Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8235
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la geronimo » 03 jul 2011, 01:04

Pasodzigera je napisao/la: Haye mi je dao neku nadu,ima neku zivost,pokretljivost.
Istina. Samo se treba vratiti u onu klasu koja mu pripada. Yebeš teškaša ispod 100 kila.
Ali tim postupkom bi samo sebi opalio šamar, tako da ne vjerujem u tako nešto.
Nek' se nada da će mu Wladi pružiti revanš.
A nama ostaje nada da neko bolji, veći, snažniji i luđi :mrgreen: izroni na ring, tako da malo ubije monotoniju.
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22774
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la SaltCityAttack » 03 jul 2011, 01:04

L-Train je napisao/la:
eh sad dolazimo do toga da su nazalost vecinom bili ovaki "udarci",a pravi boks je izostao.Ja se slazem da je Klicko zasluzeno pobjedio,ali slazem se i sa mnogim forumasima da je danasnji boks mrtvi ku.rac.

ma slazem se ja da je boks bio los kao i Klicko i Haye prije svega...ali ovakva borba Klicku je isla na ruku, jer ovaj nije napadao kao sto je ocekivao...tu je Klicko skupljao zasluzene poene , dok ovaj nije mogao doci u priliku da dobija takve poene...da je on barem pokusao i kada je pokusavao uglavnom to nije bilo to on se saginjao vise puta ispod pojasa i malo kad ga punom rukavicom gurnes normalno da ces pasti dole kad si se vec onako skoro pa do poda se sageo....ma zalsuzena pobjeda Klicka nema tu dileme brate, ali tu stoji da nije bio na nivou, ali za njega sasvim dovoljno, jer nije primio mnogo udaraca, a tako isto mislim i na Haya
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
Titova-Juga
Postovi: 8808
Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la Titova-Juga » 03 jul 2011, 01:05

amertiger je napisao/la:
E pa vidis, prvo moras znati da ja apsolutno nisam navijac brace Klicno cak sta vise uvijek sam navijao za njihove izazivace i veceras sam bio na strani Haye kad je pocelo ali tokom borbe sam zakljucio da taj momak nije ni sekunde zasluzio titulu.

A sto se tice meca sa Holyfieldom tu se apsolutno slazem da je Holyfielda pokraden i da je zasuluzio pobjedu.
Ali mi veceras pricamo o mecu Klicko - Haye a ne Klicko - Holyfielda

I naravno ovo vodi do zakljucka da si ti jedan od onih koji je "objektivan" ali iz sveg srca zeli poraz brace Klicko.

Opet ponavljam, bio sam neutralac veceras ali mane zeve.
Zasto usporedujem taj mec sa Evanderom ? Iz cistog razloga jer je i u tom mecu bodovanje na kraju bilo smijesno...
Pa Klicku su veceras dali prednost kao da je samljeo ovoga u ringu, a ni jedan ni drugi nisu pokazali Bog zna sta, ali nakon onog meca sa Evanderom i onakve kradje, nista me vise ne moze iznenaditi.
Ocigledno je da se prvaka mnogo vise stiti i steli pa ko god on bio... Ovaj kada je taman nesto i napravio, Klicko se lijepo prislonio a sudac se pravi corav. Ne volim ovakve pobjede makar mi se i o nekome za koga zaista navijam radilo.
Zadnja izmjena: Titova-Juga, dana/u 03 jul 2011, 01:06, ukupno mijenjano 1 put.
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

Pasodzigera
Postovi: 976
Pridružen/a: 22 mar 2008, 13:46
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la Pasodzigera » 03 jul 2011, 01:05

Admir_Sa je napisao/la: Klicko ga doktorski odradio i kraj price
Klicko treba da odradi doktorski na svom licu,jer na Hayovom nema se bas sta vidjeti,jos momak 12 rundi komplet otvoren,hebo boksera koji ima 3 pojasa,a nije u stanju razbiti tako nesto.
Bosno moja,divna,mila,lijepa ,gizdava
u tebi je Safet Susic,majstor fudbala!

amertiger
Postovi: 1349
Pridružen/a: 25 feb 2009, 18:44
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la amertiger » 03 jul 2011, 01:06

Imp je napisao/la:
amertiger je napisao/la:I da treba spomenuti ono jadno bacanje Haye svaki put kad dodje do klinca
da stvarno je jadno, ali isto tako je jadno i ono klickovo grljenje i vjesanje...
To je bilo samo u jednom trenutku u 12 rundi ja mislim kad ga je Haye udario i samo je tad isao sa cistom namjerom da visi na njemu, ono ostalo sve poslje razmjene udaraca i preventiva nekog udarca iz klinca, ali zato se Haye svaki put bacio, ovaj spusti ruke na njega Haye na koljena, smijesno
Mes Que Un Club

Avatar
Titova-Juga
Postovi: 8808
Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la Titova-Juga » 03 jul 2011, 01:07

Imp je napisao/la:
amertiger je napisao/la:I da treba spomenuti ono jadno bacanje Haye svaki put kad dodje do klinca
da stvarno je jadno, ali isto tako je jadno i ono klickovo grljenje i vjesanje...


BAŠ TAKO :!:
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

Avatar
skyisthelimit
Postovi: 3240
Pridružen/a: 26 mar 2011, 16:47

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la skyisthelimit » 03 jul 2011, 01:07

slika

slika
Zadnja izmjena: skyisthelimit, dana/u 03 jul 2011, 01:08, ukupno mijenjano 1 put.
15.10 - 15.06 ...

Avatar
emir987
Postovi: 288
Pridružen/a: 15 jun 2009, 01:29
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la emir987 » 03 jul 2011, 01:08

po meni je klicko ovo odradio takticki, kao i sve ostale svoje meceve. prije svega niko ne vidi da taj covjek ima doktorat, znaci covjek je pametan, uz to ima i 36 godina i iskusan je, a o njegovim predispozicijama ne treba diskutovati, samo ga pogledajte. covjek nije pokretan da bi trcao za hayeom koji je naspram njega sto se tice pokreta cigra. glavni problem sto je klickov boks dosadan je taj njegov doktorat, jer covjek zna racunati malo vise od 2+2. sabrao je u startu da ima naklonost sudija, da su sanse da izgubi osim nokautom cca 10% i mec je prema tome, u svoju korist, odradio doktorski. sad ovi sto kazu da je ovaj boks nula, stavite se u njegovu poziciju i posteno priznajte da li bi vi napali nekoga i rizikovali jako puno ili bi vodili mec u smjeru u kojem i klicko, pametno i takticki do pobjede? i ja kazem da je tyson-ov boks bio 100 puta zanimljiviji, ali iz klickovog ugla, covjek je previse pametan da bi usao u neku rizicnu situaciju i mozda dao ili dobio KO, vec je odradio sto je i trebalo da radi.
Optimista vjeruje da živimo u najboljem od svih mogućih svjetova. Pesimista se plaši da je to istina.

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22774
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la SaltCityAttack » 03 jul 2011, 01:08

Pasodzigera je napisao/la:
Admir_Sa je napisao/la: Klicko ga doktorski odradio i kraj price
Klicko treba da odradi doktorski na svom licu,jer na Hayovom nema se bas sta vidjeti,jos momak 12 rundi komplet otvoren,hebo boksera koji ima 3 pojasa,a nije u stanju razbiti tako nesto.

ima mu na celu ebena modrica :)...ovaj ima malo ispod oka nista stranso..samo kod Haya onako crn i vidis onoliku modricu na celu :)...zamisli da je bijelac kako bi to lijepo se isticalo?...pa nema to veze po licu jer neko moze dobiti lakse opekotine,a crncima je ipak teze to uociti, a ujedno i napraviti
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Pasodzigera
Postovi: 976
Pridružen/a: 22 mar 2008, 13:46
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la Pasodzigera » 03 jul 2011, 01:09

Titova-Juga je napisao/la:
Opet ponavljam, bio sam neutralac veceras ali mane zeve.
Zasto usporedujem taj mec sa Evanderom ? Iz cistog razloga jer je i u tom mecu bodovanje na kraju bilo smijesno...
Pa Klicku su veceras dali prednost kao da je samljeo ovoga u ringu, a ni jedan ni drugi nisu pokazali Bog zna sta, ali nakon onog meca sa Evanderom i onakve kradje, nista me vise ne moze iznenaditi.
Ocigledno je da se prvaka mnogo vise stiti i steli pa ko god on bio... Ovaj kada je taman nesto i napravio, Klicko se lijepo prislonio a sudac se pravi corav. Ne volim ovakve pobjede makar mi se i o nekome za koga zaista navijam radilo.
Apsolutno se slazem sa tobom,jos da ne pricamo da je tad Holyfield kao djed boksao. Ovaj mec treba revans i gotova stvar,a bodovanje,kao sto si rekao,je vise nego smjesno,ispade da ga 2-3 puta poslao na pod.
Bosno moja,divna,mila,lijepa ,gizdava
u tebi je Safet Susic,majstor fudbala!

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8235
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la geronimo » 03 jul 2011, 01:09

Zamal mu ne slomi nos. :D :D
Ima li još? :lol:
Vom Jäger zum Gejagten

Imp
Postovi: 930
Pridružen/a: 02 nov 2009, 16:41
Lokacija: tamo gdje sunce sja
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la Imp » 03 jul 2011, 01:09

amertiger je napisao/la:
Imp je napisao/la:
amertiger je napisao/la:I da treba spomenuti ono jadno bacanje Haye svaki put kad dodje do klinca
da stvarno je jadno, ali isto tako je jadno i ono klickovo grljenje i vjesanje...
To je bilo samo u jednom trenutku u 12 rundi ja mislim kad ga je Haye udario i samo je tad isao sa cistom namjerom da visi na njemu, ono ostalo sve poslje razmjene udaraca i preventiva nekog udarca iz klinca, ali zato se Haye svaki put bacio, ovaj spusti ruke na njega Haye na koljena, smijesno
Necu reci da se englez nije par puta "bacio", to sve u 2. dijelu borbe, ali reci da je se ovaj samo Wladi samo jednom "objesio" u 12 rundi :| jesi ti siguran da si mislio na 12 rundi ili 12 sekundi ? :D :D

Avatar
VanBasten
Moderator
Postovi: 6792
Pridružen/a: 27 nov 2008, 13:00
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la VanBasten » 03 jul 2011, 01:09

On je jednostavno trebao nakon 5-6 rundi krenuti na sve ili nishta, potuci se momacki i onda bi vidjeli.
Ma nema on šanse protiv Klička u otvorenoj borbi. To bi bilo samoubistvo, realno :mrgreen:

-----
Ne kontam majkemi šta su vam Kličke krivi, pa nek ih neko pobjedi i gotova stvar. Ha ja. E, sad, što još nije naletio mangup sposoboan za takvo što je druga stvar.
Uostalom, ako hoćete da vidite otvorene razmjene, atraktivan boks, tu su uvijek niže kategorije koje se ne mjenjaju. Meni su uvijek bile zanimljivije od superteške.
glupost za hrabre je sebičan lijek

Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop

Avatar
Bilal
Postovi: 2153
Pridružen/a: 04 dec 2009, 12:03
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la Bilal » 03 jul 2011, 01:10

Koji je majmun ovaj Haye. On pojma nema. A razocarao me je i Klicko, iako je sasvim zasluzeno pobijedio. Od ovoliko price prije meca, jako malo su pokazali i jedan i drugi u ringu.
Poslije meca sam nasao jednu borbu naseg neporazenog sampiona, da malo uzivam u boksu. :D :mrgreen:
[youtube][/youtube]
Mensur Peljto je profa za obojicu ovih sto smo ih gledali veceras. ;)
Pogledajte samo taj gard i te pokrete - ljepota :)

amertiger
Postovi: 1349
Pridružen/a: 25 feb 2009, 18:44
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la amertiger » 03 jul 2011, 01:10

Titova-Juga je napisao/la: Opet ponavljam, bio sam neutralac veceras ali mane zeve.
Zasto usporedujem taj mec sa Evanderom ? Iz cistog razloga jer je i u tom mecu bodovanje na kraju bilo smijesno...
Pa Klicku su veceras dali prednost kao da je samljeo ovoga u ringu, a ni jedan ni drugi nisu pokazali Bog zna sta, ali nakon onog meca sa Evanderom i onakve kradje, nista me vise ne moze iznenaditi.
Ocigledno je da se prvaka mnogo vise stiti i steli pa ko god on bio... Ovaj kada je taman nesto i napravio, Klicko se lijepo prislonio a sudac se pravi corav. Ne volim ovakve pobjede makar mi se i o nekome za koga zaista navijam radilo.
Ne sjecam se kakvo je bilo bodovanje u tom mecu, ali se sjecam da je po meni Holyfielda zasluzio pobjedu.

A sto se tice vecerasnjeg bodovanja i po meni je razlila prevelika (jedan sudija 118-110 ako se ne varam). Kao sto sam rekao i ja sam sebi dao zapravo da bodujem mec i na kraju je bilo 118-116 za Klicka (po meni) i misim da je puno realnije od onih 118-110. Vrlo moguce da su sudije davale runde Klicku iz razloga sto je kontrolisao ring i bio realno aktivniji, bio borac koji je prijetio, za razliku od Haye koji je boksao defanzivno sa 2,3 ulaza po rudni pa ako sta prodje prodje.
Mes Que Un Club

Avatar
Titova-Juga
Postovi: 8808
Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la Titova-Juga » 03 jul 2011, 01:11

VanBasten je napisao/la:
On je jednostavno trebao nakon 5-6 rundi krenuti na sve ili nishta, potuci se momacki i onda bi vidjeli.
Ma nema on šanse protiv Klička u otvorenoj borbi. To bi bilo samoubistvo, realno :mrgreen:

-----
Ne kontam majkemi šta su vam Kličke krivi, pa nek ih neko pobjedi i gotova stvar. Ha ja. E, sad, što još nije naletio mangup sposoboan za takvo što je druga stvar.
Uostalom, ako hoćete da vidite otvorene razmjene, atraktivan boks, tu su uvijek niže kategorije koje se ne mjenjaju. Meni su uvijek bile zanimljivije od superteške.

Jedino da ih nokautira neko sto je veoma tesko naravno.
Na bodovanje nema sanse da ih iko dobije !
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

Avatar
Arsenalisation
Postovi: 1548
Pridružen/a: 06 jul 2010, 21:43
Lokacija: Highbury Square
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la Arsenalisation » 03 jul 2011, 01:12

Pasodzigera je napisao/la:
Lishche je napisao/la:Smješniji od britanca su samo ova ekipa koja je došla sa pričom kako je Kličku nešto namješteno, i kako je on loš bokser i slab prvak...
Nije Klicko los prvak,ali velicanje Klicke i poredjenje sa Tysonom,Lennoxom,Holyfieldom,Alijem,Foremanom je presmjesno.Pa koje su protivnike ovi bokseri imali,kakve su samo meceve pruzali. I jos jednom,onako otvorenog garda Haye sto je bio,a ovaj nije u stanju ni da ga pogodi,halo ba 3 pojasa do ovog meca imao.Cim je naletio na jaceg protivnika ,odma borba neizvjesna.
Gdje si ti gledao neizvjesnu borbu Allaha ti...Navijao sam za Klicka jer je gospodin,kulturan i obrazovan covjek,ali ovo vise nije box,pa ljudi se pola sata "tukli"a lice kod obojice isto,po jedna sljiva ispod oka... :roll: :oops:

I da, ovaj izazivac je presmijesan,kao i ovi neki likovi koji govore kako,zasto ga nije Klicko nokautirao?Klicko ljudi brani,znaci brani titulu i ako je neko hoce mora ga pobijedit,a pobijedit ga moze samo ofanzivno a ne kao ovaj smijesni Haye koji je bjezao do 6/7 runde kada je pocelo kao malo sparingovanje...E moj Davide pa po onim izjavama dalo bi se naslutit da si iole ozbiljan izaazivac,a sto je najjace na kraju lik se zali na povredu prsa na desnoj nozi,pa idolu kako si skakut'o cijelo vrijeme?...

Klicko takticki dobio,doktorski sto se kaze,nema se tu sta pricat'... ;) +ne znam kakav je ono trik/fol(sto kaze onaj Bahin su-komentator)ono jadno bacanje pred Klicka,obracanje sudiji za povlacenje? :roll:
Izgleda da se BOX samo moze gledati kod ovih srednjih kategorija ili "poluteskih",dok ovo ostalo nidje veze ove lake k'o karate a ove ko hrvanje ali u stojecem polozaju... :mrgreen:
“I hated every minute of training, but I said, ''Don't quit. Suffer now and live the rest of your life as a champion.''”-Muhammad Ali
O Fortuna
velut luna
statu variabilis...
♥ VICTORIA CONCORDIA CRESCIT ♥

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la Devil » 03 jul 2011, 01:13

Pasodzigera je napisao/la:
Dylan Dog je napisao/la:Cek,ja koji sam mozda i najveci fan Hayea ovdje,koji sam aktivno navijao tokom cijele borbe,koji sam totalno subjektivan ovdje,vidim i smjesno mi da neko prica da je Haye zasluzio pobjedu :D
Nije nijedan zasluzio pobjedu,njih bi Tyson pogledom pojeo.
Problem je sto se Klitschko protiv Mike ne bi ovako borio. ;)
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Imp
Postovi: 930
Pridružen/a: 02 nov 2009, 16:41
Lokacija: tamo gdje sunce sja
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la Imp » 03 jul 2011, 01:15

Nisam vidio da ima (doduse nisam ni citao temu od pocetka) :D pa evo da kopiram s jednog drugog mjesta.
Haye: 72/290
Kličko: 134/509

Avatar
bear grylls
Postovi: 1428
Pridružen/a: 19 jan 2011, 16:55
Kontakt:

Re: Vladimir Kličko vs David Haye (mec godine)

Post Postao/la bear grylls » 03 jul 2011, 01:16

DA hoce dati sansu davidu tui iako ima 38 sada godina vratio se uring ja mislim da bi imao sto kazu ameri punchers chans sa onom ljevicom.

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.