OKK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Avatar
TaRgEt_
Interni moderator
Postovi: 5327
Pridružen/a: 05 maj 2008, 10:40
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la TaRgEt_ » 11 dec 2011, 20:15

Ako koga zanima Ozdak - Sloboda 94:87 za ovu utakmicu Odzak se pojacao sa tri igraca iz Hrvatske i dobio utakmicu. O ostalim stvarim ne zelim da govorim.
R.I.P Amna Fazlić

KK Sloboda Tuzla
Šampioni BiH : 1994 1996 1997 2000 2001
Finalisti prvenstva : 1995 , 1998 , 1999, 2002
Pobjednici kupa BiH : 1994, 1995,1996,1997, 1999 , 2001
Pobjednici Super Kupa BiH : 1994,1995, 1996,1997, 1998, 1999, 2001

intelekt
Postovi: 13
Pridružen/a: 14 maj 2008, 16:07
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la intelekt » 12 dec 2011, 12:03

Igrači iz Hrvatske su klasično obmanjivanje javnosti i pravljenje alibija unaprijed...u KK Odžak igraju 100% domaći momci, sve sa općine Odžak! Sloboda je snimala utakmicu protiv Banovića na kojoj nisu nastupila 3 igrača što zbog povreda što zbog posla...inače u ekipi već 6 godina niko nije plaćen, svi igramo iz ljubavi i srcem. Kao i većina drugih ekipa iz ovog ranga tekmičenja. :geek:

Hvala na pažnji
Igrači KK Odžak
Zadnja izmjena: intelekt, dana/u 12 dec 2011, 16:12, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
TaRgEt_
Interni moderator
Postovi: 5327
Pridružen/a: 05 maj 2008, 10:40
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la TaRgEt_ » 12 dec 2011, 12:48

[quote="intelekt"]Igrači iz Hrvatske su klasično obmanjivanje javnosti i pravljenje alibija unaprijed...u KK Odžak igraju 100% domaći momci, sve sa općine Odžak! Sloboda je snimala utakmicu protiv Banovića na kojoj nisu nastupila 3 igrača što zbog povreda što zbog posla...inače u ekipi već 6 godina niko nije plaćen, svi igramo iz ljubavi i srcem. Kao i većina drugih ekipa iz ovog ranga tekmičenja. :geek:

Hvala na pažnji
Zadnja izmjena: TaRgEt_, dana/u 12 dec 2011, 17:49, ukupno mijenjano 1 put.
R.I.P Amna Fazlić

KK Sloboda Tuzla
Šampioni BiH : 1994 1996 1997 2000 2001
Finalisti prvenstva : 1995 , 1998 , 1999, 2002
Pobjednici kupa BiH : 1994, 1995,1996,1997, 1999 , 2001
Pobjednici Super Kupa BiH : 1994,1995, 1996,1997, 1998, 1999, 2001

Avatar
elemental
Postovi: 78
Pridružen/a: 04 mar 2011, 11:12
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la elemental » 13 dec 2011, 18:35

Odzak je igrao 100% samo sa svojim igracima bez ikakvih pojacanja, bio sam na toj tekmi a prije toga sam par puta igrao protiv Odzaka znaci nikakva pojacanja nisu bila sa strane...
Nije da se hvalim ali ja sam iz Gradačca...

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 15 dec 2011, 12:07

Znaci nema od ulaska u veci rang nista?! Koliko ulazi u visi rang?
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
TaRgEt_
Interni moderator
Postovi: 5327
Pridružen/a: 05 maj 2008, 10:40
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la TaRgEt_ » 15 dec 2011, 15:51

Ma tek je pocelo Probisvjet ima jos mnogo da se igra , a samo prvi ulazi u visi rang svi ce se jos okliznuti 4 kola su odigrana.
R.I.P Amna Fazlić

KK Sloboda Tuzla
Šampioni BiH : 1994 1996 1997 2000 2001
Finalisti prvenstva : 1995 , 1998 , 1999, 2002
Pobjednici kupa BiH : 1994, 1995,1996,1997, 1999 , 2001
Pobjednici Super Kupa BiH : 1994,1995, 1996,1997, 1998, 1999, 2001

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 23 dec 2011, 23:27

Evo jedan dio intervjua sa Persicem na vidovitom portalu ..

VP: Povratak u svoj Mejdan i svoju Tuzlu prvi put bićete na suprotnoj strani ? Hoće li biti emocija,kada izađete na parket ?

Peršić: Dok sam igrao za Slobodu uvjek sam razmisljao dali ću ikad igrati protiv svog matičnog kluba! Kad sam došao u Široki, radovao sam se da počne domaća liga kako bi došao u Mejdan, međutim sa Slobodom se desilo što se desilo. Kad su pobjedili Vardu razmišljao sam kako bi bilo lijepo da sad igramo sa Slobodom. Mnogo me radovalo kada sam na internetu pročitao parove 1/4 kupa. Naravno da će biti emocija, jer sam u Slobodi prosao sve mlađe selekcije i 7 godina igrao u prvom timu.

Samo se sjetim kako je Mejdan znao biti pun, dok sam igrao za Slobodu, kad nam je u goste dolazio Široki .Na jednoj strani skoro cijela tribina ispunjena Fukarama, a na drugoj ostali koji su bodrili momke cijelih 40 minuta bez prestanka .Od kako igram regionalnu ligu nisam vidio baš mnogo dvorana u kojima je atmosfera kao sto je nekad bila u Mejdanu. Volio bih da se Mejdan napuni kao nekada i da podrži obje ekipe, s jedne strane sigurno najbolju i najuspješniju sportsku ekipu u BiH u posljednjih 10 godina, a sa druge strane mlade momke za koje se nadam da ce Slobodu vratiti u prvu ligu.
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

ŠB.TRN
Postovi: 1547
Pridružen/a: 13 jul 2010, 14:26
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ŠB.TRN » 24 dec 2011, 03:20

Kad procitah ovi zadnji post meni kao navijaču HKK Široki dođe da zaplačem.Sad znam kako je pravim navijačima Slobode,koje vise nema!!!Al svi znamo tko joj je nasljednik!!!Volio bih opet igrati derbije s Borcem,Bosnom i Slobodom al koliko je to moguce vidjet cemo.Naravno tu je i Igokeja koja puno ulaze u svoj tim.Ljudi skupite se i probajte pobjediti politiku i dovedite klub u to stanje da koja god stranka na vlast dođe da daje pare u sport i kosarku.Budu li vam ovi sto su bili i do sada,crno vam se pise.Podrska iz Širokog i da vas sto prije vidimo u ligi za doigravanje !!!

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 25 dec 2011, 00:05

Sloboda 106 : 56 Travnik

Potpuno zasluzena pobjeda,gosti prve 2-3 minute drzali se,ostalo nije vrijedno pomena. Ja nezz kako je moguce da Travnik nijednom nije porazen,pa ondje nema igraca kako treba,sve se gura na igraca sa brojem 11 mada ni on nije nista posebno pokazao. Sloboda kada je najvise trebalo odradila je presing na gostujucu polovicu i iskustvom starijih igraca dosla do zasluzene pobjede.

Mislim da je A2 liga za Slobodu samo formalnost,osim Odzaka koji je iznenadio ne znam ko bi mogao biti konkurent.

Sva sreca pa u ovoj ekipi imaju iskusni Tanasilovic i Jahic,bojim se kako bi to izgledalo bez njih.

U cetvrtak od 17 sati u dvorani Mejdan igra se cetvrtfinale izmedju Slobode i Sirokog !

Vecerasnjem mecu izmedju Slobode i Travnika prisustvovao je i bivsi igrac Slobode,a sadasnji clan Sirokog Dalibor Persic !

Kamo srece da je ostao on i Albijanic,lakse bi islo,ovako mora se gurati nekako sa mladim timom uz iskusne Jahica i Tanasilovica !

Moram jos istaci da me iznenadila veoma dobra posjeta u maloj dvorani SKPC Mejdan,koliko sam mogao procitat radi se o brojci od 700 gledalaca.

Ocekujem protiv Sirokog jos vecu posjetu.
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

nekad^navijac
Postovi: 155
Pridružen/a: 14 sep 2010, 23:14
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la nekad^navijac » 25 dec 2011, 02:34

harry_90 je napisao/la:Sloboda 106 : 56 Travnik

Potpuno zasluzena pobjeda,gosti prve 2-3 minute drzali se,ostalo nije vrijedno pomena. Ja nezz kako je moguce da Travnik nijednom nije porazen,pa ondje nema igraca kako treba,sve se gura na igraca sa brojem 11 mada ni on nije nista posebno pokazao. Sloboda kada je najvise trebalo odradila je presing na gostujucu polovicu i iskustvom starijih igraca dosla do zasluzene pobjede.

Mislim da je A2 liga za Slobodu samo formalnost,osim Odzaka koji je iznenadio ne znam ko bi mogao biti konkurent.

Sva sreca pa u ovoj ekipi imaju iskusni Tanasilovic i Jahic,bojim se kako bi to izgledalo bez njih.

U cetvrtak od 17 sati u dvorani Mejdan igra se cetvrtfinale izmedju Slobode i Sirokog !

Vecerasnjem mecu izmedju Slobode i Travnika prisustvovao je i bivsi igrac Slobode,a sadasnji clan Sirokog Dalibor Persic !

Kamo srece da je ostao on i Albijanic,lakse bi islo,ovako mora se gurati nekako sa mladim timom uz iskusne Jahica i Tanasilovica !

Moram jos istaci da me iznenadila veoma dobra posjeta u maloj dvorani SKPC Mejdan,koliko sam mogao procitat radi se o brojci od 700 gledalaca.

Ocekujem protiv Sirokog jos vecu posjetu.
kako sam ja skontao utakmica je odgođena za januar ,zbog meča Salke Zilđića a i zbog napora košarkaša Širokog u nekoj regionalnoj ligi
3 vjere 1 nacija .. Tuzla !
Fk Sloboda
Okk Sloboda

★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★
C’e una stella al cielo che indica il cammino, forza Juve vincere e’ il tuo destino.

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 25 dec 2011, 12:16

@nekad^navijac

I ja sam mislio,ali je sinoc u toku mecu oficijalni spiker pozvao navijace da dodju u cetvrtak u 17 sati na mec izmedju Slobode i Sirokog. Sad ne znam hoce li se igrati u maloj ili velikoj dvorani Mejdani.

Ja mislim da sto se tice posjete trebalo otvorit veliku dvoranu Mejdana,jer ipak dolazi jedna od najacih ekipa u BiH,tako da vala kad je Varda dolazila gotov 2000 bilo u Mejdanu i 700 protiv Travnika,vala sad moze preci i 2000 gledalaca. Samo zeza sto je radni dan i termin od 17 sati moze utjecati na posjetu.

Mislim da narod sve vise dolazi na meceve OKK Slobode,jer ipak tu igraju djeca Tuzle,a ne istroseni igraci iz susjednih zemalja koje je dovodio Vujovic.
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
ahmad_tz
Postovi: 2592
Pridružen/a: 25 okt 2010, 08:51
Lokacija: Sjenjak
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ahmad_tz » 25 dec 2011, 16:04

u janueru je najbolje, taman raspust negdje oko 8 da spic napravimo :mrgreen:

Avatar
aldin-8
Postovi: 148
Pridružen/a: 30 nov 2008, 16:52
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la aldin-8 » 25 dec 2011, 16:20

tužno je kada u Mejdan odem na neki koncert, čitavo vrijeme gledam u obruče koji su visoke negdje gore, visoko gdje je nekada bila Dita, a nje više nema, više Mejdan nije SKPC, sada je KPC jer u njemu više sporta nema,

u Tuzli je sve propalo a posebno privreda i sport, još samo i da tlo ode negdje u ,, slane dubine '', i ono je nesigurno

felix123
Postovi: 1264
Pridružen/a: 26 dec 2010, 17:01
Lokacija: Ta plava skamenjena vječnost
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la felix123 » 25 dec 2011, 17:18

Oduvijek sam simpatizirao Slobodu,posle Bosne najdrazi derbiji,jer Tuzla je zivila za kosarku za Ditu ,paklena atmosfera u Mejdanu se mogla osjetit i preko TV-a
Nijedan navijac Širokog a i ostalih klubova se nije radovao kad je dosla vijest da je Dita ugasena (zamrznuta kako li vec)
Vidim vecina navijaca Dite ne smipatizira ovaj novi klub al ipak dolazi vam trenutno najveci klub u BiH i Dalibor se trudi da digne neku atmosferu da ljudi dodu na utakmicu
Nadam se da ce Dita se obnovit i opet uci u prvu ligu
Pozdrav :)

Avatar
TaRgEt_
Interni moderator
Postovi: 5327
Pridružen/a: 05 maj 2008, 10:40
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la TaRgEt_ » 25 dec 2011, 17:28

Felixe realno koliko god mi zeljeli tuzno je da vise Dite nece biti, nazalost to je istina koja boli prvo mene jer ni jedne utakmice nisam propustio od svoje 5 godine. Idem sada i na OKK a razlog zasto narod dolazi je kako Harry kaze igraju djeca iz Tuzle nasi drugovi iz kvarta koje znamo godinama, i to je fino po meni. Simpatije sigurno imaju ovaj OKK da li ce se navijati za njih ko za Ditu treba jos mnogo da prodje i da se to zasluzi. Dita je godinama gradila taj imidz. Ja opet kazem trenutno muski kosarkaski klub je OKK Sloboda a ja kao ljubitelj kosarke uvijek cu ih da podrzim Zbog Gileta Ruska i ostalih nasih jarana koji sada igraju i bilo bi lijepo da se ovako nastavi kada se udje i u vise lige uz evenutalno 1,2 igraca sa strane .
R.I.P Amna Fazlić

KK Sloboda Tuzla
Šampioni BiH : 1994 1996 1997 2000 2001
Finalisti prvenstva : 1995 , 1998 , 1999, 2002
Pobjednici kupa BiH : 1994, 1995,1996,1997, 1999 , 2001
Pobjednici Super Kupa BiH : 1994,1995, 1996,1997, 1998, 1999, 2001

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3099
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Slatinash_7 » 25 dec 2011, 18:53

Onakva igra nam treba da dobijemo Odzak,puno skokova u napadu(Dzambic),brzo trcanje Jahe,koji je usput juce pogodio skoro sve sto je bacio na kos.Giletovo trcanje i asistiranje,sa sto manje faulova u igri.Miso mora bolje,on uz jahu mora biti vodja koji ce pokrenuti ekipu.Enes mora biti pametiniji :mrgreen: iako oon i pamet ne idu zajedno uz istu recenicu.Rusko mora biti jos jaci,stambeniji,Arnautalic mora uci u seriju suteva,jer ima znanje.Peju treba izbaciti iz ove ekipe,covjek siluje loptu,glumi nekog playa-a a veze nema.Ovo ostalo nema minutazu,i nece dobiti minute protiv Odzaka kojeg moramo dobiti,ove sve ostale utakmice su formalnost.Jedva cekam tekmu protiv Sirokog,vidi se da nas cijene,barem ovdje na forumu tako kazu,sto mi je dovoljno,a i po drugi put,nakon Varde bit ce dobra utakmica,samo da se nasi ne prepadnu,tu ce Jaha morati odigrati maestralno da se spusti razlika do 20,sto mi je zelja,jer objektivno ne mozemo vise
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

Avatar
Crveni Barun
Postovi: 285
Pridružen/a: 28 apr 2011, 00:25
Lokacija: NEBO
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Crveni Barun » 27 dec 2011, 14:52

siguro će danas biti zanimljiv dan u tuzli ako ništa barem će sve posjetiti na stare dane slave kad su ova dva kluba punili dvorane nažalost za sve nas ti su dani slave za tuzlansku košraku davno prošli :( ali bar se pokušavate vratiti na stare staze slave a valjda će novi klub i nova uprava naučiti nešto iz grešaka prethodnika
Manfred Albrecht Freiherr von Richthofen
"... samo jednim metkom uništilo se sve ni na obična hulja ne umire tako a ne jedan od najvećih onaj kojemu svako duguje poštovanje ... " N.York Times 1917
HKK Široki - PONOS Hrvata BiH
PRIKAZE - KISELJAK

Avatar
VolimTz
Postovi: 3837
Pridružen/a: 20 avg 2011, 15:08
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la VolimTz » 27 dec 2011, 14:57

Crveni Barun je napisao/la:siguro će danas biti zanimljiv dan u tuzli ako ništa barem će sve posjetiti na stare dane slave kad su ova dva kluba punili dvorane nažalost za sve nas ti su dani slave za tuzlansku košraku davno prošli :( ali bar se pokušavate vratiti na stare staze slave a valjda će novi klub i nova uprava naučiti nešto iz grešaka prethodnika
Nije danas tekma nego u četvrtak. ;)
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: OKK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 27 dec 2011, 15:19

Crveni Barun je napisao/la:siguro će danas biti zanimljiv dan u tuzli ako ništa barem će sve posjetiti na stare dane slave kad su ova dva kluba punili dvorane nažalost za sve nas ti su dani slave za tuzlansku košraku davno prošli :( ali bar se pokušavate vratiti na stare staze slave a valjda će novi klub i nova uprava naučiti nešto iz grešaka prethodnika
Tesko bgmi,zamrznuli su Slobodu radi necijeg interesa,Zare u ovom novom klubu radi iz sjene,klub sa dugom od 5-6 miliona maraka mogao je nastavit se takmicit u Ligi 13,ali nekome to nije odgovaralo,KK Bosna koja ima dug 9 miliona km igra sa svojom djecom ligu 13 i dobro im ide,a nas su zamrznuli Vujovic i slicni njemu ;) tesko ce ovi moci dostignut slavu koju je imala prijasnja Sloboda.Ipak nadam se nekom cudu da se neko pojavi sa parama i digne Slobodu iz pepela,ali kakva su vremena tesko.
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!


Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.