FK Radnički Lukavac

Anamneko
Postovi: 281
Pridružen/a: 14 dec 2016, 22:29
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Anamneko » 15 apr 2017, 20:12

I ja bi volio da napuste jer i ovako samo su samo manekeni.De mi reci koji je od domacih igraca zadovoljio ovo proljece.Buma mozda ili rikin ili cicin ili onaj iz huskica sto ima managera.Vidis da su svi neciji i hebes klub.Jos i platu traze.Ma kakva plata.Istupiti iz lige i ponovo od sabanije.Klub opstaje u svakom slucaju.Kada nemas prvi tim,nemas juniora,nemas kadeta,nemas pionira,nemas trenera ono bas ni jednog,kad nemas glavnog igralista,nemas pomocnog igralista,nemas uprave itd.Sta posle toga ide?Ponovo sve ispocetka.
Samo Sioux 1989

SPASIOC
Postovi: 95
Pridružen/a: 21 avg 2013, 08:09
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la SPASIOC » 15 apr 2017, 20:24

imam ja pametniji prijedlog . treba nama MIRSO HALILAGIĆ da opet rastjera ove strance .sad bi mu spomenik digo.
a tebi predlažem jaranski. popij nešto za smirenje ba hahahaha ili nemoj gledat radnički , bićeš rahat.
ovo je ionako švaranje bez veze. ništa ne možemo promijeniti .

hajmoradnicki
Postovi: 17
Pridružen/a: 11 feb 2017, 22:39
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la hajmoradnicki » 15 apr 2017, 20:57

Kome smo pljeskali u jesen...Kuduz je bio ista katastrofa u jesen kao i sada...igrati u sredini i imati 30 % tacnost dodavanja nije ni za pionira...Almis je bio ista katastrofa...igrao je 15 kola 90 minuta...tacna dodavanja 20 %...sutirao je sve slobodne udarce i uspio postici 2 pogodka...za svo to vrijeme nije uspio proci ni JEDNOM protivnikog igraca...ovo pricam zato sto sam gledao sve utakmice i brojao dodavanja pojedinih igraca...jos nije kasno da pogledate veceras reprizu danasnje utakmice...Almis je danas u drugom poluvremenu imao 16 lopti i jedno tacno dodavanje...mislim da se nisam zabrojao jer sam u prvom poluvremenu prestao brojeti...Kuduz ima srece sto igra sa penzionerom Stjepkom koji pokriva sve njegove greske i trci za njega jer je on ipak igracina i nastupao je za juniore pojedinih ekipa a Dzindo ga doveo kao velikog igraca...jesenas smo dobili par ekipa prvenstveno zbog srece i mnogo losijih sastava ekipa iz donjeg dijela...sada je proljece i vise nema popravnog...svi su se uozbiljili, pojacali a i po potrebi kupuju...drasticna je razlika igrati jesen i proljece...a sto se tice Dzinde reci cu ti SAMO JEDNU sitnicu...protiv Veleza je dosao u njihov tabor da bi ih "pozdravio"...na ocigled pojedinih clanova nase uprave je za drugim stolom treneru Veleza govorio o igri i taktici Radnickog...mislim da ne postoji lukavcanin i navijac Radnickog koji moze i spomenuti a kamoli pomisliti na Dzindu i Radnicki...Lukavac ima na desetine trenera... :bih:

Anamneko
Postovi: 281
Pridružen/a: 14 dec 2016, 22:29
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Anamneko » 15 apr 2017, 21:07

Pa i mislio sam da dodje dzindo pa da smo onda ono bas na dnu jer dzindo je olicenje danasnjeg fudbala.Plat pa se klati.De mi alaha ti reci dva trenera sa licencom osim dzinde a da su sa opstine lukavac.Jos da nisu lopovi tipa dzindo,damir dzemo,softa fedja i opet svi ukrug.
Samo Sioux 1989

SPASIOC
Postovi: 95
Pridružen/a: 21 avg 2013, 08:09
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la SPASIOC » 15 apr 2017, 22:08

hajmoradnicki je napisao/la:Kome smo pljeskali u jesen...Kuduz je bio ista katastrofa u jesen kao i sada...igrati u sredini i imati 30 % tacnost dodavanja nije ni za pionira...Almis je bio ista katastrofa...igrao je 15 kola 90 minuta...tacna dodavanja 20 %...sutirao je sve slobodne udarce i uspio postici 2 pogodka...za svo to vrijeme nije uspio proci ni JEDNOM protivnikog igraca...ovo pricam zato sto sam gledao sve utakmice i brojao dodavanja pojedinih igraca...jos nije kasno da pogledate veceras reprizu danasnje utakmice...Almis je danas u drugom poluvremenu imao 16 lopti i jedno tacno dodavanje...mislim da se nisam zabrojao jer sam u prvom poluvremenu prestao brojeti...Kuduz ima srece sto igra sa penzionerom Stjepkom koji pokriva sve njegove greske i trci za njega jer je on ipak igracina i nastupao je za juniore pojedinih ekipa a Dzindo ga doveo kao velikog igraca...jesenas smo dobili par ekipa prvenstveno zbog srece i mnogo losijih sastava ekipa iz donjeg dijela...sada je proljece i vise nema popravnog...svi su se uozbiljili, pojacali a i po potrebi kupuju...drasticna je razlika igrati jesen i proljece...a sto se tice Dzinde reci cu ti SAMO JEDNU sitnicu...protiv Veleza je dosao u njihov tabor da bi ih "pozdravio"...na ocigled pojedinih clanova nase uprave je za drugim stolom treneru Veleza govorio o igri i taktici Radnickog...mislim da ne postoji lukavcanin i navijac Radnickog koji moze i spomenuti a kamoli pomisliti na Dzindu i Radnicki...Lukavac ima na desetine trenera... :bih:
hahahahahaa samo ti si gledao i brojao.
pa broji loše lopte svima , PLAKALU , itd. brooji greške IMAMOVIĆU kao što brojiš možda DAUTU. budi objektivan .
stranac mora biti BOOOOLJIIII od domaćeg da zaradi platu a ovi sad nisu. gdje je danas UDOVIČIĆ I LAZAR .pa ne predju centar 3 puta na utakmici.

ja sam bio ZA JARETA , PEMU , GIGU , koji su otjerani. sad sam za HASKU , KUDUZA , MUJKU , ALMISA. DANIJA . NAŠI SU . nemamo drugih .
MJERI BOLAN ISTOM MJEROM SVE . BEZ OBZIRA KOGA TI SIMPATIŠEŠ.

SPASIOC
Postovi: 95
Pridružen/a: 21 avg 2013, 08:09
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la SPASIOC » 15 apr 2017, 22:39

kolko god bili mladi i griješili , nebi ništa gori bili od ove ekipe koja igra 1 smajić 2 budin 3 daut 4 buma 5 hasko 6 kuduz , 7 almis , 8 dani , 9 mirnes , 10 kuduz 11 kemo tu su i tinja , rikin itd. ovo samo pišem da se ne naljute ostali momci koje nisam spominjao.brojke nisu oznaka mjesta gdje igraju.
od ovog stava bi odustao samo kad bi stranci igrali kao što IGRA - MIRNES SALIHOVIĆ , a nisu mu ostali ni do koljena . kritikovao sam i ja neke momke , ali njima je 19- 20 god. a NISU DOVEDENI BOLJI OD NJIH .
spreman sam pohvaliti i strance ali kad zasluže .samo pošteno

Avatar
studeni
Postovi: 1400
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 15 apr 2017, 22:45

Svi ovi domaci momci su tu samo zato sto nemaju gdje drugo igrat! Realno
Za vecinu njih limit je druga federalna. Nas omladinski pogon je katastrofa

Manijakdolopate
Postovi: 841
Pridružen/a: 13 jun 2016, 23:55
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Manijakdolopate » 15 apr 2017, 22:46

Legende kluba gore pobrojani u koje se kleo svako onaj ko je u to vrijeme imalo pratio Radnički kada je prosjek po utakmici bio 500 navijača sada igraju po selima oko Lukavca.
Kada smo prekucali ovu ligu u koju sada ispadamo i to sa pola snage.
Ali tada smo imali nekoga ko je bio upucen u sve to i znao to sve održati i čijim bi se povratkom vratilo i još desetak važnih spozora (prepoznat ćete o kome govorim).
Mislite da je draze Gigi i ostalima igrat po selima ili na punom Jošiku,otjerani su necijom voljom koja je rezultat danasnjeg ispadanja.
Svi koji zele da ispademo u nizi rang zbog nekog "dobrobita" su budale.
Obicno kada se tone onda svi napustaju i padas dva ili više rangova ispod.
Zelio bih da se vrate svi igrači iz tog perioda kada smo usli u ovu ligu ali sa sposobnom upravom.
Da se ponovno zna kada idemo na gostovanje da je svima strah i trepet radnicki a ne da kolo unaprijed nad nama upišu bodove.

SPASIOC
Postovi: 95
Pridružen/a: 21 avg 2013, 08:09
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la SPASIOC » 15 apr 2017, 22:53

Manijakdolopate je napisao/la:Legende kluba gore pobrojani u koje se kleo svako onaj ko je u to vrijeme imalo pratio Radnički kada je prosjek po utakmici bio 500 navijača sada igraju po selima oko Lukavca.
Kada smo prekucali ovu ligu u koju sada ispadamo i to sa pola snage.
Ali tada smo imali nekoga ko je bio upucen u sve to i znao to sve održati i čijim bi se povratkom vratilo i još desetak važnih spozora (prepoznat ćete o kome govorim).
Mislite da je draze Gigi i ostalima igrat po selima ili na punom Jošiku,otjerani su necijom voljom koja je rezultat danasnjeg ispadanja.
Svi koji zele da ispademo u nizi rang zbog nekog "dobrobita" su budale.
Obicno kada se tone onda svi napustaju i padas dva ili više rangova ispod.
Zelio bih da se vrate svi igrači iz tog perioda kada smo usli u ovu ligu ali sa sposobnom upravom.
Da se ponovno zna kada idemo na gostovanje da je svima strah i trepet radnicki a ne da kolo unaprijed nad nama upišu bodove.
gdje bi bila ova mlada djeca koje podržavam i branim uz JARETA , GIGU , PEMU , ELKU KUDUZA , iskustvo i mladost . plus 2-3 pojačanja . dovest dobrog stranca da igra , na onoj poziciji gdje fali. e to i ja pokušavam da objasnim. ali ponavlja se pljuvanje po svom . što nikako ne mogu da shvatim

Avatar
studeni
Postovi: 1400
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 15 apr 2017, 23:06

Ma kakvo pljuvanje, to je realnost. Prosto ova generacija je nivo druge federalne I tacka. Dragi su I meni al dzaba kad nemaju kvalitet. Od Gige I Juke sam ocekivao vise pa gdje zavrsise. Junuz, Mujka I Mirza u Poljicu meda ne mogu. Redza luta, nigdje mjesta ne moze naci. Almis i Tarik dobri za ligu ispod, ovdje nista ni sa cim. Jedino jos Jare mozda nesto napravi.

Avatar
studeni
Postovi: 1400
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 15 apr 2017, 23:09

A o strancima se nema sta reci. Neman pojma ko je dovodio ove igrace all neka se mani ovog posla. Potpuno smo profulali sa prinovama,nikakvog napretka nema

SPASIOC
Postovi: 95
Pridružen/a: 21 avg 2013, 08:09
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la SPASIOC » 15 apr 2017, 23:37

studeni je napisao/la:A o strancima se nema sta reci. Neman pojma ko je dovodio ove igrace all neka se mani ovog posla. Potpuno smo profulali sa prinovama,nikakvog napretka nema
pa kad smo fulali s pojačanjima , zašto samo napadamo i prozivamo domaće.
ako su domaći za 2 federalnu za gdje su pojačanja.
KRITIKA TREBA BITI ISTA ZA SVE.
stranci su tu da zmu još koju platu. pa odoše nać novu žrtvu kao Radnički . a mi ispadamo.

Manijakdolopate
Postovi: 841
Pridružen/a: 13 jun 2016, 23:55
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Manijakdolopate » 15 apr 2017, 23:55

Malo mi je sumnjivo i oko dodvdjenja trenera svaka mu cast sto je pristao da radi besplatno ali ne vjerujem da bi dosao u taj brod koji tone da tu nije bila neka taktika.
Posto nam je Simin Han tad bio glavni konkurent,mozda kazem samo mozda necu duse da grijesim mozda je Milenko i bio njihov igrac koji bi nas izbio iz te trke i osigurao Simin Hanu jednog konkurenta manje.
Pa onda ona pomoc oko terena,nije mi to bas idealno

Avatar
LukavacLive
Postovi: 74
Pridružen/a: 13 sep 2014, 18:29
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la LukavacLive » 16 apr 2017, 01:03

Manijakdolopate je napisao/la:Malo mi je sumnjivo i oko dodvdjenja trenera svaka mu cast sto je pristao da radi besplatno ali ne vjerujem da bi dosao u taj brod koji tone da tu nije bila neka taktika.
Posto nam je Simin Han tad bio glavni konkurent,mozda kazem samo mozda necu duse da grijesim mozda je Milenko i bio njihov igrac koji bi nas izbio iz te trke i osigurao Simin Hanu jednog konkurenta manje.
Pa onda ona pomoc oko terena,nije mi to bas idealno
Mozda sve to igra ulogu za bodove u zadnjem kolu, al otom potom vidjet cemo...Danas igra u Capljini 0 bodova, golman haman se jos nije naucio ispucat loptu al mlad je naucit ce...

OmarGabriel
Postovi: 64
Pridružen/a: 29 okt 2016, 21:03
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la OmarGabriel » 16 apr 2017, 09:00

LukavacLive je napisao/la:
Manijakdolopate je napisao/la:Malo mi je sumnjivo i oko dodvdjenja trenera svaka mu cast sto je pristao da radi besplatno ali ne vjerujem da bi dosao u taj brod koji tone da tu nije bila neka taktika.
Posto nam je Simin Han tad bio glavni konkurent,mozda kazem samo mozda necu duse da grijesim mozda je Milenko i bio njihov igrac koji bi nas izbio iz te trke i osigurao Simin Hanu jednog konkurenta manje.
Pa onda ona pomoc oko terena,nije mi to bas idealno
Mozda sve to igra ulogu za bodove u zadnjem kolu, al otom potom vidjet cemo...Danas igra u Capljini 0 bodova, golman haman se jos nije naucio ispucat loptu al mlad je naucit ce...
Drug Simin Han ide na ulazak tako da od bodova u zadnjem kolu nema nista.A trener nije nista kriv covijek raspolaze sa onim sto ima,boljih nemamo.problem je nastao na pocetku prvenstva a ne na polusezoni

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 16 apr 2017, 11:46

Koliko sam upućen, Sloga neće ići na ulazak ove sezone nego sljedeće jer hoće da prave i popravljaju infrastrukturu, ali može Azmir to i uporedo da radi, pa je možda došlo do promjene plana.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

OmarGabriel
Postovi: 64
Pridružen/a: 29 okt 2016, 21:03
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la OmarGabriel » 16 apr 2017, 11:58

Ima Tusanj dok ne srede svoj stadion.Tusanj je gradski stadion a zna se i cifra koliko je Sloboda i JU gradski stadion duzni Azmiru.

sodaacm
Postovi: 1194
Pridružen/a: 16 maj 2013, 16:58
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la sodaacm » 16 apr 2017, 17:45

Manijakdolopate je napisao/la:Malo mi je sumnjivo i oko dodvdjenja trenera svaka mu cast sto je pristao da radi besplatno ali ne vjerujem da bi dosao u taj brod koji tone da tu nije bila neka taktika.
Posto nam je Simin Han tad bio glavni konkurent,mozda kazem samo mozda necu duse da grijesim mozda je Milenko i bio njihov igrac koji bi nas izbio iz te trke i osigurao Simin Hanu jednog konkurenta manje.
Pa onda ona pomoc oko terena,nije mi to bas idealno
Nazivas nas budalama ovde koji mislimo da se ispadanjem moze napredovati, ako nista napraviti dobre uvjete na Josiku a sebe smatras, sa ovakvim postom mozda normalnim? :o Ne laskaj si nisi normalan daleko od toga a jos manje istinite u ovim nebulozama sto iznosis ovde. Koliko smo pali jadno da nam sutra neki klub ne moze pomoci jer bi neki "pametni" mislili da ima nesto iza toga.Lukavac je u qrcu. I kao sto smo navikli ovde na forumu svi su krivi samo mi smo ispravni. :puke:

Anamneko
Postovi: 281
Pridružen/a: 14 dec 2016, 22:29
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Anamneko » 16 apr 2017, 18:14

:) :zzz: :zzz: nasem treneru i igracima treba objasniti da se utakmica dobija ako vise puta od protivnika proturis loptu kroz one tri bijele sipke na igralistu.Obicno se to postigne ako imas napadace u ekipi a ne 4 klimava stopera,dva nepostojeca beka,dva izgubljena vezna,jednog napadaca koji pada na travu i kad vjetar puhne a kamoli da ga neko dodirne i imamo mirnesa.Ni jedan sut na gol za 90 minuta.Pa kako da pobijedis ako ni pravila ne poznaju.
Samo Sioux 1989

hrubesch
Postovi: 81
Pridružen/a: 22 apr 2016, 16:33
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la hrubesch » 17 apr 2017, 08:45

U haosu smo i to je definitivno. Ni vile nas ne mogu spasiti (na žalost).99% ispadamo i to je realnost.To je samo slijed događaja i rada zadnjih godinu i po-dvije.Kako smo posijali, tako sada zanjemo.Hocu da se dotaknem ove gore navedene "nase"djece.Krenucu od PEME.Jos u drugoj ligi je postavio takve uslove, kao da je Messi.JARE je uvijek bio kolovodja kad se trebalo buniti.Trazio je velike pare kad se vraco iz Bihaca i dobio ih . Reko je dace 15 golova i sutiti.U prve 4 utakmice je dobio 4 zuta i nije igro protiv Slobode.Mali Dzeno Mujagic je jedini igrac koji je forsiran od UO, sa 20 godina dobio kapitensku traku (bio zamjenik Elki) i onda postavio uslove ko da je u Zelji, da se svima zavrtilo u glavi.I otiso u Zvijezdu. GIGA i JASKO su dobri momci, ali odnos prema treningu im nije bio dobar, zato sad igraju u l ligi TK.Sa drugacijim odnosom bi se mogli vratiti u staru formu.Moglo bi se jos nabrajati takvih primjera.Imali smo uvijek igraca sa strane, koji su bili primjer ponasanjem.Uzmimo Lugija na golu, branio fantasticno, a nije se ziv cuo.Pa Truma, Jaganjac itd.su u vecini slucajeva pozitivni primjeri.Dzana prije tri godine pobijedi sam Capljinu u Capljini, a sad ne sutnemo po golu.Toliko o "nasoj" djeci.Da se razumijemo, opet su mi oni drazi od kojekakvih Kalajanovica, Imamovica i inih, ali treba znati i "korektnost"nase djece.

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.