Stara škola

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Puma
Moderator
Postovi: 14277
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: Stara škola

Post Postao/la Puma » 19 jul 2011, 23:23

Mario Jardel

slika

Pancaro

slika

Pedro Munitis

slika

p.s. halalite zbog slika ;)
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Stara škola

Post Postao/la Devil » 20 jul 2011, 00:06

geronimo je napisao/la:
Arnelinho je napisao/la: btw.Rekoh da neću puno pisat, a ja razdulji. :D Jbg. malo po malo i ne vidjoh da je 'volki tekst. :lol:
Hihi, opasan si ti igrac. :D
Neka, neka, samo ti razdulji, drugacijeg te ne poznajemo. :mrgreen:

Da se malo osvrnem na tvoj sastav. :? Ja, kao osoba koja Bundesligu prati 20 godina, ne mogu se sjetiti ko je Winterburn. :oops:
Ostali su mi poznati, Bernd golman 1860-ke nije bio los, ali je neslavno zavrsio u tom klubu (cini mi se).
Otkud ti Herzog na mjestu halfa? Sutter, plavokosi andjeo :) igrao u 2 kluba, koja ja najvise volim. Kad se sjetim njega u tandemu sa Zarate-om u NBG-u.
Jedno pitanje za tebe. Zasto slabo posjecujes pdf. Bundesliga i temu BvB?


Tema moze postati hit sezone. 8-)

Odoh gledati Bayu.
A sto bi se trebao secati Winterburna iz Nemacke. :lol:
E moj @Gero otupi mi i ti nesta. :D

Legenda Arsenala,nekih 13-14 godina u Arsenalu,preko 400 utakmica za njih.Cini mi se dosao '87 kao zamena za Viva Andersona standardnog prvotimca Arsenala do '87 koji tada odlazi u Manchester United.Bas sam pre par meseci slucajno gledao snimak iz sezone mislim 87/88 kada je u Liga kupu Winterburn promasio penal protiv Lutona kod 2:1,kasnije Luton okrenuo na 3:2 i prosao dalje.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
MElloo
Postovi: 13023
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Stara škola

Post Postao/la MElloo » 20 jul 2011, 00:21

slika

slika
Steve Mcmanaman

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8234
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: Stara škola

Post Postao/la geronimo » 20 jul 2011, 00:30

Arnelinho je napisao/la: Eto sad ,odakle Winterburn. :D
Bravo! Vidis, u zurbi sam slabo upratio tu "stavku" :mrgreen:
Arnelinho je napisao/la: Inače,prvi klub za kog sam navij'o.
Ti si bio sechziger? Mogu mislit` koliko mrzis Bayern. :mrgreen:
Arnelinho je napisao/la: Ne znam na kog Herzoga ti misliš
Na Andy-ja bolan, nijednog se drugog ne sjecam.
Arnelinho je napisao/la:Al' ipak sam na pdf.Premiership "veteran", a tam sam nekak' "novajlija". :D
Ma nemoj mi kasti. :mrgreen: Imas i ovamo super druzinu, kojoj bi se trebao (makar) prikljuciti kada igra Dortmund.
Shvatio sam na koje se igrace palis, mali Gotze je gospodsko dijete i ne vjerujem da ce podleci pritisku. Velike stvari su pred njim njim uz obavezne uspone i padove.

Ostalo........mi je potpuno jasno. Kvantitet, popularnost, vece interesovanje su samo dio onog sto te vise privlaci da ucestvujes na temama engleskih klubova.

@Devil, jel to sve iz glave? Ako je, onda si ti supermen. :lol:
Sta cu ba, trebam glumiti nesto ili provjeravati na Wiki, kada nisam cuo za tog igraca. Mozda sam ga gledao (to je sigur) ali mi u tom momentu samo ime nije nista govorilo.
Nego moracemo ja i ti nekad zajmiti po ´80-im i ceprkati neke stvari koje se ne mogu lako naci na netu. :D
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Stara škola

Post Postao/la Devil » 20 jul 2011, 00:37

Secam se ja Winterburna,kako se njega necu secati,Viva Andersona se bas nesto i ne secam kao fudbalera,o njemu mi je cale nesta pricao,a uglavnom i ne propustam nesta,ako ne cujem o njemu.
Dok npr.Winterburna se lepo secam,on je tek nekad 2004,2005 zavrsio sa karijerom,gledao sam ga poprilican broj puta,ma sigurno ga se i ti secas,samo ostario si ti pa ti slabo radi mozak. :lol:


A za pitanje '80-ih cemo sesti,mada ja sam na svom tek od neke '93-4 pa nadalje,ostalo mogu iz snimaka ili nekih razgovora ili citanja.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
raul-zakon
Postovi: 2645
Pridružen/a: 25 jun 2009, 17:07
Lokacija: Field of dreams
Kontakt:

Re: Stara škola

Post Postao/la raul-zakon » 20 jul 2011, 00:47

Santiago Solari-ne znam sto al meni pravo drag bio :)
Fabrizio Ravanelli
Helveg(onaj Danac (ne mogu imena da se sjetim,stao mozak)
Zvonimir Boban
Stefan Effenberg
Pochettino(Nisam ga upratio al sam naknadno gledao neke njegove utakmice,strasan igrac)
Babangida
Djorkaef(ne znam jel se tako pise, onaj francuz)
Emannuel Petit

Dosta od mene za sad :D Tema je pun pogodak !
Ima drugih, ima boljih, ali nebo zna - SAMO TI SI MOJA MALENA ! 4.12.2008 - dan kad je počela čarolija !

Ko kaže da je svijet velik? Ja ga mogu zagrliti s dvije ruke !

* Samo jedan od 18 ljudi vjenča se sa svojom prvom ljubavi.

HALA MADRID !

Avatar
Arnelinho
Postovi: 5167
Pridružen/a: 15 jul 2009, 15:08
Kontakt:

Re: Stara škola

Post Postao/la Arnelinho » 20 jul 2011, 01:24

geronimo je napisao/la:Ti si bio sechziger? Mogu mislit` koliko mrzis Bayern. :mrgreen:
:P
Ne mrzim ga. :mrgreen: Čak štaviše, ovaj Bayern mi je jako drag. Već sam ti (ili kome već?)objašnjav'o zašto. Mislim da si me baš ti upit'o zašto je Badstuber podcijenjen igrač, pa sam prob'o na osnovu Bayernove filozofije (da ne kažem politike,izgledat će ružno :mrgreen: )objasniti zašto.

Nisam volio onaj, što je nešto i osvaj'o. Ovaj ništa i ne osvaja pa ga nemam radi čega mrzit. :P

Šalim se naravno, ovakav Bayern Munchen mi se svidja, al' nisam volio onaj iz doba Elberta i prije njega. Jednostavno,prevelika utrka sa drugim klubovima za zvijezde,a to meni smeta. :D
geronimo je napisao/la:Na Andy-ja bolan, nijednog se drugog ne sjecam.
Ma jock, evo baš sad sam se potrudio naći nj. sličicu (znao sam samo nj prezime, vjeruj bilo mi je teško) :D
http://www.berlin.de/mauerdialog/getima ... height=256" onclick="window.open(this.href);return false;
Hendrik se zvao. I igrao je za Schalke, Stuttgart. Kad sam kod tog imena (Hendrik), još jedna velika legenda Dortmunda bi se trebala naći na ovom spisku old school majstora ,naime, Heiko Herlich. 8-)
geronimo je napisao/la:Imas i ovamo super druzinu, kojoj bi se trebao (makar) prikljuciti kada igra Dortmund.
Doći ću ,imaš obećanje. Samo dok pročeprkam gdje se mogu raspisat. :D
geronimo je napisao/la:Shvatio sam na koje se igrace palis, mali Gotze je gospodsko dijete
Ovo nisi džaba pomen'o. Baš tako-gospodska djeca. :D Igrači,koji vole da koriste svoj mozak (a naravno,prije toga ga moraju imati jako razvijena :mrgreen: ).Jako dobra kontrola lopte,brzo smirivanje iste i dobar pregled igre. To je tip igrača kakve volim. :D

btw.Eto nisam otiš'o posve u off topic, dao sam vam i jedno novo ime-Heiko Herlich. :D
Do zadnjeg dana života mog samo Saraj'vo!!!

"How do you know what is right and what is wrong? Well you just try to analyse the situation as well as you can." - Arsene Wenger

Avatar
Limuntos
Postovi: 1346
Pridružen/a: 29 jun 2011, 10:27
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Stara škola

Post Postao/la Limuntos » 20 jul 2011, 01:57

Niemi
Djimi Traore-Sorin-Stubbs-Favalli
Gronkjer- Okocha-Edu -van der Meyde
Wanchope-Asamoah
Bez puške više ni na fejs ne smiješ ući koliko ima Mawih loodih swatkih tigricha…

Avatar
dubrava
Moderator
Postovi: 4830
Pridružen/a: 31 mar 2009, 09:21
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Stara škola

Post Postao/la dubrava » 20 jul 2011, 10:44

Gianluca Pagliuca

Mauro Tassotti ---Frank.de Boer --- Marco Kurz ---Vincent Candela


Karel Poborsky --- Trifon Ivanov ----Jari Jitmanen

----- ---Gianfranco Zola----

Enrico Chiesa ---Fillippo Super Pipo Inzaghi----

Neke pozicije sam sigurno možda i omašio, jer ja poznajem samo obranu, vezni i napad :mrgreen: ne mogu se nikako naučiti
Ali, ovaj dream team bi harao u svakom pogledu! :D
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima"

Avatar
dr.van nostrand
Postovi: 12579
Pridružen/a: 21 jul 2010, 10:53
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Stara škola

Post Postao/la dr.van nostrand » 20 jul 2011, 11:10

slika
Ketsbaia

slika
Ebbe Sand

slika

Ovu sam postavio prije svega zbog ovog igraca desno... Joe Tessem. Malo koji se igrac moze pohvaliti brojem prelijepih atraktivnih golova kao on.

slika
Danny Blind
"When you look annoyed all the time, people think that you're busy." - George Costanza
http://www.youtube.com/watch?v=UhQSnDCPF10
silver & black

Hare_BvB
Postovi: 3697
Pridružen/a: 31 mar 2010, 00:55
Kontakt:

Re: Stara škola

Post Postao/la Hare_BvB » 20 jul 2011, 13:19

Jedan sastav iz BuLi na brzaka:

----------------------Aumann---------------------------

Kree--------Kadlec----Harry Koch :lol: --------Latal

Cherny-------Eigenrauch-----Balakov-----Borimirov

-------------------Polster---Max--------------------------


slika

Rufer

slika

Ratinho

slika

:mrgreen:
Der Mann für die entscheidenden Tore.

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Stara škola

Post Postao/la adnan24 » 20 jul 2011, 13:48

Martin Max..strasan strijelac,posebno u Munchenu je bio raspolozen za golove.

Evo jos par igraca:

Jest da je Bavarac ali nekako sam ga gotivio :D
slika

I ovog supka sam gotivio svojevremeno :

slika

I jos jedan strasan napadac:

slika

Avatar
Megamon
Postovi: 4944
Pridružen/a: 15 sep 2010, 21:28
Lokacija: Izmedju planina u srcu doline
Kontakt:

Re: Stara škola

Post Postao/la Megamon » 20 jul 2011, 14:05

Ovaj treci Adailton :?
Kada dodje sudnji dan, kad' dusa napusti tijelo Bog ce da nam kaze da je krep'o Zeljo, na taj dan sve plave boje se gase, a ostat ce BORDO da lijepi Dzenet krase!

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Stara škola

Post Postao/la Monolog » 20 jul 2011, 14:16

Marcio Amoroso. :mrgreen:

Kad se sjetim samo koliko su njega platili Milioneri kada je ovaj dolazio iz Parme. :shock:

Evo još par igrača koje sam ja gotivio kada je ova "stara škola" u pitanju:

Patrik Berger (Liverpool), Paulo Sousa (Juventus, Borussia), Dorinel Munteanu (Koln, Wolfsburg), Jean-Pierre Papin (Marseille, Milan, Bayern)...

Bergera zbog topa u lijevoj nozi, Sousu zbog borbenosti, Munteanua zbog slobodnjaka koji su nerijetko završavali euro golovima, a Papina zato što sam se uvijek smijao njegovom imenu i prezimenu. :mrgreen:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Stara škola

Post Postao/la Devil » 20 jul 2011, 15:28

Au kad pisete Bundes ligu vec na pamet mi polako padaju Tomas Waldoch(tako nekako se pise),Vratislav Lokvenc,eno ga sada u Ingolstadu cini mi se,pa legenda Bremena i BVB-a Mirko Votava,ali mislim da mu Mirko nije bilo pravo ime, :?,zatim Ulf Kirsten strasan napadac,pa Jiri Nemec iz Schalkea,pa setih se i Sforze...

Nekad kada budem sa vremenom,sastavicu i od njih jedan tim.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: Stara škola

Post Postao/la Valencia » 20 jul 2011, 15:32

Hare_BvB je napisao/la:Jedan sastav iz BuLi na brzaka:

----------------------Aumann---------------------------

Kree--------Kadlec----Harry Koch :lol: --------Latal

Cherny-------Eigenrauch-----Balakov-----Borimirov

-------------------Polster---Max--------------------------
To se trazi 8-) .

Pade mi na pamet Sefild Venzdej i godina kada su ispali iz lige,.. Kontam ko je tada igrao za njih i pade mi na pamet samo jedan momak,.. Nikolas Aleksanderson :mrgreen: . Bio je dobar igrac, prodorno krilo. Sigurno je im'o nesto dok mi se jedini zadrzao u sjecanju.

slika

Nikolas Aleksanderson

slika

Kenet Anderson

Uz Tore Andre Floa, Oliver Birhofa i Hakana Sukura (makar kad su neboderi u pitanju) jedan od najboljih u igri glavom. Ipak, mislim da je Birhof u tom segmentu igre No1.

slika

Pier van Hojdonk

Isti slucaj kao sa Aleksandersonom. Jedino mi je on ostao u sjecanju od svih igraca Foresta u sezoni kada su ispali iz lige. Da li su ispali zajedno, u istoj sezoni!? To bi mogla biti sezona 97/98,..

Hojdonk je im'o karakteristicno i ucinkovito izvodjenje slobodnih udaraca. Lopta visoko poleti i nisko padne (u mrezu) :mrgreen: .

http://signedfootball.co.uk/images/gary ... 0x%205.JPG

Gospon Geri Spid :mrgreen: .

http://www.hood.de/img1/full/2462/24620069.jpg

Tomas Hesler. Nekada kada je Karlsrue bio tim,.. Kakva igracina :o . Pored njega pada mi na pamet Son Dandi.

http://www.transfermarkt.de/bilder/spie ... kowiak.jpg

Juskoviak. Treba pomenuti i Efenberga, koji je poslije sve zajeb'o prelaskom u Bajern. A bio je dobar igrac :mrgreen: . Nekada kada je Gladbah bio tim,..

Jos da spomenem Andreasa Cigea, kojem ne znam pravilno prezime napisati, pa mi sliku ne mogu naci,.. Al' vec sam se iznervir'oooooo, a i mozak me zabolio kopajuci po njemu :mrgreen: . Al' vrijedilo je prisjetiti se 8-) .

Nastavak slijedi,..
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
Megamon
Postovi: 4944
Pridružen/a: 15 sep 2010, 21:28
Lokacija: Izmedju planina u srcu doline
Kontakt:

Re: Stara škola

Post Postao/la Megamon » 20 jul 2011, 15:37

Oj sto je Pier van Hojdonk im'o slobodnjak nije ga bilo nadaleko.U Feynordu dominirao :D
Kada dodje sudnji dan, kad' dusa napusti tijelo Bog ce da nam kaze da je krep'o Zeljo, na taj dan sve plave boje se gase, a ostat ce BORDO da lijepi Dzenet krase!

Avatar
ThE_mAnIaCs_1987
Postovi: 3844
Pridružen/a: 31 jan 2010, 11:01
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: Stara škola

Post Postao/la ThE_mAnIaCs_1987 » 20 jul 2011, 15:39

@Valencia
slika
ZIEGE strasnu ljevicu imao svojevremeno
Za zivot cijeli!

Avatar
don_burza
Postovi: 5198
Pridružen/a: 09 okt 2010, 00:42
Lokacija: Hellfire Peninsula
Kontakt:

Re: Stara škola

Post Postao/la don_burza » 20 jul 2011, 15:40

------------------------------------------------------------Peruci-------------------------------------------


-------Angloma------------------Kufur-----------------------Xavier------------------Lizarazu----------------





----Hasan Sas----------------------------------------------Savio-----------------------------------Overmars




-----------Claudio Lopez----------------------------------Jardel----------------------Elber------------


ovo su moji ljubimci bili

off: jel ima neko one slicice za Primeru sto su iz sezone 96-97 i 97-98 ?

slika
Thomas Müller - Fußballgott

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Stara škola

Post Postao/la Devil » 20 jul 2011, 15:44

Valencia je napisao/la:
Hare_BvB je napisao/la:Jedan sastav iz BuLi na brzaka:

----------------------Aumann---------------------------

Kree--------Kadlec----Harry Koch :lol: --------Latal

Cherny-------Eigenrauch-----Balakov-----Borimirov

-------------------Polster---Max--------------------------
To se trazi 8-) .

Pade mi na pamet Sefild Venzdej i godina kada su ispali iz lige,.. Kontam ko je tada igrao za njih i pade mi na pamet samo jedan momak,.. Nikolas Aleksanderson :mrgreen: . Bio je dobar igrac, prodorno krilo. Sigurno je im'o nesto dok mi se jedini zadrzao u sjecanju.
Ja im se secam jos Atherthona,desnog beka,standardnog u svim sezonama,pa onda Bromby je tu bio kako se njega ne secas.Carbone je li on ono te sezone otisao ili sezonu pre.
Ne mogu se ni ja vise nikoga setiti jbt,a bilo ih je jos sigurno.

p.s Christian Ziege
slika
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Odgovori

Natrag na “Međunarodni fudbal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.