Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

zenica159
Postovi: 1049
Pridružen/a: 06 jan 2016, 21:41
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la zenica159 » 03 apr 2017, 14:24

Sta se desava sa Radovcem iz Sarajeva, igra li? Nisam odavno cuo za njega.

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Rokoko87 » 03 apr 2017, 15:03

zenica159 je napisao/la:Sta se desava sa Radovcem iz Sarajeva, igra li? Nisam odavno cuo za njega.
Budući Pjanić je samo jedan u nizu propalih talenata.
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
L_blancos
Postovi: 3429
Pridružen/a: 15 maj 2010, 11:30
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la L_blancos » 04 apr 2017, 10:39

Arslanagic i Stefan Simic su trenutni tandem Mouscrona. Ako ostanu u jednom klubu i napreduju, nameću se kao nominalni starteri u repki. Više zbog uigranosti nego zbog kvalitete

bavarian_bk
Postovi: 4861
Pridružen/a: 24 sep 2009, 23:49
Lokacija: Bosanska Krupa
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la bavarian_bk » 04 apr 2017, 13:00

L_blancos je napisao/la:Arslanagic i Stefan Simic su trenutni tandem Mouscrona. Ako ostanu u jednom klubu i napreduju, nameću se kao nominalni starteri u repki. Više zbog uigranosti nego zbog kvalitete
Je li ovo onaj Simić/Šimić iz Češke kojeg je Vlado smuntao da igra za nas kofol ? :D

Avatar
Zglavkar
Postovi: 382
Pridružen/a: 11 feb 2017, 20:53
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Zglavkar » 04 apr 2017, 13:04

Mislio sam da je taj Simić dosad propao, znam je bio omladinac Milana zajedno sa starijim Modićem, pa se vucarao po nekim posudbama u niželigaše...

S njim je Jagoda pregovarao i već ga najavio u našoj reprezentaciji, ali onda je Vlado otišao, a mali nas odbio jer je htio igrati za Čehe. Mislim da će ostati pri svom stavu sve dok bude imao ozbiljnu mogućnost da igra za njih. Još uvijek je u U21 reprezentaciji.

Trebalo bi pokušati vrbovati Bojana Nastića.

Avatar
Cartman
Postovi: 29471
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Cartman » 04 apr 2017, 16:24

Zglavkar je napisao/la:Mislio sam da je taj Simić dosad propao, znam je bio omladinac Milana zajedno sa starijim Modićem, pa se vucarao po nekim posudbama u niželigaše...

S njim je Jagoda pregovarao i već ga najavio u našoj reprezentaciji, ali onda je Vlado otišao, a mali nas odbio jer je htio igrati za Čehe. Mislim da će ostati pri svom stavu sve dok bude imao ozbiljnu mogućnost da igra za njih. Još uvijek je u U21 reprezentaciji.

Trebalo bi pokušati vrbovati Bojana Nastića.
Pa jaci smo od Ceske, tako da ako ne valja njima ne bi trebao valjat ni nama. Ne vidim neke ekstra stopere u njih.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Moggi » 05 apr 2017, 11:46

“Kada god imam vremena, naravno da gledam našu reprezentaciju. Još kada sam nastupao za Schalke, govorio sam da mi je želja da igram za BiH, međutim, nikada nisam dobio poziv. Sada su me zvali da nastupam za U23 selekciju Australije, ali se nadam da će u Groningen uskoro stići poziv iz Bosne i Hercegovine”, kazao je Hrustić, koji još uvijek nema nijedan zvaničan nastup za bilo koju selekciju Australije ili BiH, a ne krije da je uvijek imao želju da zaigra za našu reprezentaciju.

Debitovao ovaj vikend za prvi tim protiv AZ
Zarathustra

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la jasmin10 » 05 apr 2017, 12:28

Moggi je napisao/la:“Kada god imam vremena, naravno da gledam našu reprezentaciju. Još kada sam nastupao za Schalke, govorio sam da mi je želja da igram za BiH, međutim, nikada nisam dobio poziv. Sada su me zvali da nastupam za U23 selekciju Australije, ali se nadam da će u Groningen uskoro stići poziv iz Bosne i Hercegovine”, kazao je Hrustić, koji još uvijek nema nijedan zvaničan nastup za bilo koju selekciju Australije ili BiH, a ne krije da je uvijek imao želju da zaigra za našu reprezentaciju.

Debitovao ovaj vikend za prvi tim protiv AZ
Odlična stvar da momak ima želju da igra za nas. Ne sumnjam u Mešu da će porazgovarati s momkom i dati mu šansu ako je zaslužuje.
Vidim momak je 10ka dok na transfermarktu stoji da može i na lijevo krilo. Može pokriti baš te dvije pozicije gdje nemamo dovoljan broj igrača.

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la sajo10 » 05 apr 2017, 12:33

Jasta odma u A repku jelde.. U21.
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la jasmin10 » 05 apr 2017, 12:35

sajo10 je napisao/la:Jasta odma u A repku jelde.. U21.
Sumnjam da bi imao pravo igrati za u21.
Uostalom ko je rekao da ga treba odmah gurati u A repku ?

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 05 apr 2017, 12:41

Polako, frajer odigrao 10 minuta za Groningen i vec zasluzuje poziv u A-reprezentaciju? :crazy: :lol:

Bolji su neki igraci iz BiH lige u tom slucaju.

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la sajo10 » 05 apr 2017, 12:47

jasmin10 je napisao/la:
sajo10 je napisao/la:Jasta odma u A repku jelde.. U21.
Sumnjam da bi imao pravo igrati za u21.
Uostalom ko je rekao da ga treba odmah gurati u A repku ?
A sto nebi mogao, 96 godiste je? Pa posle one izjave za Australiju ovdje se pocelo pisati o njemu ko da je Misimovic novi, a prije 2 mjeseca niko uopste nije znao za njega. Odjenom se pocinje njegovo ime povezivati sa A-repkom. Ne kazem da ga iko gura ali uopste spomenuti njega u istoj receni sa Arepkom je sramota, i nesto nemoguce jer nema teorije da bi dobio poziv. Znam da je to samo forumska prica, ali ipak.. Svako ko zeli da igra za BiH je dobrodosao i kamo sreci da imamo ogromnu oazu igraca za odabir, ali posle 100 stranica ispisanih o Seferovicu, Halilovicu, Tankovicu... posta sam alergican na ove price i razglabanje o igracima koji dozive 5 minuta slave (ako je debi za groningen slava).

:bih: :bih:
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la jasmin10 » 05 apr 2017, 13:23

sajo10 je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:
sajo10 je napisao/la:Jasta odma u A repku jelde.. U21.
Sumnjam da bi imao pravo igrati za u21.
Uostalom ko je rekao da ga treba odmah gurati u A repku ?
A sto nebi mogao, 96 godiste je? Pa posle one izjave za Australiju ovdje se pocelo pisati o njemu ko da je Misimovic novi, a prije 2 mjeseca niko uopste nije znao za njega. Odjenom se pocinje njegovo ime povezivati sa A-repkom. Ne kazem da ga iko gura ali uopste spomenuti njega u istoj receni sa Arepkom je sramota, i nesto nemoguce jer nema teorije da bi dobio poziv. Znam da je to samo forumska prica, ali ipak.. Svako ko zeli da igra za BiH je dobrodosao i kamo sreci da imamo ogromnu oazu igraca za odabir, ali posle 100 stranica ispisanih o Seferovicu, Halilovicu, Tankovicu... posta sam alergican na ove price i razglabanje o igracima koji dozive 5 minuta slave (ako je debi za groningen slava).

:bih: :bih:
Možda sam nešto pomijesao ali ako odigra utakmicu za u 23 Australije zar može igrati za našu mladu ?
Ako bude dobijao priliku u prvom timu Groningena, sasvim je logično da će Meša obaviti razgovor s njim. Selektor odlično radi s mladim igračima za razliku od prošlih selektora i ne sumnjam da će i s ovim momkom uraditi pravu stvar. :bih:
Pazi ovog Vucevicha, niko ne govori da ga treba zvati za A reprezentaciju ali lik lupa gluposti.

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la bhfanatic14 » 09 apr 2017, 13:39

Juce 2gola zabio Muris Mesanovic za Slaviju iz Praga.
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
PrinceofVeresija
Postovi: 1006
Pridružen/a: 13 feb 2016, 12:06
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la PrinceofVeresija » 09 apr 2017, 15:14

Ima neki Dragan Mihajlovic rodjen u Petrovu izmedju Lukavca i Gracanice koji igra za Lugano u Svicarskoj i to skoro sve utakmice za tim koji se bori za izlazak u Evropu trenutno na poziciji RM a cini mi se da i u nekim kombinacijama i RWB...jos je relativno mlad i moze napredovat puno,posto smo ionako potanki na desnom beku moglo bi se ispitat sa njim situacija...ima potencijala da bude solidan igrac :D

Avatar
BenjooJutub
Postovi: 2179
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:37
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la BenjooJutub » 09 apr 2017, 16:56

U Petrovu nose majice sa likom Ratka Mladića, tako da sumnjam da ima šta od njega :D

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61451
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Virtu4l » 09 apr 2017, 20:58

Ima li ovaj mali Pirić svoju temu? Strašan golman.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la calcio » 13 apr 2017, 20:41

Gledam highlights americke lige, Medunjanin asistencija. Nije mi jasno kako su neki igraci prije njega, prije svega mislim na Prcica i Vrancica. Ne zbog ove asistencije lol vec zbog toga sto je bolji igrac.

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la HankMoody » 13 apr 2017, 20:54

calcio je napisao/la:Gledam highlights americke lige, Medunjanin asistencija. Nije mi jasno kako su neki igraci prije njega, prije svega mislim na Prcica i Vrancica.
Jer su sposobni okrenuti se oko svoje osi za manje od minute i jer su sposobni pretrčati više od 6 km na utakmici, plus mogu ubrzati i ne trčkaraju kao neko na terminu.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la calcio » 13 apr 2017, 23:24

HankMoody je napisao/la:
calcio je napisao/la:Gledam highlights americke lige, Medunjanin asistencija. Nije mi jasno kako su neki igraci prije njega, prije svega mislim na Prcica i Vrancica.
Jer su sposobni okrenuti se oko svoje osi za manje od minute i jer su sposobni pretrčati više od 6 km na utakmici, plus mogu ubrzati i ne trčkaraju kao neko na terminu.
A jest taj dinamicni dvojac brz i okretan, nema sta... Evo pokusavam shvatiti sta nam to oni mogu dati a da Medunjanin ne moze. Hmm. Budimo realni, ono sto oni mogu s loptom uraditi, Hare moze sa narandzom. Plus sto moze i odluciti utakmicu. Sjetimo se npr njegova dva gola protiv Kipra.

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: denza, EdinjoBos i 23 gosta.