Druga Liga - grupa Jug

Avatar
slogauskoplje
Postovi: 1063
Pridružen/a: 17 avg 2011, 12:31
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa "Jug"

Post Postao/la slogauskoplje » 29 avg 2011, 20:30

badblueboylivno je napisao/la:
Grdan je napisao/la:U subotu 2 derbija:Tomislav-Brotnjo i Igman-Troglav.
Ja ću biti zadovoljan i remijem kod prošlosezonskog prvoligaša. :)

I očekujem jak otpor Tomislava protiv Čitlučana.
daj kakav remi, pa ako mislite bit prvi tu moraju biti 3 boda

ne očekujem nikakav otpor Tomislava, biće 2:5 za Brotnjo ili tako nešto
Sloga Uskoplje

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa "Jug"

Post Postao/la badblueboylivno » 29 avg 2011, 21:13

A čuj, prošle sezone prvoligaš protiv ekipe koja je imala oscilacije u drugoj ligi. Bit će teško, pogotovo iz razloga jer imamo tek dvije utakmice u nogama. I dalje sam zadovoljan bodom, makar će momci sigurno krenuti na sva tri. ;)
Hayley <3

Avatar
Rdje94
Postovi: 491
Pridružen/a: 31 avg 2011, 01:08
Lokacija: Lj
Kontakt:

Re: 2.liga Federacije BIH jug sezona 2011/2012

Post Postao/la Rdje94 » 31 avg 2011, 12:49

remistarmo je napisao/la:Sudjenje je u prosloj sezoni bilo katastrofa.Sjetimo se utakmice u Ljubuskom izmedju Slogfe i Turbine kad se sudija stavio na stranu domacina.Bezbjednost na utakmicama je ispod nivoa.Sudije su uvijek na strani domacina.
Slažem se da suđenje nije bilo na nivou ali si nešto (ne)namjerno previdio. Prva utakmica Turbina - Sloga gdje je Turbina dobila iz diskutabilnog penala u zadnjim minutama, a nakon utakmice je bezrazložno napadnut trener Sloge LJ Alija Jakić od strane uprave i igrača Turbine. Teže povrede i lom nosa sigurno nisu nešto što je normalno,
a da ne govorim kako su Turbinini igrači polomili Ljubušake. I šta očekivati nakon toga, da budu dočekani laticama cvijeća u Ljubuškom? Nažalost, slijedio je djelomični pay-back. :roll:

Ali ajmo se mi fokusirat na ovu sezonu :)
NK Ljubuški + Millwall = No one likes us we don't care!

Avatar
Rdje94
Postovi: 491
Pridružen/a: 31 avg 2011, 01:08
Lokacija: Lj
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa "Jug"

Post Postao/la Rdje94 » 31 avg 2011, 12:57

badblueboylivno je napisao/la:7-0 pobjeda Troglava nad slabašnom Slogom. Apsolutna dominacija, 15-ak zaleđa za Troglav, od kojih su 3-4 jako dvojbena (jedan u situaciji gdje je igrač Troglava dodavao loptu iz svog prostora). Boško Peraica je zabio 5 golova, rutinski, i po gol su dodali Ante Semren i Jozo Vukadin. A uz to su momci promašili još tri-četiri izgledne situacije.
Sljedeća utakmica je u Konjicu, kod Igmana.
Izrazita razlika u kvaliteti s tim da smo bili bez oba golmana u ovoj utakmici (branio nam je napadač :mrgreen: ).
Puno bolja predstava Troglava nego protiv Bigestea ako se mene pita. Peraica je bar za klasu bolji od ostalih igrača, to se vidjelo i po kretnjama po terenu, i sigurno je da će ovu sezonu, ako ga ne zakače ozljede biti bitna karika u Troglavu. MI smo bili pasivni i nažalost htjeli samo "odraditi" ovu utakmicu.

Sad ste kod Igmana, gledao sam ih protiv Bigestea. Neka vas ne zavara pobjeda Turbine u Konjicu. U Ljubuškom su bili izrazito dominantni i pokretljivi, vidi se da je to momčad za gornji dio tablice. Dobili su "samo" 0:3 al objektivno mogli su zabiti 7-8 golova da su bili malo prisebniji. Lijevo krilo (broj 8) , obratiti posebnu pozornost.
NK Ljubuški + Millwall = No one likes us we don't care!

Avatar
Rdje94
Postovi: 491
Pridružen/a: 31 avg 2011, 01:08
Lokacija: Lj
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa "Jug"

Post Postao/la Rdje94 » 31 avg 2011, 13:14

Znam tek je srijeda ;)

Igman - Troglav, po meni sva su tri znaka moguća, gledao sam obe momčadi i očekujemo otvorenu utakmicu, dosta golova i ne bi me iznenadilo da vidim nešto kao 2:2. Troglav se ispočetka malo mučio sa BIgesteom (dobili 2:0 u drugom poluvremenu) a Igman ih je puno lakše slomio i nadigrao. Teško predvidjet šta će se desiti, na mene je Igman ostavio malo bolji dojam. tj. više sam očekivao od Troglava ali ovo je tek početak prvenstva, pretpostavljam da će se livnjacima forma dizati.

Sloga U - Bigeste, velika razlika u kvaliteti, Bigeste sa jako pokretljivom i borbenom ali mladom i neiskusnom momčadi. Momci će istrčat svih 90 minuta ali troše dosta snage u duelima, nemaju pravog vođu na terenu i da im nije golmana mislim da bi sa svake utakmice se vraćli pune mreže. Ako Sloga bude dala 70% u ovoj utakmici, očekujem laganih 4:0.

Grude - Turbina, Grude samo vidjeli u Ljubuškom kad su dobili Slogu 3:2 prije 15tak dana... Ne znam, teško gube kući a Turbina je imala bljesak protiv Igmana (1:3), pa opet "samo" 0:0 protiv Sloge U... Ipak bi Grude to trebale dobiti iako sigurno neće biti lako - 2:1

Stolac - Višići, ajmo reć polu-lokalni derbi :) hnkvisici će bolje obraditi tu utakmicu, opet domaćin ima prednost jer su Višići čini mi se slabiji nego lani. Prošle godine sam bio na Stolac- Sloga LJ 2:1 (0:1) i nisam baš bio impresioniran njima, mislim da Višići imaju nekakve šanse za bod.

Kupres - Lokomotiva - izgleda da će Lokosi i ove godine se boriti za opstanak, gledao sam Kupresa dva puta prošle sezone - igraju tvrdo i zatvoreno, malo golova i mislim da će Lokomotiva kući bez bodova.

Kamešnica - Posušje koliko sam uspio upratit Posušje je totalno nespremno za sezonu i nemaju igrački kadar da se nose ravnopravno u drugoj ligi. Kamešnica tu pobjeđuje dva razlike.

Tomislav -Brotnjo - derbi. Osobno nisam impresioniran Tomislavom iako su dobili Slogu LJ 5:0 i Klis 2:1 u gostima. Protiv Sloge uopće nisu bili nešto dominantni - istina u boljoj su formi , rastrčaniji ali 1. poluvrijeme je završilo 1:0 i mi Sloga LJ je imala dvije stative. Nakon toga TOmislavu je sve ulazilo i zabili su iz školskih akcija, a Sloga je napravila par početničkih greški za po meni previsokih 5:0. Brotnjo je uložilo dosta (za ovu ligu) mislim da će biti podjednaka utakmica i ne bi se usudio prognozirati 1x2 :)

Sloga LJ - Klis - nema se tu puno šta reći. Za nas bi sve osim pobjede bio veliki neuspjeh, koliko vidim Klis će se boriti za opstanak, a mi ne smijemo gubiti bodove kući.
NK Ljubuški + Millwall = No one likes us we don't care!

Avatar
slogauskoplje
Postovi: 1063
Pridružen/a: 17 avg 2011, 12:31
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa "Jug"

Post Postao/la slogauskoplje » 31 avg 2011, 13:26

Dobro nam došao! ;)
Sloga Uskoplje

Avatar
Bistrik
Postovi: 1468
Pridružen/a: 26 maj 2011, 08:22
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa "Jug"

Post Postao/la Bistrik » 31 avg 2011, 13:38

dobro zanći za sada je borba Troglav, Brotnjo, Turbina i SLoga. vidječemo dalje rasplet situacije.

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa "Jug"

Post Postao/la badblueboylivno » 31 avg 2011, 13:43

Rdje94 je napisao/la:
Izrazita razlika u kvaliteti s tim da smo bili bez oba golmana u ovoj utakmici (branio nam je napadač :mrgreen: )
Nemoj je'bat :lol: :lol: :lol: ako je istina - čak je dobar bio, Kaiću, našem ponajboljem igraču obranio zicera jedan na jedan, i još je bila pokoja obrana


Usput, odlično što si došao... kad bi se još koji klub priključio, pa da možemo potpuno pokriti ligu :)
Hayley <3

Avatar
slogauskoplje
Postovi: 1063
Pridružen/a: 17 avg 2011, 12:31
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa "Jug"

Post Postao/la slogauskoplje » 31 avg 2011, 13:50

badblueboylivno je napisao/la:
Rdje94 je napisao/la:
Izrazita razlika u kvaliteti s tim da smo bili bez oba golmana u ovoj utakmici (branio nam je napadač :mrgreen: )
Nemoj je'bat :lol: :lol: :lol: ako je istina - čak je dobar bio, Kaiću, našem ponajboljem igraču obranio zicera jedan na jedan, i još je bila pokoja obrana


Usput, odlično što si došao... kad bi se još koji klub priključio, pa da možemo potpuno pokriti ligu :)
zvao sam i one iz bigestea, ali se niko ne javlja. na onom drugom forumu nema više nikog koga zanima naša liga
Sloga Uskoplje

plavobijeli
Postovi: 517
Pridružen/a: 23 nov 2010, 21:49
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa "Jug"

Post Postao/la plavobijeli » 31 avg 2011, 14:36

Troglav muči problem viška igrača,ko da ih plaća a suradnja sa Kamešnicom bi nam se mogla razbiti od glavu jer mi danas idemo u neku vukojebinu od Donjeg vakufa a nećemo da igramo sa Kamešnicom koja ima izrazito dobar teren,te se tu odnosi zakuvavaju bez potrebe jer oni su za nas neka lijeva ekipa a ne ona koja bi nam mogla biti presudna u borbi za prvaka.Duvnu su došli ovi njihovi dečki iz Hrvatske pa su i oni sad ozbiljan takmac i mislim da ako Brotnjo izvuče nešto pozitivno da su debelo na konju.

Avatar
slogauskoplje
Postovi: 1063
Pridružen/a: 17 avg 2011, 12:31
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa "Jug"

Post Postao/la slogauskoplje » 31 avg 2011, 21:24

plavobijeli je napisao/la:Troglav muči problem viška igrača,ko da ih plaća a suradnja sa Kamešnicom bi nam se mogla razbiti od glavu jer mi danas idemo u neku vukojebinu od Donjeg vakufa a nećemo da igramo sa Kamešnicom koja ima izrazito dobar teren,te se tu odnosi zakuvavaju bez potrebe jer onisu za nas neka lijeva ekipa a ne ona koja bi nam mogla biti presudna u borbi za prvaka.Duvnu su došli ovi njihovi dečki iz Hrvatske pa su i oni sad ozbiljan takmac i mislim da ako Brotnjo izvuče nešto pozitivno da su debelo na konju.
Kupres?

_____________

Ako sam dobro skonto, bivši drugoligaš Rama više nema seniorske ekipe :(
Sloga Uskoplje

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa "Jug"

Post Postao/la jasmin10 » 01 sep 2011, 01:50

ma turbina ce se prosetati ligom :lol: :lol: salim se. solidna ekipa. spoj mladosti i iskustva :mrgreen: ove sezone smo ostali bez ramica, koji je otis`o u zelju. nesto slabije se radi sa omladinskim ekipama, ali opet je solidna ekipa i mislim da ce se boriti za sam vrh. jedino, ako ne podju prodavat utakmice :lol: :lol:

Avatar
hnkvisici
Postovi: 630
Pridružen/a: 24 avg 2011, 17:36
Lokacija: Višići
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa "Jug"

Post Postao/la hnkvisici » 01 sep 2011, 04:32

Pozdrav Rdje94, vidim da ne možeš jedva dočekati vikend i utakmice naše lige, već si se bacio u prognoziranje. :D

Pošto si me prozvao :D evo mini najava utakmice sa Stocem.

Uglavnom domaćin jest u prednosti, ali samo eto zbog domaćeg terena, lani smo u Stocu visoko poraženi 5:1 ali rezultat je daleko od realnog što se zbivalo na terenu u toj utakmici. Puno je faktora tada bilo u igri.
U proljetnom dijelu bez problema smo ih svladali 3:0. Koliko čujem ni oni nisu previše izmijenili sastav u odnosu na prošlu sezonu tako da znamo što da očekujemo. Nikada nisu imali neku igru koja ima i glavu i rep, igraju za gol više. Svi u napad, svi u obranu. :lol: Iako 3 boda sa vrućeg gostovanja kod Lokomotive govore nešto.
Pretpostavljam da ne treniraju mnogo, jer kod njih je uvijek tako bilo, a kod nas se dosta dobro radi i to već gotovo dva mjeseca. Mislim da smo trkački spremniji za izdržati ove nepovoljne vremenske uvjete. A i iz utakmice protiv Gruda vidio sam da nam ekipa ipak nije toliko loša unatoč smjeni bitnih igrača, samo fali još malo uigranosti i možda neki iskusniji igrač jer trenutni nositelji naše igre imaju jedva preko 20 godina i jako malo iskustva u ovoj ligi, to se vrlo dobro osjeti na gostovanjima. Ali uz dobro suđenje mogli bi uzeti ovdje i sva tri boda. ;)
Eh da, zaboravio sam da će nam faliti 3 bitna standardna igrača, lijevi bočni, stoper i zadnji vezni. Ako to uspijemo pokrpati, biti će dobro. Sreća ove godine raspolažemo sa većim brojem igrača.
www.facebook.com/hnkvisici

Avatar
Grdan
Postovi: 2010
Pridružen/a: 15 jul 2011, 20:45
Lokacija: Čitluk,Hercegovina
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa "Jug"

Post Postao/la Grdan » 01 sep 2011, 05:00

Igman-Troglav X2 1:1 ili 1:2 Troglav kvalitetniji,mislim da se mogu vratiti barem s bodom
Sloga Uskoplje-Bigeste 1 3:0 Sloga bi trebala lagano pobijediti,Bigeste nisu imali sreće za ždrijebom u prva 3 kola
Grude-Turbina 1X 2:1 ili 2:2 Iako je Turbina kvalitetnija,mislim da Grude neće izgubiti
Stolac-Višići X2 0:1 ili 1:1 Višići se mogu vratiti neporaženi i Stoca
Kupres-Lokomotiva 1 2:0 Kupres ne bi trebao imati problema
Kamešnica-Posušje 1 1:0 Sve osim pobjede Kamešnice,bilo bi iznenađenje jer Posušje tek prije 2 tjedna saznalo da će igrat ovu ligu,nisu imali vremena za pripreme i za dovođenje pojačanja za
Tomislav-Brotnjo X2 1:1 ili 1:2 Zadovoljio bi me i bod iako mislim da možemo do sva 3
Sloga Ljubuški-Klis 1 3:0 Sloga apsolutni favorit
http://www.youtube.com/watch?v=0arv0zVWz7s

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1646
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa "Jug"

Post Postao/la KonjicBOY » 01 sep 2011, 10:20

Igman - Troglav 3-1 ;) ;) ;)
Support your local club !

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa "Jug"

Post Postao/la badblueboylivno » 01 sep 2011, 12:52

KonjicBOY je napisao/la:Igman - Troglav 3-1 ;) ;) ;)
Moja prognoza je 0-2.

Isto tako se nadam da će Tomislav zaustaviti Brotnjo, ali sam se i nadao da će Real proći Barcelonu. :D
Hayley <3

Avatar
slogauskoplje
Postovi: 1063
Pridružen/a: 17 avg 2011, 12:31
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa "Jug"

Post Postao/la slogauskoplje » 01 sep 2011, 13:47

Jedino naše lige nema na stanicama NS FBiH, ali za sve ostalo tu je hnksloga.ba ;)

Imamo najbolju klupsku web stranicu u ligi :lol:
Sloga Uskoplje

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa "Jug"

Post Postao/la badblueboylivno » 01 sep 2011, 14:10

slogauskoplje je napisao/la:Jedino naše lige nema na stanicama NS FBiH
Baš sam razmišljao da to postavim ovdje, jer mi je čudno da se ta liga nikako ne ažurira na stranici Saveza Federacije.

Poslat ću im mail.
Hayley <3

Avatar
slogauskoplje
Postovi: 1063
Pridružen/a: 17 avg 2011, 12:31
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa "Jug"

Post Postao/la slogauskoplje » 01 sep 2011, 14:11

badblueboylivno je napisao/la:
slogauskoplje je napisao/la:Jedino naše lige nema na stanicama NS FBiH
Baš sam razmišljao da to postavim ovdje, jer mi je čudno da se ta liga nikako ne ažurira na stranici Saveza Federacije.

Poslat ću im mail.
radije pošalji mail (ako imaš) onima što vode našu ligu ;)
Sloga Uskoplje

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa "Jug"

Post Postao/la badblueboylivno » 01 sep 2011, 14:12

slogauskoplje je napisao/la:
badblueboylivno je napisao/la:
slogauskoplje je napisao/la:Jedino naše lige nema na stanicama NS FBiH
Baš sam razmišljao da to postavim ovdje, jer mi je čudno da se ta liga nikako ne ažurira na stranici Saveza Federacije.

Poslat ću im mail.
radije pošalji mail (ako imaš) onima što vode našu ligu ;)
Problem je da ne znam tko vodi našu ligu. :)
Hayley <3

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.