Paris Saint-Germain FC

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
Han!$;Lfc
Postovi: 1582
Pridružen/a: 02 feb 2011, 11:38
Lokacija: Merseyside Red
Kontakt:

Re: Paris Saint-Germain FC

Post Postao/la Han!$;Lfc » 30 jul 2011, 20:35

Šteta što je PSG izgubio danas, al' biće bolje nadam se. ;)
YOU'LL NEVER WALK ALONE

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: Paris Saint-Germain FC

Post Postao/la harry_90 » 30 jul 2011, 20:40

Bice ovo jos bolje kad se ekipa uigra,jos kad krene prvenstvo,ima da lome po njemu (nadam se :) ).

Ocekujem da dovedu jos 1-2 pojacanja,nekog dobrog napadaca i jos jednog po njihovoj zelji.

Evo jedna zajednicka fotografija sa danasnjeg meca protiv NY ..

slika
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
sarajlija89
Postovi: 8613
Pridružen/a: 04 maj 2009, 15:23
Lokacija: Srce Sarajeva
Kontakt:

Re: Paris Saint-Germain FC

Post Postao/la sarajlija89 » 30 jul 2011, 20:44

@harry

Kako to ba, da volis PSG??? Znas li ti ko je najbolji igrac, svih vremena, ovoga kluba??? :mrgreen: :lol: :lol: :P

Da vidimo sta ce oni napraviti sa svom ovom lovom i mogu li konacno uzeti titulu....
"The only real competition between us and the clubs from Milan will be among those who will come first: we to put the third star, they thier second."-GIANNI AGNELLI

★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: Paris Saint-Germain FC

Post Postao/la harry_90 » 30 jul 2011, 20:47

sarajlija89 je napisao/la:@harry

Kako to ba, da volis PSg, znas li ti ko je najbolji igrac, svih vremena, ovoga kluba??? :mrgreen: :lol: :lol: :P

Da vidimo sta ce oni napraviti sa svom ovom lovom i mogu li konacno uzeti titulu....
Napredni :lol:

Mah napravice makar nesto,ne vjerujem da ce odmah biti cilj titula,mozda ulazak u LP naredne sezone ;)
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
Han!$;Lfc
Postovi: 1582
Pridružen/a: 02 feb 2011, 11:38
Lokacija: Merseyside Red
Kontakt:

Re: Paris Saint-Germain FC

Post Postao/la Han!$;Lfc » 30 jul 2011, 20:51

Mahh u TOP3 da budu naredne sezone bit će dobro. Iako očekujem da će biti 1. Uglavnom će se naredne sezone uigrati a za dvije, očekujem da će pokazati čitav svoj kvalitet ova ekipa.
YOU'LL NEVER WALK ALONE

Avatar
Bertrand
Postovi: 2472
Pridružen/a: 26 apr 2011, 22:08
Kontakt:

Re: Paris Saint-Germain FC

Post Postao/la Bertrand » 30 jul 2011, 21:00

harry_90 je napisao/la: Ne znam da li je PSG jos uvijek u kombinaciji za dovodjenje brazilca Lukasa za kojim se otima pola Europe. Cijena za ovog igraca iznosi 80 miliona eura ( preseravanje,a momak ima 18 godina).
Pa čim su doveli Pastorea, nema razloga da troše još više novca na igrača koji igra na istoj poziciji.
Greatness dies
Unsung and lost, invisible to history

Avatar
KB-TM87
Postovi: 2270
Pridružen/a: 09 jul 2010, 14:51
Lokacija: Republika Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Paris Saint-Germain FC

Post Postao/la KB-TM87 » 30 jul 2011, 23:43

Bio sam jednom u Parizu, prije jedno 5-6 godina, ne znam sad tačno, i prolazio sam pored Parka Prinčeva, nažalost nisam ulazio unutra, znam da mi je izgledalo veliko i sivo sve :mrgreen: A sad i učim u školi Francuski :mrgreen:

Biće bolje dok se ekipa uigra, a tek kad dođe mag zvani Pastore 8-)
Željezničar - kult glavnog grada

I nostri cuori non finiranno mai di battere - Forza Lazio!

Avatar
Lennon
Postovi: 247
Pridružen/a: 31 jul 2011, 09:20
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Paris Saint-Germain FC

Post Postao/la Lennon » 31 jul 2011, 11:21

Ovaj klub mi je bio jako drag davno, ali se sada pretvara u pravi marketinški tim . Nešto slično Shittyu i Malagi . :roll:
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
KB-TM87
Postovi: 2270
Pridružen/a: 09 jul 2010, 14:51
Lokacija: Republika Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Paris Saint-Germain FC

Post Postao/la KB-TM87 » 31 jul 2011, 12:02

Lennon je napisao/la:Ovaj klub mi je bio jako drag davno, ali se sada pretvara u pravi marketinški tim . Nešto slično Shittyu i Malagi . :roll:
Bezveze ti je priča. Postoji li ijedan klub na planeti da ne živi od marketinga :? ;)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Inače, sljedeći meč PSG-a je uskoro, u 15 sati na Emiratima protiv Boke. :D

slika


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

slika

Kombouaré: 'A good second half'

Check out what Paris Saint-Germain coach Antoine Kombouaré and France internationals Mamadou Sakho and Jérémy Ménez had to say after the capital club's opening match of the Emirates Cup against the New York Red Bulls ended in a 1-0 loss...

Antoine Kombouaré (PSG coach) "It's a defeat, so it's disappointing, despite having the feeling that we played quite well after struggling to get into the game early on. Our second half display was much improved with better pressing and more intensity. The main aim is still to give as much playing time to as many players as possible. The players' understanding is improving slowly but surely. We need to be ready for Lorient."

Mamadou Sakho (PSG defender) "I'm a competitor and I don't like losing, even in a friendly match. Having said that, this result isn’t a disaster. We played a good team and gave away too many chances in the first half. Our second half was much better with a lot of shots at goal and some good chances that we didn't put away. It was a good physical workout and the most important thing is to be ready for Lorient next week."

Jérémy Ménez (PSG midfielder) "I'm a bit tired after my first 90 minutes of the season. I'm feeling better and better, even if I have to keep working to really find myself in the side. We know what we're capable of so we're not going to let this defeat get to us too much."
Željezničar - kult glavnog grada

I nostri cuori non finiranno mai di battere - Forza Lazio!

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Paris Saint-Germain FC

Post Postao/la Devil » 31 jul 2011, 14:19

Svaka cast za otvaranje teme,nekada se pokusavalo ali bezuspesno nadam se da ce sada ostati,imate moju podrsku. :)
Sto se tice PSG svidja mi se ova ekipa,necu sada pisati neki duzi post to cu pred sledeci vikend kada bude krenula sezona,ali nadam se da ce PSG konacno uspeti da uzme titulu.
Nisam ih gledao u prijateljskim utakmicama ali ne sumnjam da je to lepo poslozeno,naravno ici ce to jos bolje kasnije,jer dosta je novajlija i tesko je to odmah dovesti do savrsenstva.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Paris Saint-Germain FC

Post Postao/la juznjak> » 31 jul 2011, 15:12

Lennon je napisao/la:Ovaj klub mi je bio jako drag davno, ali se sada pretvara u pravi marketinški tim . Nešto slično Shittyu i Malagi . :roll:
Ne razumjem sta je lose u tome :? cek malo jel samo Real,Barca,Manchester i ostali smiju trositi ?

U francuskoj jedini klub kojeg gotivim je Saint Etienne ali nije mi mrzak PSG,svakako da grad Pariz zasluzuje da ima jedan jak klub.
Kada sam poceo pratiti nogomet PSG je igrao u finalu Kupa Kupova protiv Barce i tada je bio jedan od boljih klubova, no preko Barce s Ronaldom ,Figom i ostalim nije se moglo jednostavno ,ako se ne varam iz penala je pao jedini pogodak . Prva asocijacija na ovaj klub mi je mislim kao i vecini Safet Susic koji je ako se ne varam proglasen za najveceg igraca ovog kluba.Sadasnji PSG sa ovim pojacanjima moze do titule u to nema sumnje .
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
Megamon
Postovi: 4944
Pridružen/a: 15 sep 2010, 21:28
Lokacija: Izmedju planina u srcu doline
Kontakt:

Re: Paris Saint-Germain FC

Post Postao/la Megamon » 31 jul 2011, 15:47

PSG nakon prvog poluvremena vodi 2-0 protiv Boce.Uglavnom dobra utakmica sa ouno tempa i kojem dominira klub iz glavnog grada Francuske.Brazilac Nene je jedan od najboljih pojedinaca,ima odlicna pregled igre i zna poslati odlicnu loptu.
Kada dodje sudnji dan, kad' dusa napusti tijelo Bog ce da nam kaze da je krep'o Zeljo, na taj dan sve plave boje se gase, a ostat ce BORDO da lijepi Dzenet krase!

Avatar
KB-TM87
Postovi: 2270
Pridružen/a: 09 jul 2010, 14:51
Lokacija: Republika Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Paris Saint-Germain FC

Post Postao/la KB-TM87 » 31 jul 2011, 15:48

Strijelci Maurice 8', i Hoarau 38' 8-)
Željezničar - kult glavnog grada

I nostri cuori non finiranno mai di battere - Forza Lazio!

Avatar
Ilidžanac<
Postovi: 4
Pridružen/a: 31 jul 2011, 16:01
Lokacija: 71210
Kontakt:

Re: Paris Saint-Germain FC

Post Postao/la Ilidžanac< » 31 jul 2011, 16:16

Zalosno je to da se ovaj klub moze rasipati koliko zeli, ali nikada nece biti vec od Marseillea. Nije da nesto prosipam neki sarkazam, nego samo kazem realno.
Velodrome u srcu...

Avatar
Han!$;Lfc
Postovi: 1582
Pridružen/a: 02 feb 2011, 11:38
Lokacija: Merseyside Red
Kontakt:

Re: Paris Saint-Germain FC

Post Postao/la Han!$;Lfc » 31 jul 2011, 16:22

Ilidžanac< je napisao/la:Zalosno je to da se ovaj klub moze rasipati koliko zeli, ali nikada nece biti vec od Marseillea. Nije da nesto prosipam neki sarkazam, nego samo kazem realno.
Tek si se prijavio na forum i odmah bi da provociraš, lijepo od tebe. ;)
YOU'LL NEVER WALK ALONE

Avatar
Han!$;Lfc
Postovi: 1582
Pridružen/a: 02 feb 2011, 11:38
Lokacija: Merseyside Red
Kontakt:

Re: Paris Saint-Germain FC

Post Postao/la Han!$;Lfc » 31 jul 2011, 16:43

3:0 Ceara 79'min. 8-)
YOU'LL NEVER WALK ALONE

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9978
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Paris Saint-Germain FC

Post Postao/la Edin TM87 » 31 jul 2011, 17:32

Devil je napisao/la:Svaka cast za otvaranje teme,nekada se pokusavalo ali bezuspesno nadam se da ce sada ostati,imate moju podrsku. :)
Sto se tice PSG svidja mi se ova ekipa,necu sada pisati neki duzi post to cu pred sledeci vikend kada bude krenula sezona,ali nadam se da ce PSG konacno uspeti da uzme titulu.
Nisam ih gledao u prijateljskim utakmicama ali ne sumnjam da je to lepo poslozeno,naravno ici ce to jos bolje kasnije,jer dosta je novajlija i tesko je to odmah dovesti do savrsenstva.
I ja jedva cekam Francusku ligu, na Arenama u subotu 3 tekme, medju njima PSG, steta sto nece prenosit' mog Liona, al' bit ce bolje vec u 2.!
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: Paris Saint-Germain FC

Post Postao/la harry_90 » 31 jul 2011, 17:53

Dobra tekma danas,zasluzena pobjeda PSG-a.

Polako igraci ulaze u formu,jos kad se prikljuci Pastore bice to jos bolje ;)

slika
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
meskalin
Postovi: 2507
Pridružen/a: 18 okt 2010, 14:26
Kontakt:

Re: Paris Saint-Germain FC

Post Postao/la meskalin » 31 jul 2011, 18:24

Zarate je bilzu PSG_a samovoljno napustio trening kad je cuo da nije pozvan za mec protiv zute podmornice.

Avatar
Han!$;Lfc
Postovi: 1582
Pridružen/a: 02 feb 2011, 11:38
Lokacija: Merseyside Red
Kontakt:

Re: Paris Saint-Germain FC

Post Postao/la Han!$;Lfc » 31 jul 2011, 19:57

meskalin je napisao/la:Zarate je bilzu PSG_a samovoljno napustio trening kad je cuo da nije pozvan za mec protiv zute podmornice.
Ja koliko znam Zarate je trebao potpisati upravo za tu "žutu podmornicu".
YOU'LL NEVER WALK ALONE

Odgovori

Natrag na “Ligue 1”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.