Desavanja unutar reprezentacije

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Michel_Platini
Postovi: 27
Pridružen/a: 01 apr 2011, 11:57
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Michel_Platini » 05 jun 2011, 12:24

Za_raju je napisao/la:
Michel_Platini je napisao/la:
Za_raju je napisao/la:Pozdrav!!!
Evo upravo sam usao u kucu slomljen od puta,rezultata,a posebno od onog maloumnika...
I zaticem ono sto sam mogao i predpostaviti od onih koji podrzavaju maloumnika...
Brzom transformacijom forumasi su poceli da sklanjaju pravog krivca svaljujuci na igrace krivicu (one koji su igrali baraz)...Jadno da jadnije ne moze ... :cry:
Ratka Mladica ili sta? Kako god, svaka cast za put, bili ste koliko toliko na broju i akciji
Mi smo uvijek tu ;)
A zna svaki forumas na koga se ovo odnosi i sta sam pricao za nasu taktiku i naseg stratega i razocaran sam sto sam bio upravu 1000% kao da sam sve ovo vec odgledao... :cry:
Da ti iskreno kazem, zao mi je najvise za vas lojalne lol sto se trpade po busevima i **** gubite glas od potpore ali nek ostane jos malo, dobio sam do sada svaku Over/Under opkladu :D ;)

Tu jedno, bravissimo Sajo!

A sto se taktike tice -------->>>>>> :(

Sam je kriv, pusta holandski stos odbrane a taj treba biti utreniran **** dobro da bi uopste funkcionisao. Koliko reprezentacija vremena za trening ima neznam, ali sigurno nije dovoljno. Sad su onih 1000 onlajn menedzera dobili voetball, da nasi vrlo dobri srednjaci i fantasticni napadaci odlucuju, dok se smrdljivi srbi i komsije hrvati sugavo ali na balkanski nacin kvalifikuju. Samo mogu reci, nije Ciro bio glup. I covjek je imo razloge sto pojedini igraci kao Pjanic, Medjudan nisu bili u prvih XI.

Avatar
Za_raju
Postovi: 1543
Pridružen/a: 27 mar 2010, 18:56
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Za_raju » 05 jun 2011, 12:42

Nesto se desava u reprezentaciji to mogu i sam potvrditi jer kada autobus nasih igraca prodje pored nase skupine navijaca i nije ustanju niti i jedan igrac da uputi smijesak na nase pozdrave i skandiranje ,onda je i vise nego jasno da se nesto kuhalao...
Smijem slobodno tvrditi da se radi o bojkotu selektora od strane vecine nasih igraca,to tvrdim jer je dosada nekoliko stvari potvrdilo ovo sto navodim...
1.Mislim da je bila utakmica protiv Gane kad je Medunjanin trebao zamijenti Ibricica i u tom trenutku kamera hvata Senijada kako (mislim) Dzeki govori "yebo mu on mater u p.cku".
2.Po zavrsetku utakmice u Tirani nasa tribina skandira pogrdne rijeci na racun "genija" a igraci cuvsi to dotrcavaju ispod nase tribine i pozdravljaju apluzom to sto mi skandiramo...Ne procjenjivo...
3.Otkazi i neodazivanja nekoliko nasih igraca na pojedine utakmice pokazuju sve onome ko hoce da vidi o cemu se tu radi...
4.Ovo gore sto sam naveo sad iz Bukuresta.
5.Nase su legende osjetile da se repka polako raspada dolaskom "genija" na klupu, vidjelo se to u izjavama Barbareza,Osima ...
A i novinari su to smeknuli na celu sa Bahom...
Najveca laz poslije 9/11 : "Niti jedan klub Susic nije odveo u drugu ligu" By Pasodzigera@
Safet Susic ili covjek zvani OM za sve probleme!!!
"No God is Good God "

Avatar
voltron30
Postovi: 3679
Pridružen/a: 06 avg 2009, 20:16
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la voltron30 » 05 jun 2011, 12:51

Za_raju je napisao/la:Nesto se desava u reprezentaciji to mogu i sam potvrditi jer kada autobus nasih igraca prodje pored nase skupine navijaca i nije ustanju niti i jedan igrac da uputi smijesak na nase pozdrave i skandiranje ,onda je i vise nego jasno da se nesto kuhalao...
Smijem slobodno tvrditi da se radi o bojkotu selektora od strane vecine nasih igraca,to tvrdim jer je dosada nekoliko stvari potvrdilo ovo sto navodim...
1.Mislim da je bila utakmica protiv Gane kad je Medunjanin trebao zamijenti Ibricica i u tom trenutku kamera hvata Senijada kako (mislim) Dzeki govori "yebo mu on mater u p.cku".
2.Po zavrsetku utakmice u Tirani nasa tribina skandira pogrdne rijeci na racun "genija" a igraci cuvsi to dotrcavaju ispod nase tribine i pozdravljaju apluzom to sto mi skandiramo...
3.Otkazi i neodazivanja nekoliko nasih igraca na pojedine utakmice pokazuju sve onome ko hoce da vidi o cemu se tu radi...
4.Ovo gore sto sam naveo sad iz Bukuresta.
5.Nase su legende osjetile da se repka polako raspada dolaskom "genija" na klupu, vidjelo se to u izjavama Barbareza,Osima ...
A i novinari su to smeknuli na celu sa Bahom...
Joj, mani se tih teorija zavjera ziv bio. Normalno da su neraspolozeni i da se nece kesit navijacima poslije one bruke. Ovo ostalo sto si napisao nije vrijedno spomena..ko da sam Avazaov Expres citao.

Avatar
Za_raju
Postovi: 1543
Pridružen/a: 27 mar 2010, 18:56
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Za_raju » 05 jun 2011, 12:55

voltron30 je napisao/la:
Za_raju je napisao/la:Nesto se desava u reprezentaciji to mogu i sam potvrditi jer kada autobus nasih igraca prodje pored nase skupine navijaca i nije ustanju niti i jedan igrac da uputi smijesak na nase pozdrave i skandiranje ,onda je i vise nego jasno da se nesto kuhalao...
Smijem slobodno tvrditi da se radi o bojkotu selektora od strane vecine nasih igraca,to tvrdim jer je dosada nekoliko stvari potvrdilo ovo sto navodim...
1.Mislim da je bila utakmica protiv Gane kad je Medunjanin trebao zamijenti Ibricica i u tom trenutku kamera hvata Senijada kako (mislim) Dzeki govori "yebo mu on mater u p.cku".
2.Po zavrsetku utakmice u Tirani nasa tribina skandira pogrdne rijeci na racun "genija" a igraci cuvsi to dotrcavaju ispod nase tribine i pozdravljaju apluzom to sto mi skandiramo...
3.Otkazi i neodazivanja nekoliko nasih igraca na pojedine utakmice pokazuju sve onome ko hoce da vidi o cemu se tu radi...
4.Ovo gore sto sam naveo sad iz Bukuresta.
5.Nase su legende osjetile da se repka polako raspada dolaskom "genija" na klupu, vidjelo se to u izjavama Barbareza,Osima ...
A i novinari su to smeknuli na celu sa Bahom...
Joj, mani se tih teorija zavjera ziv bio. Normalno da su neraspolozeni i da se nece kesit navijacima poslije one bruke. Ovo ostalo sto si napisao nije vrijedno spomena..ko da sam Avazaov Expres citao.
Jerane razguli od mojih postova,nekulturno je da me nesto Quotas a nemas pojma o tom da su nas igraci ne pozdravili prije tekme ne poslije...Tako da otpadas iz kruga onih koji me trebaju Quotat...Prijatno uz Expres...
Zadnja izmjena: Za_raju, dana/u 05 jun 2011, 13:14, ukupno mijenjano 2 puta.
Najveca laz poslije 9/11 : "Niti jedan klub Susic nije odveo u drugu ligu" By Pasodzigera@
Safet Susic ili covjek zvani OM za sve probleme!!!
"No God is Good God "

fcz
Postovi: 285
Pridružen/a: 05 jul 2009, 23:04
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la fcz » 05 jun 2011, 12:59

Ne mogu biti siguran u ono sto licno ne vidim i ne cujem, ali ovo sto je Za_raju napisao mi uopste ne zvuci nemoguce. Susic jeste levat, to stoji, ali ako ga igraci na ovaj nacin pokusavaju otjerati, brukanjem reprezentacije i drzave, onda ni oni nisu nista bolji od njega. Ima hiljadu drugih nacina da se smijeni selektor.

Avatar
Za_raju
Postovi: 1543
Pridružen/a: 27 mar 2010, 18:56
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Za_raju » 05 jun 2011, 13:07

fcz je napisao/la:Ne mogu biti siguran u ono sto licno ne vidim i ne cujem, ali ovo sto je Za_raju napisao mi uopste ne zvuci nemoguce. Susic jeste levat, to stoji, ali ako ga igraci na ovaj nacin pokusavaju otjerati, brukanjem reprezentacije i drzave, onda ni oni nisu nista bolji od njega. Ima hiljadu drugih nacina da se smijeni selektor.
Prijatelju ovo gore su moje sumnje uz privitak 4-5 nekih dogadjaja koji su mi formirale misljenje,ovo gore nije nista izmisljeno,a sad neka tumaci kako kome volja... ;)
Najveca laz poslije 9/11 : "Niti jedan klub Susic nije odveo u drugu ligu" By Pasodzigera@
Safet Susic ili covjek zvani OM za sve probleme!!!
"No God is Good God "

Avatar
Vrebac
Postovi: 3060
Pridružen/a: 25 apr 2011, 20:47
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Vrebac » 05 jun 2011, 13:12

Za_raju je napisao/la:
fcz je napisao/la:Ne mogu biti siguran u ono sto licno ne vidim i ne cujem, ali ovo sto je Za_raju napisao mi uopste ne zvuci nemoguce. Susic jeste levat, to stoji, ali ako ga igraci na ovaj nacin pokusavaju otjerati, brukanjem reprezentacije i drzave, onda ni oni nisu nista bolji od njega. Ima hiljadu drugih nacina da se smijeni selektor.
Prijatelju ovo gore su moje sumnje uz privitak 4-5 nekih dogadjaja koji su mi formirale misljenje,ovo gore nije nista izmisljeno,a sad neka tumaci kako kome volja... ;)
Jednostavno mi se netraze postovi od ranije,,ali kad se igrala tekma u SAD-u , kada sam pricao da igraci jednim djelom bojkotuju i sutra bi pristali da Susic ode,, ovdje su svi pisali da su gluposti teorija zavjere,,ali prije ili kasnije to ce se dogoditi ,,Susic ce otici i selektor ce postati vjerovatno Barbarez!!!

Michel_Platini
Postovi: 27
Pridružen/a: 01 apr 2011, 11:57
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Michel_Platini » 05 jun 2011, 13:22

Vrebac je napisao/la:
Za_raju je napisao/la:
fcz je napisao/la:Ne mogu biti siguran u ono sto licno ne vidim i ne cujem, ali ovo sto je Za_raju napisao mi uopste ne zvuci nemoguce. Susic jeste levat, to stoji, ali ako ga igraci na ovaj nacin pokusavaju otjerati, brukanjem reprezentacije i drzave, onda ni oni nisu nista bolji od njega. Ima hiljadu drugih nacina da se smijeni selektor.
Prijatelju ovo gore su moje sumnje uz privitak 4-5 nekih dogadjaja koji su mi formirale misljenje,ovo gore nije nista izmisljeno,a sad neka tumaci kako kome volja... ;)
Jednostavno mi se netraze postovi od ranije,,ali kad se igrala tekma u SAD-u , kada sam pricao da igraci jednim djelom bojkotuju i sutra bi pristali da Susic ode,, ovdje su svi pisali da su gluposti teorija zavjere,,ali prije ili kasnije to ce se dogoditi ,,Susic ce otici i selektor ce postati vjerovatno Barbarez!!!
Samo da pitam offtopic, jel dobio Barbarez trenersku licencu vec?

gollum
Postovi: 1446
Pridružen/a: 23 jan 2010, 00:31
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la gollum » 05 jun 2011, 14:05

„Istina je da je atmosfera narušena! Neke stvari u pripremi utakmice strahovito su mi smetale. Imaš osjećaj da je sve mirno, a onda se oko reprezentacije pojavi 20 novih ljudi“, rekao je Sušić, ne želeći imenovati (ne)pozvane goste:

„O imenima ću pričati kasnije. Kad dođe vrijeme za to“.
Naravno da je mislio na Barbareza, prije svih. Kritikovao je Sušića direktno i indirektno nekoliko puta, i onda otišao s njima u Bukurešt. Nije mu ovo trebalo.

Izdrži, Pape, idemo uzeti Albance!
Seks je užitak, a gol je ekstaza.

"Taktika je bila ne primiti gol. Funkcionirala je odlično sve dok nismo primili gol."

Ahmed.S
Postovi: 175
Pridružen/a: 02 feb 2010, 17:17
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Ahmed.S » 05 jun 2011, 14:07

nije sve tako kako se pise...
covjek misli na igrace...

gollum
Postovi: 1446
Pridružen/a: 23 jan 2010, 00:31
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la gollum » 05 jun 2011, 14:08

Pa, nisu igrači "novi ljudi".
Seks je užitak, a gol je ekstaza.

"Taktika je bila ne primiti gol. Funkcionirala je odlično sve dok nismo primili gol."

Ahmed.S
Postovi: 175
Pridružen/a: 02 feb 2010, 17:17
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Ahmed.S » 05 jun 2011, 14:16

gollum je napisao/la:Pa, nisu igrači "novi ljudi".
A on misli na nove ljude znaci,??
Ne mislim da je Brbarez bilo sta lose rekao,svi mislimo da je Papac potreban nasoj repki...


Avatar
voltron30
Postovi: 3679
Pridružen/a: 06 avg 2009, 20:16
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la voltron30 » 05 jun 2011, 14:26

Za_raju je napisao/la:
voltron30 je napisao/la:
Za_raju je napisao/la:Nesto se desava u reprezentaciji to mogu i sam potvrditi jer kada autobus nasih igraca prodje pored nase skupine navijaca i nije ustanju niti i jedan igrac da uputi smijesak na nase pozdrave i skandiranje ,onda je i vise nego jasno da se nesto kuhalao...
Smijem slobodno tvrditi da se radi o bojkotu selektora od strane vecine nasih igraca,to tvrdim jer je dosada nekoliko stvari potvrdilo ovo sto navodim...
1.Mislim da je bila utakmica protiv Gane kad je Medunjanin trebao zamijenti Ibricica i u tom trenutku kamera hvata Senijada kako (mislim) Dzeki govori "yebo mu on mater u p.cku".
2.Po zavrsetku utakmice u Tirani nasa tribina skandira pogrdne rijeci na racun "genija" a igraci cuvsi to dotrcavaju ispod nase tribine i pozdravljaju apluzom to sto mi skandiramo...
3.Otkazi i neodazivanja nekoliko nasih igraca na pojedine utakmice pokazuju sve onome ko hoce da vidi o cemu se tu radi...
4.Ovo gore sto sam naveo sad iz Bukuresta.
5.Nase su legende osjetile da se repka polako raspada dolaskom "genija" na klupu, vidjelo se to u izjavama Barbareza,Osima ...
A i novinari su to smeknuli na celu sa Bahom...
Joj, mani se tih teorija zavjera ziv bio. Normalno da su neraspolozeni i da se nece kesit navijacima poslije one bruke. Ovo ostalo sto si napisao nije vrijedno spomena..ko da sam Avazaov Expres citao.
Jerane razguli od mojih postova,nekulturno je da me nesto Quotas a nemas pojma o tom da su nas igraci ne pozdravili prije tekme ne poslije...Tako da otpadas iz kruga onih koji me trebaju Quotat...Prijatno uz Expres...
Evo ovako legendo, posto si neodgojen i ocito jako bezobrazan..da ti javim, da ti nisi vlasnik ovog foruma. Pa kada budes, onda ces ti biti moderator i govoriti ko ce koga citirati, a ko ne. A ocito ti expres ne izlazi iz ruku, gledajuci kakve bljuvotine pises. Nastavi s tim teorijama..Kad ocito nemas posla, nego po kafama razglabati o svemu i svacemu.

BegAx
Postovi: 3540
Pridružen/a: 30 sep 2010, 21:56
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la BegAx » 05 jun 2011, 14:28

slika
Ova dvojica su ga garant sinoc negdje zalomili opet. :?

Avatar
nostradamus
Postovi: 347
Pridružen/a: 03 mar 2011, 21:05
Lokacija: PIROTA vas najveći kompleks

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la nostradamus » 05 jun 2011, 14:42

Ako sam ja dobro skonto ovu pricu a jesam,igraci su za to da PAPE ode ,a dodje Barbarez,i zato BOJKOTUJU IGROM NA TERENU.Ako je to istina stvarno ali stvarno,te manekencice treba istjerati ,iz reprezentacije sve i jednog redom .Pa sta mislite ima li igdje u svjetu situacije da igraci biraju selektora.Evo prigovara se Papetu da je bio extra igrac ,a da je los trener.I pogledajte sad situaciju .Igraci ko bajagi hoce Barbareza koji je legendaran igrac,ali nikad nije nikoga trenirao,pa covjek ni licencu ne znam da li ima.Znaci po njihovom napravili smo glupost sto smo doveli Papeta koji je nedokazan trener,a sad cemo napraviti istu stvar i mozda jos goru.Pa sam Barbarez ako ima imalo mozga u glavi to nece prihvatiti.Kako je to perfidna igra ,ako je istinita ova prica,ajde da otjeramo ovoga ,a Barbareza cemo ubaciti,i posto je covjek idol nacije svi navijaci ce jedva docekati da Barba dodje.A niko ne razmislja o jednoj stvari koja se u tom slucaju veoma lako moze desiti.Evo svi se slazemo da nije ista stvar biti dobar igrac i dobar trener.A sta ako Barbareza krene naopako,sto sa ovakvim igracima koji trenutno igraju ,htjeli mi to ili ne,nije iskljuceno.Sta cemo onda.Hocemo li opet pljuvati po istinskoj nogometnoj legendi SERGEJU BARBAREZU,kao sto sada pljujemo po Papetu.Ma hoce nas to raditi vise od pola,garantujem.Jer takvi smo mi ljudi.Zato sam za to da se Barbarez prvo izbori za licencu,pa da se par godina dokaze kao trener.I tek ako bude imao dobre TRENERSKE rezultate da dodje da vodi A tim.A ne da prodje kao Pape iako ja mislim da covjek nije toliko kriv,ali otom potom.Ovo kazem zbog toga sto ne bi mogao da podnesem da zbog naseg naopakog mentaliteta ispasta NAJVECA LEGENDA KOJA JE IKAD IGRALA ZA BIH SERGEJ BARBAREZ...
Otkako je stari Travnik nastao ovakav svjet jos nije rastao ,a mene dugo bilo nije.....

Avatar
RiNo
Postovi: 5690
Pridružen/a: 09 jan 2009, 21:16
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la RiNo » 05 jun 2011, 15:02

Kod nas sve obrnuto pa tako i Igrači selektiraju selektore.
100% sportski i krajnje opušten potpis

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Ponos Torina » 05 jun 2011, 15:05

Ma nije sinoc je Safet negdje zalomio a igraci su cijelu noc proveli u hotelu i legli u 8 sati ;) :lol: :lol:

kod nas profesionalnosti ima samo u Šahu!
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
Bilal
Postovi: 2153
Pridružen/a: 04 dec 2009, 12:03
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Bilal » 05 jun 2011, 15:48

Kad telci pocnu pricati o taktici. ;)
Kakve veze taktika ima sa nasim porazom? Covjek napravio jednu izmjenu u odnosu na proslu utakmicu i dodje neki telac i prica kako je Susic pogrijesio taktiku. :shock:
Haj ti napravi taktiku kojom ces uspjeti pobijediti, a da ti se 7 od 11 igraca vuca po terenu. Telci su docekali ono sto su i prizeljkivali, da bi mogli nastaviti sa svojim maloumnickim ponasanjem. :arrow:

Avatar
Bilal
Postovi: 2153
Pridružen/a: 04 dec 2009, 12:03
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Bilal » 05 jun 2011, 16:00

Priča koja se mogla čuti još prije godinu dana sada samo dobija na težini. Kad ne možemo da nađemo potvrdu neke informacije, čak ni među anonimnim izvorima bliskim igračima, pozovemo se na čaršiju i na "ovdje svako svakog zna" pravilo. Tako se može čuti da je Spahić taj koji "ruši" Sušićev autoritet i koji je uz sebe uzeo Džeku i Hasagića, neki govore i Ibričića. Priča se i da je pokušao pridobiti Misimovića i Nadarevića, a da nije naišao na razumijevanje kod Pjanića, Ibiševića, Salihovića, Muslimovića i Rahimića.
Ako ima u ovome istine opet se nemoze nikako reci da Susica bojkotuje vecina igraca, jer ovi boldirani su ljudske velicine prije svega i nebi nikad sebi tako nesto dopustili. Dok se od nekih nimalo nebih iznenadio.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Ahrefs [Bot] i 21 gost.