Texas Holde`m Poker na FB-u

FIFA, PES, GTA, Fortnite...

Moderatori/ce: bodi123,Padovan,Donnie Darko

Avatar
afa97
Postovi: 1037
Pridružen/a: 07 feb 2011, 22:22
Kontakt:

Re: Texas Holde`m Poker na FB-u

Post Postao/la afa97 » 01 mar 2011, 20:22

Imam 10m :D ,zijanio 10,glupe karte asa i kralja u listu a ovaj par 10 i ni asa ni kralja i 1 za flesha.
FK Sarajevo
LA Lakers
Real Madrid
Andy Murray

Avatar
Los_Blanos2
Postovi: 2996
Pridružen/a: 19 okt 2010, 03:04
Lokacija: Sanski Most
Kontakt:

Re: Texas Holde`m Poker na FB-u

Post Postao/la Los_Blanos2 » 02 mar 2011, 09:57

adis.p je napisao/la:Imal neko cipova viska za prebacit.... :) :)
Imao neki dan preko 300tak mill, prodano nesto i skocko ostatak sada na 0 8-) bice opet kad imadnem vremena igrati, a prvo da se vrati volja :?
El mejor club del siglo XX Real Madrid C.F.

Raul artista siempre madridista

FK Željezničar

Podrška Papetu

Avatar
Blue_He4rt
Postovi: 3124
Pridružen/a: 26 maj 2010, 00:46
Kontakt:

Re: Texas Holde`m Poker na FB-u

Post Postao/la Blue_He4rt » 10 mar 2011, 15:33

Ja sam totalno izgubio volju i bolje se osjecam u zadnje 2-3 sedmice.Nisam ama bas ni jednom usao na fb i kliknuo onu "glupu" ikonicu.Da se primijetit da kada te krene nosis sve ali isto pocnes gubiti ,ne mozes se zaustavit.Valjda takav sistem igre ili sta vec.
Chelsea F.C.

Avatar
warden
Postovi: 1617
Pridružen/a: 31 jan 2011, 16:01
Lokacija: prosjački put
Kontakt:

Re: Texas Holde`m Poker na FB-u

Post Postao/la warden » 11 mar 2011, 17:42

Imal dobri dusa ,ja doso prosit cipova imam samo 140.000 ,fojnica adnan ,makar 1 milon da neko posalje :D :D
IO SONO INTERISTA
Non ha senso per me ..la mia vita senza te..!
il cuore della nord batte dentro di me ...ale ale
e era iniseme .. corniamo il sogno !!!

Avatar
Džoka_TM
Postovi: 132
Pridružen/a: 11 jan 2011, 16:44
Kontakt:

Re: Texas Holde`m Poker na FB-u

Post Postao/la Džoka_TM » 16 mar 2011, 03:04

Prodajem čipove ali samo na veliko,znači 10 miliona ili više... :)

sancho_panza
Postovi: 70
Pridružen/a: 20 okt 2010, 15:54
Kontakt:

Re: Texas Holde`m Poker na FB-u

Post Postao/la sancho_panza » 08 apr 2011, 22:25

Ima li neko da proda koji milion ?

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Texas Holde`m Poker na FB-u

Post Postao/la Ponos Torina » 08 apr 2011, 22:30

Ovim porucujem da imaju strpljenje kad igraju poker i da mjenjaju stolove kad dobijaju jedino tako mozes zaraditi,ja svaki put kad sjednem tako da igram mogu se popeti na 10 mill pa onda izgubim zivce i sve izgubim...
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
Los_Blanos2
Postovi: 2996
Pridružen/a: 19 okt 2010, 03:04
Lokacija: Sanski Most
Kontakt:

Re: Texas Holde`m Poker na FB-u

Post Postao/la Los_Blanos2 » 09 apr 2011, 02:45

Ponos Torina je napisao/la:Ovim porucujem da imaju strpljenje kad igraju poker i da mjenjaju stolove kad dobijaju jedino tako mozes zaraditi,ja svaki put kad sjednem tako da igram mogu se popeti na 10 mill pa onda izgubim zivce i sve izgubim...
:lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen:
strpljenje je najvaznije u pokeru..cak i na zynga ebeni poker :lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol:
El mejor club del siglo XX Real Madrid C.F.

Raul artista siempre madridista

FK Željezničar

Podrška Papetu

Avatar
Blue_He4rt
Postovi: 3124
Pridružen/a: 26 maj 2010, 00:46
Kontakt:

Re: Texas Holde`m Poker na FB-u

Post Postao/la Blue_He4rt » 09 apr 2011, 23:59

U pokeru je najvaznije pravilo da uopste ne ulazis u taj "svijet",u bilo sta vezano za tu rijec.
Chelsea F.C.

Avatar
DAVID VILLA
Postovi: 1483
Pridružen/a: 09 jan 2011, 17:00
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Texas Holde`m Poker na FB-u

Post Postao/la DAVID VILLA » 16 jun 2011, 15:06

Zar ste prestali igrat pokera ? :lol:

evo ja danas malo uso imo 190k i dignem se na 290k kad jedan blefira sve duplo daje,a mene nece karta i oguli me lik 200k onda sa 90k se dignem na 140k pa opet spao na 80k i kolko sam bio ljut nisam ni gledo karte idem all in i izgubim e jbg :? sad na 0 :lol:
Chelsea <3
Barcelona <3
Čelik <3
DAVID VILLA kralj!

samson
Postovi: 2008
Pridružen/a: 10 feb 2010, 22:18
Kontakt:

Re: Texas Holde`m Poker na FB-u

Post Postao/la samson » 16 jun 2011, 15:11

Facebook poker?? S cim se vi bavite... Igra li ko poker na Poker Stars ili tome slicno... Kakav poker na Facebook-u...

Avatar
aleksandarhz
Postovi: 322
Pridružen/a: 13 apr 2010, 20:53
Kontakt:

Re: Texas Holde`m Poker na FB-u

Post Postao/la aleksandarhz » 16 jun 2011, 15:23

samson je napisao/la:Facebook poker?? S cim se vi bavite... Igra li ko poker na Poker Stars ili tome slicno... Kakav poker na Facebook-u...
Igram ja freeroll turnire na fultilt pokeru ali tesko da se ubode...Osvojio sam jednom 6 dolara ali sam prokocko za sekundu.. :lol:

Avatar
nedžad
Postovi: 1035
Pridružen/a: 27 jan 2011, 19:54
Kontakt:

Re: Texas Holde`m Poker na FB-u

Post Postao/la nedžad » 16 jun 2011, 15:30

Džoka_TM je napisao/la:Prodajem čipove ali samo na veliko,znači 10 miliona ili više... :)
koliko ti kosta po 1 milionu
Uvjek može biti gore od goreg
i zato glavu gore
bori se za svoje
i uvjek budi čovjek

Avatar
Han!$;Lfc
Postovi: 1582
Pridružen/a: 02 feb 2011, 11:38
Lokacija: Merseyside Red
Kontakt:

Re: Texas Holde`m Poker na FB-u

Post Postao/la Han!$;Lfc » 24 jun 2011, 18:11

Kakva nesreća maloprije. Igram na ovim stolovima što su blajndovi 5K i 10K i rekoh ajde malo da se podignem da odem na 1M. I dođu mi kraljevi u ruci ja reče dobivam ovu 100%. Prvo rejzam na 50K i prati me ovaj jedan lik i na flopu izađu kralj, 10ka i 9ka ja reče dobivam ovu sigurno idem rejzam 60K prati ovaj. Na turno dođe opet 9ka i sad imam Full House i ja presretan idem All in ovaj me prati i na riveru dođe još jedna 9ka, kad on u ruci ima 9ku :? I pobjedi sve uze a pot bio oko pola miliona :cry: Nema veze evo vratio sam se malo imam sad 757K i 74 sam lvl - Ace još malo pa Champion ;)
YOU'LL NEVER WALK ALONE

Avatar
Blue_He4rt
Postovi: 3124
Pridružen/a: 26 maj 2010, 00:46
Kontakt:

Re: Texas Holde`m Poker na FB-u

Post Postao/la Blue_He4rt » 24 jun 2011, 23:40

Han!$;Lfc je napisao/la:Kakva nesreća maloprije. Igram na ovim stolovima što su blajndovi 5K i 10K i rekoh ajde malo da se podignem da odem na 1M. I dođu mi kraljevi u ruci ja reče dobivam ovu 100%. Prvo rejzam na 50K i prati me ovaj jedan lik i na flopu izađu kralj, 10ka i 9ka ja reče dobivam ovu sigurno idem rejzam 60K prati ovaj. Na turno dođe opet 9ka i sad imam Full House i ja presretan idem All in ovaj me prati i na riveru dođe još jedna 9ka, kad on u ruci ima 9ku :? I pobjedi sve uze a pot bio oko pola miliona :cry: Nema veze evo vratio sam se malo imam sad 757K i 74 sam lvl - Ace još malo pa Champion ;)


Uf koliko sam takvih ruku dozivio.Na skali u boji kad sam izgubio dobio sam kurje oko na guzu.Ja sam starosjedilac na pokeru.Trenutno 92 lvl.Cilj mi je logicno, maksimum 101.Kazu neki da kada nabijes zadnji level biras između dvije premije.Jedna je milion cipova,druga beskonacno VIP clanstvo.Ne vjerujem da je to istina.
Chelsea F.C.

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Texas Holde`m Poker na FB-u

Post Postao/la Ponos Torina » 24 jun 2011, 23:43

Bolje igrati virtualno na FB nego sam sebi posle davati tarabu u Coloseumu ;) 8-) :lol:
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

CoDe
Postovi: 1618
Pridružen/a: 03 sep 2009, 13:36
Lokacija: Donji Vakuf <3
Kontakt:

Re: Texas Holde`m Poker na FB-u

Post Postao/la CoDe » 24 jun 2011, 23:45

To i jest fol pokera samo niko od nas ne moze cekati .Ja sam najvise imao 220 Miliona i izgubio sam ih za sat vremena maje / vise nebtino . Igrao u sobama pocetni je bio 1 M s 20 udzem i cekam jak par i nesto dobro i padao sve na QQ , JJ , KQ ,AQ i tako te karte i sve ispusim .

Fol u pokeru je da cekas prve 3 karte i ako imas nesto ides dalje ali ne ulazes previse vec samo pratis i onda kad si siguran da si najaci ides do kraja samo tako se moze bas razvaliti ili moras biti lud , i imati srece ono kad te krene .
Jer u pokeru je to cilj : Gledaš moze li biti jaci ako ne moze onda mu je Pupa hava .
Ja volim volim samo tebe i samo tebi tebi dajem sve i sa Sjevera ces cuti nasu pjesmu Sarajevo VOLIM TE !

Avatar
Blue_He4rt
Postovi: 3124
Pridružen/a: 26 maj 2010, 00:46
Kontakt:

Re: Texas Holde`m Poker na FB-u

Post Postao/la Blue_He4rt » 25 jun 2011, 00:26

CoDe je napisao/la:To i jest fol pokera samo niko od nas ne moze cekati .Ja sam najvise imao 220 Miliona i izgubio sam ih za sat vremena maje / vise nebtino . Igrao u sobama pocetni je bio 1 M s 20 udzem i cekam jak par i nesto dobro i padao sve na QQ , JJ , KQ ,AQ i tako te karte i sve ispusim .

Fol u pokeru je da cekas prve 3 karte i ako imas nesto ides dalje ali ne ulazes previse vec samo pratis i onda kad si siguran da si najaci ides do kraja samo tako se moze bas razvaliti ili moras biti lud , i imati srece ono kad te krene .
Jer u pokeru je to cilj : Gledaš moze li biti jaci ako ne moze onda mu je Pupa hava .

Svako zna odigrat ruku kada je najaci.Nema tu previse polemike.Problem je pojam blefanja na ovom zynga pokeru.To u sustini i ne postoji odnosno nemoguce je za odigrati iz razloga sto postoji milijun djecurlije koja ne poznaje niti pravila,ima puno cipova prati te na kartama zvanim "veliko nista".Izađe mu neki paric i taj sretan,zadovoljan,sav se zarumenio.Dok je u stvarnom svijetu pokeru,svi upoznati s tim BLEF=hladno oruzje.

Jedino sto mi preostaje kao vrlina na Zynga-inom pokeru jeste strpljivost.Treba foldati na jake karte,mijenjati stolove ali ko mari za tim posto su u pitanju virtuelni cipovi.Da li su u pitanju suske,uplate na bankomat drhtala bi ruka,logicno.
Chelsea F.C.

Avatar
afa97
Postovi: 1037
Pridružen/a: 07 feb 2011, 22:22
Kontakt:

Re: Texas Holde`m Poker na FB-u

Post Postao/la afa97 » 08 jul 2011, 20:50

Evo 350 mil, ima da se igramo i da zaradimo :D :mrgreen:
FK Sarajevo
LA Lakers
Real Madrid
Andy Murray

Avatar
Vjecna Robija
Postovi: 441
Pridružen/a: 04 jul 2011, 16:54
Kontakt:

Re: Texas Holde`m Poker na FB-u

Post Postao/la Vjecna Robija » 08 jul 2011, 21:09

imam skalu odma na flopu 10 JQKA on ima QJ i pada mu J full mu pravi :twisted: :twisted: i tako ode 20 eura :mrgreen:
Samo godine tuge s tobom imam ja, a ti si moja sreca najveca..

Samo godine bola i nadanja od SLAVNOG kluba ostalo je samo ime..

Odgovori

Natrag na “eSports”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.