Ermin Bičakčić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

NoDi80
Postovi: 4079
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Ermin Bičakčić

Post Postao/la NoDi80 » 30 mar 2024, 20:22

https://streamin.me/v/3f3bdc3f
Zabio vise golova ove sezone nego Prevljak i Hamulic
Yugoslav First League: ⭐️
BiH Republic League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
European competitions
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists (1)
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)

Avatar
MoodyHank
Postovi: 4500
Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
Kontakt:

Re: Ermin Bičakčić

Post Postao/la MoodyHank » 16 apr 2024, 12:32

Otkako se vratio u Braunschweig, nastupio je u svakoj utakmici, osim u jednoj kad je bio suspendovan zbog 5 žutih kartona. Za vikend odigrao 100. utakmicu za klub. Trebalo bi ga vratiti u reprezentaciju, da bude mentor ovim mlađim stoperima, a siguran sam da još uvijek može pomoći na terenu.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24514
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Ermin Bičakčić

Post Postao/la Goalgetter » 16 apr 2024, 15:19

MoodyHank je napisao/la:
16 apr 2024, 12:32
Otkako se vratio u Braunschweig, nastupio je u svakoj utakmici, osim u jednoj kad je bio suspendovan zbog 5 žutih kartona. Za vikend odigrao 100. utakmicu za klub. Trebalo bi ga vratiti u reprezentaciju, da bude mentor ovim mlađim stoperima, a siguran sam da još uvijek može pomoći na terenu.
Slazem se. Dvije klase je iznad pacova poput Kovacevica koji su godinama u i oko reprezentacije, a nista nisu pruzili.

Daduli
Postovi: 673
Pridružen/a: 10 avg 2016, 14:30
Kontakt:

Re: Ermin Bičakčić

Post Postao/la Daduli » 16 apr 2024, 15:45

Da baš bude mentor , ne može , nije tolika klasa a Ahmedhodžić je već sad bolji nego što je Bičakčić ikada bio. Ali slažem se. Prvi izbor za štopera sa klupe ako ne mognu Ahmedhodžić, Hadžikadunić i Kolašinac bi trebali biti Bičakčić i Šunjić, ni po čemu nisu slabiji (tu su negdje i godinama osim ovog iz Basela) od Barišića, Gojkovića, Zolotića (po meni razvikanog) i Kovačevića.
Glory Glory Man United

Horoz
Postovi: 1634
Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
Kontakt:

Re: Ermin Bičakčić

Post Postao/la Horoz » 16 apr 2024, 16:10

Bičakčić je naš najbolji stoper, nakon Spahe, Ahmedhodžića i Kolašinca. O Konjiću i Hibiću neću govoriti, jer je to davna proošlost, a i mislim da su debelo precijenjeni (što se može lako i argumentovati).
Ironija je da je najveća mrlja u Bičakčićevoj karijeri, barem po kriterijima bosanaca, to što ga je prešao najbolji fudbaler svih vremena. :D
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac

Daduli
Postovi: 673
Pridružen/a: 10 avg 2016, 14:30
Kontakt:

Re: Ermin Bičakčić

Post Postao/la Daduli » 16 apr 2024, 22:06

Horoz je napisao/la:
16 apr 2024, 16:10
Bičakčić je naš najbolji stoper, nakon Spahe, Ahmedhodžića i Kolašinca. O Konjiću i Hibiću neću govoriti, jer je to davna proošlost, a i mislim da su debelo precijenjeni (što se može lako i argumentovati).
Ironija je da je najveća mrlja u Bičakčićevoj karijeri, barem po kriterijima bosanaca, to što ga je prešao najbolji fudbaler svih vremena. :D

Jaštaje. Toliko je najbolji koliko su i Zukanović, Vranješ, Šunjić, Hadžikadunić, Nadarević, Pandža...

Radi Spahića nismo otisli na barem dva prvenstva.
Glory Glory Man United

izdzezveubrazil
Postovi: 2358
Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
Kontakt:

Re: Ermin Bičakčić

Post Postao/la izdzezveubrazil » 16 apr 2024, 22:16

Ma nemojte neozbiljni biti da bi vraćali Bičakčića u reprezentaciju. Umjesto da se riješimo svih penzionera sa Barbarezom i novim stručnim štabom i gradimo ekipu za Euro 2028, mi bismo ekipu opterećivali sa još penzionera. Neki bi i Zolotića sad zvali. Sve i da su nivo Hadžikadunića, a po meni nisu, koja je crna korist od njih kad će Bičakčić imati 38 godina u vrijeme tog prvenstva, a Zolotić 35? I garantujem da barem jedan neće biti aktivan igrač, a drugi da će igrati u najboljem slučaju za Željezničar. Doduše, neki bi i Bešića vraćali jer je jednom davno dobro ganjao Balea.

Avatar
MoodyHank
Postovi: 4500
Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
Kontakt:

Re: Ermin Bičakčić

Post Postao/la MoodyHank » 20 apr 2024, 14:57

Bičakčić je povratkom u Braunschweig transformisao ekipu iz ubjedljivo posljednjeg na tabeli u tim koji ne bi trebao brinuti za opstanak. :salut:
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.