Feyenoord

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
izzo
Postovi: 817
Pridružen/a: 24 sep 2010, 02:35
Kontakt:

Re: Feyenoord

Post Postao/la izzo » 24 apr 2011, 17:16

3-1 pobjeda Feyenoorda u derbiju protiv PSV-a, mada nakon onog poniženja od 10-0 ova pobjeda izgleda i kao poraz :mrgreen: Wijnaldum dvostruki strijelac...ovaj Castaignos bi mogao biti veliki igrac.

Puma
Moderator
Postovi: 14281
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: Feyenoord

Post Postao/la Puma » 24 apr 2011, 17:28

slika

ljubi ga brat :D

iz vise razloga :lol:
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
dr.van nostrand
Postovi: 12579
Pridružen/a: 21 jul 2010, 10:53
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Feyenoord

Post Postao/la dr.van nostrand » 24 apr 2011, 17:58

Puma je napisao/la:slika

ljubi ga brat :D

iz vise razloga :lol:
Odlazi u Internazionale na ljeto , jel tako :?:
"When you look annoyed all the time, people think that you're busy." - George Costanza
http://www.youtube.com/watch?v=UhQSnDCPF10
silver & black

Puma
Moderator
Postovi: 14281
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: Feyenoord

Post Postao/la Puma » 24 apr 2011, 18:03

da, zbog toga, a i zbog toga sto je uvalio PSV-u danas :D

samim tim je i pomogao Ajaxu :lol:
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Feyenoord

Post Postao/la Devil » 24 apr 2011, 18:16

Feyenoord je odlicna grupa mladih igraca koji ce nazalost ubrzo otici jer zbog finansijske situacije su prinudjeni da prodavaju.Ima tu "stofa" za velike igrace Fer,Castaignos,Wijnaldum,De Vrij,Van Haaren te odlicni Miyaichi koji je na pozajmici iz Arsenala.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
dr.van nostrand
Postovi: 12579
Pridružen/a: 21 jul 2010, 10:53
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Feyenoord

Post Postao/la dr.van nostrand » 24 apr 2011, 18:19

Devil je napisao/la:Feyenoord je odlicna grupa mladih igraca koji ce nazalost ubrzo otici jer zbog finansijske situacije su prinudjeni da prodavaju.Ima tu "stofa" za velike igrace Fer,Castaignos,Wijnaldum,De Vrij,Van Haaren te odlicni Miyaichi koji je na pozajmici iz Arsenala.
Cini mi se ovo je najmladji sastav u njihovoj istoriji :roll: .
Uglavnom primjeti se rad i napredak u igri ...
"When you look annoyed all the time, people think that you're busy." - George Costanza
http://www.youtube.com/watch?v=UhQSnDCPF10
silver & black

Avatar
Eki
Postovi: 129
Pridružen/a: 26 mar 2009, 19:56
Kontakt:

Re: Feyenoord

Post Postao/la Eki » 24 apr 2011, 21:50

aS_Roma je napisao/la:al onaj debakl od 10-0 ili 9-0 od PSV-a nikad nece zaboraviti, niti se od toga oporaviti ...
oporavili smo se vala danas ;)

Charlois
Postovi: 32
Pridružen/a: 20 apr 2011, 19:39
Kontakt:

Re: Feyenoord

Post Postao/la Charlois » 24 apr 2011, 22:31

Kakav lijep dan e. I kakva lijepa pobjeda. Sljedece kolo dolazimo na osmu poziciju koja nas vodi u play off :)

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: Feyenoord

Post Postao/la RK Gradacac » 25 apr 2011, 19:55

Jedna od najboljih utakmica sezone.
Feyenoord iz utakmice u utakmicu igra sve bolje i bolje i bice prava steta ako ova ekipa ne ostane na okupu.
Uz par pojacanja, prvenstveno na golmanskoj poziciji, mogli bi se takmiciti za sami vrh.
010 ISN'T JUST A CODE

Avatar
Eki
Postovi: 129
Pridružen/a: 26 mar 2009, 19:56
Kontakt:

Re: Feyenoord

Post Postao/la Eki » 28 apr 2011, 13:52

RK Gradacac je napisao/la:Jedna od najboljih utakmica sezone.
Feyenoord iz utakmice u utakmicu igra sve bolje i bolje i bice prava steta ako ova ekipa ne ostane na okupu.
Uz par pojacanja, prvenstveno na golmanskoj poziciji, mogli bi se takmiciti za sami vrh.
Golman Mulder igra svaku utakmicu bolje i bolje. Mozda nam ipak netreba novi golman.

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: Feyenoord

Post Postao/la RK Gradacac » 28 apr 2011, 17:29

Eki je napisao/la:
RK Gradacac je napisao/la: Golman Mulder igra svaku utakmicu bolje i bolje. Mozda nam ipak netreba novi golman.
Imao je par losih poteza pa zato kazem. Ma bilo bi super kad nebi niko otisao a pojacanja ne vjerujem i da ce bit.
Ono sto je bitno je da od 1. maja imamo novog tehnickog direktora. Martin van Geel nakon sto je usjesno vodio Willem, AZ, Ajax i Rodu, sada postaje tehnicki direktor Feyenoorda. Mislim da je ovo extra pojacanje za Feyenoord. ;)
010 ISN'T JUST A CODE

Avatar
-Paja
Postovi: 3145
Pridružen/a: 19 apr 2010, 21:51
Lokacija: Across to north and south to Key Largo
Kontakt:

Re: Feyenoord

Post Postao/la -Paja » 28 apr 2011, 18:18

Sjajni Feyenoord, veliki klub sa kojim dominacija ima odlicnu suradnju!





Ryo dominira!
Dio Arsenala

Avatar
sarajlija89
Postovi: 8613
Pridružen/a: 04 maj 2009, 15:23
Lokacija: Srce Sarajeva
Kontakt:

Re: Feyenoord

Post Postao/la sarajlija89 » 28 apr 2011, 18:56

To Paja... :mrgreen:

Ma dobar nam je Feyenoord, samo da se oprave i nekako izvuku iz ove krize....Nazalost, klub je primoran prodavat mlade igrace, tako da ce i ove sezone egzodus igraca biti neizbjezan :cry:

Al eto, sta da se radi...

Kad bi se desilo da u sljedecih par sezona izadju u Lp, da se malo klub stabillizuje...to je potrebno..
"The only real competition between us and the clubs from Milan will be among those who will come first: we to put the third star, they thier second."-GIANNI AGNELLI

★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
Eki
Postovi: 129
Pridružen/a: 26 mar 2009, 19:56
Kontakt:

Re: Feyenoord

Post Postao/la Eki » 30 apr 2011, 16:40

RK Gradacac je napisao/la:
Eki je napisao/la:
RK Gradacac je napisao/la: Golman Mulder igra svaku utakmicu bolje i bolje. Mozda nam ipak netreba novi golman.
Imao je par losih poteza pa zato kazem. Ma bilo bi super kad nebi niko otisao a pojacanja ne vjerujem i da ce bit.
Ono sto je bitno je da od 1. maja imamo novog tehnickog direktora. Martin van Geel nakon sto je usjesno vodio Willem, AZ, Ajax i Rodu, sada postaje tehnicki direktor Feyenoorda. Mislim da je ovo extra pojacanje za Feyenoord. ;)
sigurno da je imo losih poteza, al jos je mlad. I van der Sar je u svojim mladim godinama napravio takve greske, kao i Stekelenburg. Bitno je da se oporavi. Zadnje vrijeme sve bolje i bolje igra, i manje greske pravi.

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: Feyenoord

Post Postao/la RK Gradacac » 01 maj 2011, 13:05

Danas igramo protiv Venla, uvijek neugodno gostovanje za Feyenoord. Ali ukoliko zelimo do play-offa ovo jednostavno moramo pobijedit. Nadajmo se da ce Utrecht i Heracles danas kiksat na gostovanjima i da cemo doci na to osmo mjesto. Sve utakmice se igraju u isto vrijeme 14:30.
010 ISN'T JUST A CODE

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: Feyenoord

Post Postao/la RK Gradacac » 02 maj 2011, 17:13

Kao sto sam najavio tako se i ispostavilo da je Venlo nezgodno gostovanje za Feyenoord. Za Feyenoord je sezona zavrsena, kolo prije kraja je izgubljena zadnja nada za europu. Sad ce tek bit prava umjetnost zadrzat igracki kadar. Mario Been ce vjerovatno dobit nogu, po meni zasluzeno. A onda ponovo sve iz pocetka :(
010 ISN'T JUST A CODE

Avatar
>Maestro
Postovi: 49
Pridružen/a: 04 maj 2011, 14:58
Lokacija: Bugojno <3
Kontakt:

Re: Feyenoord

Post Postao/la >Maestro » 04 maj 2011, 16:11

Veliki klub sa velikom historijom, drago mi je da ima tema o Feyenoordu! ;)
Handball ^^ <3

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: Feyenoord

Post Postao/la RK Gradacac » 06 maj 2011, 17:08

De Vrij potpisao novi ugovor!
slika
Dok se drugi dvoume, Stefan de Vrij potpisuje novi ugovor za Feyenoord. Devetnestogodisnji Stefan koji je prosao cijelu omladinsku skolu u Roterdamu, potpisao je trogodisnji ugovor i ostaje u Feyenoordu do sredine 2014. godine. De Vrij je jedan od stubova novog Feyenoorda. "Uvijek sam govorio da bi najradije ostao u Feyenoordu i sretan sam sto je tako", rekao je De Vrij.
Feyenoord zeli takodje produziti ugovore Wijnaldumu, Feru i Vlaaru.
010 ISN'T JUST A CODE

domineysn
Postovi: 392
Pridružen/a: 20 sep 2009, 18:28
Lokacija: Boston (na čajanki)
Kontakt:

Re: Feyenoord

Post Postao/la domineysn » 06 maj 2011, 19:37

Nisam ni primjetio da ima tema namjenjena Feyenoord-u, inače meni jako dragom klubu. Pratio sam ih 2002. godine kada su suvereno osvojili Kup UEFA i dominirali u Europi. Ali (uvijek ima neko "ali"), posljednjih desetak godina, klub iz Roterdama je u sušnom periodu, čini mi se da su krajem '90ih osvojili zadnju titulu prvaka Holandije. Šteta za nekoć tako jak klub, koji je dao Holandiji tako dobre reprezentativce (sjetimo se samo Kuyt-a i van Persie u ovom klubu), bili su tu još i Poljaci, Ebi Smolarek i Jerzy Dudek. Ako se vratimo u prošlost, i J. Cruijjf je kratko vrijeme igrao u ovom klubu (ispravite me ako se varam). Eto, da ne idemo u nedogled, Feyenoord je klub s tradicijom i uspjesima, međutim, proteklu deceniju su u krizi rezultata i nisu ostvarili neki značajniji plasman. Nadam se boljim danima za ovaj holandski klub i pozdravljam sve fanove navedenog. :)
Still learning...

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: Feyenoord

Post Postao/la RK Gradacac » 06 maj 2011, 20:54

Pozdrav i tebi i dobro dosao na temu o Feyenoordu!
Dolaze bolji dani to je sigurno, ali moramo bit strpljivi ;)
010 ISN'T JUST A CODE

Odgovori

Natrag na “Ostale lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.