Trio fantastico

Mislite da možete bolje? Izvrstan ste poznavalac situacije u bh. sportu, ali niko, pa čak ni SportSport.ba ne želi da objavi vaš stav? Ovo je vaša rubrika.
Odgovori
Avatar
lech
Postovi: 363
Pridružen/a: 12 dec 2010, 22:50
Lokacija: izbosne
Kontakt:

Trio fantastico

Post Postao/la lech » 11 jan 2011, 14:08

Kad sam djecak bio, o zeni sam snio...

..i vi slusate Ferida Avdica ? :D Ne gledam ja nesto puno te serije.. ponekad znam okrenuti na pink da vidim dudane Valentini, ali i to slabo od kako mi je DMSAT profercero. A i ne mogu vala dusu da grijesim na meksicke safunjare... svakoj dekotlet do poda, a moja prangija ima potrebe...

Nego ode mi prica u pogresnom smjeru, a konto sam pisati o triu fantasticu.. ili ti ga o Seherzadi, telecem pogledu, i meni. Da se ne lazemo, zenska je san snova.. jedno vrijeme sam mislio da joj je nos u offsajdu, ali Boga mi nije. Bas joj je onakav kakav treba biti.. zenstven. Ona mi je skroz fina... ponosna onako, neda svakome. Je.bi ga, omaklo se ono prvi put sa Onurom.. ali velika lova je bila u pitanju. I ja bi mu je poturio za one pare da se razumijemo. Inace ja koji nemam neki tip picoke... dobro mi je sve sto se krece na dvije noge s tim da nema nista izmedju istih.. i da je od 18-80.. sada sam nasao zensku iz snova. Pored toga sto nas dijele 3-4 drzave, sto je ona udata i ima dijete.. i sto ja nemam ni onu marku od sinoc koja je otisla na kladionicu... nista ne stoji izmedju nas dvoje. Najveci problem vidim u telecem pogledu, ili ti ga Onuru.. brate, ja kad sam bio mali naprezao sam cijelo tijelo ako mi starci nesto ne kupe, i zato danas imam veliku vuglu.. ne znam kako on ima samo velike oci.. Garant mu je Ferida turala cili u svu hranu, pa kad ode u WC ne izlazi po dva sata.. cudi me da uopste ima oci. Ne znam sta je Seherzada vidjela u njemu, pored mene ovakvog lafca.. daj ljudi neka joj neko pokaze moju sliku. Pa u meni dva i po metra, ko od brda odvaljen.. nemam Binjapi, je.bi ga.. ali sam zato svojevremeno istovaro la vita sokove kod Hame u Vogosci. Ja sam zbog nje i turskog malo naucio.. natucam ga.. ako nista, da sutra ne ispadnem papak kad bacimo krug po Ferhadiji znam joj reci „asik“ (ljubavi).. jesam divan, jel tako ? :D Vidim da je ona vezana uz Kaana pravo.. sta ce zena sin jedinac, i neka ga voli. Prihvatio bi ja njega ko da je moje.. naravno pored njega planiram i sedmero svojih. Da budemo prava mala porodica.. ali valja to sve hraniti.. i ruku na srce alergican sam na kmecanje djece, no precu i preko toga. Malo sam razradjivao planove... ako ona ode od Onura on joj nece dati nikakve pare. Nisu dovoljno u braku, a i ne mora placati alimentaciju.. svakako Kaan nije njegov. Ali prc Onure.. mene naso zajebati. Hvala ti Europo na bezviznom rezimu i 90 dana boravka u EU... taman da na bausteli nagrnem love.

Planiram i neki biznis pokrenuti u BiH, ali o tome u drugom dijelu... sada odoh pustiti suzu za Karadzica (znate na sta mislim :D)..

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9852
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: Trio fantastico

Post Postao/la Nail for Real » 11 jan 2011, 14:11

Ti si puk'o :lol:
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 15602
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: Trio fantastico

Post Postao/la LBJ MVP » 11 jan 2011, 14:13

Tvoje oci plave, tvoje ruke male
zanjele su moje srce znaj
kad sam djecak bio o zeni sam snio
da joj kosa ima zlatni sjaj
Jao gdje me nađe :lol:
I slažem se sa nailom :mrgreen:
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Analitico
Postovi: 563
Pridružen/a: 09 dec 2010, 11:25
Kontakt:

Re: Trio fantastico

Post Postao/la Analitico » 11 jan 2011, 14:31

Kako nije jarane moj, pa dajgle joj surle, moze vodu nosit u njemu....Hahahahah, ne valja se smijati nosu, no kad je sexibilitet u pitanju i zenstvenost, ima valja mali milion picoka sto su privlacnije od ove funjare...

Avatar
lech
Postovi: 363
Pridružen/a: 12 dec 2010, 22:50
Lokacija: izbosne
Kontakt:

Re: Trio fantastico

Post Postao/la lech » 11 jan 2011, 14:49

ma joj da ona samo vidi mog hasima... svako jutro po pet kanistera vode nosam na njemu. pa cemo upariti.. ona u nosu, ja na hasimu :D

:D

a vala bolje od nje nema.. mozda ima za pohebati, ali za zivotnog partnera ja bolje ne mogu naci

Odgovori

Natrag na “Kolumne čitalaca”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.