Najgore stvari koje ste uradili pijani

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Begov_unuk
Postovi: 81
Pridružen/a: 29 jun 2011, 12:27
Kontakt:

Najgore stvari koje ste uradili pijani

Post Postao/la Begov_unuk » 29 jun 2011, 23:11

Je li bila nekad ova tema? Sad imam posla, ali obećavam da ću napisati par svojih anegdota, a dotad ću čitati vaše.

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Najgore stvari koje ste uradili pijani

Post Postao/la Monolog » 29 jun 2011, 23:25

Otrijeznio se. Mogu ti reći da je život mnogo ljepši kada kroz njeg ideš poput pijanice. :mrgreen:

Hm...Obio školu, moRe li to? :mrgreen:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Najgore stvari koje ste uradili pijani

Post Postao/la fera » 29 jun 2011, 23:29

hodao po ogradi mosta i otkinuo komad semafora kad sam krenuo upasti u miljacku :D
ima tu jos puno stvari al nisam ponosan na njih pa ne bih da spominjem.
da se razumijemo nisam ni na ovo sa mostom ponosan al eto to se moze ljudima tu i tamo spomenuti :D
You are someone else I am still right here

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: Najgore stvari koje ste uradili pijani

Post Postao/la Tribalian » 29 jun 2011, 23:50

Teturao se,pokusao da se uhvatim za oluk (star otprilike jedno 50 godina),iscupao ga,i sa sve njim se prosuo ko litar jogurta na sred pesackog prelaza ,a sve ispred 200 ljudi.Samo sto aplauz nisam dobio.

U 4 ujutro preskakao kod komsinice u dvoriste u gacama,jer mi se ucilo da je moj pas tamo ,koji je inace u tom trenutku spavao na svom mestu.Zena me videla :roll: a ja mrtav 'ladan kazem " Dobro jutro" a kita landara u onim gacama :roll:

bice toga jos u pricama,nek se razvije tema polako :mrgreen:
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
skyisthelimit
Postovi: 3240
Pridružen/a: 26 mar 2011, 16:47

Re: Najgore stvari koje ste uradili pijani

Post Postao/la skyisthelimit » 29 jun 2011, 23:54

jao tema na sportskom forumu :oops: stvarno je ovo sramota, jos moderator na istu odgovara..o boze :(
15.10 - 15.06 ...

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Najgore stvari koje ste uradili pijani

Post Postao/la Monolog » 29 jun 2011, 23:55

skyisthelimit je napisao/la:jao tema na sportskom forumu :oops: stvarno je ovo sramota, jos moderator na istu odgovara..o boze :(
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ako sam moderator, nisam apostol. :mrgreen:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
mandraX
Postovi: 17689
Pridružen/a: 04 dec 2009, 21:52
Kontakt:

Re: Najgore stvari koje ste uradili pijani

Post Postao/la mandraX » 29 jun 2011, 23:58

fuLio kuću :roll:

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8234
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: Najgore stvari koje ste uradili pijani

Post Postao/la geronimo » 29 jun 2011, 23:58

Monolog je napisao/la:
skyisthelimit je napisao/la:jao tema na sportskom forumu :oops: stvarno je ovo sramota, jos moderator na istu odgovara..o boze :(
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ako sam moderator, nisam apostol. :mrgreen:
:D :D :D

Ludnica bre @sky-u, još ako se ja uključim i ispričam svoju priču/e. :mrgreen:
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: Najgore stvari koje ste uradili pijani

Post Postao/la Tribalian » 29 jun 2011, 23:58

Monolog je napisao/la:
skyisthelimit je napisao/la:jao tema na sportskom forumu :oops: stvarno je ovo sramota, jos moderator na istu odgovara..o boze :(
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ako sam moderator, nisam apostol. :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: Tako je Monolog :mrgreen: i sportisti znaju da popiju i orgijaju. :mrgreen:

Steta sto Baloteli,Cassano,Prosinecki.... nisu korisnici ovog foruma,cas bi tema izasla na 100 strana kad bi oni pisali o svojim iskustvima :mrgreen:
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
fanatic1991
Postovi: 2293
Pridružen/a: 31 maj 2010, 02:27
Lokacija: Brcko DC
Kontakt:

Re: Najgore stvari koje ste uradili pijani

Post Postao/la fanatic1991 » 29 jun 2011, 23:59

Monolog je napisao/la:
skyisthelimit je napisao/la:jao tema na sportskom forumu :oops: stvarno je ovo sramota, jos moderator na istu odgovara..o boze :(
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ako sam moderator, nisam apostol. :mrgreen:
ih nije ovo nista od "naseg" Monologa vidices ti svakakvih stvari od njega :D
I dont have a singnature:(
Can i have yours?

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8234
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: Najgore stvari koje ste uradili pijani

Post Postao/la geronimo » 30 jun 2011, 00:01

Tribalian je napisao/la: Steta sto Baloteli,Cassano,Prosinecki.... nisu korisnici ovog foruma,cas bi tema izasla na 100 strana kad bi oni pisali o svojim iskustvima :mrgreen:
A tek Đurovski, Basler, Borowka i ostala sto... :mrgreen:
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
Megamon
Postovi: 4944
Pridružen/a: 15 sep 2010, 21:28
Lokacija: Izmedju planina u srcu doline
Kontakt:

Re: Najgore stvari koje ste uradili pijani

Post Postao/la Megamon » 30 jun 2011, 00:02

Hajde ljudi tek ulazim u tu sferu zivotu zanimaju me razne price,od stajanja na jednoj nozi do pokusaja ljubljenja sopstvenog lakta :lol:
Kada dodje sudnji dan, kad' dusa napusti tijelo Bog ce da nam kaze da je krep'o Zeljo, na taj dan sve plave boje se gase, a ostat ce BORDO da lijepi Dzenet krase!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61453
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Najgore stvari koje ste uradili pijani

Post Postao/la Virtu4l » 30 jun 2011, 00:03

Hmm, jednom (kao klinac, iliti tinejdžer) sam imao čudnih problema sa policijom, vraćali se mi kući iz grada, popilo se brdo alkohola, niko nije mogao na nogama da stoji.... i naravno, zaustavi nas murija, ja duvao u balon, zakucao onu kazaljku i drotovi me stave na zadnje sjedište, a moja raja se nastavila ubjeđivati sa njima da me puste, dok sam ja bio sam u golfu trici na zadnjem sjedištu... naravno, ja kao veliki mangup pređem na sjedište vozača, upalim auto i krenem par metara naprijed, u međuvremenu stanem da pronađem gdje se pali rotacija i murija uleti u auto, a mene lijepo u stanicu, gdje sam prenoćio... sreća pa su me neki znali i nisam popio batine... međutim batine sam popio kad sam došao kući... ali eto, uživao sam par dana u slavi :lol:
Evribadi sej Željo
Željoooo

geronnimo
Postovi: 6
Pridružen/a: 29 jun 2011, 23:45
Kontakt:

Re: Najgore stvari koje ste uradili pijani

Post Postao/la geronnimo » 30 jun 2011, 00:03

geronimo je napisao/la:
Tribalian je napisao/la: Steta sto Baloteli,Cassano,Prosinecki.... nisu korisnici ovog foruma,cas bi tema izasla na 100 strana kad bi oni pisali o svojim iskustvima :mrgreen:
A tek Đurovski, Basler, Borowka i ostala sto... :mrgreen:
ili Christoph Daum :mrgreen: :mrgreen: stari jalijas

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: Najgore stvari koje ste uradili pijani

Post Postao/la Tribalian » 30 jun 2011, 00:04

geronimo je napisao/la:
Tribalian je napisao/la: Steta sto Baloteli,Cassano,Prosinecki.... nisu korisnici ovog foruma,cas bi tema izasla na 100 strana kad bi oni pisali o svojim iskustvima :mrgreen:
A tek Đurovski, Basler, Borowka i ostala sto... :mrgreen:
Ima ih kolko hoces :mrgreen: Ja sam bio prisutan pre 4-5 godina kad jednog fudbalera Zvezde koji sada uspesno igra u Engleskoj PL iznose sa splava :roll: :mrgreen: Lik bukvalno na samrti ,oci mu otisle na dve strane ,jedno oko gleda Dunav,drugo Savu :mrgreen:
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
Megamon
Postovi: 4944
Pridružen/a: 15 sep 2010, 21:28
Lokacija: Izmedju planina u srcu doline
Kontakt:

Re: Najgore stvari koje ste uradili pijani

Post Postao/la Megamon » 30 jun 2011, 00:04

Virtu4l je napisao/la:Hmm, jednom (kao klinac, iliti tinejdžer) sam imao čudnih problema sa policijom, vraćali se mi kući iz grada, popilo se brdo alkohola, niko nije mogao na nogama da stoji.... i naravno, zaustavi nas murija, ja duvao u balon, zakucao onu kazaljku i drotovi me stave na zadnje sjedište, a moja raja se nastavila ubjeđivati sa njima da me puste, dok sam ja bio sam u golfu trici na zadnjem sjedištu... naravno, ja kao veliki mangup pređem na sjedište vozača, upalim auto i krenem par metara naprijed, u međuvremenu stanem da pronađem gdje se pali rotacija i murija uleti u auto, a mene lijepo u stanicu, gdje sam prenoćio... sreća pa su me neki znali i nisam popio batine... međutim batine sam popio kad sam došao kući... ali eto, uživao sam par dana u slavi :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

koji kralj,ne mogu da vjerujem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kada dodje sudnji dan, kad' dusa napusti tijelo Bog ce da nam kaze da je krep'o Zeljo, na taj dan sve plave boje se gase, a ostat ce BORDO da lijepi Dzenet krase!

Avatar
skyisthelimit
Postovi: 3240
Pridružen/a: 26 mar 2011, 16:47

Re: Najgore stvari koje ste uradili pijani

Post Postao/la skyisthelimit » 30 jun 2011, 00:05

Monolog je napisao/la:
skyisthelimit je napisao/la:jao tema na sportskom forumu :oops: stvarno je ovo sramota, jos moderator na istu odgovara..o boze :(
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ako sam moderator, nisam apostol. :mrgreen:

e ti mi sad kao moderator reci jeli ova tema prikladan ovom forumu i da li uopste treba.jer gledajuci ovaj forum i ovu temu ovdje su sve pijandure da se tako izrazim, a sta ce onaj ko ne pije i ne radi te stvari, on je papak jel..

i vi sigurno ovom temom poticete lose stvari da se cine, ipak je ovdje na forumu 50% djece koji ovo ne bi trebali da citaju
15.10 - 15.06 ...

Avatar
Fk_zeljo_1921
Postovi: 4938
Pridružen/a: 04 okt 2009, 16:09
Kontakt:

Re: Najgore stvari koje ste uradili pijani

Post Postao/la Fk_zeljo_1921 » 30 jun 2011, 00:09

Ova tema ce biti najkvalitetnija na forumu :lol: :lol:
"I've failed over and over and over again in my life and that is why I succeed." -Michael Jordan

jasko_juve
Postovi: 3855
Pridružen/a: 10 sep 2009, 10:56
Kontakt:

Re: Najgore stvari koje ste uradili pijani

Post Postao/la jasko_juve » 30 jun 2011, 00:09

oooooo izvini hodza..ako ti se ne svidja forum, lagano se diskonektuj..jesam se napio hiljadu put i jos cu hiljadu put i boli me qrac za tom djecom,iskreno..svako dijete to sto spominjes ima pristup netu i ako ce on doc na ss.ba forum da se edukuje onda ja tom dijetu uceram..a sad laku noc,imam ispit sutra nije mi ni do sebe a kamoli do tvog predavanja o alkoholu..svakom svacije!!!!
★ 36 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Najgore stvari koje ste uradili pijani

Post Postao/la Monolog » 30 jun 2011, 00:10

1. Nisam moderator na ovom podforumu (imam iste opcije poput tebe). Ako ti možeš izbrisati temu, onda to mogu učiniti i ja.

2. Nisu svi pijandure, nemoj tako. Ima i narkomana. :mrgreen:

3. Hm, postavljanjem pjesama Dine Merlina i ti mlade nade vodiš u propast. Šta je to Dino bolji od alkohola?

4. Sad će @Begonja staviti u naslovu "samo za punoljetne".
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.