FK Mladost DK

Moderator/ica: GracanicaAA

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la aneks » 03 mar 2018, 21:11

Odmah se vidi da su ti argumenti jaca strana.

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 04 mar 2018, 10:31

amar009 je napisao/la:ja ne branim mulalica ali danas je bio u pravu kada je rekao da je mladost u 15-16 utakmica igrala dobro...ma samo mi nije jasno sta ce se to vidjeti na sljedecoj utakmici...mladost je realno na poziciji kojoj se i nalazi...i nevidim nikakav problem...a dobar si ako pratis od 95...
Ništa mene Mulalic nije ubijedio, čak ni poslije jučer.
Možemo ići utakmicu po utakmicu, nema šanse da smo igrali 15-16 utakmica dobro. Gledao sam gotovo svaku, to nije tačno. Čak i da jeste, bodova nema i na tabeli smo tu gdje jesmo a morali smo biti bolji. Istina, bilo je sudijske nepravde kao i svake sezone, mislim da je Mladost jedna od oštećenjih ekipa svake sezone i da nam sudije otmu barem 4-5 utakmica svake godine.
Što se Arežine tiče, on je majstor bez daljnjeg, ali Bog mu dao talenat ali ne i pamet. To je glup i lijen igrač, mogao je napraviti karijeru. Sa svojim talentom u Mladosti nije napravio ništa, ko gleda utakmice vidi da igra po 15-20 minuta ukupno, ostalo se krije na terenu. Nema ga u duelu, izađe čist kao u prvoj minuti. Neka si plejmejker ali moraš raditi u defanzivi, za njega ta riječ ne postoji. Uporedi njegov i Brkićev učinak od prošle sezone. Neusporedivo a? A ovaj ima prefiks majstora, Brka je došao na mala vrata...
On je jednostavno morao više, punk više. Pored toga napad nam je totalno podbacio ovu sezonu. Agan i Dila zajedno 5 golova. Dva napadača 5 golova, pa stoperi su nam dali toliko. Da nije bilo dobrih utakmica Šišića i Mujagića ne bi nas bilo nigdje.
Nemamo igru, ni jučer je nismo imali. Opet.
Čelik je pao nakon gola, nespremni su i znao sam da ako ih načmemo gotovi su. Šta bi bilo da su ga dali oni prvi?
Sve u svemu, morali smo više. Možda zvučim glupo ali smatram da ekipa s ovakvim imenima i uslovima mora više, mada nije neuspjeh biti 7. ali je liga takva da smo morali iskoristiti oscilacije Krupe i Radnika, totalni pobačaj Slobode, raspad Viteza i Čelika...
Protiv Slobode, Radnika, Krupe, Viteza, smo osvojili 10 bodova od mogućih 24. Zbog toga nismo u top 6 i to mene ne može zadovoljiti.

ZenickiLC
Postovi: 571
Pridružen/a: 20 feb 2018, 15:07
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la ZenickiLC » 04 mar 2018, 12:26

Vi jucer niste imaili nikave igre .Prvo poluvrijeme niste imali sut prema golu.Celik je napadao sve vrijeme, prvo poluvrijeme par dobirh prilika ali bez realizacije dobre.Iz prve prilike ste dali go , pokusali smo stic ali nismo imali snage.I onda drugi gol iz nepostojceg faula , ali nas divni marko je kriv za gol, treci je euro gol . Jedva cekam oko skolovo da vidim jesu li bila ona dva penala za celik posebno na andjusicu cini mi se na sjevernoj strani.Svakako mislim da kod 2 gola nije bio faul jer sam bio bas ko mjestaa faula.
Uzavreli grad gori ugasiti se nece !

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Wolffire » 04 mar 2018, 16:15

Ma lose ovo skoroz izgleda, ali eto pored svega i dalje smo teoretski u borbi za LZP ne zahvaljujuci nasoj igri nego vise sto je ove godine rasulo u pola ekipa lige.
Kad se samo sjetim proslogodisnjih igraca i forme od Galica, Brkica, Rame pa do Mice.. Ovo sad nemas koga izdovjiti osim golmana i Mujagica donekle.
Arezina ima to nesto samo sto to pokazuje 5 min po utakmici a to nije dovoljno. Nadam se da Zahirovic nece vise da se pomice po bolnicama s njim izgledamo koliko toliko bolje.
Ako ostanemo u LZO a vjerovatno hocemo jer ce Radnik izvuci bar bod iz Viteza onda nam ostaje da ovu sezonu privedemo kraju. Imamo soldinu zalihu bodova tako da ce biti revijalno vjerovatno ce se i malo trgovat i to je to. Na stadion ce dolaziti ono raje sto je naviklo da gleda nikakvu igru i da se nervira radi nekih Hirosa i Vazdi.
Ako nista oke sezona. Sredina tabele bez nekog pretjeranog zahmeta. Napredak nikakav u odnosu na proslu sezonu cak par koraka unazad.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Wolffire » 07 mar 2018, 17:17

Jel vrijeme da ovaj zrikavac dobije otkaz ili cemo i dalje gledati prosipanje bodova?!
Najbolje bi bilo naci novog trenera nek uigrava ekipu u LZO za narednu sezonu bez pritiska.

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la aneks » 07 mar 2018, 21:28

Gdje ovaj amar009 strucnjak? Vrati se na moje komentare i ono sto sam najavio za danasnju utakmicu.

ziher
Postovi: 888
Pridružen/a: 19 jul 2013, 14:49
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la ziher » 08 mar 2018, 11:19

Kada se uporedi ucinak prosle sezone i ove, sad nakon 22 odigrana kola, dolazimo do zakljucka da smo ove osvojili tri vise boda, napredak hehehehe.
Salu na stranu, ne mislim da smo nesto podbacili, ali da smo mogli do lige za prvaka to je sigurno, ali mi smo gubili bodove gdje nismo smjeli i to nas je u konacnici i kostalo boljeg plasmana. MI ne smijemo kuci gubiti bodove od ekipa koje su u rangu sa nama, a veliku cetvorku ako nacmemo dobro i jest. Npr. u Vitezu smo cupali bod a tu smo tekmu morali dobiti, sa Slobodom kuci smo igrali nerjeseno, sa Krupom, a i to se mora dobiti ako se misli biti odmah iza ovih trenutno nedostiznih. Sve u svemu mislim da mi jos placamo danak neiskustvu i da jos moramo rasti da dostignemo nivo, ali imamo vremena i dobru perspektivu to je sigurno. Jucerasnju tekmu necu komentarisati iz razloga sto sam siguran da smo imali drugaciji scenarij da bi je sigurno dobili iako nam je ponisten cist pogodak. Mislim onako nas direktno ostetiti nije humano, samo je sreca da nam onaj pogodak nije znacio nista jer je Radnik osvojio bod u Vitezu. Sve u svemu pred nama je nastavak lige gdje se mozemo lagano bez pritiska uigravati za sljedecu sezonu i da isprobamo na koga se moze racunati u buducnosti.

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la aneks » 08 mar 2018, 12:37

Ne bi se slozio da placamo danak neiskustvu sa obzirom da imamo jedan od iskusniji timova premier lige. Ponisten gol nam ne bi takodjer znacio nista jer bi mi opet igrali igru kao sto smo igrali i nakon prvog gola. Mislim da su igraci mentalno i fizicki iscrpljeni sto mozemo vidjet na svakoj utakmici a jedini razlog jeste mulalic koji jednostavno ne zna kako da ih pokrene. Rijesenje je jednostavno treba nam novi provjeren trener.Price kako sad trebamo da se uigravamo sa mulalicem su pomalo tuzne. Imao je on dovoljno vremena da uigra ekipu i da zna gdke ko moze igrat.

ziher
Postovi: 888
Pridružen/a: 19 jul 2013, 14:49
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la ziher » 08 mar 2018, 12:52

Nisam ja mislio da je ekipa neiskusna nego da smo zeleni ko klub. Sad ovo oko Mulalica ne znam ni sam ali nisam za promjene cisto jer ne vidim kvalitetnu alternativu za njega.

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la aneks » 08 mar 2018, 12:58

Ma kao i klub nismo mi zeleniji od krupe cak smo i iskusniiji ali oni imaju trenera koji zna sta radi. Nasi imaju sve uslove no realizacija izostaje. Ima dobrih strucnjaka a nije vala ni tesko biti bolji od mulalica.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Wolffire » 08 mar 2018, 13:03

aneks je napisao/la:Ma kao i klub nismo mi zeleniji od krupe cak smo i iskusniiji ali oni imaju trenera koji zna sta radi. Nasi imaju sve uslove no realizacija izostaje. Ima dobrih strucnjaka a nije vala ni tesko biti bolji od mulalica.
Krupa evo i drugu sezonu u LZP i imaju puno bolju transfer politiku od nasih tako da se mozemo komotno ugledat na njihov rad.

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la aneks » 08 mar 2018, 13:08

To je ono o cemu pricam.

ziher
Postovi: 888
Pridružen/a: 19 jul 2013, 14:49
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la ziher » 08 mar 2018, 13:12

Wolffire je napisao/la:
aneks je napisao/la:Ma kao i klub nismo mi zeleniji od krupe cak smo i iskusniiji ali oni imaju trenera koji zna sta radi. Nasi imaju sve uslove no realizacija izostaje. Ima dobrih strucnjaka a nije vala ni tesko biti bolji od mulalica.
Krupa evo i drugu sezonu u LZP i imaju puno bolju transfer politiku od nasih tako da se mozemo komotno ugledat na njihov rad.
Slazem se da su oni ipak ispred nas ali dobro je to sto imamo kontinuitet i imamo odlicnu podlogu za napredovanje sto po meni i radimo, samo treba biti strpljiv i trebamo biti svjesni da Mensa tesko da moze praviti extra kvalitetnu ekipu uz sva ova ulaganja u infrastrukturu koja su potrebna u bliskoj buducnosti.

Avatar
bambus
Postovi: 4266
Pridružen/a: 28 avg 2013, 10:56
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la bambus » 08 mar 2018, 13:39

U Zenici igraju kao da im za titulu treba,a onda popiju tablu bosaurina i izadju na teren protiv Goska... :clap: :clap: :clap:
!

ziher
Postovi: 888
Pridružen/a: 19 jul 2013, 14:49
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la ziher » 08 mar 2018, 13:46

bambus je napisao/la:U Zenici igraju kao da im za titulu treba,a onda popiju tablu bosaurina i izadju na teren protiv Goska... :clap: :clap: :clap:
Ne bih se bas slozio s tobom ali eto mi smo Vam najveci krivci u svemu ovome a imate 17 poraza u sezoni

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Wolffire » 08 mar 2018, 13:47

bambus je napisao/la:U Zenici igraju kao da im za titulu treba,a onda popiju tablu bosaurina i izadju na teren protiv Goska... :clap: :clap: :clap:
Cekaj koliko se sjecam vi ste prosle godine sr.li kako nema pustanja sa svakim posteno? Ili cekaj jel opet pricamo o nekom vasem "gostoprimstvu" da ne pricam o ponasanju i psovkama svaki put.
Treba svake godine slusati istu pricu od vas iz Zenice.

LuisCarlo
Postovi: 318
Pridružen/a: 21 feb 2018, 13:49
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la LuisCarlo » 08 mar 2018, 17:55

Wolffire je napisao/la:
bambus je napisao/la:U Zenici igraju kao da im za titulu treba,a onda popiju tablu bosaurina i izadju na teren protiv Goska... :clap: :clap: :clap:
Cekaj koliko se sjecam vi ste prosle godine sr.li kako nema pustanja sa svakim posteno? Ili cekaj jel opet pricamo o nekom vasem "gostoprimstvu" da ne pricam o ponasanju i psovkama svaki put.
Treba svake godine slusati istu pricu od vas iz Zenice.
pusti ti ove, ne shvaćaju oni koliko smo mi preslabi za Slobodu i GOŠK. Glavne krivce treba tražiti u Zenici a ne u Kaknju i Sarajevu ili negdje treće

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2494
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la HPCompaq » 08 mar 2018, 18:50

Čist pogodak poništen Mladosti protiv Goška.Ja ne znam u šta gledaju ove sudije..
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

nepostenaliga
Postovi: 214
Pridružen/a: 11 jan 2018, 21:55
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la nepostenaliga » 08 mar 2018, 22:01

Musija traži mladog trenera i ambiocioznog. To onda znači da Mulalic odlazi...

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 08 mar 2018, 22:31

nepostenaliga je napisao/la:Musija traži mladog trenera i ambiocioznog. To onda znači da Mulalic odlazi...
Meho Kodro je danas dobio otkaz u Servettu. Znam sigurno da su prijatelji on i Mušija preko Ibre Rahimića, a bio nam je par puta na stadionu. Nacuo sam da bi mogla biti kombinacija da Kodro preuzme Mladost.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.