Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Aktuelna dešavanja na domaćoj i međunarodnoj sportskoj sceni.

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Mirko » 04 dec 2017, 23:38

Ala ste se navukli... :lol:

Eto vam zvake koja vas detektuje...
Svi ste vi patriJote za te pare i kada vam zatreba... Moze vas se kupit' za dve banke...
Gadite se na blato u Tuzli. Blatom simbolizujete svakog ko ode na Tusanj i Bilino Polje. A kada dodje reprezentacija da tu igra valja vam to blato?
Najlakse je nabit' se ispred TV-a i pljuvat' te momke sto moraju da igraju po tom blatu.
Oni bar nesto rade u zivotu za taj fudbal. Sutra ce neko od tih djecaka postati i reprezentativac. Pa otic' vani, zaradit' novac, ulozit' u svoje selo/grad... A cime mu raznorazne madridiste koje nemaju blage veze sa Madridom doprinose?
Navijaci Zelje/Sarajeva/Dinama/Hajduka/Zvezde/Partizana jel'te nisu lokalpatrioti...
A eto vi jeste! Stari ste Madridjani! Generacijama! Djedovi vam se za Franka borili... :lol:
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24187
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Derdiyok » 05 dec 2017, 05:14

Prosu se lik ko na ledu :rol:

Poslano sa mog SM-T211 koristeći Tapatalk
® GONGASHI POWERHOUSE ®

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la madridist » 05 dec 2017, 09:37

Mirko je napisao/la:Ala ste se navukli... :lol:

Eto vam zvake koja vas detektuje...
Svi ste vi patriJote za te pare i kada vam zatreba... Moze vas se kupit' za dve banke...
Gadite se na blato u Tuzli. Blatom simbolizujete svakog ko ode na Tusanj i Bilino Polje. A kada dodje reprezentacija da tu igra valja vam to blato?
Najlakse je nabit' se ispred TV-a i pljuvat' te momke sto moraju da igraju po tom blatu.
Oni bar nesto rade u zivotu za taj fudbal. Sutra ce neko od tih djecaka postati i reprezentativac. Pa otic' vani, zaradit' novac, ulozit' u svoje selo/grad... A cime mu raznorazne madridiste koje nemaju blage veze sa Madridom doprinose?
Navijaci Zelje/Sarajeva/Dinama/Hajduka/Zvezde/Partizana jel'te nisu lokalpatrioti...
A eto vi jeste! Stari ste Madridjani! Generacijama! Djedovi vam se za Franka borili... :lol:
A koje kvalifikacije odnosno gdje je djed morao igrati ulogu da bi se danas iz Bosne i Hercegovine navijalo za crno ili crveno bijele ili cak za reprezentaciju Srbije pored svoje maticne reprezentacije :urnebes:
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Mirko » 05 dec 2017, 13:07

madridist je napisao/la:
Mirko je napisao/la:Ala ste se navukli... :lol:

Eto vam zvake koja vas detektuje...
Svi ste vi patriJote za te pare i kada vam zatreba... Moze vas se kupit' za dve banke...
Gadite se na blato u Tuzli. Blatom simbolizujete svakog ko ode na Tusanj i Bilino Polje. A kada dodje reprezentacija da tu igra valja vam to blato?
Najlakse je nabit' se ispred TV-a i pljuvat' te momke sto moraju da igraju po tom blatu.
Oni bar nesto rade u zivotu za taj fudbal. Sutra ce neko od tih djecaka postati i reprezentativac. Pa otic' vani, zaradit' novac, ulozit' u svoje selo/grad... A cime mu raznorazne madridiste koje nemaju blage veze sa Madridom doprinose?
Navijaci Zelje/Sarajeva/Dinama/Hajduka/Zvezde/Partizana jel'te nisu lokalpatrioti...
A eto vi jeste! Stari ste Madridjani! Generacijama! Djedovi vam se za Franka borili... :lol:
A koje kvalifikacije odnosno gdje je djed morao igrati ulogu da bi se danas iz Bosne i Hercegovine navijalo za crno ili crveno bijele ili cak za reprezentaciju Srbije pored svoje maticne reprezentacije :urnebes:
Ma figurativno govorim za Franka... :lol:
Za tvog ne znam. Mog su tvoji ubili. Starog civila. Stradao u ratnom zlocinu.
Samo jedan razlog vise da ostanem Zvezdas/Partizanovac... Jedan od broooojnih...
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
sagitarius
Postovi: 2131
Pridružen/a: 30 mar 2013, 00:30
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la sagitarius » 05 dec 2017, 13:28

Frajer nasao pametovati da nije normalno navijati za strani klub, a on zivi u Bosni navija za CZ..:crazy:
..Za Čelik i Zenicu!Jer to, je čast i sudbina i krv Zeničana, ljubav velika!
..El Valencia es el nostre campeó! #amuntValencia

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Monolog » 05 dec 2017, 14:13

sagitarius je napisao/la:Frajer nasao pametovati da nije normalno navijati za strani klub, a on zivi u Bosni navija za CZ..:crazy:
Pa njemu je dozvoljeno, pobogu. On i Kardec (doduše, Alan to malo profinjenije radi) kroje ko će za koga navijati, pronalaze ( :lol: ) opravdanja, vade se na narodnost, nacionalnost, vjeroispovijest, ali samo kad to njima odgovara. Kilometri prema Beogradu i kilometri prema drugoj strani nisu jednaki. :mrgreen:

Tačno smo mi i dobro prošli kako je moglo biti s obzirom na ovakve mentalne sklopove. :bih:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21319
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Epidaurus » 05 dec 2017, 14:47

Monolog je napisao/la:
sagitarius je napisao/la:Frajer nasao pametovati da nije normalno navijati za strani klub, a on zivi u Bosni navija za CZ..:crazy:
Pa njemu je dozvoljeno, pobogu. On i Kardec (doduše, Alan to malo profinjenije radi) kroje ko će za koga navijati, pronalaze ( :lol: ) opravdanja, vade se na narodnost, nacionalnost, vjeroispovijest, ali samo kad to njima odgovara. Kilometri prema Beogradu i kilometri prema drugoj strani nisu jednaki. :mrgreen:

Tačno smo mi i dobro prošli kako je moglo biti s obzirom na ovakve mentalne sklopove. :bih:
I onda kad kazes nesto protiv timova/reprezentacija za koje oni navijaju, odmah krece optuzivanje da si fasista, nacionalista i slicna suplja :urnebes:

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Mirko » 05 dec 2017, 15:06

sagitarius je napisao/la:Frajer nasao pametovati da nije normalno navijati za strani klub, a on zivi u Bosni navija za CZ..:crazy:
Ja sam bio na Zvezdinim mecevima jos u SFRJ... :lol:
''pametovati'' :lol:
Ne zelimo s vama... :tralala:
Utuv'te to... :kafa:
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Mirko » 05 dec 2017, 15:11

Monolog je napisao/la:
sagitarius je napisao/la:Frajer nasao pametovati da nije normalno navijati za strani klub, a on zivi u Bosni navija za CZ..:crazy:
Pa njemu je dozvoljeno, pobogu. On i Kardec (doduše, Alan to malo profinjenije radi) kroje ko će za koga navijati, pronalaze ( :lol: ) opravdanja, vade se na narodnost, nacionalnost, vjeroispovijest, ali samo kad to njima odgovara. Kilometri prema Beogradu i kilometri prema drugoj strani nisu jednaki. :mrgreen:

Tačno smo mi i dobro prošli kako je moglo biti s obzirom na ovakve mentalne sklopove. :bih:
Za vas i nisu... ;)
Jel' vas gonimo da budete Zvjezdasi/Partizanovci? Ne. :kafa:
Pa vi ovde ispljuvaste sopstvene klubove, preci vam i spanski, a durite se sto vas mi ne bendamo... :rol:
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Monolog » 05 dec 2017, 15:17

Mirko je napisao/la:Za vas i nisu...
Ko smo to mi? Bošnjaci? Hrvati? Srbi? Bosanci? Fakultetski obrazovane osobe? Bradonje? Budi određeniji.
Mirko je napisao/la:Jel' vas gonimo da budete Zvjezdasi/Partizanovci? Ne.
Ne može me niko natjerati da podržavam četništvo i ustaštvo. Neka hvala, to ostavljam četnicima i ustašama.
Mirko je napisao/la:Pa vi ovde ispljuvaste sopstvene klubove
Ko smo mi? Kad sam to ja popljuvao neki klub? Posebno onaj iz mog grada? :roll:
Mirko je napisao/la:preci vam i spanski
Kome? Nama? Ko smo to mi? I kad već barataš nekim argumentima, koji je to španski klub meni najdraži? Vidim da znaš, pa hajde - evo imaš 20 šansi da pogodiš. :mrgreen:
Mirko je napisao/la:a durite se sto vas mi ne bendamo...
Ko ste sad, pak, vi? I ko se duri? Realno, mene boli ona (osunećena) stvar za vama, da se ne lažemo. Al' dobro mi dođete prosto zato što otvarate svima oči kad je suživot u pitanju, a uvijek sam se volio smijati kvaziargumentima koje nudite.

Uživaj.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Shadows » 05 dec 2017, 20:01

Sta ti pises rodjace.....cuj navijanje za Partizan cetnistvo.....

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Mirko » 06 dec 2017, 12:06

@ Monolog

Eto, rekao si sta ti lezi na dusi...
Mrzis Srbe, Hrvate, hriscane... Tvoja stvar i tvoje pravo...
E' sada u takvom odnosu ljutiti se/prebacivati/ne shvatati sto ti Srbi/Hrvati podrzavaju iskljucivo Srbiju/Hrvatsku - zar to nije za uputu strucnom licu :?:
A ocekivati da ti Srbi/Hrvati u takvom odnosu budu mazohisti, moze se podvesti samo pod pojam bezobrazluk... :kafa:

A i ovo cetnistvo/ustastvo ti je tralalala-prica...
Moji preci su se borili protiv Ferdinanda, fon Hecendorfa, Hitlera, Bemea, dok im vi podizete spomenike... :kafa:
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Monolog » 06 dec 2017, 14:58

Mirko je napisao/la:Mrzis Srbe, Hrvate, hriscane... Tvoja stvar i tvoje pravo...
Ne, već četnike i ustaše. Velika razlika. Spinuj, vidim da ti je to jača strana. Ok, pretjerujem. Nije jača strana, ali jeste nešto što konstantno radiš. Nastavi, uveseljavaš me. :lol:
Mirko je napisao/la:E' sada u takvom odnosu ljutiti se/prebacivati/ne shvatati sto ti Srbi/Hrvati podrzavaju iskljucivo Srbiju/Hrvatsku - zar to nije za uputu strucnom licu
Ne razumijem. Gdje sam ja to napisao? :? :roll: Smijem se tvojim i Alanovim kvaziargumentima o kilometrima i pripadnosti. Ništa više. Vi ste oni koji ne dozvoljavaju (jbt, čovjek bi rekao da ste nešto u stanju dozvoliti ili ne dozvoliti :lol: ) navijanje za strane klubove, a vi navijate za jedan takav. Ništa drugo ja nisam rekao, dovoljno vas dvojica govorite o sebi i svojim stavovima.
Mirko je napisao/la:A ocekivati da ti Srbi/Hrvati u takvom odnosu budu mazohisti, moze se podvesti samo pod pojam bezobrazluk...
Realno, u Bosni i Hercegovini su samo Bošnjaci mazohisti. Da se ne lažemo. Jedino Bošnjaci imaju jednu državu (Bosnu i Hercegovinu), dok je ostalim to rezervna država. Dakle, ako ćeš o mazohizmu i mazohistima, pogrešno si adresirao.
Mirko je napisao/la:A i ovo cetnistvo/ustastvo ti je tralalala-prica...
Naravno, a Zemlja je ravna ploča.
Mirko je napisao/la:Moji preci su se borili protiv Ferdinanda, fon Hecendorfa, Hitlera, Bemea, dok im vi podizete spomenike...
Ne znam šta bih ti rekao na ovo. Znam, :lol: :lol: .
Shadows je napisao/la:Sta ti pises rodjace.....cuj navijanje za Partizan cetnistvo.....
Kako objašnjavaš parole koje Grobari i Delije ističu u čast ratnim zločincima? Je l' to veličanje četničkog pokreta? Je li to podrška fudbalu ili Miloševićevoj ideologiji koja NIKAD neće izumrijeti? Dakle, svako u čije ime govore tribine i ko nema svoje ja, tj. ko podržava skandiranja ratnim zločincima (nebitno da l' su isti pripadnici jednog, drugog ili trećeg naroda), diskvalifikovao je samog sebe iz diskusije o fudbalu, a (nehotično) gurnuo o političko-istrebljivačke vode.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Lillard
Postovi: 26299
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Lillard » 06 dec 2017, 16:12

Znači rezimirali smo, Dinamo/Hajduk su ustaški klubovi, Partizan/Zvezda četnički. Jer navijat za neke od tih klubova znači da si ustaša ili četnik, jasno.

Blago vama bogami, blago vama kad ste jedini dobri i normalni.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Mirko » 06 dec 2017, 16:26

Kako Monolog ne shvatas da Srbi ne zele udarati na Srbe, niti Hrvati na Hrvate? Neprirodno je...
Tj. shvatas ti to odlicno. Ali izbi sebi iz glave tu zelju. Iluzija je...
Ja se osjecam isto i u Subotici, i u Vranju, i u Negotinu, i u Bijeljini, i u Trebinju, i u Novom Gradu... Sta ti je tu nejasno?
Svugdje se navija u derbiju Zvezda - Partizan podjednako... :kafa:
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Monolog » 06 dec 2017, 16:26

Lillard je napisao/la:Znači rezimirali smo, Dinamo/Hajduk su ustaški klubovi, Partizan/Zvezda četnički. Jer navijat za neke od tih klubova znači da si ustaša ili četnik, jasno.

Blago vama bogami, blago vama kad ste jedini dobri i normalni.
Blago tebi pa ne čitaš s razumijevanjem. :clap:
Monolog je napisao/la:Dakle, svako u čije ime govore tribine i ko nema svoje ja, tj. ko podržava skandiranja ratnim zločincima (nebitno da l' su isti pripadnici jednog, drugog ili trećeg naroda), diskvalifikovao je samog sebe iz diskusije o fudbalu, a (nehotično) gurnuo o političko-istrebljivačke vode.
Ne budi k'o Mirko, slobodno pročitaj šta je napisano.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la madridist » 06 dec 2017, 16:41

Rekoh ja da je tema trollovska.
Evo Mirko poceo o osjecajima :urnebes:
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Shadows » 06 dec 2017, 16:45

Rodjace monolog

Nzm koliko ti je godina, ali oprostices toliko gluposti si napisao.

Parole navijackih grupa su sastavni dio folklora...svih ozbiljnijih grupa...
Drugo, Grobari nisu isticali parolu ratnom zlocincu kako ti kazes, vec svom navijacu - general Mladic je navijao za Partizan.
Milosevic takodje nije bio cetnik vec ponosni jugosloven

Trece Mladic nije bio cetnik. To je stvar opsteg znanja. Covjek je i na presudi nosio kravatu KPRF-a, a ne kokardu.
Cetvrto nikada ali nikada grobarska tribina nije ideoloski bila uz cetnike.
Peto - ni na jednoj drugpj tribini nemas tolik9 ljevicara kao na jugu...o razlicitim nacionalnostima da ne govorimo....

Tako da fulao si s tom generalizacijom....

Avatar
Lillard
Postovi: 26299
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Lillard » 06 dec 2017, 16:50

Neću ni započinjat jer sam mogu ban dobit, a i nije tema za ovog foruma. Referirao sam se na tvoj prijašnji post, kasnije si pojasnio neke stvari, ali i dalje crno-bijelo što se ne može tako percipirat u ovim slučajevima. Ali nema veze, neću dalje o tome.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24187
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Derdiyok » 06 dec 2017, 18:44

madridist je napisao/la:Rekoh ja da je tema trollovska.
Evo Mirko poceo o osjecajima :urnebes:
Ako je ikad bio u Sarajevu, garant se osjećao k'o u Teheranu svinja ( što bi Frenkie reko ) :lol:

Shadows prekucao. Nisu bili četnici :tokralju: :tokralju:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Odgovori

Natrag na “Aktuelne teme”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.