan plej. :)
Sto se tice utakmice, bilo je neko organizovano navijanje pa smo malo podigli atmosferu, iako nas je bilo malo, sve proteklo fer i korektno kako je i receno prije utakmice, bez pogrdnih navijanja i sl, jedva cekam da utakmicu izbaci savez na svom yt kanalu da vidim kako je to izgledalo. :)
Sladojevic je izjavio da je za nas ovo najvaznija domaca utakmica, jer nam je Bosna najveci konkurent za trece mjesto koje ciljamo sto je i istina.
Sto se tice same utakmice odlicno smo poceli, cinilo se da ce na kraju biti nekih 20 razlike najmanje kako smo poceli, igrali smo sjajno, limitirali Bosnu na 8 a mi zabili 19, mec su sjajno otvorili Drasko sa 7 poena, Kezic sa 5 i Ivanic takodje sa 5
U drugoj cetvrtini smo povecali prednost, Bosna je dosla malo do sebe ali i dalje smo kontrolisali utakmicu, igrali odlicno, fenomenalni Kezic zabio 10p u drugoj cetvrtini.
Trecu cetvrtinu uzima Bosna i smanjuje prednost koja je na kraju cetvrtine iznosila 11 poena, mada je mozda mogla biti i manja za nas jer se osjetio pad u igri za nas, i vec se vidjelo da cemo odigrati jos jedan neizvjestan mec, izgleda drugacije ne moze. :mrgreen:
Cetvrta cetvrtina u potpunosti pripada Bosni, i mi u prvih 6 i po minuta zadnje cetvrtine zabijamo samo 5 poena (trica Ninoslava i dva poena Bjelica), vec me panika bila uhvatila, cjelo vrjeme vodimo, izgleda kako rutinsko obavljanje posla a onda bukvalno nece lopta u kos, Bosna pogodila nekoliko otvorenih trojki, neshvatljivo smo ih ostavljali same na sutu, uvjek sa sredine (Buza i Hodzic) :mrgreen:
Na oko 6 minuta do kraja izjednacenje 54:54 i period bez poena za oba tima, iako je Bosna mogla bolje to iskoristiti jer je imala bolji momentum sa pocetka cetvrtine a mi nismo mogli pogoditi okena sa broda, ali na nasu srecu ostalo je izjednaceno sve do neki 3 minuta do kraja kad ponovo Milosevic zabija veoma vaznu trojku (svoju drugu u zadnjoj cetvrtini) i prekida nasu crnu seriju.
Zatim Bjelic zabija dva bacanja, i vjerovatno trenutak utakmice posle Bjelicevog 5 faula zbog prigovora dobija 2 tehnicke :o , realno nigdje veze, samo malo jaci protesti igraca i nase klupe, cista glupost sudija, sad da je to nesto bilo zestoko prigovaranje i sta ja znam, ali ovo :roll:
Bosna zabija 3 bacanja i iz napada Buza koji je bio sam na sutu pogadja trojku i Bosna vodi poen razlike.
Onda na scenu stupa fenomenalni Kezic koji prelama utakmicu u nasu korist sa svojom 5 trojkom, koliko je bila vazna ne trebam ni pisati jer da je kojim slucajem promasio mislim da bi mi utakmicu i izgubili.
Zatim novajlija Stojkanovic zabija dva bacanja, pa onda i Ivanic za razliku od proslog meca sa Bosnom, ovaj put je bio priseban i zabija obadva bacanja.
To je bilo to, do kraja Bosna zabija jedno bacanje ali kada je vec bilo kasno, pa nisu ni pravili faul.
Najbolji pojedinac meca je Kezic sa 21p (5-5 za tri 8-) ) i 5 skokova, Knezevic u prvoj cetvrtini 7 poena u nastavku samo 2 ali odlican mec jos jednom, Ivanic 10p i kao uvjek bio je raspolozen za razigravanje sa 6 asistencija, Bjelic samo 7 poena, ocekivao sa Igora na 20+ ali ok :mrgreen:
Sto se tice novajlija, Kesic me nije impresionirao, cak sta vise, vidi se da ima dobru kontrolu lopte, ulaz, ali nije ni silio, a Stojkanovic sasvim solidan, moze kvalitetno odigrati svoje minute, zna pogoditi, nije lose. :)
Kod Bosne najbolji Buza i Hodzic, koji zamalo da nas sami dobiju ili su se one njihove trojke u mojim ocima duplale, ali znam da nas zamalo ukopaju, a ostavljali smo ih otvorene. :|
Ocekivao sam vise od Rame, ali nije ni silio, a i nije imao prilike za to.
Blue is the colour, football is the game
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name. KTBFFH <333

<333 CFC & NYK & CZBG <333

Velibor Dunjic 1985-2014

Avatar
PodoruglaMG
Postovi: 23
Pridružen/a: 21 mar 2012, 11:25
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la PodoruglaMG » 04 apr 2013, 22:44

Sinoc je Mladost vodila nekih 36minuta,pa je Bosna povela,ali na kraju pobjeda Mladosti...U prvoj cetvrtini je bio sjajan Knezevic sa 7poena,a tokom cijele utakmice bio je odlican Kezic...a u Bosni bolji od ostali Hodzic
Veliki strucnjak za mlade igrace

Avatar
DejaNMG
Postovi: 2214
Pridružen/a: 21 mar 2012, 23:09
Lokacija: Mrkonjic Grad
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la DejaNMG » 07 apr 2013, 00:07

Vazna pobjeda u Capljini 84:71 :D

Drasko izdominirao sa 28 poena (6-7 za tri), 6 skokova i 4 asistencije. 8-)
Milosevic 18 poena i 5 skokova, Bjelic 14 poena i 4 skoka, Kezic 8 poena i 5 skokova.
Sto se tice novajlija Kesic ponovo skroman sa 4 poena (2-2) uz 5 prekrsaja, ocekujem od njega vise, a Stojkanovic odlican za 12 minuta 8 poena bez promasaja. :)

Danas na 6. Aprilskom turniru za kadete Aleksic zabio 4 poena i imao 2 skoka uz 1 asistenciju i 3 ukradene lopte za 11 i po minuta. :)
Blue is the colour, football is the game
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name. KTBFFH <333

<333 CFC & NYK & CZBG <333

Velibor Dunjic 1985-2014

vladedivac
Postovi: 359
Pridružen/a: 11 feb 2009, 08:47
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la vladedivac » 15 apr 2013, 10:04

@DejaNMG

Dejane, kakva je inace situacija po pitanju utakmica u Mrkonjicu, da li se stampaju ulaznice, ako se prodaju, posto su?
Nas 5-6 bismo zapucali iz Laktasa na sutrasnju utakmicu, pa da se osiguramo. Ne bismo da dodjemo uzalud.

Pretpostavljam da ce dvorana biti puna.

NikolaPekovic
Postovi: 47
Pridružen/a: 14 jan 2013, 17:37
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la NikolaPekovic » 15 apr 2013, 10:52

vladedivac je napisao/la:@DejaNMG

Dejane, kakva je inace situacija po pitanju utakmica u Mrkonjicu, da li se stampaju ulaznice, ako se prodaju, posto su?
Nas 5-6 bismo zapucali iz Laktasa na sutrasnju utakmicu, pa da se osiguramo. Ne bismo da dodjemo uzalud.

Pretpostavljam da ce dvorana biti puna.
Evo mogu i ja odgovoriti :) Stampaju se naravno, a cijena je 3km.I ja se nadam da ce biti puna dvorana i da ce biti bar malo neizvjesnosti da mozemo da uzivamo,sigurno ce biti i vrela atmosfera pa ko zna sta se tu sve moze desiti :D Samo dodjite,u MG ste uvijek dobrodosli :) Poz

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la Android » 15 apr 2013, 10:55

Mogu li se igdje naci slike sa zadnje utakmice?
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

vladedivac
Postovi: 359
Pridružen/a: 11 feb 2009, 08:47
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la vladedivac » 15 apr 2013, 11:51

NikolaPekovic je napisao/la:
vladedivac je napisao/la:@DejaNMG

Dejane, kakva je inace situacija po pitanju utakmica u Mrkonjicu, da li se stampaju ulaznice, ako se prodaju, posto su?
Nas 5-6 bismo zapucali iz Laktasa na sutrasnju utakmicu, pa da se osiguramo. Ne bismo da dodjemo uzalud.

Pretpostavljam da ce dvorana biti puna.
Evo mogu i ja odgovoriti :) Stampaju se naravno, a cijena je 3km.I ja se nadam da ce biti puna dvorana i da ce biti bar malo neizvjesnosti da mozemo da uzivamo,sigurno ce biti i vrela atmosfera pa ko zna sta se tu sve moze desiti :D Samo dodjite,u MG ste uvijek dobrodosli :) Poz
Hvala na odgovoru. Sto se tice Mrkonjica, ja sam ti tu kao kod kuce, znas ono "odakle ti je zena...".

:D

Jedino sto odavno nisam bio na nekoj utakmici Mladosti, pa nisam znao kako stoje stvari sa ulaznicama. A tek smo sinoc odlucili da bismo mogli skoknuti na mec, zato hocu danas da imam sve crno na bijelo.

Avatar
DejaNMG
Postovi: 2214
Pridružen/a: 21 mar 2012, 23:09
Lokacija: Mrkonjic Grad
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la DejaNMG » 15 apr 2013, 15:42

slika

Slike sa zadnje utakmice nema, jer ovaj jedan nas covjek nije postavio na fb, inace slika uvjek.

Kezic nije igrao protiv Sirokog a danas u kladzi cujem kako prica da je isao na terapije zbog ledja, i to bi znacilo da nece igrati sutra. :(
I takodje glavna zvjezda ovog pdfa vidim da je nas Drasko Knezevic, mnogo ga spominju forumasi! 8-)
Blue is the colour, football is the game
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name. KTBFFH <333

<333 CFC & NYK & CZBG <333

Velibor Dunjic 1985-2014

NikolaPekovic
Postovi: 47
Pridružen/a: 14 jan 2013, 17:37
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la NikolaPekovic » 15 apr 2013, 18:27

26:8 slobodna bacanja :shock: Kad covjek pogleda rekao bi da Siroki nije igrao odbranu uopste,8 slobodnih se u nekim normalnim utakmicama svira u prvoj cetbrtini a ovde za citavu utakmicu.Ajd ona dvojica sudija,ne cudi me ako kradu,ali Zurapovic je proglasen za najbolojeg bh suca i ovo dozvoljava :? Ali dobro glavu gore,ne treba kukati vec se spremiti da dobijemo Igose sutra :D :D

Avatar
DejaNMG
Postovi: 2214
Pridružen/a: 21 mar 2012, 23:09
Lokacija: Mrkonjic Grad
Kontakt:

Re: KK Mladost

Post Postao/la DejaNMG » 24 apr 2013, 20:35

Košarkaši Mladosti položili cvijeće na grob Mirze Delibašića.

slika

Poraz od Bosne, po statistici vidim veoma los mec smo odigrali, posebno 2-3 igraca su skroz podbacila, no nema veze. :)
Blue is the colour, football is the game
We're all together and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
Cos Chelsea, Chelsea is our name. KTBFFH <333

<333 CFC & NYK & CZBG <333

Velibor Dunjic 1985-2014

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.