1. HNL

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Avatar
miky_hz
Postovi: 23141
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la miky_hz » 30 mar 2024, 21:49

Koliko je bolje kad sude sudija sa strane,nisam vidio ni jednom neke pritiske na sudiju i skakanja oko sudije kad se svirne nešto,odma se nastavlja dalje bez prigovora nekog veceg.

Prekucao danas igricu Bernauer za mene igrac utakmice.



Ovi "bili " luzeri vjeciti ne vrijedi više ni komentarisat. Citavu reprezentaciju da dovedu vjerovatno bi opet klempu dobili.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
Tritolone
Postovi: 12328
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Tritolone » 03 apr 2024, 21:09

Jel ziv Srebrenko :urnebes:
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3567
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la tutankamon1905 » 03 apr 2024, 21:14

Samo ga cekam :mrgreen:

Avatar
miky_hz
Postovi: 23141
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la miky_hz » 03 apr 2024, 21:15

Prekuco ih je Jakir sa pocetnim sastavom i sto je poceo u formaciji 4 4 2 gdje domaci nisu bili spremni za to iznenadio ih je dosta sa tom promjenom,realno trebalo je 3 razlike biti poluvrijeme za Dinamo

U drugom vec se Hajduk prilagodio toj promjeni,ali bili su bezopasni do ove sanse pred kraj tako da zasluzeno bolji prolazi.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Licniznanstvenik
Postovi: 858
Pridružen/a: 12 okt 2023, 02:49
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Licniznanstvenik » 03 apr 2024, 21:27

Putko, baci raketu na Poljud da nam skratiš muke
je li tako šefe? tako je Miki!

spursman
Postovi: 703
Pridružen/a: 29 sep 2014, 12:25
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la spursman » 03 apr 2024, 21:27

Požalio je Srebrenko zbog stranih sudaca, domaći su i držali tu gdje jesu.
audere est facere!

Avatar
DamirT
Postovi: 14061
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la DamirT » 03 apr 2024, 21:37

Popusise sezonu u par dana...
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Licniznanstvenik
Postovi: 858
Pridružen/a: 12 okt 2023, 02:49
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Licniznanstvenik » 03 apr 2024, 21:43

DamirT je napisao/la:
03 apr 2024, 21:37
Popusise sezonu u par dana...
a bojim se možda i sve što smo napravili u zadnje tri godine
je li tako šefe? tako je Miki!

Avatar
Riziko
Postovi: 5868
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Riziko » 03 apr 2024, 21:47

Otjerati Leku a dovesti Karoglana, pomračenje uma
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Licniznanstvenik
Postovi: 858
Pridružen/a: 12 okt 2023, 02:49
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Licniznanstvenik » 03 apr 2024, 21:49

Riziko je napisao/la:
03 apr 2024, 21:47
Otjerati Leku a dovesti Karoglana, pomračenje uma
bolje bi bilo da su doveli Burića, Tomića, Vulića, Mirzu, pa i Čačića nego ovu prevaru iz Zmijavaca
je li tako šefe? tako je Miki!

Avatar
invincible1921
Postovi: 10133
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la invincible1921 » 03 apr 2024, 21:52

Tolke pare ulozene, igraci, navijaci, cuda muda..i opet kratkih rukava, a dinamo nikad slabiji.

Najsmjesniji klub na balkanu, cak i zeljo ne izgleda toliko jadno u poredjenju sa hajdukom
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Licniznanstvenik
Postovi: 858
Pridružen/a: 12 okt 2023, 02:49
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Licniznanstvenik » 03 apr 2024, 21:53

a do Rijeke je bilo samo san...
invincible1921 je napisao/la:
03 apr 2024, 21:52
Tolke pare ulozene, igraci, navijaci, cuda muda..i opet kratkih rukava, a dinamo nikad slabiji.

Najsmjesniji klub na balkanu, cak i zeljo ne izgleda toliko jadno u poredjenju sa hajdukom
samo da još ne dođemo u situaciju u kojoj ste vi, još mi samo to fali, gluho bilo
Zadnja izmjena: Licniznanstvenik, dana/u 03 apr 2024, 21:54, ukupno mijenjano 1 put.
je li tako šefe? tako je Miki!

Avatar
Seaman
Postovi: 4290
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Seaman » 03 apr 2024, 21:53

Dinamo je odron i igra mu je koma, ali ovaj Hajduk je dno dna :rol: nek se zapitaju kolko su jaki kad su uspjeli spuhat doma 2 zaredom





Nakon utakmice došlo je do incidenta kada je Torcida, očito bijesna zbog lošeg rezultata svoje momčadi, uspjela probiti ogradu na sjevernoj tribini i u velikom broju uletjeti na teren. Igrači su pobjegli u svlačionice kad su to vidjeli, a pripadnici Torcide dali su se u trk prema tribini na kojoj su bili smješteni Bad Blue Boysi. :rol:

Ipak, vrlo brzom reakcijom policija je spriječila veće nerede. Interventni policajci su uspješno okružili navijače Hajduka, zaustavili njihov prodor i potjerali ih natrag na Sjever.





trebali su krenuti prema hdz ovom lopovčiću koji je krao pare po dubrovačkoj rasvjeti i litavskoj prevari,jedino takva dva titana mogu staviti za trenera lika koji nemože trenirati istru i davanje masnih ugovora prevarama ala krovinović i vraćanje trabanata od 40 godina u napad,još da su im strani suci sudili svaku tekmu imali bi preko teećinu manje bodova,nek se zahvale hdz tutlekima na ovolikom broju bodova koje su im poklonili
Zadnja izmjena: Seaman, dana/u 03 apr 2024, 21:57, ukupno mijenjano 1 put.

Licniznanstvenik
Postovi: 858
Pridružen/a: 12 okt 2023, 02:49
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Licniznanstvenik » 03 apr 2024, 21:56

Seaman je napisao/la:
03 apr 2024, 21:53
Dinamo je odron i igra mu je koma, ali ovaj Hajduk je dno dna :rol: nek se zapitaju kolko su jaki kad su uspjeli spuhat doma 2 zaredom





Nakon utakmice došlo je do incidenta kada je Torcida, očito bijesna zbog lošeg rezultata svoje momčadi, uspjela probiti ogradu na sjevernoj tribini i u velikom broju uletjeti na teren. Igrači su pobjegli u svlačionice kad su to vidjeli, a pripadnici Torcide dali su se u trk prema tribini na kojoj su bili smješteni Bad Blue Boysi. :rol:

Ipak, vrlo brzom reakcijom policija je spriječila veće nerede. Interventni policajci su uspješno okružili navijače Hajduka, zaustavili njihov prodor i potjerali ih natrag na Sjever.





trebali su krenuti prema hdz ovom lopovčiću koji je krao pare po dubrovačkoj rasvjeti i litavskoj prevari,jedino takva dva titana mogu staviti za trenera lika koji nemože trenirati istru i davanje masnim ugovora prevarama ala krovinović
aj ti ne seri, ne branim ja Lukšu, nego samo pretjeruješ u svojim podyebavanjima, i dalje ste dobri premda niste vi koji ste bili prije par godina, a mi još gori, sami sebi kopamo jamu već godinama, inače čestitke na zasluženim pobjedama
je li tako šefe? tako je Miki!

Avatar
Antipolitika3
Postovi: 5449
Pridružen/a: 13 apr 2019, 20:06
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Antipolitika3 » 03 apr 2024, 21:58

invincible1921 je napisao/la:
03 apr 2024, 21:52
Tolke pare ulozene, igraci, navijaci, cuda muda..i opet kratkih rukava, a dinamo nikad slabiji.

Najsmjesniji klub na balkanu, cak i zeljo ne izgleda toliko jadno u poredjenju sa hajdukom
Mislav Karoglan ne moze trenirati Gosk iz Gabele ,gledao sam ovaj Hajduk pod BB u prijateljskoj i jeste to utakmica bez rezultatskog znacaja bila ali onaj Krovinovic koji im je glavni igrac nije nista bolji od Prsesa iz Veleza i takav im drzi srce terena.Drugi problem Hajduka je taj sto ozbiljan trener i trener sa CV-om nikada nece trenirati ovu ekipu dok je Livaja u njoj jer decko bi bio izbacen iz momcadi zbog pretilosti,neki dan kad se ozlijedio izvode ga fizioterapeut i doktor sa terena ,lik deblji od njih i ima viska jedno dobrih 10kg.
HSK ZRINJSKI MOSTAR
#osmadolazi
Nemanja Bilbija

Avatar
Seaman
Postovi: 4290
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Seaman » 03 apr 2024, 22:01

Licniznanstvenik je napisao/la:
03 apr 2024, 21:56
Seaman je napisao/la:
03 apr 2024, 21:53
Dinamo je odron i igra mu je koma, ali ovaj Hajduk je dno dna :rol: nek se zapitaju kolko su jaki kad su uspjeli spuhat doma 2 zaredom





Nakon utakmice došlo je do incidenta kada je Torcida, očito bijesna zbog lošeg rezultata svoje momčadi, uspjela probiti ogradu na sjevernoj tribini i u velikom broju uletjeti na teren. Igrači su pobjegli u svlačionice kad su to vidjeli, a pripadnici Torcide dali su se u trk prema tribini na kojoj su bili smješteni Bad Blue Boysi. :rol:

Ipak, vrlo brzom reakcijom policija je spriječila veće nerede. Interventni policajci su uspješno okružili navijače Hajduka, zaustavili njihov prodor i potjerali ih natrag na Sjever.





trebali su krenuti prema hdz ovom lopovčiću koji je krao pare po dubrovačkoj rasvjeti i litavskoj prevari,jedino takva dva titana mogu staviti za trenera lika koji nemože trenirati istru i davanje masnim ugovora prevarama ala krovinović
aj ti ne seri, ne branim ja Lukšu, nego samo pretjeruješ u svojim podyebavanjima, i dalje ste dobri premda niste vi koji ste bili prije par godina, a mi još gori, sami sebi kopamo jamu već godinama, inače čestitke na zasluženim pobjedama


čitava je liga odron i ovo je najslabiji Dinamo u xy godina,zato ste još smiješniji jer ste laprdali o najjačem hajduku u zadnjih 20 godina :lol: lukša je običan klaun koji takvima kao ti prodaje muda pod bubrege,isto vrijedi i za litavca :rol: od njih su jedino smječniji navijači koji puše njihove bajke,nema sad kmečanja mamić pokrao ili sudci ukrali :rol: zaostaneš 20 bodova i vičeš pokrali su nas sudci :tokralju: :rol:

Avatar
invincible1921
Postovi: 10133
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la invincible1921 » 03 apr 2024, 22:07

Antipolitika3 je napisao/la:
03 apr 2024, 21:58
invincible1921 je napisao/la:
03 apr 2024, 21:52
Tolke pare ulozene, igraci, navijaci, cuda muda..i opet kratkih rukava, a dinamo nikad slabiji.

Najsmjesniji klub na balkanu, cak i zeljo ne izgleda toliko jadno u poredjenju sa hajdukom
Mislav Karoglan ne moze trenirati Gosk iz Gabele ,gledao sam ovaj Hajduk pod BB u prijateljskoj i jeste to utakmica bez rezultatskog znacaja bila ali onaj Krovinovic koji im je glavni igrac nije nista bolji od Prsesa iz Veleza i takav im drzi srce terena.Drugi problem Hajduka je taj sto ozbiljan trener i trener sa CV-om nikada nece trenirati ovu ekipu dok je Livaja u njoj jer decko bi bio izbacen iz momcadi zbog pretilosti,neki dan kad se ozlijedio izvode ga fizioterapeut i doktor sa terena ,lik deblji od njih i ima viska jedno dobrih 10kg.
Pratio sam onako poglrdam tu i tamo tekmu HNL, uglavnom gledam sazetke...moje misljenje je da je Rijeka zasluzila titulu, najbolje i najcistije igraju

Dinamo je ofalio, zamor materijala, i dalje su jaki al nije to ta ekipa koja je gazila, nije vise ni roster jak kao prije 6/7 godina..

Hajduk nije zasulzio ni da u Evorpu ode..milion utakmica na guzove pobjeda, 1:0, penal Livaja, nabiji izbiji, ho ruk, hrkljus, provlacili se...apsolutno nista nisu pokazali u 90% tekmi....

Takodjer moje subjektivno misljenje zasnovano na ovom skromnom pracenju utakmica HNL je da je od ove trojke Hajduk imao daleko najvecu protekciju sudija...pogura se i dinamo, ali imam osjecaj da su Hajduk najvise gurali

I opet dzaba...
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Licniznanstvenik
Postovi: 858
Pridružen/a: 12 okt 2023, 02:49
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Licniznanstvenik » 03 apr 2024, 22:10

bome period od 2018 do 2020 (Huljaj, Brbić, Caktaš, Gzira, Stanić, Kepčija, Tudor) je dobio konkurenciju u ovoj sezoni
je li tako šefe? tako je Miki!

Cipiripiblicblic
Postovi: 5206
Pridružen/a: 06 jan 2021, 22:25
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Cipiripiblicblic » 03 apr 2024, 22:18

Riziko je napisao/la:
03 apr 2024, 21:47
Otjerati Leku a dovesti Karoglana, pomračenje uma
Ne treba pretjerivat. Leko je trebao dobit otkaz.

Ode sve u ****. Bas bas losa sezona na kraju.

Licniznanstvenik
Postovi: 858
Pridružen/a: 12 okt 2023, 02:49
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Licniznanstvenik » 03 apr 2024, 22:56

sad Torcida opet radi sranja, duhovi prošlosti su se doista opet probudili
bojim se da oni postaju još gori od onih cigana sa severa, samo štetu rade klubu i okolini, nikakva korist
je li tako šefe? tako je Miki!

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.