Rukometna reprezentacija BiH

PostPostao/la san dana 04 mar 2013, 10:17

Kenonan je napisao/la:Ti stalno spominjes nekakav kompleks, ja govorim samo o cinjenicama. Ako ovaj posprdno napise "tamo neki Sebetic", red je covjeka educirati, da ne zivi u neznanju.

Nema razloga za komplekse. Ali kad se sprdas sa boljim od sebe, dobijes i odgovor. Pozdrav.

Kakav si dao ti odgovor.Smijesno.Taj neki sebetic nije ni do koljena Malinovicu.Konkretno Malinovic u junu ode u Vesprem a taj neki sebetic u dubravu.Bilo bi dobro da oformis stranicu fanovi nekog sebetica pa se tamo do mile volje trosi.Ovo je tema reprezentacija Bosne i Hercegovine i zaljubljenici nekih sebetica i slicnih neka ohlade.U principu pokazujete ti i tebi slicni koliko vam je vokri sto igraci iz Ljubuskog ili Medjugorja rado igraju za svoju zemlju BiH.Tu je pocetak i kraj price. Sve ostalo je bacanje prasine u oci.
san

PostPostao/la jozinho dana 04 mar 2013, 10:20

rado igraju za svoju BiH :lol: :lol: :lol: :lol:
jozinho

PostPostao/la edinjo-bih dana 04 mar 2013, 11:57

jozinho je napisao/la:rado igraju za svoju BiH :lol: :lol: :lol: :lol:

idi obrisi bale prvo pa onda pisi po forumu...
edinjo-bih

PostPostao/la san dana 04 mar 2013, 12:05

jozinho je napisao/la:rado igraju za svoju BiH :lol: :lol: :lol: :lol:

E moj iskompleksirani papak.Igraju, znam da jedes svoju djigericu zbog toga, ali igraju.A kad vidis 1996.godiste repku pa vidis koliko momaka se javilo iz hercegovine da igra za svoju repku jesces i svoja muda.A kad vidis 1998.godiste i isto vidis iselices se u lijepu tvoju.Pa ziv ti bio i najedi se svoje muke pakosti i ostalog.
san

PostPostao/la rkbosna dana 04 mar 2013, 12:25

Kakav si dao ti odgovor.Smijesno.Taj neki sebetic nije ni do koljena Malinovicu.Konkretno Malinovic u junu ode u Vesprem a taj neki sebetic u dubravu.Bilo bi dobro da oformis stranicu fanovi nekog sebetica pa se tamo do mile volje trosi.Ovo je tema reprezentacija Bosne i Hercegovine i zaljubljenici nekih sebetica i slicnih neka ohlade.U principu pokazujete ti i tebi slicni koliko vam je vokri sto igraci iz Ljubuskog ili Medjugorja rado igraju za svoju zemlju BiH.Tu je pocetak i kraj price. Sve ostalo je bacanje prasine u oci.
Vesprem???? da mjenja najboljeg desnog beka na svijetu Nagyija nemam rijeci.Shvatam ja tebe ti zelis sve najbolje nasim igracima svaka cast za to,ali patriotizan i kvalitet je nesto drugo.Ne mislite ti i ovaj EDINJO nista lose samo niste toliko upuceni u rukomet malo se bolje informisite za neke igrace.Pa ce te shvatiti da smo nas vecina upravu u mnogim stvarima.Malinovic je mlad igrac persektivan igrac ali Vesprem je sila i mnogo mladze i persekitnije,Vedran Hudz najveci talenat hrvaske sjedi na klubi 3 godine u Vespremu.On dovode svjesku klasu igraca imaju budzet 8 min eura.Za Malinovica bi najbolje bilo ako imako moze da ide u Gorenje jer Jure Doleneck odlazi u Montpelier,on on mu je slican igrac i tu moze da napreduje i napravi dobru karijeru.
poz
rkbosna

PostPostao/la san dana 04 mar 2013, 13:03

rkbosna je napisao/la:Kakav si dao ti odgovor.Smijesno.Taj neki sebetic nije ni do koljena Malinovicu.Konkretno Malinovic u junu ode u Vesprem a taj neki sebetic u dubravu.Bilo bi dobro da oformis stranicu fanovi nekog sebetica pa se tamo do mile volje trosi.Ovo je tema reprezentacija Bosne i Hercegovine i zaljubljenici nekih sebetica i slicnih neka ohlade.U principu pokazujete ti i tebi slicni koliko vam je vokri sto igraci iz Ljubuskog ili Medjugorja rado igraju za svoju zemlju BiH.Tu je pocetak i kraj price. Sve ostalo je bacanje prasine u oci.
Vesprem???? da mjenja najboljeg desnog beka na svijetu Nagyija nemam rijeci.Shvatam ja tebe ti zelis sve najbolje nasim igracima svaka cast za to,ali patriotizan i kvalitet je nesto drugo.Ne mislite ti i ovaj EDINJO nista lose samo niste toliko upuceni u rukomet malo se bolje informisite za neke igrace.Pa ce te shvatiti da smo nas vecina upravu u mnogim stvarima.Malinovic je mlad igrac persektivan igrac ali Vesprem je sila i mnogo mladze i persekitnije,Vedran Hudz najveci talenat hrvaske sjedi na klubi 3 godine u Vespremu.On dovode svjesku klasu igraca imaju budzet 8 min eura.Za Malinovica bi najbolje bilo ako imako moze da ide u Gorenje jer Jure Doleneck odlazi u Montpelier,on on mu je slican igrac i tu moze da napreduje i napravi dobru karijeru.
poz

Hajde da ako prihvatas da se opkladimo da ako Malinovic ovo ljeto ode u Vesprem da se vise nikad ne javis na ovom forumu.U suprotnom to isto vazi za mene.Ne bi dalje polemisao.Dakle do tebe je.
san

PostPostao/la Kenonan dana 04 mar 2013, 17:28

Veszprem dovodi Lasla Nagy -a, za Šebu ćeš tek čuti, a sve što vrijedi u Hercegovini igrat će za velesilu Hrvatsku, kao i uvijek.
Kenonan

PostPostao/la edinjo-bih dana 04 mar 2013, 20:53

Kenonan je napisao/la:Veszprem dovodi Lasla Nagy -a, za Šebu ćeš tek čuti, a sve što vrijedi u Hercegovini igrat će za velesilu Hrvatsku, kao i uvijek.

i neka igra ;)
edinjo-bih

PostPostao/la san dana 05 mar 2013, 10:48

Kenonan je napisao/la:Veszprem dovodi Lasla Nagy -a, za Šebu ćeš tek čuti, a sve što vrijedi u Hercegovini igrat će za velesilu Hrvatsku, kao i uvijek.

Ne vjerujem da dovode Nagy-a strucnjak.Nego da ti ispricam nesto iz proslosti.U doba austro-ugarske monarhije slicni tebi su sanjali da ih Bec prihvati i da budu beclije.Mogli su ali pod uslovom da prihvate da budu konjusari u monarhiji.
Slicni tebi su prihvacali i bili u tudjoj zemlji konjusari.Raspala se monarhija i konjusari se pretvorili u konje.Pametnom dosta,osim ako nije vec konjusar.
san

PostPostao/la Kenonan dana 07 mar 2013, 19:51

Možeš ti vjerovati što hoćeš, Nagy je već potpisao ugovor.
Kenonan

PostPostao/la edinjo-bih dana 08 mar 2013, 23:26

Trijumf Aixa, sedam golova Karabatića, tri Savića, jedan Becirovica
edinjo-bih

PostPostao/la mirzaaaaa dana 09 mar 2013, 16:16

edinjo-bih je napisao/la:Trijumf Aixa, sedam golova Karabatića, tri Savića, jedan Becirovica

Kad smo vec u Francuskoj Marko Panić odlicno igra u Šomberiju,moj najdrazi igrac iz reprezentacije.
mirzaaaaa

PostPostao/la san dana 09 mar 2013, 16:22

Kenonan je napisao/la:Možeš ti vjerovati što hoćeš, Nagy je već potpisao ugovor.

Stvarno je li,ne mógu da vjerujem.Glupko.
san

PostPostao/la edinjo-bih dana 10 mar 2013, 00:39

» Izviđač Mi grupa

» 22

(11)
» Borac m:tel

» 29

(16)
DVORANA: "Gradska sportska dvorana". Gledalaca: 850. Sudije: Amar Konjičanin, Dino Konjičanin (BiH) Sedmerci: Izviđač 2 (2), Borac m:tel 3 (3). Isključenja: Izviđač 4, Borac m:tel 8 minuta.
IZVIĐAĆ Mi grupa: Mucić, Jarak 1, Bubalo 1, Zeljić 2, Bošnjak 1, Mandić, Pavlak 3, Prskalo(5 odbrana), Boras 5(2), Šarac 1, Ereš 3, Ševo(3 odbrane), Hrstić 1, Nižic, Paponja 4. Trener: Mladen Škorput.
BORAC m:tel: Vranješ 1, Janković, Petrović, Hercegovac, Tešić, Crnogaća, Burić B.(15 odbrana), Mikić 6(3), Haseljić(1 odbrana), Burić S. 5, Bezbradica 1, Rađenović 8, Obradović 5, Delić, Trivundža 3, Milas. Trener: Aleksandar Međedović.
edinjo-bih

PostPostao/la rkbosna dana 10 mar 2013, 12:33

Ademar Leom klub u kojem nastupaju Vrazalic i Vranjes bh reprezentacivci,se nalazi u nikad goroj financiskoj sitvaciji.
Dvoboj leon-veszprem ce se mozda igrati samo u madjarskoj.
naime veszprem je ponudio 25.000€ za otkup domaceg terena,
leona utakmica kuci kosta 20.000€ a posto se zna u kakvim
su finansijskom stanu lako moze biti da prihvate
Nadam se da ce uskoro Vranjes i Vrazalic nac neki normalni klub nego da igraju dzaba,mislim da Ademar u trenutno financiski najslabi od svih klubova u ligi prvaka..
rkbosna

PostPostao/la edinjo-bih dana 14 mar 2013, 01:50

uskoro ce spisak, ima li naznaka o tome koja ce se nova imena naci na spisku?
edinjo-bih

PostPostao/la rkbosna dana 14 mar 2013, 12:23

Markovic je pozvati opet Harmandica bice tu jos Kadic,Vedran Delic i vecina standardni igraca..Kako ljudi ne razmisljaju ove klavifikacije su vec izgubljene a selektor opet zove stare igrace koji ce doci u Sarajevo dobro se napit,provest,kakvu kuvru pokupit i odigrat utaknicu preko ..urca.
Mjesto za skroz podmadi sastav da mu niko nema vise od 25 godina u sastavu,jer sve je vec izgubljeno treba pravit novu ekipu i u buducnosti pokusat nesto napravit.Kad jedna velesila Slovenija ili Hrvaska pred svjesko prvenstvo moze podmladiti ekipu zasto BiH to nemoze kad je vec ispala i to u klalifikacijama.
rkbosna

PostPostao/la Semper dana 14 mar 2013, 12:25

edinjo-bih je napisao/la:uskoro ce spisak, ima li naznaka o tome koja ce se nova imena naci na spisku?

Ja koliko sam čuo biće pozvani Delić,Zulfić, Efendić, Perić,Memić iz Bosne.
Semper

PostPostao/la rkbosna dana 14 mar 2013, 12:50

Semper je napisao/la:
edinjo-bih je napisao/la:uskoro ce spisak, ima li naznaka o tome koja ce se nova imena naci na spisku?

Hehe,cuj Ehendic i Memic ako oni budu pozvani onda nemam rijeci.Haj Delic je uredu momak je dobar najbolji igrac bosne,Peric i Zulfic ima puno puno i od njiha.Koce znat
rkbosna

PostPostao/la kralj_je_mrtav dana 14 mar 2013, 15:06

rkbosna je napisao/la:
Semper je napisao/la:

Hehe,cuj Ehendic i Memic ako oni budu pozvani onda nemam rijeci.Haj Delic je uredu momak je dobar najbolji igrac bosne,Peric i Zulfic ima puno puno i od njiha.Koce znat

Delic je dobar igrac, ali ne treba ga zvati jer je davno nekad odbio BiH i hodao po hrvatskim kampovima. E, sad kad su ga Gobac i drustvo izradili, moze i BiH. Ne ide brate.
kralj_je_mrtav

PrethodnaSljedeća

Natrag na Reprezentacija BiH

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.