Juventus FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Koga mislite da ćemo dobiti u 1/4 finalu?

Anketa je završila: 15 mar 2019, 07:26.

Barcelona
3
12%
Tottenham
2
8%
Porto
7
28%
Ajax
4
16%
United
5
20%
City
0
Nema glasova.
Liverpool
4
16%
 
Ukupno glasova: 25

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12704
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mig_Mig » 16 avg 2017, 20:51

Feldmarschall je napisao/la:
Mig_Mig je napisao/la:
Chiellini je na skromnih 88%. Brojevi znaju biti varljivi ukoliko se ne postave u ispravan kontekst. Kontekst je takav da kompletna ekipa PSG-a igra izuzetno spor i horizontalan fudbal. Pogotovo je to bio slučaj dok je Blanc bio trener. U takvim okolnostima ovakvi brojevi skaču u nebo. Matuidi je i prilično drven i nekreativan igrač koji ne riskira u posjedu. Bez lopte je pristojan i jako koristan. Sasvim sigurno je više Khedira, nego Pjanić.
Znao sam da ce se svesti na ovo,mislim da je varljivije ovih 88% Chiellinia vec 91% Matuidia. Nisam rekao da je tehnicki na nivou Pjanica, ali da ima odlicne procente i da nije jeb.no drvo kakkvim ga neki odmah predstavljaju.Eh sad i to sto si naveo svakako ide na mlin ovim parametrima. Rekao bi da je on nesto izmedju dvojice pomentuih sto je i sasvim pristojno.@Pogba, sad si i ti jasnji, slazemo se.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31089
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Chinaglia » 16 avg 2017, 21:18

znate sta je Lucas Leiva za Matuidija, pojam fudbalera!
pitajte Dybalu jbg :kafa:

slika

gojzerica
Postovi: 5171
Pridružen/a: 12 avg 2012, 21:46
Lokacija: zadnje sjedište moga auta
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la gojzerica » 16 avg 2017, 21:21

Šta se ovo Wilshere spominje, imal 'ljeba u njemu

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12704
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mig_Mig » 16 avg 2017, 21:27

gojzerica je napisao/la:Šta se ovo Wilshere spominje, imal 'ljeba u njemu
Izgradili smo ovaj novi medicinski centar, mozda ima :)
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
MysticAladin
Postovi: 824
Pridružen/a: 15 maj 2015, 17:22
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la MysticAladin » 17 avg 2017, 13:53

Draxler je slobodan za 40-ak miliona. Prodati Cuadrada i Mandžu, a dovesti Draxlera. Možda ga se može koristiti i u vezi sa trojicom.
I krv svoju za Bosnu moju i život svoj za Juve moj!!!

Avatar
dinoo
Postovi: 4913
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la dinoo » 17 avg 2017, 14:16

Ako izuzmemo golmana i četvoricu pozadi, ostane 6 mjesta za vezu i napad.
Pjanić
Marchisio
Khedira
Matuidi
Bentancur
Cuadrado
Bernardeschi
Costa
Dybala
Mandzukic
Higuain
-----------
Pjaca
Kean
Sturaro


Ne izgleda to loše,samo je pitanje kako posložiti, ko će kositi a ko vodu nositi, ko će se vraćati u odbranu a ko neće...Što bi rekli kako napraviti balans.

I opet, kad se svi složimo da je to ok prema naprijed, da je potentno, da je upgrade na prethodnu sezonu i sve to...ostane pitanje svih pitanje : da li će odbrana funkcionisati ili ispadati iz voza svako malo.

J1897
Postovi: 3959
Pridružen/a: 15 jul 2017, 22:17
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la J1897 » 17 avg 2017, 14:49

Treba nam i jedan dobar iskusan stoper...
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Marvin » 17 avg 2017, 15:21

dinoo je napisao/la: I opet, kad se svi složimo da je to ok prema naprijed, da je potentno, da je upgrade na prethodnu sezonu i sve to...ostane pitanje svih pitanje : da li će odbrana funkcionisati ili ispadati iz voza svako malo.
Prosle god najbolja odbrana u kosmosu,niko nam ne moze dat gola,nogometni strucnjaci kosu sa glave cupaju pokusavajuci naci kljuc za tu odbranu,a Real svaku utakmicu primao po jedan prosjecno maltene...i? Natrpase nas kao i Barca i odbranise LP.
Defanziva kada postane manje bitna od ofanzive Juve ce uzet LP.
Balans je bitan naravno,najbitniji ali i najtezi za postici. Bili smo defanzivni magovi,nije islo. Ajmo sad probat 50/50 tj balans ganjati jer mozemo. Odbrana je i dalje medju najjacim a u ofanzivi smo znatno jaci.
Mi ako cemo se opet fokusirati prvensveno da defanzivu i tjerati Dybalu,Costu,Bernu,Higuaina i Pjacu da ganjaju protivnike onda hebiga.

Avatar
dinoo
Postovi: 4913
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la dinoo » 17 avg 2017, 15:33

Marvin je napisao/la:Mi ako cemo se opet fokusirati prvensveno da defanzivu i tjerati Dybalu,Costu,Bernu,Higuaina i Pjacu da ganjaju protivnike onda hebiga.
Apsolutno.
Ali kada gubiš lopte a protivnik prođe pored khedire i pjanića ko kroz puter,i onda dvojica,trojica trče na barzu...valja onda i ovima trčati....
a niko to ne želi gledati.
dolazak Matuidija može tu sliku popraviti sigurno, ali ko ispada iz 11 :think: Khedira ili krilo :hmmmmm:

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 17 avg 2017, 16:22

MysticAladin je napisao/la:Draxler je slobodan za 40-ak miliona. Prodati Cuadrada i Mandžu, a dovesti Draxlera. Možda ga se može koristiti i u vezi sa trojicom.
I zanemariti cinjenicu da je iz Schalkea presao u Wolfsbrug (a ne Juve) iskljucivo radi kojeg miliona vise na plati. A iz istog Wolfsburga zahtijevao transfer nakon samo 1 godine u klubu. Neka hvala, daleko mu kuca bila od Torina, pa makar nam se Isla vratio da igra na tom krilu.
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
Pogba
Postovi: 19867
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: RE: Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 17 avg 2017, 16:57

Italia je napisao/la:
MysticAladin je napisao/la:Draxler je slobodan za 40-ak miliona. Prodati Cuadrada i Mandžu, a dovesti Draxlera. Možda ga se može koristiti i u vezi sa trojicom.
I zanemariti cinjenicu da je iz Schalkea presao u Wolfsbrug (a ne Juve) iskljucivo radi kojeg miliona vise na plati. A iz istog Wolfsburga zahtijevao transfer nakon samo 1 godine u klubu. Neka hvala, daleko mu kuca bila od Torina, pa makar nam se Isla vratio da igra na tom krilu.
Ovom prilikom cemo zanemariti to da je Marotta ponudio oko 17 M eura za transfer na sto je dobio odgovor Schalkea da je to vrhunac drskosti.
Sta se sve nece reci samo da se ne bi reklo stogod kontra Beppea.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: RE: Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 17 avg 2017, 17:00

Pogba je napisao/la:
Italia je napisao/la:
MysticAladin je napisao/la:Draxler je slobodan za 40-ak miliona. Prodati Cuadrada i Mandžu, a dovesti Draxlera. Možda ga se može koristiti i u vezi sa trojicom.
I zanemariti cinjenicu da je iz Schalkea presao u Wolfsbrug (a ne Juve) iskljucivo radi kojeg miliona vise na plati. A iz istog Wolfsburga zahtijevao transfer nakon samo 1 godine u klubu. Neka hvala, daleko mu kuca bila od Torina, pa makar nam se Isla vratio da igra na tom krilu.
Ovom prilikom cemo zanemariti to da je Marotta ponudio oko 17 M eura za transfer na sto je dobio odgovor Schalkea da je to vrhunac drskosti.
Sta se sve nece reci samo da se ne bi reklo stogod kontra Beppea.
Niko ne zna kolika je ponuda bila, mjesecima se naglabalo. Marotta je čak poslije demantovao da su uopšte htjeli Draxlera i da je Hamsik bio prva meta. A ako ćemo ići po medijskim pričama, Laudisa, Pedulla i ostali su se uvijek vrtili oko 25-27 miliona + bonusi. Otkud ti 17 nemam pojma. Agresti je tada napravio najveću grešku karijere pa se poslije izvinjavao kad je objavio da je transfer gotov za 30 miliona i da Draxler dolazi na medicinske preglede.

Inače:
Marotta - '' Alex Sandro asked to stay at Juventus ''
A kad se sjetim drame prije mjesec-dva :njanjanja:
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Marvin » 17 avg 2017, 17:32

dinoo je napisao/la:
Marvin je napisao/la:Mi ako cemo se opet fokusirati prvensveno da defanzivu i tjerati Dybalu,Costu,Bernu,Higuaina i Pjacu da ganjaju protivnike onda hebiga.
Apsolutno.
Ali kada gubiš lopte a protivnik prođe pored khedire i pjanića ko kroz puter,i onda dvojica,trojica trče na barzu...valja onda i ovima trčati....
a niko to ne želi gledati.
dolazak Matuidija može tu sliku popraviti sigurno, ali ko ispada iz 11 :think: Khedira ili krilo :hmmmmm:
Khedira nadam se. Trojica u vezi znaci bolju defanzivu sigurno,al uzimajuci u obzir karakteristike tih igraca komotno im ofanzivni ucinak pomnozi sa nulom i to je vec dramaticno oslabljena ofanziva. Jer,Dybala ne moze igrati krilo,Higuain ne ucestvuje u napadu uopste osim same zavrsnice tako da to djeluje dosta siromasno i opet ce bekovi morati napadati i eto problema standardnih.
Pjanic neka pokrece napade ponekad i igra povucenije kao i do sada,Matuidi i cetvorica pozadi, to je 5-6 igraca sa defanzivom u mislima.
Razumijem da mi nikada necemo biti Barcelona,a ni Arsenal koji napada sa 9 igraca,i ne trebamo biti al brate mili ne pije vode ni svi iza lopte. Pije,ali nikada dovoljno,sto je frustrajuce. Mi jednostavno moramo prestati rezultat 3-2 u nasu korist gledati kao sramotu a 1-0 pobjedu kao doktorat nogometni.

Avatar
Pogba
Postovi: 19867
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: RE: Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 17 avg 2017, 18:03

IlCapitano je napisao/la: Niko ne zna kolika je ponuda bila, mjesecima se naglabalo.
“We have checked the offer, which was out of the question for us,” said Schalke’s sporting director, Horst Heldt.
Guardian i drugi su prenijeli da se nudilo 15M funti. Moje neko sjećanje me vodi na 17M + bonusi tipa 8-9M, a znamo kako se oni postavljaju da ne možeš ni pola uzeti. Ponuda je smatrana bezobrazno malom, baš kao i za Sancheza.
IlCapitano je napisao/la: Marotta je čak poslije demantovao da su uopšte htjeli Draxlera i da je Hamsik bio prva meta.
Talks with Schalke, who are a mysterious club, were difficult. We pulled out because their demands were disproportionate. €36m is an exaggeration.
A kasnije je počeo priču kako nisu nikada pregovarali i kako je igrač navodno odbio preći dok taj isti Draxler kaže:
"For me it was an honour that Juventus wanted me, and I was trying for so long to make it happen," Draxler said.

"It is a club that I have always followed with interest. In August there were many meetings, they were looking to find an agreement with Schalke on the price.

"I was able to reach an agreement with the Bianconeri, but the two clubs did not manage to reach one.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 17 avg 2017, 18:08

Ne znam po čemu su riječi Heldta vrijednije od Marottinih ili neki drugi mediji od Agrestija, Pedulle itd. Kako Heldt tvrdi da je ponuda bezobrazno mala, tako Marotta kaže da su tražili previše. Kako Guardian govori da je samo 17 miliona, tako je Agresti bukvalno objavio transfer gotovim za 27+3. Kako Draxler tvrdi da je našao dogovor sa nama tako ga je Marotta u Decembru odbio i rekao suprotno:
"It's impossible that [Draxler] will join Juventus because it bothered us a lot when he turned us down," he added. "If you refuse us once, well, Juventus just look elsewhere."
Tvoje je da biraš kome ćeš vjerovati, ali ne možeš onda nekom drugom govoriti da pretjerano štiti Beppea pogotovo kad ima elemenata kao u ovom slučaju.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Pogba
Postovi: 19867
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 17 avg 2017, 18:11

Svakako, more je primjera izbora na čiju će neko stranu, igrača ili uprave, i to baš u Juventusu zadnjih godina. Izbor Italie je uvijek Marotta, a moj uvijek naginje igračima. No, to je sve subjektivno.

Moje viđenje je da je tu škrtario, znamo svi koliko se to otezalo, sigurno transfer saga nije trajala jer igrač nije želio doći. To je da ili ne i ideš dalje. Radilo se dakle u razlici u evaluaciji igrača što je potvrđeno gore u mom postu sa obje strane.
"Alex Sandro ha chiesto di restare"
Sreća pa je zamolio da ostane. :tokralju: :mrgreen:
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlCapitano » 17 avg 2017, 20:01

slika

:bow:
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

J1897
Postovi: 3959
Pridružen/a: 15 jul 2017, 22:17
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la J1897 » 17 avg 2017, 20:04

Fina priroda :mrgreen:
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
Mago
Postovi: 6327
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mago » 17 avg 2017, 21:56

Cini mi se da ste vi ovdje prizivali onog Cancela? Jel ga ko ozbiljnije pratio? Moze odgovor i na Serie A temi da ovdje ne spamamo.

Pozz...
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

JuventinoVero
Postovi: 3655
Pridružen/a: 29 dec 2012, 20:02
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la JuventinoVero » 18 avg 2017, 00:02

Manje vise prizivamo koga bilo samo da ne gledamo de sciglia.
#ALLEGRIOUT

Zaključano

Natrag na “Juventus FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Hardzavi i 12 gostiju.