FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37579
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 12 dec 2017, 21:11

Chinaglia je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:Ispasti cemo ove godine ili naredne. Nesto se krije u pozadini i jbg. A grad je statican, bilo sta da se desi nece niko ni ustati i reci dosta je vise.
pa kada sutite i ne radite nista, onda nemate pravo da se bunite i da vam smeta
Ne moze grupica nista, imas registrovana udruzenja, istaknute radnike, profesore, doktore, skupstinu. Vrijeme je da se prestanu preko Slobode igrati partizana i ustasa. Ebo ih Jasmin i vlast i imaginarni neprijatelji da idu do toga da je ugase kako bi ispali upravu i pokazali da je Tuzla crvena. To je preslo u bolest.

Neka Tuzla bude crvena jos 100 godina ali mrs iz Slobode! Vodi vlast kada je imas, nisi sposoban da vodis i sportske kolektive. Ne mora sve u gradu biti zasluga gradonacelnika i njegovog tima.

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 12 dec 2017, 21:17

Jasmin zgradonacelnik ide sutra u rano jutro na Tusanj gdje se nekada igrao da vidi zasto ga ovi sto je izabrao izdase. Ode zgradonacelnik da pita zasto su naudili Slobodi da bi naudili njemu.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

NjonjoVam
Postovi: 1744
Pridružen/a: 14 jun 2016, 19:51
Lokacija: Tusanj se raspada!!
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NjonjoVam » 12 dec 2017, 21:20

Probisvjet je napisao/la:Jasmin zgradonacelnik ide sutra u rano jutro na Tusanj gdje se nekada igrao da vidi zasto ga ovi sto je izabrao izdase. Ode zgradonacelnik da pita zasto su naudili Slobodi da bi naudili njemu.
Jel igrao lastiša sa curicama??
DRŽAVA TUZLA!!

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31069
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 12 dec 2017, 21:23

ajde ba, sta ima veze i ako ispadnemo, kotrlja se lopta i u cvajtari
samo neka je Sloboda i crveno-crna :kafa:

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37579
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 12 dec 2017, 21:25

Pa evo u ovom primjeru OKK Sloboda se vidi jasno koji je njihov pravac. 10 godina klub stagnira, nije napravio iskorak, svaku sezonu razocarenje za razocarenjem. Nista se nije pomjerilo sa mrtve tacke, a uprava je ista. Uprava je ista jer oni ne zele dozvoliti nikom da kontrolise bilo sta gdje oni imaju mogucnost. Oni marke nece ti dati osim ako nisu zakonom prinudjeni. Njima nije bitan rezultat, sistem bitno je samo da pare koje imaju odu nekom ko je njihov. Isto kao i sa stadionom, stadion nije Slobodin jer je ovako lakse napraviti firmu za stadion i davati joj novac.
Znaci u Tuzli uopste nije bitan sport, niko nema cilj da nesto napravi u sportu, bitna je samo raspodjela novca. Dokaz da je tako su rezultati u sportu u zadnjih 15 godina. Dokaz je i zenski i muski sport.

FK bi bio davno ugasen ali oni nemaju fudbalskog Berbu da to vodi, nemaju iz svojih redova nekog ko moze da odrzava jedan fudbalski klub.
Zadnja izmjena: tuzlak1987, dana/u 12 dec 2017, 21:27, ukupno mijenjano 1 put.

SmajilKaric
Postovi: 349
Pridružen/a: 08 nov 2017, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SmajilKaric » 12 dec 2017, 21:26

Sta je bilo, opet se gasimo :o :(

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31069
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 12 dec 2017, 21:31

SmajilKaric je napisao/la:Sta je bilo, opet se gasimo :o :(
jazuk :cry:

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 12 dec 2017, 21:33

Opet svi nešto znaju a kontriraju jedni drugima, znači niko ništa ne zna konkretno.

Samo ZlatnojKoki vjerujem, ne znam zašto.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37579
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 12 dec 2017, 21:46

wobly92 je napisao/la:Opet svi nešto znaju a kontriraju jedni drugima, znači niko ništa ne zna konkretno.

Samo ZlatnojKoki vjerujem, ne znam zašto.
Ma kako je bilo u januaru i junu tako ce ti opet biti. Nesto odrade, ode 5 dobrih, dodje nekih 5. Senad ih pozove sebi (novinare), malo baci koji svoj fol, onda krenu utakmice i nema nas nigdje. Nakon svakog prelaznog roka osvajamo sve manje bodova. Bolje ti sigurno nece biti vec samo losije. Dobro ce biti samo taj dan kada Senad baci press, tada on fanatike digne iz mrtvih, ali neke ne moze zavarati. Ima ba i ljudi sto su pismeni i sto sve fino analiziraju, rezultati rada u godinu dana su dovoljni.

Kup cemo ganjati kao sto se Evropa u januaru ganjala. Oslabis ekipu, a bacis pricu da pucas na osvajanje. A tamo u ligi kroz par kola skontas da ispadas.

Mi i da ispadnemo zavarali bi se ljudi, bila bi prica idemo dalje.
Zadnja izmjena: tuzlak1987, dana/u 12 dec 2017, 21:49, ukupno mijenjano 3 puta.

Guest007
Postovi: 531
Pridružen/a: 25 dec 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Guest007 » 12 dec 2017, 21:47

Jel pero igrao za sarajevo u kupu, jel to ima veze sad ako dodje kod nas, jel ima pravo nastupa u KUP utakmicama ?
Bilo kako bilo, u Tuzli nikad nece postojat' gradski derbi, u Tuzli postoji samo jedan klub, nasa Svetinja, Sloboda!

NS BiH mafia!
Savez napolje!

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37579
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 12 dec 2017, 21:49

Guest007 je napisao/la:Jel pero igrao za sarajevo u kupu, jel to ima veze sad ako dodje kod nas, jel ima pravo nastupa u KUP utakmicama ?
Kako sam vidio u pravilniku nema, nadam se da nisam dobro procitao.
Igrao je za Sarajevo..

Avatar
Komuljara
Postovi: 25
Pridružen/a: 07 dec 2017, 06:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Komuljara » 12 dec 2017, 21:54

Tuzlak, stvarno moras poceti malo pozitivnije razmisljati, mlad si, valjace ti u zivotu :)
#SamoSloboda
#UključiMozak

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37579
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 12 dec 2017, 21:57

Komuljara je napisao/la:Tuzlak, stvarno moras poceti malo pozitivnije razmisljati, mlad si, valjace ti u zivotu :)
Razmisljati cu kada bude materijala da tako razmisljam. Do tada mozemo se mi nadati da nesto osvajamo kup, ostajemo u ligi, sve bajno i krasno. Ali to je najgori oblik zablude jer sami sebe lazemo.
Kada se u 15 godina svake godine ista stvar desi onda ima da se desi i 16. put.

Saltsity
Postovi: 436
Pridružen/a: 04 avg 2016, 22:42
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Saltsity » 12 dec 2017, 22:00

tuzlak1987 je napisao/la:
Komuljara je napisao/la:Tuzlak, stvarno moras poceti malo pozitivnije razmisljati, mlad si, valjace ti u zivotu :)
Razmisljati cu kada bude materijala da tako razmisljam. Do tada mozemo se mi nadati da nesto osvajamo kup, ostajemo u ligi, sve bajno i krasno. Ali to je najgori oblik zablude jer sami sebe lazemo.
Kada se u 15 godina svake godine ista stvar desi onda ima da se desi i 16. put.
Ne nerviraj se .
Ovakve sve treba macolom u glavu.
Vidis da namjerno trola mjesecima. Sa 1345678 profila.
FK Sloboda Tuzla

Avatar
zlatnakoka
Postovi: 507
Pridružen/a: 13 nov 2014, 13:53
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la zlatnakoka » 12 dec 2017, 22:03

wobly92 je napisao/la:Opet svi nešto znaju a kontriraju jedni drugima, znači niko ništa ne zna konkretno.

Samo ZlatnojKoki vjerujem, ne znam zašto.
:lol: :lol: hvala :D

Zato što nemam informacije ko 80% forumaša.
Opet kažem, neću ih ni pljuvati ni uzdizati dok je to sve samo priča.
Ni sam ne vjerujem da je sve ispravno u klubu, ali neću reći da nije kad ne znam.

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11408
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Aerials » 12 dec 2017, 22:09

Pa opet komunista? :rol:
Čovječe dragi kako ti ne dosadi više. Sve što radiš je citiraš druge, ili im se indirektno obraćaš i na neki način ismijavaš postove i vrijeđaš forumaše koji su ih napisali.
Imaš besplatno psihologa, znaš, ne treba te biti stid otići i popričati s nekim vezano za tvoj problem.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Hitman22
Postovi: 2529
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 12 dec 2017, 22:13

Napravite peticiju i otjerajte Senada bombaša ! Mislim da je jasno da ne moze uzeti prvenstvo a mozda kup promaši. Husara na aparatima pa da mu se malo odškrinuti vrata.
Po meni počnite pisati Kurevicu jer samo je spas u nekom novom
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
Komuljara
Postovi: 25
Pridružen/a: 07 dec 2017, 06:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Komuljara » 12 dec 2017, 23:42

Aerials je napisao/la:Pa opet komunista? :rol:
Čovječe dragi kako ti ne dosadi više. Sve što radiš je citiraš druge, ili im se indirektno obraćaš i na neki način ismijavaš postove i vrijeđaš forumaše koji su ih napisali.
Imaš besplatno psihologa, znaš, ne treba te biti stid otići i popričati s nekim vezano za tvoj problem.
Pa obzirom da je moderator napokon skontao svijetlu stranu i da njegove prijetnje su bile bespredmetne, imam pravo ovdje diskutirati. Ti kršiš pravila sa tjeranjem forumaša sa foruma. A psihologa sebi zabij gdje god hoces, nismo na terapiji.
#SamoSloboda
#UključiMozak

Avatar
Komuljara
Postovi: 25
Pridružen/a: 07 dec 2017, 06:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Komuljara » 12 dec 2017, 23:44

tuzlak1987 je napisao/la:
Komuljara je napisao/la:Tuzlak, stvarno moras poceti malo pozitivnije razmisljati, mlad si, valjace ti u zivotu :)
Razmisljati cu kada bude materijala da tako razmisljam. Do tada mozemo se mi nadati da nesto osvajamo kup, ostajemo u ligi, sve bajno i krasno. Ali to je najgori oblik zablude jer sami sebe lazemo.
Kada se u 15 godina svake godine ista stvar desi onda ima da se desi i 16. put.
O cemu ba ti pricas, u 15 godina?! Pa nisi ovako crnjacio kada ti je AH bio na celu, nisi trazio finansijski, nisi se zalio na igrace koji su uzimali desetine hiljada na dva udarca lopte. Pa nemas uopste autoriteta u svojim izjavama da ti nekome pricas. Ja sam barem dosljedan, banirali me ili ne.
#SamoSloboda
#UključiMozak

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 12 dec 2017, 23:50

Komuljara je napisao/la: Pa nisi ovako crnjacio kada ti je AH bio na celu, nisi trazio finansijski
Jeste to tražio, lopataru. Ajde razguli s teme dok te nisam sprejem poprskao.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.