Miralem Pjanić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
DanijelTZ
Postovi: 222
Pridružen/a: 02 jan 2023, 17:46
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la DanijelTZ » 23 jun 2023, 05:27

Mali neprofesionalni ljakse

Avatar
soccerfan
Postovi: 8716
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la soccerfan » 23 jun 2023, 14:20

izdzezveubrazil je napisao/la:
22 jun 2023, 15:14
Tačno Madal, u pravu si. Nije baš da se satraše drugi, pozvaniji, da poprave stvari.
Ja za to ne krivim igrace koji sad igraju. Oni su tu I postuju. Siguran sam da ce se nakon odlaska aktivirati u savezu da pokusaju popraviti stanje I tad ce pomoci
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

izdzezveubrazil
Postovi: 2366
Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la izdzezveubrazil » 23 jun 2023, 14:26

Ja bih volio da si u pravu, ali nisam siguran koliko je realno. Nama ti ljudi trebaju u Izvršnom odboru prije svega, a u njega ne mogu ući jer se članovi biraju kroz kantonalne i regionalne odbore. Kome su veće šanse u npr Ze-Do kantonu, trenutnom članu IO ili ne znam, Boliću/Hibiću?

Teški paradoks, ako si dovoljno dobar da vani provedeš deset godina karijere, automatski izgubiš dragocjeno vrijeme da unutar svog kantona razviješ veze i poznanstva da možeš ući u izvršni.

Avatar
soccerfan
Postovi: 8716
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la soccerfan » 23 jun 2023, 14:38

izdzezveubrazil je napisao/la:
23 jun 2023, 14:26
Ja bih volio da si u pravu, ali nisam siguran koliko je realno. Nama ti ljudi trebaju u Izvršnom odboru prije svega, a u njega ne mogu ući jer se članovi biraju kroz kantonalne i regionalne odbore. Kome su veće šanse u npr Ze-Do kantonu, trenutnom članu IO ili ne znam, Boliću/Hibiću?

Teški paradoks, ako si dovoljno dobar da vani provedeš deset godina karijere, automatski izgubiš dragocjeno vrijeme da unutar svog kantona razviješ veze i poznanstva da možeš ući u izvršni.
Pa Miske , iako imam zamjerke na stvari koje sad radi, ti je primjer. Nije mi on iz kantona dosao u savez. A Dzeko je dobar sa njim. Vrlo lako Dzeko moze postati dio saveza jer je legenda naseg nogometa a dovoljno je inteligentan da se ne kaci ni sa kim sad da ne bi ko mnogi dupetom vrata zatvorio
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61523
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Virtu4l » 23 jun 2023, 14:39

Kad se samo sjetim rasprava na ovoj temi koje su trajale godinama.

Nevjerovatno je da je bilo toliko ljudi koji su ovu prevaru od igrača branili životom. Nema s kim da igra, igra na pogrešnoj poziciji, taktika treba biti podređena njemu, smeta mu Misimović, itd, itd...

110 nastupa za reprezentaciju, u kojima je na minimalno 100 utakmica bio igrač manje, uz nekoliko odličnih partija, to je bilans Miralema Pjanića u reprezentaciji BiH.

Kako je odigrao protiv Luksemburga, tako je igrao ogromnu većinu utakmica u nacionalnom dresu. Bojažljivo, ziceraški, nervozno, bez konkretnog učinka.

Žali bože talenta.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Arvid
Postovi: 17328
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Arvid » 23 jun 2023, 19:10

Bolji od Modrića.
I found freedom. Losing all hope was freedom.

izdzezveubrazil
Postovi: 2366
Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la izdzezveubrazil » 23 jun 2023, 19:27

soccerfan je napisao/la:
23 jun 2023, 14:38
izdzezveubrazil je napisao/la:
23 jun 2023, 14:26
Ja bih volio da si u pravu, ali nisam siguran koliko je realno. Nama ti ljudi trebaju u Izvršnom odboru prije svega, a u njega ne mogu ući jer se članovi biraju kroz kantonalne i regionalne odbore. Kome su veće šanse u npr Ze-Do kantonu, trenutnom članu IO ili ne znam, Boliću/Hibiću?

Teški paradoks, ako si dovoljno dobar da vani provedeš deset godina karijere, automatski izgubiš dragocjeno vrijeme da unutar svog kantona razviješ veze i poznanstva da možeš ući u izvršni.
Pa Miske , iako imam zamjerke na stvari koje sad radi, ti je primjer. Nije mi on iz kantona dosao u savez. A Dzeko je dobar sa njim. Vrlo lako Dzeko moze postati dio saveza jer je legenda naseg nogometa a dovoljno je inteligentan da se ne kaci ni sa kim sad da ne bi ko mnogi dupetom vrata zatvorio
Da, ali Misimović je došao preko Vice. Igrat će po njegovim pravilima. To nije put ni u kakve promjene.

Avatar
RoninX
Postovi: 1957
Pridružen/a: 25 dec 2020, 14:03
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la RoninX » 23 jun 2023, 20:38

nepopularno misljenje: semir stilic bi kreirao par sansi protiv Luxa i generalno je kretivniji igrac od Pjanica so se tice podvljivanje lopte na malom prostoru. Pjanic je puno jaci u slanju dugih lopti sa svoje polovine, obicno iz prvog kontakta. iz jedne takve situacije je Dzeko zabio proslog juna.
naravno ne mislim poredit karijere itd

Pjana se treba oprostit ako ne izborimo Euro...a ako se nekim cudom plasiramo, treba mu reci da nadje ozbiljniju ligu, makar igrao za Lecce, ili mu niko nece garantovat prvu postavu na Euru

Amidzatvojnajdrazi
Postovi: 2370
Pridružen/a: 17 nov 2014, 02:37
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Amidzatvojnajdrazi » 23 jun 2023, 20:42

RoninX je napisao/la:
23 jun 2023, 20:38
nepopularno misljenje: semir stilic bi kreirao par sansi protiv Luxa i generalno je kretivniji igrac od Pjanica so se tice podvljivanje lopte na malom prostoru. Pjanic je puno jaci u slanju dugih lopti sa svoje polovine, obicno iz prvog kontakta. iz jedne takve situacije je Dzeko zabio proslog juna.
naravno ne mislim poredit karijere itd

Pjana se treba oprostit ako ne izborimo Euro...a ako se nekim cudom plasiramo, treba mu reci da nadje ozbiljniju ligu, makar igrao za Lecce, ili mu niko nece garantovat prvu postavu na Euru
E jbg sad, ja ti ko Zeljovac kazem :mrgreen: Stila je igracina, ali trebao je biti na spiskovima prije 5-10 godina. Covjek puni 36 ove godine, prosao voz.
1921

Avatar
RoninX
Postovi: 1957
Pridružen/a: 25 dec 2020, 14:03
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la RoninX » 23 jun 2023, 20:45

naravno...zajebajem se...ali je nas najkreativniji veznjak nakon misketa....da je imao glavu, godinama bi igrao bundesligu.

Amidzatvojnajdrazi
Postovi: 2370
Pridružen/a: 17 nov 2014, 02:37
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Amidzatvojnajdrazi » 23 jun 2023, 20:49

RoninX je napisao/la:
23 jun 2023, 20:45
naravno...zajebajem se...ali je nas najkreativniji veznjak nakon misketa....da je imao glavu, godinama bi igrao bundesligu.
Ma da je imao malo vise srece, da su mu se poklopile neke stvari, igrao bi sigurno, ali jbg. Izuzetno inteligentan momak, ne samo fudbalski, nego i ovako. Ako ostane u fudbalu nakon karijere, moze velike stvari napraviti.
1921

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la jasmin10 » 23 jun 2023, 20:55

Da je imao fizikalije koje se traže u modernom fudbalu možda bi i bilo nešto od njega.
Kakva glava šta vam je. Lik primjer igraca koji bi dobar bio 80ih.

Avatar
Ado1922
Postovi: 3204
Pridružen/a: 02 jul 2022, 16:06

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Ado1922 » 23 jun 2023, 20:57

Mali Prinz, novi Messi,Novi Zidane


Princ od Dubaija
Eric Cantona : "You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favourite football team."

Avatar
Sveti
Postovi: 10209
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Sveti » 26 jun 2023, 13:14

Mire na zasluzenom odmoru
naprijed rejal

Avatar
CAGarfia
Postovi: 2141
Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la CAGarfia » 26 jun 2023, 13:19

Bravo Miralheme. :shhh:

Zaslužio si

Avatar
DanijelTZ
Postovi: 222
Pridružen/a: 02 jan 2023, 17:46
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la DanijelTZ » 26 jun 2023, 17:27

slika


Jadnik, umorio se

Avatar
Centre forward
Postovi: 6183
Pridružen/a: 26 jun 2010, 14:37
Lokacija: Rudolf Diesel straße
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Centre forward » 26 jun 2023, 17:31

Malo fotošopir'o jezero u Snježnici, ništa strašno.
05.09.1995 ♥

11-0-0 Rekordmeister

Ratzel Hettner Ritter Meyer Waldseemüller

Avatar
soccerfan
Postovi: 8716
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la soccerfan » 26 jun 2023, 18:01

Meni samo nije jasno kako osoba sa tako puno talenta, a ima ga nije da nema, ima tako malo volje za napretkom i bavljenjem onim sto voli. Voli fudbal, zivi od tog, a uopste nema zelju za dokazivanjem i ozbiljnim bavljenjem nogometom. Gdje je zelja, volja, ljubav prema sportu? Ravna linija...
Dzeko je susta suprotnost. Sa 37 se opet bori i ne trci za arapskim parama nego opet ide u iole ozbiljniju Tursku gdje ima kakav takav cilj sa ekipom. :kafa:
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
Sveti
Postovi: 10209
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Sveti » 26 jun 2023, 18:33

Zavrsio brat sedmi u uae ligi pa sad malo da spusti kosti
naprijed rejal

19vendetta87
Postovi: 4724
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la 19vendetta87 » 26 jun 2023, 19:03

soccerfan je napisao/la:
26 jun 2023, 18:01
Meni samo nije jasno kako osoba sa tako puno talenta, a ima ga nije da nema, ima tako malo volje za napretkom i bavljenjem onim sto voli. Voli fudbal, zivi od tog, a uopste nema zelju za dokazivanjem i ozbiljnim bavljenjem nogometom. Gdje je zelja, volja, ljubav prema sportu? Ravna linija...
Dzeko je susta suprotnost. Sa 37 se opet bori i ne trci za arapskim parama nego opet ide u iole ozbiljniju Tursku gdje ima kakav takav cilj sa ekipom. :kafa:
Sto bi imao volju za sportom kad je ostvario dosta uspjeha u karijeri i sad zarađuje milione, a bavi se fakticki rekreativno fudbalom? Da je uspio u Barceloni kad je presao, mozda bi on i danas bio među najboljim veznjacima, ali oni problemi sa Barsom su itekako ostavili traga na njemu. Jos kad dodas cinjenicu da se ni u Besiktasu nije proslavio, nije bilo druge opcije nego otici u neku placenu ligu i uzimati pare, jer sumnjam da bi ga neki ozbiljniji klub u Evropi htio dovesti
@Pitarsam aka Faćo je najveća maskota foruma

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.