Mlade selekcije BiH - Kosarka

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3099
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la Slatinash_7 » 16 jul 2011, 15:47

Pomalo Bula dragi 2 napada zaredom suta trice ccc jos jako nezreo igrac,al sreca ima Miki da to 2 puta pokupi i polozi
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

Avatar
newton_heath_lyr
Postovi: 3349
Pridružen/a: 19 mar 2008, 15:40
Lokacija: Miričina
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la newton_heath_lyr » 16 jul 2011, 15:52

Eto ,moradose oni mene demantovati,gace sa guzice bi je mogao izgubiti da se kladim.
2/4 BiH-Bjelorusija 42-34
Najefikasniji kod nas :
Ivic 15
Halilovic 10
https://www.facebook.com/fklokomotivamiricina

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3099
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la Slatinash_7 » 16 jul 2011, 16:23

9 asissta komplet ekipa pa ovo je smijesno stvarno.Da nema Mikija,Begagica sada i u prvom dijelu Ivica mi bi se raspali.U pripremama se islo na razigravanje komplet ekipe a kad treba igrati ostala samo tri igraca.Ovo je zalosno vidjeti
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

Avatar
newton_heath_lyr
Postovi: 3349
Pridružen/a: 19 mar 2008, 15:40
Lokacija: Miričina
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la newton_heath_lyr » 16 jul 2011, 16:30

Sad se nadam da ej neno na tekmi i da ce dati utisak sa danasnje utakmice,kada bi samo drugu i trecu cetvrtinu gledali rezultat je fascinantan 59-28.A mozda i ovi Bjelorusi su da prostite prdina bara od ekipe.
https://www.facebook.com/fklokomotivamiricina

Pasodzigera
Postovi: 976
Pridružen/a: 22 mar 2008, 13:46
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la Pasodzigera » 16 jul 2011, 18:29

newton_heath_lyr je napisao/la:Sad se nadam da ej neno na tekmi i da ce dati utisak sa danasnje utakmice,kada bi samo drugu i trecu cetvrtinu gledali rezultat je fascinantan 59-28.A mozda i ovi Bjelorusi su da prostite prdina bara od ekipe.
Pa ne vjerujem da su bas prdina bara,to je ruski nacin treniranja,sigurno da nisu kao mi,ali vjerovatno nisu ni za baciti. Nasi su se malo bili uzdigli nakon priprema protiv portugala i prve utakmice na prvenstvu,pa su ih Belgijanci spustili na zemlju,inace bolji smo mi i od Belgije. BIH je zemlja kosarke,sta god ko mislio,uvijek cemo imati vrhunske kosarkase.
Bosno moja,divna,mila,lijepa ,gizdava
u tebi je Safet Susic,majstor fudbala!

Avatar
Edo_77
Postovi: 979
Pridružen/a: 21 avg 2009, 11:29
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la Edo_77 » 16 jul 2011, 19:30

Mi smo zemlja alkohola i cigareta, a da nismo zemlja košarke dokazujemo poslednjih 10 godina u seniorskoj i omladinskoj selekciji.

samson
Postovi: 2008
Pridružen/a: 10 feb 2010, 22:18
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la samson » 16 jul 2011, 19:39

Samog talenta je u velikoj mjeri. Druga stvar je strucnost nasih kadrova, a ne treba zaboraviti niti zivotni stil pozamasnog broja tih istih ljudi, koji ta ista djeca znaju da kupe lopatom ...

Avatar
Bob Rock
Postovi: 53
Pridružen/a: 05 maj 2010, 19:06
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la Bob Rock » 16 jul 2011, 20:55

neno#4 je napisao/la: Ne znam sta da ti odgovorim na ovo. Ili se pravis bas lud, ili je nesto drugo u pitanju. Ides na sluzbeni put i oblacis majicu sa natpisom Srbija. Sto nije u Srbiji trener neke repke? Zato sto nema kvalitet. A onda dodje i ovamo bude trener, kao kida se za rezultat i nesto slicno. Mislim da niko nema nista protiv sto je on Srbin, ali takvo nesto uraditi je za svaku osudu, da je pravi Savez odmah prijava protiv njega bi trebala ici.
A da je u autobusu obukao majicu sa natpisom Japan to ne bi bio problem? Sad hoces da kazes da je time sto je obukao majicu Srbija stavio svima do znanja da on zeli da reprezentacija koju on vodi izgubi od Srbije posto ocito navija za Srbiju? Brate, ima nas koji vise ne razmisljamo o tome... Sta bi tek rekao da imamo neke veze sa Srbijom i igramo A umjesto B divizije...
Bolje zivjeti sto godina kao milijunas nego sedam dana u bijedi!

zverka
Postovi: 11
Pridružen/a: 30 dec 2009, 09:36
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la zverka » 16 jul 2011, 21:10

Ljudi, koje vi nebuloze pričate, što sad ne pišete komentare o igri naše reprezentacije kad je Ivić bio najbolji igrač i strijelac. Gdje je sad taj Veliki stručnjak Neno da ostavi svoj profesionalni komentar. Mislim da ovim momcima treba pomoći a ne odmagati sa svojim idiotskim komentarima o igračima. Pozdrav svim dobronamjernim ljubiteljima košarke :D

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la BIHfan » 16 jul 2011, 21:11

Bob Rock je napisao/la:
neno#4 je napisao/la: Ne znam sta da ti odgovorim na ovo. Ili se pravis bas lud, ili je nesto drugo u pitanju. Ides na sluzbeni put i oblacis majicu sa natpisom Srbija. Sto nije u Srbiji trener neke repke? Zato sto nema kvalitet. A onda dodje i ovamo bude trener, kao kida se za rezultat i nesto slicno. Mislim da niko nema nista protiv sto je on Srbin, ali takvo nesto uraditi je za svaku osudu, da je pravi Savez odmah prijava protiv njega bi trebala ici.
A da je u autobusu obukao majicu sa natpisom Japan to ne bi bio problem? Sad hoces da kazes da je time sto je obukao majicu Srbija stavio svima do znanja da on zeli da reprezentacija koju on vodi izgubi od Srbije posto ocito navija za Srbiju? Brate, ima nas koji vise ne razmisljamo o tome... Sta bi tek rekao da imamo neke veze sa Srbijom i igramo A umjesto B divizije...
Bil tebi smetalo kad bi selektor Srbije obukao majicu BIH pred mec protiv Bosne i Hercegovine?
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la adnan24 » 16 jul 2011, 21:45

zverka je napisao/la:Ljudi, koje vi nebuloze pričate, što sad ne pišete komentare o igri naše reprezentacije kad je Ivić bio najbolji igrač i strijelac. Gdje je sad taj Veliki stručnjak Neno da ostavi svoj profesionalni komentar. Mislim da ovim momcima treba pomoći a ne odmagati sa svojim idiotskim komentarima o igračima. Pozdrav svim dobronamjernim ljubiteljima košarke :D


Komentari kakvi god bili sigurno nece uticati na rezultate nasih kosarkasa...s druge strane to sto su pobjedili Bjelorusiju ne mijenja stanje u kakvom se trenutno nalazimo.Ovo sto su dosad pokazali je veoma lose i to ce se itekako vidjeti kada budemo igrali sa iole kvalitetnijim ekipama.

@Bob Rock

Mozemo ja i ti nositi kojekakve majice sa raznim zastavama i slicno,on je ipak u malo drugacijoj poziciji...s druge strane ne mozes porediti Japan i Srbiju u ovom slucaju...normalno da nije isto,ni blizu...jednostavno je tako.

Avatar
storm_raider
Postovi: 4503
Pridružen/a: 14 maj 2008, 20:32
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la storm_raider » 16 jul 2011, 21:50

E moj neno s vjetrenjacama se boris, druze...
Sport je lijek za tijelo i duh.

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la neno#4 » 17 jul 2011, 16:26

zverka je napisao/la:Ljudi, koje vi nebuloze pričate, što sad ne pišete komentare o igri naše reprezentacije kad je Ivić bio najbolji igrač i strijelac. Gdje je sad taj Veliki stručnjak Neno da ostavi svoj profesionalni komentar. Mislim da ovim momcima treba pomoći a ne odmagati sa svojim idiotskim komentarima o igračima. Pozdrav svim dobronamjernim ljubiteljima košarke :D
Ma jah, velike su to klase u pitanju, sto jest jest. A pogotovo Ivic :lol: :lol: :lol: :lol:
Ako prodjemo prvi krug bice iznenadjenje. A navikao sam ja na prozivke, samo znas ima tu jedna stvar. Kada se sve zavrsi, i kada budem u 80 posto slucajeva upravu, dobices jedno citiranje. Don't worry.
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la neno#4 » 17 jul 2011, 16:33

Bob Rock je napisao/la:
neno#4 je napisao/la: Ne znam sta da ti odgovorim na ovo. Ili se pravis bas lud, ili je nesto drugo u pitanju. Ides na sluzbeni put i oblacis majicu sa natpisom Srbija. Sto nije u Srbiji trener neke repke? Zato sto nema kvalitet. A onda dodje i ovamo bude trener, kao kida se za rezultat i nesto slicno. Mislim da niko nema nista protiv sto je on Srbin, ali takvo nesto uraditi je za svaku osudu, da je pravi Savez odmah prijava protiv njega bi trebala ici.
A da je u autobusu obukao majicu sa natpisom Japan to ne bi bio problem? Sad hoces da kazes da je time sto je obukao majicu Srbija stavio svima do znanja da on zeli da reprezentacija koju on vodi izgubi od Srbije posto ocito navija za Srbiju? Brate, ima nas koji vise ne razmisljamo o tome... Sta bi tek rekao da imamo neke veze sa Srbijom i igramo A umjesto B divizije...
Zasto si se nasao uvrijedjen? Je li tebi logicno da vodis repku BiH, a da obuces majicu neke druge drzave. Je li ti shvatas o cemu se radi ovdje. Ides na sluzbeni put, reprezentujes svoju zemlju (Kisicu ovo nije njegova maticna drzava), ali je opet selektor. Procedure, pravila se moraju postivati.
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Avatar
Bob Rock
Postovi: 53
Pridružen/a: 05 maj 2010, 19:06
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la Bob Rock » 17 jul 2011, 17:24

neno#4 je napisao/la:
Bob Rock je napisao/la:
neno#4 je napisao/la: Ne znam sta da ti odgovorim na ovo. Ili se pravis bas lud, ili je nesto drugo u pitanju. Ides na sluzbeni put i oblacis majicu sa natpisom Srbija. Sto nije u Srbiji trener neke repke? Zato sto nema kvalitet. A onda dodje i ovamo bude trener, kao kida se za rezultat i nesto slicno. Mislim da niko nema nista protiv sto je on Srbin, ali takvo nesto uraditi je za svaku osudu, da je pravi Savez odmah prijava protiv njega bi trebala ici.
A da je u autobusu obukao majicu sa natpisom Japan to ne bi bio problem? Sad hoces da kazes da je time sto je obukao majicu Srbija stavio svima do znanja da on zeli da reprezentacija koju on vodi izgubi od Srbije posto ocito navija za Srbiju? Brate, ima nas koji vise ne razmisljamo o tome... Sta bi tek rekao da imamo neke veze sa Srbijom i igramo A umjesto B divizije...
Zasto si se nasao uvrijedjen? Je li tebi logicno da vodis repku BiH, a da obuces majicu neke druge drzave. Je li ti shvatas o cemu se radi ovdje. Ides na sluzbeni put, reprezentujes svoju zemlju (Kisicu ovo nije njegova maticna drzava), ali je opet selektor. Procedure, pravila se moraju postivati.
Ma nisam se nasao uvrijedjen nego mi je skroz nebitno da li je obukao majicu zimbabvea ili neke druge zemlje kada se radi o putu... Da je to bilo pred utakmicu ili na dan utakmiceonda je to druga stvar... Ne vjerujem da je o htio poslati neku poruku i sl. Na kraju krajeva da su dobili garnituru majici BiH vjerovatno bi nosio i svi bi bili isto obuceni. Ma nebitno skroz kao sto je i Kisic nebitan lik skroz...
Bolje zivjeti sto godina kao milijunas nego sedam dana u bijedi!

sudija4
Postovi: 11
Pridružen/a: 17 jul 2011, 22:37
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la sudija4 » 17 jul 2011, 22:49

zverka je napisao/la:Ljudi, koje vi nebuloze pričate, što sad ne pišete komentare o igri naše reprezentacije kad je Ivić bio najbolji igrač i strijelac. Gdje je sad taj Veliki stručnjak Neno da ostavi svoj profesionalni komentar. Mislim da ovim momcima treba pomoći a ne odmagati sa svojim idiotskim komentarima o igračima. Pozdrav svim dobronamjernim ljubiteljima košarke :D
Svaka cast...podrzavam te 100%... Taj Neno je samo iskompleksiran,nema pametnijeg posla pa pise na forumu... Ako je tako jak na rijecima,da vidimo njega jednom na djelu... Nasi momci mozda nisu najbolji ali sta ocekivati od jedne male drzave Bosne, sasvim su dobri i treba im cestitati na tome... A sto se tice Nenih komentara za svakog pojedinog naseg igraca pola njih je netacno... Zao mi je Neno povuci se...
Momci nasi samo tako naprijed... Imate podrsku iskrenih ljubitelja kosarke... ;)

eddie_house
Postovi: 7
Pridružen/a: 17 jul 2011, 22:45
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la eddie_house » 17 jul 2011, 23:07

Neno je probudio nesto u mladom Ivicu. 23 poena. Malo li je? On je stvarno genije ako poslije godinu dana pauze da najvise na utakmici. Poslije pada sa motora pauzirao je 3 mjeseca. Ali dobro toliko o tvojim pouzdanim informacijama. I to je bilo 2009 godine. Znaci proslo je 2 god od toga. Tako da ne lupaj molim te. Hvala.

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3099
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la Slatinash_7 » 17 jul 2011, 23:26

De popustite nenu covjek je enciklopedija kosarke mal te ne i zna sigurno puno vise od vas,kad bi bio negdje podatak o prosjecnom broju slova u njegovom postu bio bi sigurno veci nego kod vas 3 koji ga kritikujete zajedno
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

eddie_house
Postovi: 7
Pridružen/a: 17 jul 2011, 22:45
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la eddie_house » 17 jul 2011, 23:33

Kad bi ti procitao gramatiku bilo bi ti lakse.

sudija4
Postovi: 11
Pridružen/a: 17 jul 2011, 22:37
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la sudija4 » 17 jul 2011, 23:34

Slatinash_7 je napisao/la:De popustite nenu covjek je enciklopedija kosarke mal te ne i zna sigurno puno vise od vas,kad bi bio negdje podatak o prosjecnom broju slova u njegovom postu bio bi sigurno veci nego kod vas 3 koji ga kritikujete zajedno
Ja se izvinjavam..ali postovi nisu bitni,covjek je nerealan i pola podatak sto je napisao,slagao je...tako da o njegovim postovima ne treba pricati...

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.