NK Jedinstvo Bihać

Moderator/ica: GracanicaAA

zvezdas1922
Postovi: 183
Pridružen/a: 21 nov 2021, 03:35
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la zvezdas1922 » 22 apr 2024, 12:52

Smijem se zaklet u šta hoćeš, da je nismo naštimati uzmi pogledaj zadnju 10 minuta koliko smo se branili al hajde vi pišite to

nebeskasila
Postovi: 2423
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 22 apr 2024, 16:55

zvezdas1922 je napisao/la:
22 apr 2024, 12:52
Smijem se zaklet u šta hoćeš, da je nismo naštimati uzmi pogledaj zadnju 10 minuta koliko smo se branili al hajde vi pišite to
Pa dobro brate dragi mi je onda da je tako, cestitam na pobjedi. Ako je posteno nema sta se reci. Ali i sam moras priznati da je na prvu izgledalo da je namjesteno

Progres
Postovi: 169
Pridružen/a: 04 mar 2018, 00:47
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Progres » 23 apr 2024, 21:44

nebeskasila je napisao/la:
22 apr 2024, 16:55
zvezdas1922 je napisao/la:
22 apr 2024, 12:52
Smijem se zaklet u šta hoćeš, da je nismo naštimati uzmi pogledaj zadnju 10 minuta koliko smo se branili al hajde vi pišite to
Pa dobro brate dragi mi je onda da je tako, cestitam na pobjedi. Ako je posteno nema sta se reci. Ali i sam moras priznati da je na prvu izgledalo da je namjesteno
Ovu polusezonu Zvijezda izgubila tijesno, u zadnjim minutama, na gostovanjima u Tomislavu, Tesnju, i Tuzli a kod kuce pobijedili odlicnu Gracanicu, Sum Bau 3:1, Jedinstvo 5:0 i zasto je cudo da pobijedi u Banovicima. Uostalom igraci Zvijezde kazu da su Banovici igrali borbeno kao da ih je neko premirao da zapnu protiv Zvijezde.

Iceplayer
Postovi: 1377
Pridružen/a: 23 nov 2013, 21:21
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Iceplayer » 27 apr 2024, 16:01

Prijenos na yt danas?

Avatar
Zaniolo
Postovi: 1088
Pridružen/a: 11 okt 2023, 14:42
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Zaniolo » 27 apr 2024, 19:22

Iceplayer je napisao/la:
27 apr 2024, 16:01
Prijenos na yt danas?
Sta ce ti prenos? Bolje se ne nerviraj.

Jel moguce da cemo ispast jbte? Toliko ocajnih ekipa, klub iz ovako lijepog grada na pragu ispadanja u cobansku ligu.

nebeskasila
Postovi: 2423
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 27 apr 2024, 19:56

Govorio sam o ovoj situaciji unazad mjesec dana

GG3
Postovi: 2769
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la GG3 » 27 apr 2024, 20:31

Zaniolo je napisao/la:
27 apr 2024, 19:22
Iceplayer je napisao/la:
27 apr 2024, 16:01
Prijenos na yt danas?
Sta ce ti prenos? Bolje se ne nerviraj.

Jel moguce da cemo ispast jbte? Toliko ocajnih ekipa, klub iz ovako lijepog grada na pragu ispadanja u cobansku ligu.
Davno je Jedinstvo zasluzilo cobanski ligu, davno!
Fakijevi Power Rangersi 🥁🥁

nebeskasila
Postovi: 2423
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 27 apr 2024, 21:15

GG3 je napisao/la:
27 apr 2024, 20:31
Zaniolo je napisao/la:
27 apr 2024, 19:22
Iceplayer je napisao/la:
27 apr 2024, 16:01
Prijenos na yt danas?
Sta ce ti prenos? Bolje se ne nerviraj.

Jel moguce da cemo ispast jbte? Toliko ocajnih ekipa, klub iz ovako lijepog grada na pragu ispadanja u cobansku ligu.
Davno je Jedinstvo zasluzilo cobanski ligu, davno!
Jedinstvo kao klub nikad nije zasluzilo cobansku ligu, nego ljudi koji su ga vodili, obicni cobani

Avatar
NeRi_K
Postovi: 734
Pridružen/a: 26 jul 2010, 16:02
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la NeRi_K » 28 apr 2024, 00:24

Od euforije nakon dvije dobre utakmice u gostima do glavnog kandidata za ispadanje nazalost.
Službena web stranica NK "Jedinstvo" Bihać: www.****

ammimr
Postovi: 258
Pridružen/a: 03 jun 2011, 13:50
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la ammimr » 02 maj 2024, 00:30

Vidim na portalima puno budaleština a ne pitaju se ljudi hoće li trener imati bar prvih jedanaest.Imam stvarno osjećaj da je ovaj Balkan u banani ali totalnoj.Malo više pozitive,podrške momcima i stručnom štabu a naravno i upravi mada vidim da su i oni počeli odlaziti iz kluba(ne možemo im vala ništa ni zamjeriti)Moje skromno mišljenje da treba političke stranke i izbore pod hitno ukinuti u BiH a novac za njihovo finansiranje dati sportu i eventualno kulturi inače smo uskoro truba.Poitičarima zabraniti i gledanje utakmica.

nebeskasila
Postovi: 2423
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 02 maj 2024, 02:16

Zasto napustaju klub nakon dva poraza? Kako bi onda napravili plan i izdrzali 4 godine. Ne volim takve ljude. Izadji javno majku mu yebem i reci kakav je problem i sta je problem. Pa podrzace cijeli grad covjeka koji izadje i javno kaze sve probleme u klubu. Ponašaju se kao neka djeca

Avatar
harden
Postovi: 23640
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 02 maj 2024, 15:08

nebeskasila je napisao/la:
02 maj 2024, 02:16
Zasto napustaju klub nakon dva poraza? Kako bi onda napravili plan i izdrzali 4 godine. Ne volim takve ljude. Izadji javno majku mu yebem i reci kakav je problem i sta je problem. Pa podrzace cijeli grad covjeka koji izadje i javno kaze sve probleme u klubu. Ponašaju se kao neka djeca
Treba mu.da i javno reci ko je problem imenom i prezimenom, a i sta se sve radilo proslih godina.

Sadasnja uprava otisla na razgovor sa potencijalnim sponzorima, tamo dobili informacije da je jedna od uprava Jedinstva kad su oni bili sponzori umjesto hrane za taj novac uzeli vino, mezu i kondome. Sad su ti isti medju najglasnijim na drustvenim mrezama. Valjda vam je iz toga jasno kakva je situacija i kakvo misljenje ljudi imaju o nogometnom klubu Jedinstvo.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

ammimr
Postovi: 258
Pridružen/a: 03 jun 2011, 13:50
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la ammimr » 02 maj 2024, 20:07

harden je napisao/la:
02 maj 2024, 15:08
nebeskasila je napisao/la:
02 maj 2024, 02:16
Zasto napustaju klub nakon dva poraza? Kako bi onda napravili plan i izdrzali 4 godine. Ne volim takve ljude. Izadji javno majku mu yebem i reci kakav je problem i sta je problem. Pa podrzace cijeli grad covjeka koji izadje i javno kaze sve probleme u klubu. Ponašaju se kao neka djeca
Treba mu.da i javno reci ko je problem imenom i prezimenom, a i sta se sve radilo proslih godina.

Sadasnja uprava otisla na razgovor sa potencijalnim sponzorima, tamo dobili informacije da je jedna od uprava Jedinstva kad su oni bili sponzori umjesto hrane za taj novac uzeli vino, mezu i kondome. Sad su ti isti medju najglasnijim na drustvenim mrezama. Valjda vam je iz toga jasno kakva je situacija i kakvo misljenje ljudi imaju o nogometnom klubu Jedinstvo.
Nema muda da bi se to reklo i krenulo naprijed.A tako malo nedostaje jer vidim da su uspjeli i nešto malo duga vratiti.Naravno ti kondom majsteri su ugledni članovi ovog društva a normalnom čovjeku iritiraju nagon za povraćanje.I kad nešto kažeš dobiješ odgovor da su oni odbranili Bosnu i bla bla bla.Žalosno da žalosnije ne može biti i to ti je!

Avatar
NeRi_K
Postovi: 734
Pridružen/a: 26 jul 2010, 16:02
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la NeRi_K » 02 maj 2024, 23:33

Da nije bilo onoliko euforije, pisanja hvalospjeva, spominjanja Premijer lige nakon 2-3 dobro odigrane utakmice sada bi situacija vjerovatno bila kud i kamo bolja.

Prva stvar je mentalni sklop većine naših igrača koji su u fazonu kad ih neko pohvali odmah se uzdignu na nivo Ronalda.

U trenutnoj Upravi možda sjede pošteni ljudi, ljudi koji su pristali da budu tu gdje jesu, ali s druge strane nemaju hrabrosti, nemaju dovoljno poznanstava i jednostavno nisu menadžeri koji će stvoriti novac, tako da nije ni čudno sto smo u ovakvoj situaciji.

Mi na pošten način ne možemo opstati, jer svi drugi su u mutnim radnjama, s druge strane nemamo kvalitete da odigramo do kraja i ostvarimo pozitivne rezultate.

Ali u čemu da pričamo kad nam kadeti izgube 6-0, a juniori 3-0 od jeb3nog Ljubića. Mi smo sramota nad sramotama.
Službena web stranica NK "Jedinstvo" Bihać: www.****

nebeskasila
Postovi: 2423
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 03 maj 2024, 00:02

Ma vec svi znamo ko je problem , tko je bio u klubu zadnjih 25-30 godina. Samo meni se ova uprava ne razlikuje od deset proslih, jer ne rade nista transparentno. Znam da su posteni, poznajem predsjednika ali nije dovoljno samo biti posteno i to je to.
A vise ovi sto kritikuju po fb su mi se popeli na k. Uvijek isti koji su toliko pametni, sve znaju. Mi smo nikakav narkd

Avatar
NeRi_K
Postovi: 734
Pridružen/a: 26 jul 2010, 16:02
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la NeRi_K » 03 maj 2024, 12:51

Meni samo nije jasno jedno, Grad preko Skupštine imenuje Upravni odbor koji ima budžet (95% budžeta osigurava Grad) i taj isti Upravni odbor već godina ne podnosi financijski izvještaj o utrošku sredstava. Svake godine se potroši 300.000 KM građanskog novca i niko ne zna gdje je taj novac otišao.

Jasno je da se sa tim parama ne može ni sanjati Premijer liga, ali sve Uprave pričaju o dugovanjima, o tome kako nema dovoljno novca, a nigdje revizije poslovanja, nigdje izvještaja i onda je džaba pričati kako je neko pošten.

Mi trenutno na platnoj listi imamo cca 5 igrača koji ni na koji način nisu doprinijeli ni dobrim ni lošim rezultatima i gdje je tu sportsko znanje.
Službena web stranica NK "Jedinstvo" Bihać: www.****

Avatar
SoloControTutti
Postovi: 300
Pridružen/a: 10 mar 2021, 19:47
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la SoloControTutti » 03 maj 2024, 13:58

NeRi_K je napisao/la:
03 maj 2024, 12:51
Meni samo nije jasno jedno, Grad preko Skupštine imenuje Upravni odbor koji ima budžet (95% budžeta osigurava Grad) i taj isti Upravni odbor već godina ne podnosi financijski izvještaj o utrošku sredstava. Svake godine se potroši 300.000 KM građanskog novca i niko ne zna gdje je taj novac otišao.

Jasno je da se sa tim parama ne može ni sanjati Premijer liga, ali sve Uprave pričaju o dugovanjima, o tome kako nema dovoljno novca, a nigdje revizije poslovanja, nigdje izvještaja i onda je džaba pričati kako je neko pošten.

Mi trenutno na platnoj listi imamo cca 5 igrača koji ni na koji način nisu doprinijeli ni dobrim ni lošim rezultatima i gdje je tu sportsko znanje.
Ovo je najveci razlog nepovjerenja gradana prema klubu tj. ljudima koji vode klub. Transparentnost je alfa i omega povjerenja i uspjesnosti poslovanja na relaciji gradani-uprava. Nemoguce je ucestvovati u izgradnji neceg kada nemas cistu racunicu gdje sta i kako je utrosen svaki dinar.

Zbog toga nema kazne i posljedice loseg izbora, lose akcije i strategije vodenja kluba, niti nagrade u suprotnom slucaju, jednostavnije receno u nasem narodu ne zna se ko pije, a ko placa.

Unazad 15 godina sta se para slilo u klub, a klub stalno u dugovima nekim kao da je igrao Evropa ligu ili kao da su dovodili neke klasa igrace ili kao da imaju najeletnije pripreme i opremu pa se zaduzilo. Da bi se odradila revizija potrebno je imati ciste papire, a papira uopste nema, klub se vodio na seoski nacin na ho-ruk fazon, primitivno jer su ga neznalice vodile koje nemaju skole niti talenta za bilo sta osim za pokrasti pare gradanima koji placaju porez. Nema podataka ko je i kada toriso pare, na koji nacin i da s eti ljudi kazne, odgovaraju pred sudom za pronevjeru novca i budzeta.

Iz ovih razloga najbolje bi bilo kada bi neki drugi sportski kolektiv ponikao u gradu i kada bi neko lud, imucan i s inatom napravio kroz 10 godina neku pricu i cvrst stabilan, zdrav klub.

Jedinstvo je prokleto, opljackano i potonulo zbog gradskih hohstaplera koji jedni drugima lizu dupe i glume neke faktore, a ustvari su samo dno drustva.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.