Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
Dushi_Rob
Postovi: 889
Pridružen/a: 09 mar 2011, 21:47
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Dushi_Rob » 27 avg 2011, 20:02

Postman je napisao/la:
DesimaL je napisao/la::lol: :lol:
[youtube][/youtube]
Samo djeci moze biti smijesan ovaj izradjeni klipic.
Onda si se ti jedva smirio od smijeha ...
Kratke hlače,duga brada,kalašnjikov ambasada...

Be Casual ...

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la madridist » 27 avg 2011, 23:29

.Sam Platini je dao najskandalozniju izjavu na dodjeli rekavši da je Mesi zaštićen od strane sudaca koji mu na taj način omogućavaju da iskaže svoj talent.Pa gdje to ima ,možda u Engleskoj FA to dopušta?Nikad. Sa tom izjavom je samo potvrdio ono što sam par puta napisao na forumu.Svaka čast na nagradama,ali volio bi da sudci u Španiji nauče posao od engleskih sudaca(samo nemoj Graham Pola da neko spominje) ili da posjete neki od Colininih seminara.
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
Bianconeri1988
Postovi: 9818
Pridružen/a: 29 nov 2008, 00:44
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Bianconeri1988 » 27 avg 2011, 23:33

Nije samo Messi zaštičen, već svi igrači Barce koji su fizički nejaki!
Ž '21!
Senza Fachetti niente scudetti, con Gasperini e Ranieri torni dove eri!
★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
xaviesta
Postovi: 5935
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la xaviesta » 27 avg 2011, 23:33

madridist je napisao/la:.Sam Platini je dao najskandalozniju izjavu na dodjeli rekavši da je Mesi zaštićen od strane sudaca koji mu na taj način omogućavaju da iskaže svoj talent.Pa gdje to ima ,možda u Engleskoj FA to dopušta?Nikad. Sa tom izjavom je samo potvrdio ono što sam par puta napisao na forumu.Svaka čast na nagradama,ali volio bi da sudci u Španiji nauče posao od engleskih sudaca(samo nemoj Graham Pola da neko spominje) ili da posjete neki od Colininih seminara.
Na koji je nacin Messi "zasticeniji" od Cristine recimo?
Don't hate what you don't understand.

Avatar
ZELJO DO GROBA
Postovi: 2739
Pridružen/a: 16 jan 2009, 20:04
Lokacija: Antananarivo, Madagaskar
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la ZELJO DO GROBA » 27 avg 2011, 23:36

madridist je napisao/la:.Sam Platini je dao najskandalozniju izjavu na dodjeli rekavši da je Mesi zaštićen od strane sudaca koji mu na taj način omogućavaju da iskaže svoj talent.Pa gdje to ima ,možda u Engleskoj FA to dopušta?Nikad. Sa tom izjavom je samo potvrdio ono što sam par puta napisao na forumu.Svaka čast na nagradama,ali volio bi da sudci u Španiji nauče posao od engleskih sudaca(samo nemoj Graham Pola da neko spominje) ili da posjete neki od Colininih seminara.
pa svi veliki igraci trebaju da budu zasticeni, pa i Messi, i ako bas hoces i Ronaldo...
jer zamisli ovo, dodje kljusina od Pepea i polomi nogu Messiu, koga bi ostetio??? pa naravno svjetski fudbal...jel razumijes...svi veliki igraci trebaju, moraju biti zasticeni, samo sto se to danas ne radi kad se igra Clasico...jer njega mozes polomiti sudija nece dati ni zuti...al hajd da ne raspravljamo o temo, milion smo puta raspravljali i opet nista...
"Pobjednik nije uvijek dobar kao što ni gubitnik nije uvijek loš. U sportu postoji mnoštvo stvari koje nemaju veze s pobjeđivanjem i gubljenjem." - Pep Guardiola
Meho Kodro
Mes Que Un Club

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la madridist » 27 avg 2011, 23:39

...
Zadnja izmjena: madridist, dana/u 16 nov 2013, 13:20, ukupno mijenjano 1 put.
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
Samoubica
Postovi: 42
Pridružen/a: 21 avg 2011, 01:24
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Samoubica » 30 avg 2011, 13:11

POkorite se Culesi, dosao je vas spasitelj
Vi samo ne znate dovoljno ali jos ima nade za vas

Tema je dosadna kad i ptice an grani znaju da je Real bolji samo sto vanfudbalski faktori pomazu Barci.
Bas citam kako se i Porto zali na suđenje.

Istina je da jedini klub koji se jos nije zalio na suđenje je onaj sa kojim Barca nikad nije ni igrala :mrgreen:
Dosta o baletanima jer mi se ne da pisati o curicama i idemo an ozbiljne teme.

Real madrid pokazuje nadklasu, to znaci da i kad CR/Benz/Di Marija/Ozil izadje neko ga drugi dobro zamijeni.
Sa druge strane kada izadje kesica tableta osjeti se deficit.
Balet je plesna forma koju danas najčešće vidimo u izvođenju profesionalnih plesača u kazalištu ili na nekoj drugoj sceni. Kao i ostali plesovi, balet može biti grupni nastup ili solo izvedba.
Niče: "Pravi muskarac zeli dvoje: opasnost i igru."

Avatar
Dushi_Rob
Postovi: 889
Pridružen/a: 09 mar 2011, 21:47
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Dushi_Rob » 30 avg 2011, 14:40

Samoubica je napisao/la:POkorite se Culesi, dosao je vas spasitelj
Vi samo ne znate dovoljno ali jos ima nade za vas

Tema je dosadna kad i ptice an grani znaju da je Real bolji samo sto vanfudbalski faktori pomazu Barci.
Bas citam kako se i Porto zali na suđenje.

Istina je da jedini klub koji se jos nije zalio na suđenje je onaj sa kojim Barca nikad nije ni igrala :mrgreen:
Dosta o baletanima jer mi se ne da pisati o curicama i idemo an ozbiljne teme.

Real madrid pokazuje nadklasu, to znaci da i kad CR/Benz/Di Marija/Ozil izadje neko ga drugi dobro zamijeni.
Sa druge strane kada izadje kesica tableta osjeti se deficit.
Hajde majke ti ispostuj taj nick i ubij se !
Kratke hlače,duga brada,kalašnjikov ambasada...

Be Casual ...

Avatar
ZELJO DO GROBA
Postovi: 2739
Pridružen/a: 16 jan 2009, 20:04
Lokacija: Antananarivo, Madagaskar
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la ZELJO DO GROBA » 30 avg 2011, 19:55

Samoubica je napisao/la:POkorite se Culesi, dosao je vas spasitelj
Vi samo ne znate dovoljno ali jos ima nade za vas

Tema je dosadna kad i ptice an grani znaju da je Real bolji samo sto vanfudbalski faktori pomazu Barci.
Bas citam kako se i Porto zali na suđenje.

Istina je da jedini klub koji se jos nije zalio na suđenje je onaj sa kojim Barca nikad nije ni igrala :mrgreen:
Dosta o baletanima jer mi se ne da pisati o curicama i idemo an ozbiljne teme.

Real madrid pokazuje nadklasu, to znaci da i kad CR/Benz/Di Marija/Ozil izadje neko ga drugi dobro zamijeni.
Sa druge strane kada izadje kesica tableta osjeti se deficit.
pa naravno da nama sudije pomazu, i Platini, i UNICEF, i Obama, i Merkelova, i spanski kralj, ma svi na svijetu...a inace da nam oni ne pomazu bili bi saka jada...nista bez njih ne mozemo...
"Pobjednik nije uvijek dobar kao što ni gubitnik nije uvijek loš. U sportu postoji mnoštvo stvari koje nemaju veze s pobjeđivanjem i gubljenjem." - Pep Guardiola
Meho Kodro
Mes Que Un Club

Avatar
Postman
Postovi: 141
Pridružen/a: 22 avg 2011, 19:23
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Postman » 31 avg 2011, 03:20

Samoubica je napisao/la:POkorite se Culesi, dosao je vas spasitelj
Vi samo ne znate dovoljno ali jos ima nade za vas

Tema je dosadna kad i ptice an grani znaju da je Real bolji samo sto vanfudbalski faktori pomazu Barci.
Bas citam kako se i Porto zali na suđenje.

Istina je da jedini klub koji se jos nije zalio na suđenje je onaj sa kojim Barca nikad nije ni igrala :mrgreen:
Dosta o baletanima jer mi se ne da pisati o curicama i idemo an ozbiljne teme.

Real madrid pokazuje nadklasu, to znaci da i kad CR/Benz/Di Marija/Ozil izadje neko ga drugi dobro zamijeni.
Sa druge strane kada izadje kesica tableta osjeti se deficit.
Real Madrid C.F. je institucija, Barcelona :roll:

10.Skoro
Postovi: 818
Pridružen/a: 19 nov 2010, 11:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la 10.Skoro » 31 avg 2011, 10:04

Samoubica je napisao/la:POkorite se Culesi, dosao je vas spasitelj
Vi samo ne znate dovoljno ali jos ima nade za vas

Tema je dosadna kad i ptice an grani znaju da je Real bolji samo sto vanfudbalski faktori pomazu Barci.
Bas citam kako se i Porto zali na suđenje.

Istina je da jedini klub koji se jos nije zalio na suđenje je onaj sa kojim Barca nikad nije ni igrala :mrgreen:
Dosta o baletanima jer mi se ne da pisati o curicama i idemo an ozbiljne teme.

Real madrid pokazuje nadklasu, to znaci da i kad CR/Benz/Di Marija/Ozil izadje neko ga drugi dobro zamijeni.
Sa druge strane kada izadje kesica tableta osjeti se deficit.
Dokrajcilo te ovo ljeto...Vidi se da si spavao otvorena prozora, a nisi se pokrivao. Bas si povukao vlage. Ima jos nade da se izlijecis, mislim nikad nije kasno ali prvi korak je da sam sebi priznas da si bolestan i da potrazis pomoc...
Mi nikada odustati necemo...

Avatar
Samoubica
Postovi: 42
Pridružen/a: 21 avg 2011, 01:24
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Samoubica » 31 avg 2011, 12:27

Koliko me samo culesi citiraju, to je cudo jedno :mrgreen:

Znam da svi zele imati gospodarske osobine ali to samo realovci imaju.
Zeljo je bio realan da i njihova "kesica tableta" bez pomenutih institucija ne bi mogao nista
sam je rekao pa se njemu obratite :D
vidim da je konacno poceo da me slusa i preobracava se na pravi put

Vas ostale pozivam da konacno ugledate svjetlo istine :D

Real Madrid će ove sezone na barcinu igru odgovoriti jakim i pokretljivim defanzivnim veznjacima tj, Alonso i Sahin/Coentrao. Pozicija ramosa je nejasna i on će biti glavni čovjek odbrane
Balet je plesna forma koju danas najčešće vidimo u izvođenju profesionalnih plesača u kazalištu ili na nekoj drugoj sceni. Kao i ostali plesovi, balet može biti grupni nastup ili solo izvedba.
Niče: "Pravi muskarac zeli dvoje: opasnost i igru."

Avatar
Dushi_Rob
Postovi: 889
Pridružen/a: 09 mar 2011, 21:47
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Dushi_Rob » 31 avg 2011, 19:30

Samoubica je napisao/la:Koliko me samo culesi citiraju, to je cudo jedno :mrgreen:

Znam da svi zele imati gospodarske osobine ali to samo realovci imaju.
Zeljo je bio realan da i njihova "kesica tableta" bez pomenutih institucija ne bi mogao nista
sam je rekao pa se njemu obratite :D
vidim da je konacno poceo da me slusa i preobracava se na pravi put

Vas ostale pozivam da konacno ugledate svjetlo istine :D

Real Madrid će ove sezone na barcinu igru odgovoriti jakim i pokretljivim defanzivnim veznjacima tj, Alonso i Sahin/Coentrao. Pozicija ramosa je nejasna i on će biti glavni čovjek odbrane
A mene cudi to kako jedan fudbalski "strucnjak" poput tebe nije pronasao posao u jednom nogometnom klubu, pa makar i u drugoj ligi FBiH , mozda Vratniku ili Biseru ....
Kratke hlače,duga brada,kalašnjikov ambasada...

Be Casual ...

Avatar
ZELJO DO GROBA
Postovi: 2739
Pridružen/a: 16 jan 2009, 20:04
Lokacija: Antananarivo, Madagaskar
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la ZELJO DO GROBA » 31 avg 2011, 21:37

Samoubica je napisao/la:Koliko me samo culesi citiraju, to je cudo jedno :mrgreen:

Znam da svi zele imati gospodarske osobine ali to samo realovci imaju.
Zeljo je bio realan da i njihova "kesica tableta" bez pomenutih institucija ne bi mogao nista
sam je rekao pa se njemu obratite :D
vidim da je konacno poceo da me slusa i preobracava se na pravi put

Vas ostale pozivam da konacno ugledate svjetlo istine :D

Real Madrid će ove sezone na barcinu igru odgovoriti jakim i pokretljivim defanzivnim veznjacima tj, Alonso i Sahin/Coentrao. Pozicija ramosa je nejasna i on će biti glavni čovjek odbrane
ja mislim da cete vi glatko osvojiti LP, Premieru i kup, a mozda i Svjetsko klupsko prvenstvo :D

a Barca ce biti 4-5, jer nemaju kvalitete za vise...
"Pobjednik nije uvijek dobar kao što ni gubitnik nije uvijek loš. U sportu postoji mnoštvo stvari koje nemaju veze s pobjeđivanjem i gubljenjem." - Pep Guardiola
Meho Kodro
Mes Que Un Club

Avatar
Samoubica
Postovi: 42
Pridružen/a: 21 avg 2011, 01:24
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Samoubica » 01 sep 2011, 16:45

ZELJO DO GROBA je napisao/la: ja mislim da cete vi glatko osvojiti LP, Premieru i kup, a mozda i Svjetsko klupsko prvenstvo :D

a Barca ce biti 4-5, jer nemaju kvalitete za vise...
Nece to biti glatko jer ipak borba na pravom putu protiv korupcije i nepravde kakvu namecu iz Uefe da bi vama pomogli nije nimalo lagana. To ce biti teska borba u kojoj se iskreno nadam da ce pravedni osvojiti i konacno pokazati fudbalskom svijetu da ni potpomognuta Barca nije iznad istine i pravde.

Barca ce zbog svega gore pomenutog biti druga!
Priznat ces da se tesko cuvati od hibrida, brus vilsa i antisemita koji su zasticeni od strane mafije :mrgreen:
Balet je plesna forma koju danas najčešće vidimo u izvođenju profesionalnih plesača u kazalištu ili na nekoj drugoj sceni. Kao i ostali plesovi, balet može biti grupni nastup ili solo izvedba.
Niče: "Pravi muskarac zeli dvoje: opasnost i igru."

Avatar
ZELJO DO GROBA
Postovi: 2739
Pridružen/a: 16 jan 2009, 20:04
Lokacija: Antananarivo, Madagaskar
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la ZELJO DO GROBA » 01 sep 2011, 16:58

Samoubica je napisao/la:
ZELJO DO GROBA je napisao/la: ja mislim da cete vi glatko osvojiti LP, Premieru i kup, a mozda i Svjetsko klupsko prvenstvo :D

a Barca ce biti 4-5, jer nemaju kvalitete za vise...
Nece to biti glatko jer ipak borba na pravom putu protiv korupcije i nepravde kakvu namecu iz Uefe da bi vama pomogli nije nimalo lagana. To ce biti teska borba u kojoj se iskreno nadam da ce pravedni osvojiti i konacno pokazati fudbalskom svijetu da ni potpomognuta Barca nije iznad istine i pravde.

Barca ce zbog svega gore pomenutog biti druga!
Priznat ces da se tesko cuvati od hibrida, brus vilsa i antisemita koji su zasticeni od strane mafije :mrgreen:
ma nemoj biti tako skroman, ja znam da su Murinja i Real ostetili, pa jadni Murinjo kreno da pomiluje onog krvoloka Titu, i sad ce zbog toga biti kaznjen...pa sramota za citav svijet...Barcelona protiv Reala igrala divljacki, startovi nad Ronaldom, Benzemom, jadnim Pepeom i Ramosom, mirnim Marcelom su bili za Haga, i onda opet Real kriv...

a opet s druge strane, Real je za klasu jaci od Barce, ima bolje igrace, boljeg trenera, bolji sistem, igraci igraju zbog ljubavi prema klubu, dosli su iako su im nudili vece pare u drugim klubovima, a ne ko u jadnoj Barci, ljudi moraju placati 5x vise nego sto igrac vrijedi da bi im doso...

i sad ti kazes da nece glatko uzeti ligu, LP, Kup, a kazu da ce pokusati uzeti i Svjetsko klupsko prvenstvo, jer je Barca ne zasluzeno osvojila titulu LP prosle sezone, i bice diskvalifikovana, pa ce na SKP ici Real Madrid...

ne budi smjesan, najjaciste i nista drugo ne ocekujem nego da uzmete sve trofeje...
"Pobjednik nije uvijek dobar kao što ni gubitnik nije uvijek loš. U sportu postoji mnoštvo stvari koje nemaju veze s pobjeđivanjem i gubljenjem." - Pep Guardiola
Meho Kodro
Mes Que Un Club

Avatar
Samoubica
Postovi: 42
Pridružen/a: 21 avg 2011, 01:24
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Samoubica » 01 sep 2011, 20:09

Citam ovaj tvoj gramaticki neispravan tekst :mrgreen: i vidim neka sitna slova izmedju redova.
Ovom ti prilikom u cjelosti prenosim taj dio.

Ja znam da su Figa i Real oštetili kada su na njega bacali svinjsku glavu i da zbog toga cak ni tada nisu bili kaznjeni... pa sramota za cijeli sportski svijet... Barcelona protiv Reala igrala podmuklo kao i uvijek. Treba znati da oduvijek kada igraci Reala dođu u Barcelonu budu napadnuti vec dok su u autobusu. Njihov iznenađujuće slabo cuvani hotel opsjedaju bolesnici iz Katalonije i uvijek i iskljucivo na Camp Nou stadionu se događaju neredi zbog hinjskih podbadanja od strane romske populacije :D

A opet sa druge strane igraci Barce ne igraju za novac iako je Laporta im davao nevjerovatne premije koje nije mogao pokriti pa je uvalio klub u velike dugove. I igraci i presidente su uvalili klub u dugove iz ciste ljubavi.U Realu također se daje kamion love za igrace tipa Ibrahimovic koji su proveli jednu cijelu sezonu u klubu dok se u Barci to ne cini. :mrgreen:

Jedina je istina da ce Barca i svjetsko klupsko prvenstvo uzeti nezasluzeno(ovo se pise zajedno) i da nece biti diskvalifikovana jer ima podrsku, vjerovatno, podmicenog Platinija. I zbog toga nijedan drugi klub nece moci ravnopravno se boriti.

Samoubice koji si me opet naucio nekim novim stvarima sto fudbalskim, sto gramatickim moram priznati najjaci ste(odvojeno) i mislim da uz pravednu igru cete osvojiti jer ste bolji.

Do sljedeceg demoliranja by Samoubica imas pozdrave. :D

Za kraj, pronađite razliku.
slika
slika
Balet je plesna forma koju danas najčešće vidimo u izvođenju profesionalnih plesača u kazalištu ili na nekoj drugoj sceni. Kao i ostali plesovi, balet može biti grupni nastup ili solo izvedba.
Niče: "Pravi muskarac zeli dvoje: opasnost i igru."

Avatar
ZELJO DO GROBA
Postovi: 2739
Pridružen/a: 16 jan 2009, 20:04
Lokacija: Antananarivo, Madagaskar
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la ZELJO DO GROBA » 01 sep 2011, 21:05

tacno je da je u Barci bilo mnogo promasaja, pa kako sam negdje procitao, kad je Rosell doso, digo je kredit, na ime Barce, da bi pokrio bespotrebne transfere koje su odradili Laporta i Txiki, ali isto tako je tacno da Barcelona nema bas predsjednike koji svoje pare uvuku u klub da bi doveli dream team, od kojeg usput receno nema nista, koji ima snaku osvojiti veliki Kup Kralja, i nista vise...
Barcelona ce radije od svoje djece napraviti dream team...
Barcelona mozda nikad nece dati 80 miliona za nekog igraca, ona ce radije od nekog djeteta iz La Masie napraviti boljeg...
Barca ne moze sebi priustiti da daje 3x vise za nekog igraca, ona ce radije imati vrhunske pregovarace i kupiti igraca za manju cijenu od njegove stvarne (na transfer trzistu),
Barca nikad nece imati bahatog kretena na klupi, radije ce imati skromnog covjeka, koji nece zapostavljati igru zbog samih rezultata, koji svojim igracima nece govoriti idite lomite noge protivniku, vec radije idite igrajte fudbal,

a kad sve ovo gore imas, rezultati ce doci sami od sebe...
"Pobjednik nije uvijek dobar kao što ni gubitnik nije uvijek loš. U sportu postoji mnoštvo stvari koje nemaju veze s pobjeđivanjem i gubljenjem." - Pep Guardiola
Meho Kodro
Mes Que Un Club

Avatar
Samoubica
Postovi: 42
Pridružen/a: 21 avg 2011, 01:24
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Samoubica » 01 sep 2011, 22:20

a kad sve ovo gore imas, rezultati ce doci sami od sebe...
To je istina, samo sto vi to nemate :lol: i vecinu si fulao al idemo redom sada...
isto tako je tacno da Barcelona nema bas predsjednike koji svoje pare uvuku u klub da bi doveli dream team, od kojeg usput receno nema nista, koji ima snaku osvojiti veliki Kup Kralja, i nista vise...
Kardinalna greska, nepoznavanje materije o kojoj se prica :o
Statut kluba Real Madrida kaze na vise mjesta....
Predsjednik ne smije finansirati klub na bilo koji nacin!
Barcelona ce radije od svoje djece napraviti dream team...
Barcelona mozda nikad nece dati 80 miliona za nekog igraca, ona ce radije od nekog djeteta iz La Masie napraviti boljeg...
Opet nepoznavanje materije :lol:
Guardiola u svom mandatu potrosio nekih 400 miliona, osim ako je tebi to mal novac
Ibrahimovic je kostao bas nekih 70-80 miliona :mrgreen:
Barca nikad nece imati bahatog kretena na klupi, radije ce imati skromnog covjeka
Veceras te izgleda bas ne ide. Ne rekoh li ja kako culesi samo ne znaju a inace nisu losi ljudi.
Evo ti odg na citat, tako je to kad ne postujes igraca
[youtube][/youtube]
Trenirao vas je i Menoti, ja necu reci koji je on prostak, imas google i yt pa se sam uvjeri. Ugl Ciro je za njega akademski građanin :D
koji svojim igracima nece govoriti idite lomite noge protivniku
Ne mora Pep ni reci to, sami igraci to rade :mrgreen:
[youtube][/youtube]

Kada pogledas ovo gore i moj post prije shvatis kako je lijepo biti realovac, bijel i svet! 8-)
Balet je plesna forma koju danas najčešće vidimo u izvođenju profesionalnih plesača u kazalištu ili na nekoj drugoj sceni. Kao i ostali plesovi, balet može biti grupni nastup ili solo izvedba.
Niče: "Pravi muskarac zeli dvoje: opasnost i igru."

Avatar
mandraX
Postovi: 17689
Pridružen/a: 04 dec 2009, 21:52
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la mandraX » 01 sep 2011, 22:31

:lol: :lol: :lol: :lol:
Samoubica je napisao/la: [youtube][/youtube]
...porediš to sa ovim:

[youtube][/youtube]

:o

a jah, nemojte mu zamjerit', traži se dlaka u jajetu, a pošto nije mogao nikakav "veći" ispad od ovoga što je naveo, halal'te mu...
Samoubica je napisao/la: [youtube][/youtube]
A šta tek reći za ovaj klip što je postavio, gdje se vidi da igrač (Alves) ne ide namjerno da udari igrača :lol: Čak je ostao kod igrača, izvinjava se, zove one nosače :lol:

I da, ev' i ja tebi jedan, pa usporedi sa ovim gore

[youtube][/youtube]

:roll: :lol: :lol:

A to je znači samo jedan, et' da ti samo odgovorim na ove blamažne klipove (dokaze) koje postavljaš ov'da...a ti dobro znaš da bi te mog'o zatrpat' sa sličnim klipovima, gdje su glavne uloge naravno, Madridski mesari...

Odgovori

Natrag na “Primera Division”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.