10.08.2011 : Bosna i Hercegovina - Grčka

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Vasa prognoza za utakmicu Bosna i Hercegovina - Grcka ?

Pobjeda Bosne i Hercegovine
101
46%
Nerijesen rezultat
77
35%
Pobjeda Grcke
43
19%
 
Ukupno glasova: 221

TKC
Postovi: 651
Pridružen/a: 04 apr 2011, 16:49
Kontakt:

Re: 10.08.2011 : Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la TKC » 11 avg 2011, 01:47

Znam da Ibrahim Sehic, Hasagic, Nadarevic,Zec, Visca neigraju u veliki klube ali ko kaze da to bitno..?Najbitnije da oni igraju u jaku ligi. I mislim da je Turska dobar drugi stepen za nas kad je nasa liga banan liga onda uvijek mozemo otici u Tursku i igrati.,,

Avatar
neutralan__
Postovi: 4028
Pridružen/a: 13 sep 2010, 16:03
Lokacija: Banovići
Kontakt:

Re: 10.08.2011 : Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la neutralan__ » 11 avg 2011, 01:48

Ad0 je napisao/la:
Bosnier je napisao/la:Najlosiji je bio Zoran Suko , otac ga jeebo , lik mjesa pola igraca... i prica nesto sasvim nebitno usljed naseg napada,...
Kad rece u po frke ovaj igrac je brz sto mu prezime samo i govori hahahahhahahhahahah :lol: :lol: :lol:
A kada reče za Zahirovića da je brzan :roll: :lol: .
FK Budućnost Banovići 1947 Ljumani 1988

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: 10.08.2011 : Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Principatus » 11 avg 2011, 02:01

Ma i ovaj njihov golman stvarno je dobro branio, sto jest jest...hebem mu. :D
Evo sansi:
http://www.youtube.com/user/TheDnevniav ... neZDLA6JTU" onclick="window.open(this.href);return false;

Koji je mangup Medunjanin. Sagne glavu i onda iz takve blizine digne visoku loptu iznad golmana.
Steta sto danas nije funkcionisalo.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
tanzla
Postovi: 2736
Pridružen/a: 09 apr 2009, 18:02
Lokacija: Gondor
Kontakt:

Re: 10.08.2011 : Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la tanzla » 11 avg 2011, 02:29

Jel ovo golman Arisa kojem je Dzeko prosle godine u Evropa ligi zabio doppelpack?
"What can men do against such reckless hate?" King Theoden

Avatar
T-MAC
Postovi: 4102
Pridružen/a: 03 jan 2009, 15:38
Lokacija: SFRJ/Zenica
Kontakt:

Re: 10.08.2011 : Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la T-MAC » 11 avg 2011, 03:06

eh da napisem koju o utakmici..

prvo o prljavim grcima..

sto se njih tice,bilo je za ocekivati da odigraju ovako...nisu nikad mjenjali sistem niti ce kad mjenjat...cilj ne primiti gol,i cekat neku levatsku pogresku protivnicke odbrane...i dobili su je od nas,ali eto sudija je malo vise nastelio tad za nas.. :mrgreen:
kasnije i nisu skoro pa ni pokusavali zaprijetit a i nas vezni red je savrseno funkcionisao pogotovo medo i zahirovic(prava zamjena za rahimagu)...

i na kraju onaj sut glavom i to je to od njih..nista vrijedno pomena..

sto se nas tice,mi smo odigrali i vise nego solidnu utakmicu...falio nam je taj pogodak da bi bilo savsrseno..ali ni ovako nema zamjerke..najbolji su bili dzeko,spaha i zahirovic..ali i citavu ekipu treba pohvaliti....
dzeku smo konacno vidili da trci,bori se,dribla,suta..ma sve,grci ga nisu mogli zaustaviti..falio mu je drugi kvalitetniji malo napadac(vedo) da se zabije taj jedan pogodak jer zec nije Bog zna sta odigr'o a na muslimovicu se vidi da mu treba klub i to podhitno..inace nece valjat..

sve u svemu pohvale idu i na racun papeta,uspio je pokrpiti ekipu na fin nacin plus sve je funkciniralo..

onda,od grcke je ocekivati da oni odigraju i kada budu kvalifikacije,jer nece oni mjenjati svoj stil,,samo sto ce tada biti veci pritisak na nasoj odbrani i na veznom redu..ali mislim da ce sve biti uredu,samo ne treba mnogo srljati protiv njih..ali ima do tada vremene..

ova vecerasnja tekma je solidan uvod za ''bele ruse'' ;)
Azra,EKV,Balasevic,Divlje Jagode,Riblja Corba,Indexi,Film,Zabranjeno Pusenje,Bajaga.
Guns n'Roses,Judas Priest,AC/DC,Queen,Led Zeppelin,Iron Maiden,Black Sabbath
Edvin Po je idol jedne generacije !

Avatar
Fanaticosi_Medakovo
Postovi: 366
Pridružen/a: 30 apr 2009, 20:34
Kontakt:

Re: 10.08.2011 : Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Fanaticosi_Medakovo » 11 avg 2011, 04:49

Evo ja se vratio sa utakmice. Ma nije mi žao što sam otišao jer je predstava bila solidna. Sa mnom bili neki rođaci iz Švicarske i rekli su da su naši zaslužili barem jedan gol s čime se potpuno slažem i jesmo barem jedan da popravimo crnu statitsku s Grcima, a inače na index hr-u pišu da smo ih nadigrali samo je gol falio. Što se tiče navijanja vrlo zanimljivo, glasni navijači, ali svi sjede osim Fanaticosa. U Zenici obično sve prestojim, ali u Sarajevu se baš fino nasjedim pogotova kada je ovakva tekma. Možda je na TV-u izgledalo poprazno, a bilo je nekih 18 hiljada ljudi sigurno, a Zapad je bio poprilično dobro popunjen osim ćoškova. Odlična fudbalska predstava po meni TOP3: Džeko, Zahirović i Lulić uz veliku phvalu za Štilićevu igru.

Avatar
levat
Postovi: 620
Pridružen/a: 15 feb 2011, 06:18
Kontakt:

Re: 10.08.2011 : Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la levat » 11 avg 2011, 06:10

180 minuta bez primljenog gola ... nešto novu u repki

k_c
Postovi: 619
Pridružen/a: 14 jan 2010, 14:49
Kontakt:

Re: 10.08.2011 : Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la k_c » 11 avg 2011, 08:50

igrali smo dobro u ovoj utakmici,obzirom da nam je falilo 6 standardnih igraca mozemo biti zadovoljni bodom!
Zahirovic je uz Spahica bio nas najbolji igrac,svaka cast momku,vidi se da je u formi,igra standardno u jakom Rskom prvenstvu..protiv Bjelorusije ce nam prestavljati veliko pojacanje,jos kad se vrate Pjanic,Misimovic i Papac,mislim da ce to biti druga prica,jer vidjelo se da smo u napadu bez Pjanica i Misimovica bezopasni!...

Avatar
BH Patriot
Postovi: 596
Pridružen/a: 09 jun 2011, 09:26
Lokacija: Sarajevo/Centar
Kontakt:

Re: 10.08.2011 : Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la BH Patriot » 11 avg 2011, 08:54

Sinoć moramo biti realni i reći da igre nije bila nešto posebno, po meni 3 najbolja igrača su bila Zahirović, Džeko i Štilić. Možda bih ovdje mogao dodati i kapitena Spahića koji je dosta dobro iznosio lopte iz našeg šesnaesterca, ali ono što je važno za reći jeste to da su Grci nama jako tvrd orah .

Pa da krenem, vratari nisu imali puno posla samo nekoliko prilika kada je Šehić bez ikakvog razloga izlazio, a jednom nas je i to moglo skupo koštati kada su Spahić i Mravac udvojili Liberopoulosa, a Šehić izašao bez razloga. Al' dobro opet se može dati prolazna ocjena Ibrahimu, dok Hasagić nije imao ja mislim ni udarca prema golu .

Obrana, bilo je nekoliko propusta u prvom poluvremenu kada je linijski sudac podizao zastavicu mada nije bilo ofsajda nad Samarasom. Po meni su prolaznu ocjenu dobili zbog Spahića koji je fiino iznosio lopte, i zbog Mravca koji me je kupio zbog onog požrtvovanog starta nad Samarasom koji bi sigurno bio pogodak. Bekovi, a posebno ističem Salihovića koji me je razočarao zbog prikazane igre. Nadao sam se njegovoj boljoj igri nakon povratka, ali nije nešto posebno pokazao. Dok sa druge strane Mujdža je odigrao dobru utakmicu, vidila se borba i želja za pobjedom.

Veza, je bila na visini zadatka, a tu posebno ističem debitanta Zahirovića koji je odigrao odličan meč u svom prvom premijernom nastupu. Medunjanin kao i uvijek, fiina školska partija bez većih grešaka, može dobiti prolaznu ocjenu. Malo me zasmetalo kada sam čuo kada je izlazio Haris zviždanje, ne većine da se razumijemo već nekolicine najvjerovatnije Manijaka. Štilić je ušao vrlo rano zbog povrijede Pandže i odigrao je odličan meč davao je vrlo dobre lopte prema Džeki i Zecu, izvodio kornere preko kojih smo i mogli doći do vodstva, onaj udarac Džeke glavom. Vezni red je i najbolje odigrao sinoćnju utakmicu i Pape može biti vrlo zadovoljan nakon ove utakmice, dobio je sjajnu zamjenu za Rahimića i nemamo se šta bojati za budućnost, jer naši momci iz mlađih selekcija su vrlo talentirani. Za nekoliko godina očekujte u A reprezentaciji Hajrovića (Arsenal), Bičakčića (Stuttgart), Mahmutovića (Teplice), Alispahića (Dinamo), Stevanovića (Vojvodina) i Seferovića (Fiorentina) . ;)

Napad, samo je Džeko nešto pokušavao dok su Zec i Muslimović bili u sjeni. Edin je dobio prolaznu ocjenu kao i uvijek, Premiership je njega napravio još jačim i to se moglo vidjeti sinoć kako je samo jak u dvobojima. Zec jeste trkački vrlo dobar, ali nema on materijala za prvih XI. Zlatan treba što prije naći novi klub, jer sigurno da Sušić neće računati na igrača koji je slobodan. Nadam se brzom oporavku Ibiševića, jer smo sinoć vidjeli koliko nam znaći Vedo kada igra zajedno u tandemu s Džekom !
Livin' La Vida Loca ;)

Avatar
senad_flamin
Postovi: 2523
Pridružen/a: 20 maj 2010, 18:35
Lokacija: Srebrenik
Kontakt:

Re: 10.08.2011 : Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la senad_flamin » 11 avg 2011, 09:06

Sve dok ne igra Misimovic imat cemo dobru ekipu,jer nikako Miske i Pjanic zajedno ne mogu,svidjelo mi se ono sinoc bez onog AMC-a ..
-RIVALDO-

Avatar
sikirica
Postovi: 1872
Pridružen/a: 27 mar 2010, 19:15
Lokacija: Teatar snova!!!
Kontakt:

Re: 10.08.2011 : Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la sikirica » 11 avg 2011, 10:23

Joj kad je sinoc bio slobodni udarac za nas,ustaju svi i dok sam ja ustajao odvalim jedan glasan vjetar.Dobro pa me niko nije cuo.
<3 Bosna i Hercegovina <3 Manchester United <3 NK Celik <3

vendeta87
Postovi: 1751
Pridružen/a: 25 feb 2011, 18:52
Lokacija: Banja Luka
Kontakt:

Re: 10.08.2011 : Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la vendeta87 » 11 avg 2011, 10:50

Solidna utakmica svi su odigrali dobro pogotvo u odbrani. Mravac me pravo iznenadio, Zahirovic odlican debitanat. Jedino Zec, Muslimovic i Besic nisu bili bas na nivou.

Avatar
Hase10
Postovi: 409
Pridružen/a: 01 avg 2011, 13:30
Kontakt:

Re: 10.08.2011 : Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Hase10 » 11 avg 2011, 11:14

vendeta87 je napisao/la:Solidna utakmica svi su odigrali dobro pogotvo u odbrani. Mravac me pravo iznenadio, Zahirovic odlican debitanat. Jedino Zec, Muslimovic i Besic nisu bili bas na nivou.
bas tako.
G BUSSA BUSS

Avatar
zgembo89
Postovi: 4932
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: 10.08.2011 : Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la zgembo89 » 11 avg 2011, 11:59

Dzeko.Spahic.Medunjanin odlicna utakmica,isto tako vidi se da Muslimovic,Zec nisu kvalitetna rjesenja...Sto se tice veznog reda mislim da je glavni problem bio zadnji pass ono sto ima Miske ,a sto nemaju drugi..Sinoc smo sve isli na fazon po krilima od cega vecina centarsuta nisu valjala il su otisla u korner,eventualno nekad dzekson se rabaca pa izvuce neki faul za slobodan udarac...Ne znam kako uklopit reprezentaciju za Bjeloruse ima Papac,Rahimic,Pjanic,a pored njih i indisponirani Misimovic

amertiger
Postovi: 1348
Pridružen/a: 25 feb 2009, 18:44
Kontakt:

Re: 10.08.2011 : Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la amertiger » 11 avg 2011, 12:04

Ja se samo bojim da kad dodju ovi koji nusu bili da ce nam igra opet biti u ku***.
Mes Que Un Club

Avatar
Unica_Liverpool_
Postovi: 4676
Pridružen/a: 06 okt 2008, 20:10
Kontakt:

Re: 10.08.2011 : Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Unica_Liverpool_ » 11 avg 2011, 16:33

sikirica je napisao/la:Joj kad je sinoc bio slobodni udarac za nas,ustaju svi i dok sam ja ustajao odvalim jedan glasan vjetar.Dobro pa me niko nije cuo.

Lijepo je što si tu vijest podijelio sa nama.... :D

samson
Postovi: 2008
Pridružen/a: 10 feb 2010, 22:18
Kontakt:

Re: 10.08.2011 : Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la samson » 11 avg 2011, 17:10

Mravac iznenadio jer je igrao protiv prilicno staticne ekipe kao sto je Grcka. Ekipa koja bude imala brze igrace ce se vec naigrati, pofino. Svaka cast za borbenost, ali on se meni ne sviđa od prve minute u reprezentaciji. Jos uvijek mislim da je Pandza bolji.

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17798
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: 10.08.2011 : Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Omerbavarac » 11 avg 2011, 17:13

samson je napisao/la:Mravac iznenadio jer je igrao protiv prilicno staticne ekipe kao sto je Grcka. Ekipa koja bude imala brze igrace ce se vec naigrati, pofino. Svaka cast za borbenost, ali on se meni ne sviđa od prve minute u reprezentaciji. Jos uvijek mislim da je Pandza bolji.
Kod mene je svaki kredit izgubio u onoj tekmi protiv Rumuna kad smo zijanili 3:0. Tad je pokazao koliko zna i umije.
Dobar je samo u slucaju da je Spaha fenomenalan, ako on malo podbaci Mravca nema nigdje.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

samson
Postovi: 2008
Pridružen/a: 10 feb 2010, 22:18
Kontakt:

Re: 10.08.2011 : Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la samson » 11 avg 2011, 17:15

Zec stagnira. Pauza-ovo-ono, covjek se tesko izbori za bilo sta, a nit njegove brzine i eksplozivnost ne viđah.. Muslimovic nema kluba. A, i za ovu utakmicu iz naftalina izvađen. I vise nego ocito je da treba nekog naci kao alternativu u napadu za buducnost.

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: 10.08.2011 : Bosna i Hercegovina - Grčka

Post Postao/la Devil » 11 avg 2011, 17:22

samson je napisao/la:Mravac iznenadio jer je igrao protiv prilicno staticne ekipe kao sto je Grcka. Ekipa koja bude imala brze igrace ce se vec naigrati, pofino. Svaka cast za borbenost, ali on se meni ne sviđa od prve minute u reprezentaciji. Jos uvijek mislim da je Pandza bolji.
Sve ce to da zavisi do Susica.Ja sam to i rekao u svome postu posle utakmice.Ako budu opet ovako visoko igrali u odbrani ne pise se dobro,jer ni Spahic ni Mravac ne mogu stici protivnika kad im podvale iza ledja.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.