UFC

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Tko je prema vašem mišljenju GOAT:

Khabib
86
63%
Jon Jones
37
27%
GSP
11
8%
neko drugi (navest tko)
2
1%
 
Ukupno glasova: 136

Avatar
loptica
Postovi: 1107
Pridružen/a: 24 dec 2008, 16:38
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la loptica » 04 okt 2009, 10:48

Danas čemo čut gost je kod Stankovića, Nedeljom u dva na htv-u!
Fi hajati.
GO Bosno.

Avatar
loptica
Postovi: 1107
Pridružen/a: 24 dec 2008, 16:38
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la loptica » 04 okt 2009, 17:36

2 borbe odradit treba,iskreno svijestan svega,sportski psiholog treba.
aj sretno vidjet ćemo ;)
Fi hajati.
GO Bosno.

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5243
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la FRANK RIBERY » 28 okt 2009, 19:09

Veliki sam zaljubljenik ovog sporta.Šo se tiče Denisa istina on je član najboljeg kluba na svijetu Golden Glory u kojem se između ostalog nalaze braća Overem,Die Faust,Shilt,....)Prve dvije borbe nisu prošle dobro prvenstveno zbog Denisovog neiskustva i slabog snalaženja u oktogonu.Protiv Valeskeza niko nije očekivao pobjedu sobzirom da je on velika nada ovog sporta i prvak SAD-a u hrvanju gdje većinu boraca dobija u parteru.Druga borba je prolazila u apsolutnoj dominaciji Stojinića do sredine druge runde kada ga je nesmotrenost skupo koštala.Protivnik je bio sav krvav , ali je uspio gušenjem da pobjedi Denisa ( izgubio od Struve-a).Inače Denis više nije u UFC-u jer je nakon dva poraza raskinuta saradnja.
Najveće zvjeri UFC-a su bez sumnje Brock Lesnar,Shane Carwin,Rashad Evans -Suga,Rich Franklin- Ace,Gabriel Gonzaga -Napao,Quinton Jackson - Rampage,Cheick Kongo,Chuck Liddell, Lyoto Machida ,Frank Mir, Antonio Rodrigo Nogueira -Minotaur,Mauricio Rua -Shogun,Wanderlei Silva - The Axe Murderer ,Anderson Silva - The Spider ,Georges St.Pierre -Rush,Cain Velasquez ,Vitor Belfort , Randy Couture-The Natural, Nate Diaz i Matt Hughes.

Momci koji obećavaju su Thiago Silva,Goran Reljić ,Todd Duffee i Gray Maynard -The Bully
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

The Game
Postovi: 3337
Pridružen/a: 09 jul 2009, 23:00
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la The Game » 26 nov 2009, 15:44


Avatar
BlueSharks
Postovi: 847
Pridružen/a: 12 nov 2009, 23:43
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la BlueSharks » 30 nov 2009, 23:10

:|
Zadnja izmjena: BlueSharks, dana/u 04 feb 2010, 13:19, ukupno mijenjano 1 put.
Strauss Junior

Avatar
BlueSharks
Postovi: 847
Pridružen/a: 12 nov 2009, 23:43
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la BlueSharks » 12 dec 2009, 15:01

"NAJJAČi čovjek na svijetu", Mariuzs Pudzianowski uspješno je debitirao u MMA rignu. Na sinoć održanom borilačkom eventu organizacije KSW u poljskoj Varšavi bez većih je problema svladao svog sunarodnjaka Marcina Najmana tehničkim nokautom u prvoj rundi.



Peterostruki osvajač prestižnog natjecanja Worlds Strongest Man od samog je početka borbe krenuo vrlo agresivno kombinirajući pomalo tehnički nedorađene ručne i nožne tehnike. No, na Najmanovu žalost, udarci Pudzianowskog bili su toliko snažni da niti tehnički nedostaci nisu umanjivali njihovu učinkovitost. Posebno neugodni bili su low kickovi kojima je Pudzianowski u nekoliko navrata Najmana potpuno izbacio iz balansa.

Borba je na koncu završila u parteru, a "najjači čovjek na svijetu" je snažnom ground&pound serijom prisilio suca na prekid. Pudzianowski se toliko uživio da nije stao na sudački znak , već je nastavio udarati što je gotovo dovelo do incidenta. Pudzianowski i Najman ipak su na kraju izmijenili sportske pozdrave.


Strauss Junior

Avatar
BlueSharks
Postovi: 847
Pridružen/a: 12 nov 2009, 23:43
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la BlueSharks » 12 dec 2009, 18:53

UFC 107
12/12/2009 Memphis


Glavna borba
slika

Ostale borbe
Frank Mir vs Cheick Kongo
Jon Fitch vs Mike Pierce
Kenny Florian vs Clay Guida
Paul Buentello vs Stefan Struve
Alan Belcher vs Wilson Gouveia
Matt Wiman vs Shane Nelson
Johny Hendricks vs Ricardo Funch
Rousimar Palhares vs Lucio Linhares
DaMarques Johnson vs Edgar Garcia
Kevin Burns vs TJ Grant
Strauss Junior

Avatar
BlueSharks
Postovi: 847
Pridružen/a: 12 nov 2009, 23:43
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la BlueSharks » 13 dec 2009, 19:18

UFC 107
12/12/2009 Memphis




UFC 107 TJ Grant vs Kevin Burns
slikaslikaslikaslikaslikaslika
slika TJ Grant = Technical Knock Out = 1:57


UFC 107 DaMarques Johnson vs Edgar Garcia
slikaslikaslikaslikaslikaslika
slika DaMarques Johnson = Submission (Choke) = 4:03


UFC 107 Rousimar Palhares vs Lucio Linhares
slikaslikaslikaslikaslikaslika
slika Rousimar Palhares = Submission (Leg Lock) = 3:21


UFC 107 Johny Hendricks vs Ricardo Funch
slikaslikaslikaslikaslikaslika
slika Johny Hendricks = Unanimous Decision = 5:00


UFC 107 Matt Wiman vs Shane Nelson
slikaslikaslikaslikaslikaslika
slika Matt Wiman = Unanimous Decision = 5:00


UFC 107 Alan Belcher vs Wilson Gouveia
slikaslikaslikaslikaslikaslika
slika Alan Belcher = Technical Knock Out = 3:03


UFC 107 Stefan Struve vs Paul Buentello
slikaslikaslikaslikaslikaslika
slika Stefan Struve = Majority Decision = 5:00


UFC 107 Kenny Florian vs Clay Guida
slikaslikaslikaslikaslikaslika
slika Kenny Florian = Submission (Choke) = 2:19


UFC 107 Jon Fitch vs Mike Pierce
slikaslikaslikaslikaslikaslika
slika Jon Fitch = Unanimous Decision = 5:00


UFC 107 Frank Mir vs Cheick Kongo
slikaslikaslikaslikaslikaslika
slika Frank Mir = Submission (Choke) = 1:12


UFC 107 BJ Penn vs Diego Sanchez
slikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslika
slika BJ Penn = Technical Knock Out = 2:32
Strauss Junior

Avatar
BlueSharks
Postovi: 847
Pridružen/a: 12 nov 2009, 23:43
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la BlueSharks » 14 dec 2009, 23:42

UFC 107
12/12/2009 Memphis


Download
http://www.najnovije.net/details.php?id=36087
http://www.najnovije.net/details.php?id=36088

Skinite nećete se pokajati, sjajne borbe pogotovo Stefan Struve vs Paul Buentello
Strauss Junior

Avatar
BlueSharks
Postovi: 847
Pridružen/a: 12 nov 2009, 23:43
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la BlueSharks » 16 dec 2009, 00:25

Event - WEC® CERRONE vs RATCLIFF
Dec-19-2009 10:00 PM ET
Versus - Live Event
The Pearl, Nevada


slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
Strauss Junior

Avatar
BlueSharks
Postovi: 847
Pridružen/a: 12 nov 2009, 23:43
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la BlueSharks » 21 dec 2009, 23:33

slika

Dustin Hazelett vs Paul Daley
Joe Lauzon vs Sam Stout
Jim Miller vs Duane Ludwig
Junior Dos Santos vs Gilbert Yvel
Martin Kampmann vs Jacob Volkmann
Cole Miller vs Dan Lauzon
Vladimir Matyushenko vs Steve Cantwell
Mark Munoz vs Ryan Jensen
Mike Pyle vs Jake Ellenberger
Rafaello Oliveira vs John Gunderson
Strauss Junior

The Game
Postovi: 3337
Pridružen/a: 09 jul 2009, 23:00
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la The Game » 24 dec 2009, 14:53

BlueSharks je napisao/la:UFC 107
12/12/2009 Memphis


Download
http://www.najnovije.net/details.php?id=36087
http://www.najnovije.net/details.php?id=36088

Skinite nećete se pokajati, sjajne borbe pogotovo Stefan Struve vs Paul Buentello
E kad se sjetim kako je Stojnic "nalupo" ovog Struvea i onda ga nije znao dokrajcit u Kelnu :( :(

Avatar
BlueSharks
Postovi: 847
Pridružen/a: 12 nov 2009, 23:43
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la BlueSharks » 24 dec 2009, 15:03

The Game je napisao/la:
BlueSharks je napisao/la:UFC 107
12/12/2009 Memphis


Download
http://www.najnovije.net/details.php?id=36087
http://www.najnovije.net/details.php?id=36088

Skinite nećete se pokajati, sjajne borbe pogotovo Stefan Struve vs Paul Buentello
E kad se sjetim kako je Stojnic "nalupo" ovog Struvea i onda ga nije znao dokrajcit u Kelnu :( :(
Jbg i ja to ne mogu nikako prežaliti, od Cain Velasquez je zasluženo izgubio, al Stefana je trebao dobiti :(
Al akb u aprilu UFC u Sarajevu i povratak našeg Stojnića i još jedna zanimljiva borba bit će između Ibre Miladina i Kristijana Golubovića.Samo me čudi da je kod mali interes za UFC, teško će dvorana biti puna
Strauss Junior

The Game
Postovi: 3337
Pridružen/a: 09 jul 2009, 23:00
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la The Game » 24 dec 2009, 15:42

BlueSharks je napisao/la: Jbg i ja to ne mogu nikako prežaliti, od Cain Velasquez je zasluženo izgubio, al Stefana je trebao dobiti :(
Al akb u aprilu UFC u Sarajevu i povratak našeg Stojnića i još jedna zanimljiva borba bit će između Ibre Miladina i Kristijana Golubovića.Samo me čudi da je kod mali interes za UFC, teško će dvorana biti puna
To i ja mislim,
mada ako se uradi kampanja kako treba moglo bi se privuci gledalaca u Zetru
Ipak, bice tu finih boraca

Avatar
miky_hz
Postovi: 23175
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la miky_hz » 24 dec 2009, 15:45

Jel zabranjeno reklamiranje Kristijana ili sta vec,gledam neke najave za ovaj dogadjaj svi se spominju samo ne on :?
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
BlueSharks
Postovi: 847
Pridružen/a: 12 nov 2009, 23:43
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la BlueSharks » 24 dec 2009, 19:29

The Game je napisao/la:
BlueSharks je napisao/la: Jbg i ja to ne mogu nikako prežaliti, od Cain Velasquez je zasluženo izgubio, al Stefana je trebao dobiti :(
Al akb u aprilu UFC u Sarajevu i povratak našeg Stojnića i još jedna zanimljiva borba bit će između Ibre Miladina i Kristijana Golubovića.Samo me čudi da je kod mali interes za UFC, teško će dvorana biti puna
To i ja mislim,
mada ako se uradi kampanja kako treba moglo bi se privuci gledalaca u Zetru
Ipak, bice tu finih boraca

Ma sve je to ba do naših TV kanala, svaka čast Redzoviću, Buharaliji, Poturku al toliko forsiranje njih je van svake mjere.Opet kažem svaka čast njima za njihove rezultate, al Stojnić ili bilo koji drugi naš MMA borac treba biti duplo više na ekranu od ovih nabrojanih.Ako je Poturak skoro napunio Zetru gdje borbe nisu bilo ni blizu atraktivne ko što će biti na dolazećem UFC turniru oda će valjda biti pune, a ako ne budu glavni krivac su naše televizije koje se toliko hvale da afirmišu sport, da mi se povraća kad ih ugledam.

@miky_hz .....Niđe veze, čuj zabranjeno reklamiranje, Kristijan je dobio lično poziv od Stojnića i dosad se niko nije tome protivio kao što je to bilo u Splitu, a i ako se bude protivio ne vjerujem da će išta postići, jer ako je mogla Brena može i on ;)
Strauss Junior

Avatar
miky_hz
Postovi: 23175
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la miky_hz » 25 dec 2009, 17:10

Pa nisam rekao da je zabranjeno,nego pitam dali je,posto sam gledao plakat za najavu ovoga i vidim svi borci su na tom plakatu,slike im stoje i to...samo njega nema,pa zato pitam da nije neka finta sta vec :)
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
BlueSharks
Postovi: 847
Pridružen/a: 12 nov 2009, 23:43
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la BlueSharks » 27 dec 2009, 21:23

Pripremite se: MMA do 2010. postaje najpopularniji sport na kugli zemaljskoj

ZA NAJMOĆNIJEG čovjeka MMA-a se može reći da je bahat, pa čak i neotesan, no nikako ga se ne može okarakterizirati kao nerealnog ili nesposobnog. Dana White je u nekoliko godina svoje vladavine od UFC-a napravio globalno carstvo koje svakim novim eventom ruši rekorde gledanosti.

Danas je MMA najbrže rastući sport na globalnoj razini, a prema Whiteovoj najavi, u sljedećih bi deset godina trebao postati i najpopularniji sport na kugli zemaljskoj.

"Tvrdim da će do 2020. UFC- biti najveći sport na svijetu. Kada sam davao neke izjave u prošlosti ljudi su me nazivali luđakom, a pogledajte danas. Nedavno smo dobili zeleno svjetlo za organizaciju turnira u Kanadi i u državi Massachussetts. Otvorili smo tržište u Engleskoj, Njemačkoj i Irskoj, a postali smo globalni brand. Prije nekoliko dana smo za par minuta rasprodali prvi event u Australiji", objasnio je svoj razlog za optimizam UFC-ov čelnik dodavši da je deset godina za pohod na svijet sasvim dovoljno.

White je MMA usporedio s američkim nogometom i NFL ligom.

"Što mislite zašto NFL (američki nogomet) ne uspijeva probiti američke granice? Trenutačno su daleko najjači sport u SAD-u, a troše milijarde kako bi se probili i na druga tržišta. Ljude jednostavno ne zanima američki nogomet. Nisu odrasli igrajući ga i ne žele investirati u američke momčad", objašnjava White i dodaje:

"Ja uzmem dva borca, stavim ih u kavez i oni se bore upotrebljavajući svoje znanje. Ovaj sport ne poznaje granice, niti ima kulturne barijere. Trenutačno so u čak 175 zemalja prisutni u nekom obliku na nekoj od televizija. Svi smo mi ljudi i uživamo u borbi."
Strauss Junior

Avatar
BlueSharks
Postovi: 847
Pridružen/a: 12 nov 2009, 23:43
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la BlueSharks » 02 jan 2010, 22:19

još 6 sati i spektal.Ubi me ovo čekanje

slika
Strauss Junior

Avatar
BlueSharks
Postovi: 847
Pridružen/a: 12 nov 2009, 23:43
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la BlueSharks » 03 jan 2010, 17:09

UFC 108
Jan/2/2010 MGM Grand Las Vegas, NV


Download
http://thepiratebay.org/torrent/5255145 ... ENA.org%5D

Extra borbe, ko uvijek :!: :!: :!:
Strauss Junior

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.