NBA 2K12

FIFA, PES, GTA, Fortnite...

Moderatori/ce: bodi123,Padovan,Donnie Darko

Avatar
bear grylls
Postovi: 1428
Pridružen/a: 19 jan 2011, 16:55
Kontakt:

Re: NBA 2K12

Post Postao/la bear grylls » 02 okt 2012, 23:07

BIHfan je napisao/la:Bear brate de prenesi nam malo utiske, sta si se stisnuo. :mrgreen:

Jesi ti skinuo ovo NBA 2K13 MULTI7 CLONEDVD?
Evo tek uso u associattion sacu da odigram prvu tekmu pa stavljam report :lol:

Avatar
bear grylls
Postovi: 1428
Pridružen/a: 19 jan 2011, 16:55
Kontakt:

Re: NBA 2K12

Post Postao/la bear grylls » 02 okt 2012, 23:22

Evo odigrao prvu cetvrtinu sta da vam kazem igra je strasna. Toliko poboljsanja znaci od presentacije pa lica igraca grafika pa ovo driblanje sa analogom pa brzina igraca odnosno razlika u brzinu pa kontakt pod kosem strasno eto odo ljudi valja mi sad sutat ovo :lol:

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: NBA 2K12

Post Postao/la BIHfan » 02 okt 2012, 23:25

bear grylls je napisao/la:Evo odigrao prvu cetvrtinu sta da vam kazem igra je strasna. Toliko poboljsanja znaci od presentacije pa lica igraca grafika pa ovo driblanje sa analogom pa brzina igraca odnosno razlika u brzinu pa kontakt pod kosem strasno eto odo ljudi valja mi sad sutat ovo :lol:
Znaci ponovit cu godinu radi ove igrice. :lol: :lol:
De nisi mi odgovorio jesi i ti skinuo ovo nba2k13 multi7 clone dvd? Nesto mi ovo sporo al totalno.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
bear grylls
Postovi: 1428
Pridružen/a: 19 jan 2011, 16:55
Kontakt:

Re: NBA 2K12

Post Postao/la bear grylls » 03 okt 2012, 00:08

BIHfan je napisao/la:
bear grylls je napisao/la:Evo odigrao prvu cetvrtinu sta da vam kazem igra je strasna. Toliko poboljsanja znaci od presentacije pa lica igraca grafika pa ovo driblanje sa analogom pa brzina igraca odnosno razlika u brzinu pa kontakt pod kosem strasno eto odo ljudi valja mi sad sutat ovo :lol:
Znaci ponovit cu godinu radi ove igrice. :lol: :lol:
De nisi mi odgovorio jesi i ti skinuo ovo nba2k13 multi7 clone dvd? Nesto mi ovo sporo al totalno.
Jesam i onda posebno reloaded cracki na pocetku ce vas pitati za cd key imacete vako opcija samo ukucajte neki validan e mail i start pritisnes to je to valjda ce izbaciti nesto da se ovo sranje ukine.

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: NBA 2K12

Post Postao/la adriano_leite » 03 okt 2012, 04:52

Probao sam igricu i mislim da je najbolja kosarka do sada. Par patcheva i igra ce biti perfektna. Mnogo teze je igrati i priviknuti se u odnosu na 2k12. Tu prvenstveno mislim da se ne moze sutirati samo desnim analogom, nego treba drzati i drugo dugme, jer bez toga desni analog je samo dribling, pa se zeznem na otvorenom sutu :lol: . Jos nisam zakucao, kao ni alley up uradio :lol: . Za oko mi je zapalo i to sto se ne mogu patike mijenjati, nadam se da ce izaci neki patch ili nesto. Poboljsanje je u svim segmentima i svaka cast 2k sports na ovoj odlicnoj igri. Veliki minus je sto nema Mirze ali vjerujem da ce vrlo brzo i Mirza se pojaviti, mozda kada izbace oficijelni roster.
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
bear grylls
Postovi: 1428
Pridružen/a: 19 jan 2011, 16:55
Kontakt:

Re: NBA 2K12

Post Postao/la bear grylls » 03 okt 2012, 09:02

adriano_leite je napisao/la:Probao sam igricu i mislim da je najbolja kosarka do sada. Par patcheva i igra ce biti perfektna. Mnogo teze je igrati i priviknuti se u odnosu na 2k12. Tu prvenstveno mislim da se ne moze sutirati samo desnim analogom, nego treba drzati i drugo dugme, jer bez toga desni analog je samo dribling, pa se zeznem na otvorenom sutu :lol: . Jos nisam zakucao, kao ni alley up uradio :lol: . Za oko mi je zapalo i to sto se ne mogu patike mijenjati, nadam se da ce izaci neki patch ili nesto. Poboljsanje je u svim segmentima i svaka cast 2k sports na ovoj odlicnoj igri. Veliki minus je sto nema Mirze ali vjerujem da ce vrlo brzo i Mirza se pojaviti, mozda kada izbace oficijelni roster.
Igra je dosta teza ja uvijek igram odmah na hall of fame pa se uvije kono navikavam al je dosta tesko ove godine. Teze se prolazi pored igraca moras se napatiti pa i to sa desnim analogom i driblingom. To za tene nisam nista gledo al znam da su na tome dosta radili pa mozes praviti svoje tene to je dio koji su poboljsali mozda nisi vidio :D . Uglavnom prvih par godina cete gledati finala miami okc i miami lakersi tako da je i realna igrica :lol:. A mirza ce biti cim izbace roster update sigurno nisu ovo najnoviji rosteri a brzo ce i to.

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: NBA 2K12

Post Postao/la adriano_leite » 03 okt 2012, 09:07

bear grylls je napisao/la: Igra je dosta teza ja uvijek igram odmah na hall of fame pa se uvije kono navikavam al je dosta tesko ove godine. Teze se prolazi pored igraca moras se napatiti pa i to sa desnim analogom i driblingom. To za tene nisam nista gledo al znam da su na tome dosta radili pa mozes praviti svoje tene to je dio koji su poboljsali mozda nisi vidio :D . Uglavnom prvih par godina cete gledati finala miami okc i miami lakersi tako da je i realna igrica :lol:. A mirza ce biti cim izbace roster update sigurno nisu ovo najnoviji rosteri a brzo ce i to.
Pa da ubacit ce, mada sam ja vec stavio igrace u svoje timove, nisam mogao cekati. Prvi put u zivotu sam uzeo u toku asocijacije trening scrimmage da se malo naucim hahaha. Igra je prejaka sto se svega tice, nema vise u lice da je nekom opalis i zabijes, sad te blokiraju ko budalu, nema nekih bezveznih driblinga jer izgubis loptu itd. Par promjena i igra je perfektna. Sto se tice tena, vidio sam to, par sam ih promijenio, ali je to smor, ljepse ono da imas pa da listas haha.
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

SirAlexFerguson
Postovi: 2863
Pridružen/a: 06 feb 2012, 20:41
Kontakt:

Re: NBA 2K12

Post Postao/la SirAlexFerguson » 03 okt 2012, 09:25

Meni piše vrijeme do kraja downloada 33 sata. Ko će to dočekat
KING JAMES
RAFA NADAL
MANCHESTER UNITED
Hoće li Monolog uspiti dobiti okladu? WBA treba na tablici završiti ispred LFC

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: NBA 2K12

Post Postao/la adriano_leite » 03 okt 2012, 09:31

SirAlexFerguson je napisao/la:Meni piše vrijeme do kraja downloada 33 sata. Ko će to dočekat
Probaj linkove preko rapidshare, ima 8 partova, ja sam ih sve uporedo mogao skidati a nemam premium account. Kada skines 8 partova onda ih extract u folder i pojavi ti se iso file. Ako nemas dovoljno prostora na hard disku, brisi partove i ostavi samo iso. Taj iso otvoris sa daemon tools lite i igru instaliras normala. Crackujes tako sto prebacis exe i ona dll file u program files i folder igre i mozes da picis igricu. Tako sam ja uradio i nije nista bilo pogresno ni sekunde.
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: NBA 2K12

Post Postao/la BIHfan » 03 okt 2012, 17:31

Ja ne znam jel do mene ili do seedera, torrente al care ovo oscirila u pm. Cas 10 kB, cas 100, cas 250 mada je najcesce na 10 KB. Stvarno ne znam sta je ovoliko sporo, 4096/384 kbps mi je internet. :roll: :roll:
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: NBA 2K12

Post Postao/la adriano_leite » 03 okt 2012, 18:10

BIHfan je napisao/la:Ja ne znam jel do mene ili do seedera, torrente al care ovo oscirila u pm. Cas 10 kB, cas 100, cas 250 mada je najcesce na 10 KB. Stvarno ne znam sta je ovoliko sporo, 4096/384 kbps mi je internet. :roll: :roll:
Brate, skini sa one stranice skidrow one rapidshare partove. Mozes izgleda uporedo skidati svih 8. Kada skines, extractujes u folder, dobije iso file. Otvoris ga u daemon tools lite i instaliraj, onda samo onaj crack dll i exe prebaci u folder igre. Ja sam sve zavrsio za oko 4 sata. Partove nakon extractovanja mozes obrisati i ostaviti samo iso file za instalaciju.
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: NBA 2K12

Post Postao/la BIHfan » 03 okt 2012, 19:11

adriano_leite je napisao/la:
BIHfan je napisao/la:Ja ne znam jel do mene ili do seedera, torrente al care ovo oscirila u pm. Cas 10 kB, cas 100, cas 250 mada je najcesce na 10 KB. Stvarno ne znam sta je ovoliko sporo, 4096/384 kbps mi je internet. :roll: :roll:
Brate, skini sa one stranice skidrow one rapidshare partove. Mozes izgleda uporedo skidati svih 8. Kada skines, extractujes u folder, dobije iso file. Otvoris ga u daemon tools lite i instaliraj, onda samo onaj crack dll i exe prebaci u folder igre. Ja sam sve zavrsio za oko 4 sata. Partove nakon extractovanja mozes obrisati i ostaviti samo iso file za instalaciju.
Evo bas sad cu tako skinut. Hvala na savjetu.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: NBA 2K12

Post Postao/la adriano_leite » 03 okt 2012, 19:25

BIHfan je napisao/la:
adriano_leite je napisao/la:
BIHfan je napisao/la:Ja ne znam jel do mene ili do seedera, torrente al care ovo oscirila u pm. Cas 10 kB, cas 100, cas 250 mada je najcesce na 10 KB. Stvarno ne znam sta je ovoliko sporo, 4096/384 kbps mi je internet. :roll: :roll:
Brate, skini sa one stranice skidrow one rapidshare partove. Mozes izgleda uporedo skidati svih 8. Kada skines, extractujes u folder, dobije iso file. Otvoris ga u daemon tools lite i instaliraj, onda samo onaj crack dll i exe prebaci u folder igre. Ja sam sve zavrsio za oko 4 sata. Partove nakon extractovanja mozes obrisati i ostaviti samo iso file za instalaciju.
Evo bas sad cu tako skinut. Hvala na savjetu.
Probaj 2 parta uporedo skidati pa reci ide li. Ja sam svih 8 u isto vrijeme skidao, a nemam premium account, znaci trebalo bi i tebi moci.
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

karameldar
Postovi: 1157
Pridružen/a: 10 avg 2011, 00:52
Lokacija: Zepce
Kontakt:

Re: NBA 2K12

Post Postao/la karameldar » 03 okt 2012, 19:27

Evo ja skidam svih 8 odjednom,a takodje nemam premium accounta. Hvala ,@adriano. ;)
YNWA!

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: NBA 2K12

Post Postao/la BIHfan » 03 okt 2012, 19:36

Evo skidam 3 parta, gura nekako, po 100 KB na svakom.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: NBA 2K12

Post Postao/la adriano_leite » 03 okt 2012, 19:39

BIHfan je napisao/la:Evo skidam 3 parta, gura nekako, po 100 KB na svakom.
Kod mene je bilo 8 komada i svaki po oko 100 kb/s i povecavala se brzina kako je koji bio zavrsen. Vjerovatno je razlika u brzinama neta, ali eto sigurno ce ici brze nego s tim torrentom.
@karameldar nema na cemu brate, drago mi je da se moze zahebati rapidshare pa da se skida kao da je premium account :lol: .
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: NBA 2K12

Post Postao/la BIHfan » 03 okt 2012, 19:47

Ma skinuo bi ja ovako, al se bojim da mi nece puknut konekcija (sto mi se cesto desava u zadnje vrijeme) i onda izbaci error i ode sve u pm.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Volvic
Postovi: 1420
Pridružen/a: 18 avg 2012, 14:18
Lokacija: Paris
Kontakt:

Re: NBA 2K12

Post Postao/la Volvic » 03 okt 2012, 19:49

Raja,
jel novac pocinje nba ?
u koliko sati igra nas tele ?


hvala unaprijed

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: NBA 2K12

Post Postao/la adriano_leite » 03 okt 2012, 19:59

Volvic je napisao/la:Raja,
jel novac pocinje nba ?
u koliko sati igra nas tele ?


hvala unaprijed
Fulio si temu druze, ovo je igrica NBA 2k12, odnosno i 13 posto nema za 13 posebna tema. Sto se tice Teletovica i Netsa, mislim da veceras ne krece turneja protiv timova iz Evrope. Mozda za par dana, ali pitaj to ovdje http://forum.sportsport.ba/viewtopic.ph ... &start=920" onclick="window.open(this.href);return false;.
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Volvic
Postovi: 1420
Pridružen/a: 18 avg 2012, 14:18
Lokacija: Paris
Kontakt:

Re: NBA 2K12

Post Postao/la Volvic » 03 okt 2012, 20:01

adriano_leite je napisao/la:
Volvic je napisao/la:Raja,
jel novac pocinje nba ?
u koliko sati igra nas tele ?


hvala unaprijed
Fulio si temu druze, ovo je igrica NBA 2k12, odnosno i 13 posto nema za 13 posebna tema. Sto se tice Teletovica i Netsa, mislim da veceras ne krece turneja protiv timova iz Evrope. Mozda za par dana, ali pitaj to ovdje http://forum.sportsport.ba/viewtopic.ph ... &start=920" onclick="window.open(this.href);return false;.

Halali i puno hvala ! :)

Odgovori

Natrag na “eSports”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.