Mobilni- gdje, kako, šta?

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
RiNo
Postovi: 5690
Pridružen/a: 09 jan 2009, 21:16
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la RiNo » 13 avg 2011, 03:18

slika

SE W995, platio ga novog 237 eura (sa poštarinom).
8,1 Mp kamera, 8GB memory kartica, dobar media player, Wi-Fi, sasvim dovoljno za mobitel, fino izgleda, a što je najvažnije baterija je odlična
Zadnja izmjena: RiNo, dana/u 13 avg 2011, 15:15, ukupno mijenjano 2 puta.
100% sportski i krajnje opušten potpis

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Devil » 13 avg 2011, 09:34

hamo_pipa je napisao/la:Ja imam neku nokiju, ne znam tacno koji je model, al' mi se svidja jer ima predobra igra na njemu, zove se Bounce.
Mozda neko zna koji bi to model mogao biti?

Inace, nikad mi nije bilo jasno zasto raja daju tolike pare na mobitele. U zemlji za koju svi kazemo da je siromasna, ja mislim da barem 80% mladih imaju mobitele sa kamerama jakim, sa nekim procesorima i tako to. Ili se varam u vezi ovog postotka? Ja imam takav osjecaj. Nije da kritikujem nekog, svako voli na nesto pare dat', al' eto...
Pa ukucaj *#0000# i vidi sta ce ti izbaciti. ;)
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14587
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 13 avg 2011, 10:51

hamo_pipa je napisao/la:Ja imam neku nokiju, ne znam tacno koji je model, al' mi se svidja jer ima predobra igra na njemu, zove se Bounce.
Mozda neko zna koji bi to model mogao biti?

Inace, nikad mi nije bilo jasno zasto raja daju tolike pare na mobitele. U zemlji za koju svi kazemo da je siromasna, ja mislim da barem 80% mladih imaju mobitele sa kamerama jakim, sa nekim procesorima i tako to. Ili se varam u vezi ovog postotka? Ja imam takav osjecaj. Nije da kritikujem nekog, svako voli na nesto pare dat', al' eto...
pa dobro nismo toliko siromasni, vecina nas uzme mobitel, i koristiga min 2. god, tako je kod mene.

don_burza, da li si updateovo mobitel, da li je izasao update, koji je trebao rjesiti par problema kod mobitela :?:

iPhone mobitel nebi preporucio, kome treba 450 000 aplikacija na mobitelu?, volio bih ga imati kad bi mi neko dzaba dao, al za te pare nebi sigurno uzeo iPhone, vec bi Nokiu N9 koja ce izaci uskoro, necu je odmah uzimati jer je skupa na pocetku, sacekam oko 2 mjeseca da padne cijena, ja imam Nokiu N97 mini i nebi svima preporucio ko je misli uzimati, ja sam se pokajao iskreno, mobitel je spor, jedino sto mi valja jeste za pisanje za poruku, kad kupis jednom mobitel s qwerty tastaturom, tesko da ce ti iduci biti bez tastature, ali ja cu se nekako suzdrzati pa cemo vidjeti :mrgreen:

sony_91
Postovi: 2135
Pridružen/a: 15 feb 2010, 11:59
Lokacija: Somewhere in Posavina
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la sony_91 » 13 avg 2011, 11:44

Ja trenutno koristim N85 Nokiu, ima gotov sve što jedan mobitel treba da ima, ja zadovoljan, nije ni nešto sad skupa za paket opreme koji dobiješ :D . Jedino bi ja trebao uzeti novu bateriju, ovoj oslabile ćelije pravo ;)

Avatar
guber90
Postovi: 1354
Pridružen/a: 01 jul 2010, 19:11
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la guber90 » 13 avg 2011, 11:58

slika

Moje je iPhone4 16 GB, vrlo zadovoljan sa njim, odlicno radi, nemam problema :D.
Messi zipa, eto Spahe ! ! !

Ukoliko vidite gresku u bilo kom od mojih postova, a da je vezana sa pravopisom, molio bih da mi ukazete na nju :). Hvala ! ! !

enobarca
Postovi: 8135
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la enobarca » 13 avg 2011, 12:09

Ja trenutno koristim xperiu x8...Mobitel je odlican,ja sam veoma zadovoljan...

slika

Avatar
don_burza
Postovi: 5198
Pridružen/a: 09 okt 2010, 00:42
Lokacija: Hellfire Peninsula
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la don_burza » 13 avg 2011, 12:19

quaresma
uradio sam update vec dva puta
Thomas Müller - Fußballgott

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6335
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la _dreamer_ » 13 avg 2011, 12:28

Trenutno koristim Samsung Wave. Cuo sam da se i kod nas dole na trzistu pojavio, no ne bih ga preporucio nikome. Ne zato sto ne valja, jer je mobitel kao aparat jako jako dobar, ima strasan potencijal, ali i veliku manu. Za ovaj mob Samsung je krenuo razvijati poseban sistem, tzv. Badu i u poredjenju sa mobitelima koji su na Androidu nudi veoma malo aplikacija.

ovih dana sam se odlucio da ga promijenim i prelazim na samsung s2 galaxy.
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

Avatar
guber90
Postovi: 1354
Pridružen/a: 01 jul 2010, 19:11
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la guber90 » 13 avg 2011, 12:39

Najbolji telefon ikada :mrgreen: :

slika
Messi zipa, eto Spahe ! ! !

Ukoliko vidite gresku u bilo kom od mojih postova, a da je vezana sa pravopisom, molio bih da mi ukazete na nju :). Hvala ! ! !

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14587
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 13 avg 2011, 12:55

_dreamer_ je napisao/la:Trenutno koristim Samsung Wave. Cuo sam da se i kod nas dole na trzistu pojavio, no ne bih ga preporucio nikome. Ne zato sto ne valja, jer je mobitel kao aparat jako jako dobar, ima strasan potencijal, ali i veliku manu. Za ovaj mob Samsung je krenuo razvijati poseban sistem, tzv. Badu i u poredjenju sa mobitelima koji su na Androidu nudi veoma malo aplikacija.

ovih dana sam se odlucio da ga promijenim i prelazim na samsung s2 galaxy.
bada je trenutno mlad os, cudi me kako to Samsung slabo razvija taj OS, jer stvarno steta za takav mobitel, ima jako jak hardwer, a i display amoled, 1ghz procesor, 5mpx, 720p hd rezolucija.

don_burza, gdje si kupio mob, i cijena, moze na pm

Avatar
Barcelona_1899
Postovi: 276
Pridružen/a: 14 jun 2009, 22:44
Lokacija: Zenica & HAMAS
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Barcelona_1899 » 13 avg 2011, 15:33

HTC vrh telefoni u kombinaciji sa Android OS.
2:6 prepoznatljiv rezultat :)
0:2 još uvijek frišak rezultat ;)
David Villa #7

Avatar
HZ`87
Postovi: 15
Pridružen/a: 13 avg 2011, 13:52
Lokacija: Koševo, SA.
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la HZ`87 » 13 avg 2011, 16:48

Kod mene je ovaj, šta mislite da li je vrijeme za promjenu ?
slika
Volim te Sarajevo !

I kada šuti Sarajevo pjeva, I kada žmiri svjetlucaju mu oči.
Suzama kiša u oluk se slijeva, Sarajevo će biti, sve drugo će proći !

Avatar
Bilal
Postovi: 2153
Pridružen/a: 04 dec 2009, 12:03
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Bilal » 13 avg 2011, 19:55

Evo jedan za @Quaresmu: XPERIA PLAY
slika
:mrgreen:

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14587
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 13 avg 2011, 20:22

vjeruj mi da bi mi dobro dosao, pogotovo kad sam u skoli, ko zna, mozda nekad budem ga kupio, ako budu nudli bolje igrice :mrgreen:
HZ`87 je napisao/la:Kod mene je ovaj, šta mislite da li je vrijeme za promjenu ?
slika
nokia n95 8bg je bolja od N95 obicne, zavisi koliko imas para za mobitel
Barcelona_1899 je napisao/la:HTC vrh telefoni u kombinaciji sa Android OS.
ono sto kod HTC-a nikako mi se ne svidja jeste display, izgleda nekako blijedo, valjda sto sam ga poredio sa super amoledom, a i baterija mu nije jaca strana, nije kod vecine mob al kod HTCa je poseban slucaj

hamo_pipa
Postovi: 475
Pridružen/a: 21 avg 2010, 13:48
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la hamo_pipa » 13 avg 2011, 20:48

Devil je napisao/la:
hamo_pipa je napisao/la:Ja imam neku nokiju, ne znam tacno koji je model, al' mi se svidja jer ima predobra igra na njemu, zove se Bounce.
Mozda neko zna koji bi to model mogao biti?

Inace, nikad mi nije bilo jasno zasto raja daju tolike pare na mobitele. U zemlji za koju svi kazemo da je siromasna, ja mislim da barem 80% mladih imaju mobitele sa kamerama jakim, sa nekim procesorima i tako to. Ili se varam u vezi ovog postotka? Ja imam takav osjecaj. Nije da kritikujem nekog, svako voli na nesto pare dat', al' eto...
Pa ukucaj *#0000# i vidi sta ce ti izbaciti. ;)

hehe, hvala. Nisam znao za ovo.
nokia 1800. OK mobitel sasvim.
I pres'o sam Bounce.
Man can hardly even recognize the devils of his own creation.

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14587
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 13 avg 2011, 21:51

Bounce je najbolja igrica kod Nokie, a nekada je Snake bio :D, bila je jos jedna nesto kao pucas s necim , i na kraju misije ti dodje boss, stvarno bila zarazna igrica, tu sam igrao na nokiji 3310 :D
covjece, tad mi je baterija trajala po 7 dana :mrgreen:

[youtube][/youtube]
izgleda da ce ovakvi biti nokini iduci mobiteli sa windows phone 7 operativnim sistemom, budale, ostavili su milione i milione symbian korisnika na cjedlilu, stvarno lijepo od nokie nema sta, da bar hoce da se iskupe, pa da naprave symbian kako treba, symbian tek sad postaje ono sto je trebao biti prije 2-3 god :x

hamo_pipa
Postovi: 475
Pridružen/a: 21 avg 2010, 13:48
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la hamo_pipa » 13 avg 2011, 21:54

QUARESMA 18<<< je napisao/la:Bounce je najbolja igrica kod Nokie, a nekada je Snake bio :D, bila je jos jedna nesto kao pucas s necim , i na kraju misije ti dodje boss, stvarno bila zarazna igrica, tu sam igrao na nokiji 3310 :D
covjece, tad mi je baterija trajala po 7 dana :mrgreen:

[youtube][/youtube]
izgleda da ce ovakvi biti nokini iduci mobiteli sa windows phone 7 operativnim sistemom, budale, ostavili su milione i milione symbian korisnika na cjedlilu, stvarno lijepo od nokie nema sta, da bar hoce da se iskupe, pa da naprave symbian kako treba, symbian tek sad postaje ono sto je trebao biti prije 2-3 god :x

Ja mislim da je to space impact :D
beton igra.
Man can hardly even recognize the devils of his own creation.

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14587
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 13 avg 2011, 22:12

jeste BRAVO!

ima za noki n97, al nisam vjerovao da je ta, jer je skroz drugacija, a i glupa

Avatar
Blue_He4rt
Postovi: 3124
Pridružen/a: 26 maj 2010, 00:46
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Blue_He4rt » 14 avg 2011, 06:14

slika

Kod mene je trenutno ova Nokijica (7230).Izvrsno me sluzi,do sada nisam imao problema s njom te nemam potrebe ga mijenjat zadugo.Teska je svega 100 g i ima vibraciju.
Chelsea F.C.

Avatar
Sanchez_8
Postovi: 859
Pridružen/a: 20 okt 2010, 14:43
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Sanchez_8 » 14 avg 2011, 18:10

Zna li mozda neko kako ide to dizanje softvera ili sta vec na iphon-u 3 gs je u pitanju , dobio ga juce i totalni sam laik u vezi tih stvari , jel mogu to sam uraditi i ako ne koliko kosta u servisu ? hvala unapijed ;)

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Brkooo, Zaniolo i 37 gostiju.