Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la ASD » 25 mar 2024, 18:17

Šteta za Tuzlu, jedan od centara futsala.

Mukebir
Postovi: 271
Pridružen/a: 18 feb 2024, 18:05
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la Mukebir » 25 mar 2024, 20:11

Čudno je ovo sto se desilo s Hercegovinom. Pobjedom bi otišli u plejof. Mislim da nisu toliko neozbiljni da urade ovo za sta ih ovi iz Zelje prozivaju. U najmanju ruku čudno. Bijeljina očekivano prva a Mostar je tu 90 %. Sloga mora dobiti Bijeljinu koja dolazi u Vakuf najvjerovatnije bez Arnautovica i Marinkovica dok Mostar ne smije izgubiti od Borca koji je u prošlom kolu osigurao opstanak. Sve je to u domenu naučne fantastike. Neimari idu bez 4 igrača na megdan GFCu i tu gube vjerovatno 4. mjesto na tabeli. Najzanimljivije će biti utakmice Zelje i Hercegovine. Brotnjo i Sloboda tu igraju za čast.

Bijeljina je opet nekako apsolutni favorit da uzme ligu. Pod uslovom da bude kompletna.

Plejof federalaca bas interesantan a mislim da ni ovaj premijerligasa ništa manje neće biti zanimljiviji.

Tu nas u kupu čeka dvoboj Bubamare i Bijeljine u Cazinu. Tu utakmicu nekako najviše iščekujem i bas me zanima sta ce ovi iz Bubamare smisliti za tu utakmicu. Bar sto se tice same organizacije.
Zaniolo és la meva gossa. Es folla a la seva mare al cony.

Avatar
hlive
Postovi: 1067
Pridružen/a: 28 maj 2018, 08:24
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la hlive » 25 mar 2024, 21:05

RobertHrkac555 je napisao/la:
25 mar 2024, 17:24
Kako će se na kraju registrirati Hercegovina-Željo?
Igra se u srijedu ta utakmica
It's better when it's live

GG3
Postovi: 2766
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la GG3 » 25 mar 2024, 21:13

Mukebir je napisao/la:
25 mar 2024, 20:11
Čudno je ovo sto se desilo s Hercegovinom. Pobjedom bi otišli u plejof. Mislim da nisu toliko neozbiljni da urade ovo za sta ih ovi iz Zelje prozivaju. U najmanju ruku čudno. Bijeljina očekivano prva a Mostar je tu 90 %. Sloga mora dobiti Bijeljinu koja dolazi u Vakuf najvjerovatnije bez Arnautovica i Marinkovica dok Mostar ne smije izgubiti od Borca koji je u prošlom kolu osigurao opstanak. Sve je to u domenu naučne fantastike. Neimari idu bez 4 igrača na megdan GFCu i tu gube vjerovatno 4. mjesto na tabeli. Najzanimljivije će biti utakmice Zelje i Hercegovine. Brotnjo i Sloboda tu igraju za čast.

Bijeljina je opet nekako apsolutni favorit da uzme ligu. Pod uslovom da bude kompletna.

Plejof federalaca bas interesantan a mislim da ni ovaj premijerligasa ništa manje neće biti zanimljiviji.

Tu nas u kupu čeka dvoboj Bubamare i Bijeljine u Cazinu. Tu utakmicu nekako najviše iščekujem i bas me zanima sta ce ovi iz Bubamare smisliti za tu utakmicu. Bar sto se tice same organizacije.
Ma kup utakmica za Bubamaru totalno nebitna i stedit ce Borki igrace jer cilj je ulazak u PL.
kup ne donosi nista…
Fakijevi Power Rangersi 🥁🥁

Avatar
harden
Postovi: 23599
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la harden » 25 mar 2024, 21:26

Kakva stednja u polufinalu na domacem terenu, nema od toga nista...
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
DamirT
Postovi: 14014
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la DamirT » 25 mar 2024, 21:31

Nema logike da se stede, a ako prodju Radnik, 90% osvajaju kup jer su prejaki za oba tima iz drugog para polufinala. A ligu ce svakako uzeti. Ne vidim stvarno nacin kako im neko moze parirati.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

GG3
Postovi: 2766
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la GG3 » 25 mar 2024, 22:31

Kup nije Prioritet ako Bude sta ok, al se nece riskirat bas 100%
Jer ne donosi Kup nista ..
Ulazak u PL ne bi trebao biti Problem al to je prvi i jedini cilj ove sezone
Fakijevi Power Rangersi 🥁🥁

Mukebir
Postovi: 271
Pridružen/a: 18 feb 2024, 18:05
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la Mukebir » 25 mar 2024, 22:42

Bubamara je sad u ogromnom hajpu i mislim da ce biti nabrajani na svakoj utakmici do kraja kao da im je zadnja. Plus prednost domaćeg terena u kupu. Mislim da je to trenutno najjača futsal utakmica.
Zaniolo és la meva gossa. Es folla a la seva mare al cony.

Avatar
harden
Postovi: 23599
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la harden » 26 mar 2024, 00:20

Ma nema sanse, naravno da se sa 100% ulazi u taj mec.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Mukebir
Postovi: 271
Pridružen/a: 18 feb 2024, 18:05
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la Mukebir » 26 mar 2024, 15:12

Bubamara izvukla najlakšeg protivnika. Dva prijatelja jedan protiv drugog. Horka kao trener i Petak kao igrač.
Culin Mlin vs Tešanj će bit neizvjesno.
Zaniolo és la meva gossa. Es folla a la seva mare al cony.

GIBRA
Postovi: 2700
Pridružen/a: 08 avg 2022, 16:09
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la GIBRA » 27 mar 2024, 22:28

Stravična povreda igraca Zelje

2:2 zavrseno
SCUDETTI 38X 🏆
COPPA ITALIA 14X🏆
SUPER CUP 9X🏆

FK ŽELJEZNIČAR 💙

"No Mikey,no no Mikey,that was so no right "

SUPER MAX 🧡

allegri OUT

Avatar
hlive
Postovi: 1067
Pridružen/a: 28 maj 2018, 08:24
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la hlive » 27 mar 2024, 22:39

GIBRA je napisao/la:
27 mar 2024, 22:28
Stravična povreda igraca Zelje

2:2 zavrseno
Prestrasno
I na videu snimak pogledat a ne uzivo

Sretno momku da se oporavi
It's better when it's live

GG3
Postovi: 2766
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la GG3 » 30 mar 2024, 23:48

Mukebir je napisao/la:
26 mar 2024, 15:12
Bubamara izvukla najlakšeg protivnika. Dva prijatelja jedan protiv drugog. Horka kao trener i Petak kao igrač.
Culin Mlin vs Tešanj će bit neizvjesno.
Dobre obje tekme, kao sto si i pisao Tesanj - Culin nesto neizvjesnija. 3-1
Buba - Vitez 11-4 dosta jaka utakmica i Vitez prljavo igrao fakat.
Horka ono njegovo kukanje i galama, zanima du 4 gola al 3 su bile nepotrebne greske Bubamare
Fakijevi Power Rangersi 🥁🥁

gollum
Postovi: 1446
Pridružen/a: 23 jan 2010, 00:31
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la gollum » 31 mar 2024, 00:14

tesanj dosadna ekipa jer i zbog kratke klupe se dodaju pola utakmice na svojoj polovini. u revansu ce morati krenuti aktivnije, moglo bi biti zanimljivo ali nadam se da mlinari prolaze.

bubamara novi brend cijelog USK-a. za premijerligasima zaostaju ipak u jos jednom segmentu, a to je rad sa mladjima.
Seks je užitak, a gol je ekstaza.

"Taktika je bila ne primiti gol. Funkcionirala je odlično sve dok nismo primili gol."

Avatar
harden
Postovi: 23599
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la harden » 31 mar 2024, 01:07

Bas zanimljiva utakmica Bubamara Vitez, ponovo puna dvorana, imalo se i sta vidjeti na terenu... sve bi bilo ekstra da nije onaj Sisic sto je zabio prvi gol onako proslavio, on nekog fol usutkuje :rol: okrenuo citavu dvoranu protiv sebe, zvizdali mu do kraja svaki put kad je primio loptu. Takodjer i trener gostiju, izgleda nadao se nekom prekidu pa 0:3 da se registruje. Ne znam kako su ovi uspjeli dati 4 gola, neshvatljive greske Bubamare, sreca pa je Sejo sam zabio 5 :bow: potvditi pobjedu u gostima za nastavak serije. Golman Viteza fantastican, imao je bas dobrih odbrana.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
soxx
Postovi: 13596
Pridružen/a: 25 jul 2012, 16:56
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la soxx » 31 mar 2024, 03:07

Gledo sam obe tekme na livestreamu.

Tesanj prvo poluvrijeme bolji, u drugom se syebali nakon vodstva. Mnogo gresaka u dodavanju, kao da ih je strah uhvatio neki ucinilo mi se. Nakon vodstva se povukli i igrali na sigurno pa ih mlinari pritisnuli i primise 3 komada na kraju

Bubamara ak ne pobjedi i u finalu, bit ce iznenadjenje.
Ne pratim mnogo futsal al eto neki dan sam isao u dvoranu cuo cetverfinale i gledao lilium protiv tesnja pa hajd reko da ispratim do kraja.

Kako sam skonto bubamara ima i dobar budzet, gledao sam im danas i dvoranu, odlicnu imaju. Sve profesionalno obavljaju i prijenos cak s komentatorom, tam po fb, tiktoku su aktivni i odlicni. Ma sve za prvu ligu realno
Iako sam tu iz tesnja, nemam pojma kakva je situacija kod njih s budzetom i ostalim. Znam vecinu ovih momaka dok su po turnirima igrali pa eto fino su dogurali i u zvanicnim utakmicama.

Vitez je realno najlosiji od ove 4, i prvog finalistu vec imamo a ovamo vjerujem da je jos otvoreno.
I protiv doboj istoka su prvu izgubili pa im u drugoj pred domacim navijacima u 5 minuta vec 3 komada strpali

Ako ima neko iz tesnja da malo meni objasni kakva je situacija kod kluba, jel se planira kakva buducnost ili ce igrat uglavnom ovi momci koji i jesu skupa od malena dokle budu mogli igrati

GG3
Postovi: 2766
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la GG3 » 31 mar 2024, 08:54

harden je napisao/la:
31 mar 2024, 01:07
Bas zanimljiva utakmica Bubamara Vitez, ponovo puna dvorana, imalo se i sta vidjeti na terenu... sve bi bilo ekstra da nije onaj Sisic sto je zabio prvi gol onako proslavio, on nekog fol usutkuje :rol: okrenuo citavu dvoranu protiv sebe, zvizdali mu do kraja svaki put kad je primio loptu. Takodjer i trener gostiju, izgleda nadao se nekom prekidu pa 0:3 da se registruje. Ne znam kako su ovi uspjeli dati 4 gola, neshvatljive greske Bubamare, sreca pa je Sejo sam zabio 5 :bow: potvditi pobjedu u gostima za nastavak serije. Golman Viteza fantastican, imao je bas dobrih odbrana.
Kako sebi budala lako natovari 2000 ljudi na ledja! Stvarno nekorektno, jos pred utakmicu navijaci im skandiraju „Dobro nam dosli“

Jeste Sejo zabio 5 i bio strasan u napadu al zato isto njegova krivica za 2 gola. Al to je tako, 100% sam uvijeren da Buba nece u Vitezu primiti ni gola. Vitez igra strasno dobre kontre i tako su dali 3 gola, a kad moraju napad organizovat kod treceg dodavanja izgube loptu.
Fakijevi Power Rangersi 🥁🥁

Mukebir
Postovi: 271
Pridružen/a: 18 feb 2024, 18:05
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la Mukebir » 31 mar 2024, 10:17

Manje vise očekivani rezultati utakmica. Vitez igra kao prava turnirska ekipa sa seoskih terena. Nema tu neke ideje u izgradnji igre. Čeka se neka greška protivnika i to je to. Horka je poznat po tome da stalno nesto galami i prigovara. I u Slogi kad igra, vise on daje upute igračima nego sam trener. To je takav mentalni sklop, hiperaktivna osoba. Ima preveliku zelju i bas ne voli da gubi. Što se tiče same ekipe Viteza ovo je njima vanserijski uspjeh. Erdin Ramic im ima nekog smisla za igru, ovo sve ostalo je povuci potegni. Prolazi ovo Buba i u revanšu će dobiti s nekih 2 3 gola razlike. Očekujem da će Vitez pružiti jaci otpor.
Ova druga utakmica i dalje sve otvoreno. Mislim opet da prolaze Mlinari ovo. Čisto zbog toga što bi pružili veci otpor Bubamari a i Tešanj ne ulijeva neku sigurnost. Vidjet ćemo.

Da se nadovežem na Premijer ligu. Šta je falilo idiotima iz saveza da utakmice započnu u 19:00 ili 20:00?
Od naredne sezone prenosi moraju postati standard za klubove iz PL. Seoski turnir ima prenos a za jednog Borca iz Banja Luke ili Želju to je misaona imenica.
Ligata je nesto u lajvu spomenuo vezano za Neimare. Ako papirologiju neku ne srede, utakmice će morati valjda igrati u Tuzli. Je li to neka njegova sprdacina ili ima tu nesto?
Zaniolo és la meva gossa. Es folla a la seva mare al cony.

Avatar
DamirT
Postovi: 14014
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la DamirT » 31 mar 2024, 10:35

Je li Bubamara ima ikako mladje kategorije? Zar nije to uslov da se igra PL?
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
harden
Postovi: 23599
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la harden » 31 mar 2024, 11:42

GG3 je napisao/la:
31 mar 2024, 08:54
harden je napisao/la:
31 mar 2024, 01:07
Bas zanimljiva utakmica Bubamara Vitez, ponovo puna dvorana, imalo se i sta vidjeti na terenu... sve bi bilo ekstra da nije onaj Sisic sto je zabio prvi gol onako proslavio, on nekog fol usutkuje :rol: okrenuo citavu dvoranu protiv sebe, zvizdali mu do kraja svaki put kad je primio loptu. Takodjer i trener gostiju, izgleda nadao se nekom prekidu pa 0:3 da se registruje. Ne znam kako su ovi uspjeli dati 4 gola, neshvatljive greske Bubamare, sreca pa je Sejo sam zabio 5 :bow: potvditi pobjedu u gostima za nastavak serije. Golman Viteza fantastican, imao je bas dobrih odbrana.
Kako sebi budala lako natovari 2000 ljudi na ledja! Stvarno nekorektno, jos pred utakmicu navijaci im skandiraju „Dobro nam dosli“

Jeste Sejo zabio 5 i bio strasan u napadu al zato isto njegova krivica za 2 gola. Al to je tako, 100% sam uvijeren da Buba nece u Vitezu primiti ni gola. Vitez igra strasno dobre kontre i tako su dali 3 gola, a kad moraju napad organizovat kod treceg dodavanja izgube loptu.
Dzombic je kriv za dva gola, nevjerovatne dvije greske...

Ali kakav je dao gol, njegov prvi i prvi od Bosnica prelijepi golovi, pa i drugi od Bosnica isto.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.