Reprezentacija Italije

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Novi selektor?

1. Mancini
34
29%
2. Conte
50
43%
3. Spalletti
16
14%
4. Guidolin
16
14%
 
Ukupno glasova: 116

Avatar
sarajlija89
Postovi: 8613
Pridružen/a: 04 maj 2009, 15:23
Lokacija: Srce Sarajeva
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la sarajlija89 » 23 mar 2011, 14:24

Ma ti albumi se rade prije pocetka SP...i ne mogu znati konacan spisak putnika za Sp,nego otprilike stave fudbalere koji bi mogi konkurisat...otuda i Vieri 8-)

[youtube][/youtube]

slika

Al ne bi taj loptu dao :lol:
"The only real competition between us and the clubs from Milan will be among those who will come first: we to put the third star, they thier second."-GIANNI AGNELLI

★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
Interista di cuore
Postovi: 2961
Pridružen/a: 16 apr 2010, 13:45
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la Interista di cuore » 23 mar 2011, 14:25

Ranocchia se vratio u Milano,nista od njega protiv Slovenije :?
I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.

Chi per l'Inter vive, non muore mai...

Puma
Moderator
Postovi: 14277
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la Puma » 24 mar 2011, 00:24

Ovo gore za albume, ne zna se koja je jaca selekcija od koje, ovo trenutno tuga naspram nekadasnjih

ja se sjecam da mi je falila samo "zlatna" Italije da popunim album SP 1998, i da sam dao oko 200 slicica samo za nju :D

btw. steta za Rannochiu, sad kad je u eksploziji i sjajnoj formi, samo da ga neke teze povrede zaobidju
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
Interista di cuore
Postovi: 2961
Pridružen/a: 16 apr 2010, 13:45
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la Interista di cuore » 24 mar 2011, 21:09

Protiv Slovenije ni remi nije los...sto se tice postave,to ce 99% biti ovako :

__________Buffon
Maggio_Bonucci_Chiellini_Balzaretti
__Aquilani_Motta_Montolivo
__________Mauri
_____Cassano_Pazzini


ne izgleda nesto na papiru ova ekipa :oops:
I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.

Chi per l'Inter vive, non muore mai...

Avatar
baresi#6
Postovi: 2771
Pridružen/a: 25 feb 2011, 17:25
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la baresi#6 » 24 mar 2011, 22:03

JuveSissoko je napisao/la:slikaslika

WC 2002
haha coco velemajstor, na ovoj se slici sigurno pita jbt koji sam ja sretnik igram u barci ni sam ne znam kako :D

fakat ovi albumi podsjećaju kakve su igračine igrale za italiju, npr od scirea, baggia, baresia pa do današnjih tottija, del piera, maldinija itd. tu ima materijala za bar 10 svjetskih prvenstava. nema ni jedne druge zemlje u svijetu da se može pohvaliti sa toliko asova. pa jedni englezi ne bi mogli sastaviti poštenih 11 svih vremena :lol:
Il club più titolato al mondo.

$ $́" ?́& The greatest mixed martial artist of all time.

Krepat ma ne molat!

ŽELJO DRŽAVA!

Avatar
sarajlija89
Postovi: 8613
Pridružen/a: 04 maj 2009, 15:23
Lokacija: Srce Sarajeva
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la sarajlija89 » 25 mar 2011, 14:04

Veceras sa Slovenijom u Ljubljani:

slika

Ilicic i bacinovic na klupi :| :roll:

zajebana je ova Slovenija...gledo sam ih protiv Srbije na Marakani,gdje su bili mnogo bolji....

Bice tesko veceras Talijanima.Eventualanom pobjedom otvaraju vrata EP...ali nisam nesto previse uvjeren u dobru igru.Moja prognoza je remi...

Sinoc su i Azzurini igrali prijateljsku sa Sveckom :lol: (nemiri u Svedskoj :lol: )....3-1....nisam gledo ali po izvjestajima,dosta dobra partija.

Fabrrini,Paloschi i Macheda su bili stijelci...

U utorak igraju sa mladom reprezentacijom Njemacke...u Njemackoj :lol: :mrgreen:

Eto prilike za nove forumske rasprave :D
"The only real competition between us and the clubs from Milan will be among those who will come first: we to put the third star, they thier second."-GIANNI AGNELLI

★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la Devil » 25 mar 2011, 14:09

'ajmo Italija,uzmite Janeze i sada nam pomognite. ;) :lol:
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
sarajlija89
Postovi: 8613
Pridružen/a: 04 maj 2009, 15:23
Lokacija: Srce Sarajeva
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la sarajlija89 » 25 mar 2011, 14:14

Sta ti je rec zivotna ironija...veceras Srbija za Italiju navija :mrgreen:

Ma dobar vam je i remi...jbg...pobjedom nad S.Irskom,Srbija se vraca u igru...zanimljiva je ova grupa pravo.Italija je tanka realno...Srbija je jaka ali su lose poceli..dok Slovenija ima dosta dobrih igraca i tezak protivnik za sve.S. Irska je takodjer zajebana...

Estonija je zajebana za Srbiju samo :lol:
"The only real competition between us and the clubs from Milan will be among those who will come first: we to put the third star, they thier second."-GIANNI AGNELLI

★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
JuveSissoko
Postovi: 5490
Pridružen/a: 22 dec 2009, 20:44
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la JuveSissoko » 25 mar 2011, 14:17

sarajlija89 je napisao/la:Veceras sa Slovenijom u Ljubljani:

slika

Ilicic i bacinovic na klupi :| :roll:

zajebana je ova Slovenija...gledo sam ih protiv Srbije na Marakani,gdje su bili mnogo bolji....

Bice tesko veceras Talijanima.Eventualanom pobjedom otvaraju vrata EP...ali nisam nesto previse uvjeren u dobru igru.Moja prognoza je remi...

Sinoc su i Azzurini igrali prijateljsku sa Sveckom :lol: (nemiri u Svedskoj :lol: )....3-1....nisam gledo ali po izvjestajima,dosta dobra partija.

Fabrrini,Paloschi i Macheda su bili stijelci...

U utorak igraju sa mladom reprezentacijom Njemacke...u Njemackoj :lol: :mrgreen:

Eto prilike za nove forumske rasprave :D
aaaa Rai Uno teletext :) kad se sjetim kako sam davno Juve pratio jedino preko teletexta i osvajanje titula hihi, nije bilo prenosa fudbala nigdje ni za lijeka,poneka utakmica a teletext pratis ono kao da je direktan prenos :lol:
gsol: According to these recent revelations, not only did Juventus win the title in 2005 without cheating but they did it without cheating against direct rivals who were cheating. HahaWOW we had a squad then.No wonder Juvitalia won the WC in 2006.

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la MaGiCa » 25 mar 2011, 14:28

sarajlija89 je napisao/la:Sta ti je rec zivotna ironija...veceras Srbija za Italiju navija :mrgreen:

Ma dobar vam je i remi...jbg...pobjedom nad S.Irskom,Srbija se vraca u igru...zanimljiva je ova grupa pravo.Italija je tanka realno...Srbija je jaka ali su lose poceli..dok Slovenija ima dosta dobrih igraca i tezak protivnik za sve.S. Irska je takodjer zajebana...

Estonija je zajebana za Srbiju samo :lol:
Bili neki Italijani u kaficu, kad su duvali sa Slovackom. Znaci, plac, vatanje za glavu, psovke...Ja im kazem da su i "dalje velesila i da ih se svi plase", a oni meni da je "Srbija jaca od Italije". Rezultat posle 6-7 meseci: mi strahujemo od Estonije, a oni sa Svabama lagano igraju.
Jbga, tako su karte podeljene. :lol:

slika

P.S. Skini tog alkosa sa avatara! Nije dostojan da moderise onaj ko alkose reklamira.

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13140
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la Admir_Sa » 25 mar 2011, 15:31

Sto ne igra De Rossi?

Aquliani :roll:
nema potpisa

Avatar
scudetto
Postovi: 1133
Pridružen/a: 07 jan 2011, 16:42
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la scudetto » 25 mar 2011, 15:41

Admir_Sa je napisao/la:Sto ne igra De Rossi?

Aquliani :roll:
De Rossi nije ni pozvan za ove utakmice zbog nesportskog ponasanja u lp

Avatar
sarajlija89
Postovi: 8613
Pridružen/a: 04 maj 2009, 15:23
Lokacija: Srce Sarajeva
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la sarajlija89 » 25 mar 2011, 15:43

Admir_Sa je napisao/la:Sto ne igra De Rossi?

Aquliani :roll:

Nije pozvan..ni on ni Balotelli zbog nediscipline :lol:

@Magica

pa i ja mislim da je srbija,igracki gledano, mozda i jaca od Italije...ako nista..tu su negdje vala..da je stankovic mladji i da imate kvalitetnog spica(na stranu zigic i kezman i ostali,razumijes sta hocu reci)...to je svjetska reprezentacija...

Odbrana najjaca na svijetu...

P.S. Skini tog alkosa sa avatara! Nije dostojan da moderise onaj ko alkose reklamira.

JEDAN JE TOMA :) zar ne znas to??
"The only real competition between us and the clubs from Milan will be among those who will come first: we to put the third star, they thier second."-GIANNI AGNELLI

★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13140
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la Admir_Sa » 25 mar 2011, 15:49

scudetto je napisao/la:
Admir_Sa je napisao/la:Sto ne igra De Rossi?

Aquliani :roll:
De Rossi nije ni pozvan za ove utakmice zbog nesportskog ponasanja u lp
Aha, dobra odluka da se malo smiri, podrzavam

Daj ba Sarajlijo ti si prolupo kak si moderator postao, cuj Srbija igracki jaca od Italije :roll: :roll:

Cassano, Pazzini, Bufon, Chielini, Montolivo....Srbija nije losha, al ko su im napadaci i lijeva strana napada :roll:

Ti si pod nekom dozom bio dok si pisao taj post :roll:
nema potpisa

Avatar
sarajlija89
Postovi: 8613
Pridružen/a: 04 maj 2009, 15:23
Lokacija: Srce Sarajeva
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la sarajlija89 » 25 mar 2011, 15:58

:lol: bas otkad sam moderator posto ili ranije?? :lol: ja mislim ovo drugo :mrgreen:

Mislim tako vjeruj..pa Italiju bi mi razvalili,realno :)

Losa je Italija...

odbrana sa Ivanovicem,Vidicem,Suboticem,Kolarovim ja najbolja na svijetu...

vezni red...stankovic,krasic...kuzmanovic,kacar,jovanovic,ninkovic,tosic,jankovic...

napad...pantelic,zigic..ko vec igra...tu su malo tanki

nista oni nisu slabiji od italije relano..ako nisu i jaci...

pa italija nema 3-4 igraca da su TOP u ovome trenutku...realno jbg...sp je pokazalo...a i slovenija ce veceras :lol:
"The only real competition between us and the clubs from Milan will be among those who will come first: we to put the third star, they thier second."-GIANNI AGNELLI

★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la MaGiCa » 25 mar 2011, 16:23

Problem Srbije je taj sto nemamo trenera. Pizon=Susic, samo mnogo mutaviji.
Prandelli je mega-car.
Nasa odbrana je strasna, krila jako dobra (da ne kazem odlicna), sredina kvalitetna - ali spora.
Napad je nikad losiji. Jbte, 2000. smo imali Kovacevica, Milosevica, Drulica, Kezmana (ne racunam Mijatovica), i to se smatralo slabim napadom :!: :?: Danasnji napadaci su 2-3 klase ispod njih. I sto je najgore, ne vidim nijednog mladog igraca koji ce moci da igra uskoro u seniorskoj konkurenciji i koji ima nekakav kvalitet.
Ovakve Italijane bi sa normalnim selektorom glat dobili. Ovako cemo da izvucemo remi na svom terenu i ispasti kao 3. ili 4.

Avatar
senad_flamin
Postovi: 2523
Pridružen/a: 20 maj 2010, 18:35
Lokacija: Srebrenik
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la senad_flamin » 25 mar 2011, 17:02

Ocekujem dobru saradnju veceras od Cassana i Pazinia....

Nadam se da Prandeli nece koristit ovog Mauria cesto
-RIVALDO-

Puma
Moderator
Postovi: 14277
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la Puma » 25 mar 2011, 17:19

P.S. Skini tog alkosa sa avatara! Nije dostojan da moderise onaj ko alkose reklamira.
NE-dirati :!:

vidi ovih slovenaca, pola im reprezentacije igra i Italiji, bice ovo interesantno :lol:
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13140
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la Admir_Sa » 25 mar 2011, 18:15

Ivanovic i Vidic su klase, kakav crni Kolarov ili Subotic mega zvijezde u odnosu na talijanske igrace :roll: :roll:

Opet pitam ko Srbiji pokriva lijevu stranu, Jovanovic?? Milijas-Stankovic dominantniji u odnosu na bubam Montoliva i De Rossija :roll:

Nek mi neko argumentovano objasni po cemu je Srbija bolja igracki od Italije :roll:

Svashta majke mi, pa sam talijanski napad je troduplo jaci nego srpski, sredina ako nije jaca, nije slabija sigurno, bolji golman, jedino centralna odbrana bolja kod Srbije
nema potpisa

Avatar
sarajlija89
Postovi: 8613
Pridružen/a: 04 maj 2009, 15:23
Lokacija: Srce Sarajeva
Kontakt:

Re: Reprezentacija Italije

Post Postao/la sarajlija89 » 25 mar 2011, 18:22

Pa kazem,Italija nije nista jaca od Srbije..ako cak nije i suprotno...nisam sa sigurnoscu tvrdio da je Srbija jaca..ali nije ni slabija...

nemoj tako Kolarov je strasan lijevi bek....bolji od svakog talijana..licno mi je zao sto je otiso van italije..po meni najbolji igrac citya...

Subotic sa Hummelsom cini strasan tandem u BVB...svjetska klasa i igrac koji ce jos vise naprdovati u buducnosti....upravo centarhalfska linija BVB je njihova najveca snaga...

Tu su jos lukovic,dragutinovic...

Ivanovic na desnom beku i Vidic..dovoljno za najjacu odbranu svijeta poimenicno gledajuci

Vezni red..italija po imenima zvucnije igrace ima..ali tanko je to...DDR mozda jedino sto se istice al slabo preuzima odgovornost i nije to to...Srbi jaca krila imaju Krasic i Jankovic...jovanovic,milijas,sulejmani..

na centru su malo sporiji sto magica kaze..al dobro jbg...stankovic i ostali su jaka imena

napad je slabiji..al dzaba talijanima dobri napadaci..kad u principu nemaju igre...
"The only real competition between us and the clubs from Milan will be among those who will come first: we to put the third star, they thier second."-GIANNI AGNELLI

★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Odgovori

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.