NK Jedinstvo Bihać

Moderator/ica: GracanicaAA

ammimr
Postovi: 256
Pridružen/a: 03 jun 2011, 13:50
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la ammimr » 23 mar 2024, 17:48

Chevalier je napisao/la:
23 mar 2024, 17:42
harden je napisao/la:
23 mar 2024, 17:35
Kraj 0:1

Ogromna 3 boda, BRAVOOO
Opet promasen penal na kraju, ne znam ko je sutao...

Bravo i za SN :tokralju: Igraci i SS :tokralju: :tokralju:
Imamagić…jbg
Šteta za momka.Da je dao gol dobio bi na samopouzdanju jer je dobro odigrao.U stvari svi su bili dobri,sigurni tako da im ni 10 min produženje nije moglo ništa.Ako se ovako nastavi nema zime za Jedinstvo!

Avatar
harden
Postovi: 23597
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 23 mar 2024, 18:05

ammimr je napisao/la:
23 mar 2024, 17:48
Šteta za momka.Da je dao gol dobio bi na samopouzdanju jer je dobro odigrao.U stvari svi su bili dobri,sigurni tako da im ni 10 min produženje nije moglo ništa.Ako se ovako nastavi nema zime za Jedinstvo!
Mozes li malo vise napisati o utakmici ako si bio?
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

ammimr
Postovi: 256
Pridružen/a: 03 jun 2011, 13:50
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la ammimr » 23 mar 2024, 18:18

harden je napisao/la:
23 mar 2024, 18:05
ammimr je napisao/la:
23 mar 2024, 17:48
Šteta za momka.Da je dao gol dobio bi na samopouzdanju jer je dobro odigrao.U stvari svi su bili dobri,sigurni tako da im ni 10 min produženje nije moglo ništa.Ako se ovako nastavi nema zime za Jedinstvo!
Mozes li malo vise napisati o utakmici ako si bio?
Nisam bio ali sam dobio telefonski izvještaj dva minuta nakon tekme.Kao što sam rekao sigurni,od golmana do špica svi.Nadigrali su ih eto i taj penal nije iskorišten.Zadnja linija za 10 praktično bez greške.Bolje da je bilo 0:2 ali tri boda su tri boda.Bolje su igrali dnas nego protiv Sim-Bau a znaš kako su tamo bili dobri.poz i bez sekiracije ako ovako nastave.

Avatar
NeRi_K
Postovi: 731
Pridružen/a: 26 jul 2010, 16:02
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la NeRi_K » 23 mar 2024, 18:19

Kako sam i napisao, moramo se sa ova dva gostovanja vratiti sa 3 boda i to nam je pošlo za rukom. Mogu sada protiv Budućnosti biti rasterećeniji, iako je Budućnost kvalitetnija od Rudara bod u Banovićima bio bio vrh vrhova.

Čestitke dečkima što su na neki način sa ova tri boda anulirali poraz od Slobode na domaćem terenu.
Službena web stranica NK "Jedinstvo" Bihać: www.****

LloriS
Postovi: 4357
Pridružen/a: 18 sep 2012, 00:41
Lokacija: Rijeka Una
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la LloriS » 23 mar 2024, 18:59

Jedinstvo odigralo odlicnu utakmicu, odbrana je zaista bila kao beton, Rudar nije imao suta na utakmici, nesto su pokusavali po krilima i centarsutevima ali je to odbrana sve kupila i Bilic hvatao.

Mi smo se nekako orijentisali na odbranu i cekali kontranapade, imali smo 2-3 sanse.

Do gola smo imali jednu polupriliku.

Onda jedan sut koji se odbija od stativu, na koju natrcava Jasarevic i hladno pogadja za 0:1 sa 6-7 metara.

Nakon gola, Rudar se otvorio ali nista nije uradio, mi smo imali jos jednu sansu 1 na 1 iskosa sa lijeve strane ali je Imamagic sutao u golmana.

Kasnije cist penal za nas ali Imamagic ponovo lose sutira, i nakon promasaja sudija odmah svira kraj.

Sve u svemu jedna veoma zrela i dobra utakmica, tacno onako kako treba igrati na gostujucem terenu.

Zera je pokazao da je vrhunski trener i treba ga ostaviti i dalje.
Zadnja izmjena: LloriS, dana/u 23 mar 2024, 19:02, ukupno mijenjano 3 puta.
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!

Bihac1299
Postovi: 40
Pridružen/a: 03 sep 2023, 22:12
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Bihac1299 » 23 mar 2024, 19:00

KO DAJE VIŠE OVOJ BALERINI DA ŠUTA PENAL PA LJUDI MOJI ZAJEBAO PROTIV ZRINJSKOG ZAJEBAO DANAS ZAJEBAO U PRVÒM DJELU PA SINEEE MOJ KAKO BI TI SE NA**BAO SVEGA KOJI TI JE K VIŠE

Avatar
Zaniolo
Postovi: 1003
Pridružen/a: 11 okt 2023, 14:42
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Zaniolo » 23 mar 2024, 21:26

Bihac1299 je napisao/la:
23 mar 2024, 19:00
KO DAJE VIŠE OVOJ BALERINI DA ŠUTA PENAL PA LJUDI MOJI ZAJEBAO PROTIV ZRINJSKOG ZAJEBAO DANAS ZAJEBAO U PRVÒM DJELU PA SINEEE MOJ KAKO BI TI SE NA**BAO SVEGA KOJI TI JE K VIŠE
daj uzivaj u pobjedi kao svi mi pusti se negative
ide ovo jedinstvo nabolje i zavrsice u sredini tablice

Avatar
harden
Postovi: 23597
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 23 mar 2024, 21:57

Bihac1299 je napisao/la:
23 mar 2024, 19:00
KO DAJE VIŠE OVOJ BALERINI DA ŠUTA PENAL PA LJUDI MOJI ZAJEBAO PROTIV ZRINJSKOG ZAJEBAO DANAS ZAJEBAO U PRVÒM DJELU PA SINEEE MOJ KAKO BI TI SE NA**BAO SVEGA KOJI TI JE K VIŠE
Nije trebao ni sutati, medjutim igrac koji jest dao njemu ne bi li zabio i dignuo samopouzdanje. Nema veze, svakako smo dobili, on vise nece sutati i to je to.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

ammimr
Postovi: 256
Pridružen/a: 03 jun 2011, 13:50
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la ammimr » 23 mar 2024, 22:31

harden je napisao/la:
23 mar 2024, 21:57
Bihac1299 je napisao/la:
23 mar 2024, 19:00
KO DAJE VIŠE OVOJ BALERINI DA ŠUTA PENAL PA LJUDI MOJI ZAJEBAO PROTIV ZRINJSKOG ZAJEBAO DANAS ZAJEBAO U PRVÒM DJELU PA SINEEE MOJ KAKO BI TI SE NA**BAO SVEGA KOJI TI JE K VIŠE
Nije trebao ni sutati, medjutim igrac koji jest dao njemu ne bi li zabio i dignuo samopouzdanje. Nema veze, svakako smo dobili, on vise nece sutati i to je to.
Momak je dobar i puno je vratio samopouzdanje u Maglaju ali nedostaje mu pomoć u napadu.Ja bih lično volio da je i danas pogodio zbog njega samog a i zbog ekipe jer su zaslužili više od jednog gpla po utakmici.S druge strane ja Žeriću vjerujem jer se primjeti da priprema momke od utakmice do utakmice i za svakog protivnika ima lijek.Fizička sprema je top i tu se vidi da se ozbiljno radi,čitaj lijepo ime Igor.Kako sam već rekao samo pozitivno biće Jedinstvo odlično u ovoj polu-sezoni!Možda i najprijatnije iznenađenje.

Iceplayer
Postovi: 1377
Pridružen/a: 23 nov 2013, 21:21
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Iceplayer » 23 mar 2024, 22:33

Stabilna uprava u koju i ljudi i igrači imaju povjerenja i rezultati sami po sebi dodju. Svaka čast momci.

nebeskasila
Postovi: 2419
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 23 mar 2024, 22:55

Svaka cast i ekipi i upravi. Volio bih isto da je momak zabio penal, ali igra tu i sreca ulogu. Dzeko je Dzeko pa promasi. Samo treba promijeniti način izvodjenja jer su ga svi procitali do sad i zbog toga i odbrane penale. Treba naredna dva tri penala promijeniti izvodjaca pa nek mu opet da šansu. Ne treba ga napadati
Napokon pobjeda na strani, plus remi protiv Sim bau, 4 boda u dvije gostujuće utakmice na strani. Sljedece kolo Buducnost i tu bi nam bod bio kao kuca. Ali sa borbom i srcem na terenu, zasto da se ne nadamo i tri boda. Samo podrska, smanjiti negativnosti koliko god mozemo

ammimr
Postovi: 256
Pridružen/a: 03 jun 2011, 13:50
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la ammimr » 24 mar 2024, 01:05

nebeskasila je napisao/la:
23 mar 2024, 22:55
Svaka cast i ekipi i upravi. Volio bih isto da je momak zabio penal, ali igra tu i sreca ulogu. Dzeko je Dzeko pa promasi. Samo treba promijeniti način izvodjenja jer su ga svi procitali do sad i zbog toga i odbrane penale. Treba naredna dva tri penala promijeniti izvodjaca pa nek mu opet da šansu. Ne treba ga napadati
Napokon pobjeda na strani, plus remi protiv Sim bau, 4 boda u dvije gostujuće utakmice na strani. Sljedece kolo Buducnost i tu bi nam bod bio kao kuca. Ali sa borbom i srcem na terenu, zasto da se ne nadamo i tri boda. Samo podrska, smanjiti negativnosti koliko god mozemo
upravo to druže!Otkako mi se ovo desilo prošle sedmice sa Bilićom neću više,vjeruj mi,ni sjediti sa negativnim ljudima.Pozitiva i samo pozitiva jer vidi se napredak.Sa hajmo reći osrednjim kadrom za ovu ligu i uprava i stručni štab rade fantastične stvari ako znamo u kakvom blatu se valjaju.Oni što pametuju neka to ostave za kraj sezone kad se sve sabira i oduzima a rezultat i mjesto na tabeli piše.Nedžad će ih za Budućnost nadam se opet dobro spremiti jer rade sjajne video analize a Igor ih oporavi tako da se i ne primjeti da su više od dva mjeseca u trenažnom programu.

Avatar
harden
Postovi: 23597
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 24 mar 2024, 01:14

ammimr je napisao/la:
24 mar 2024, 01:05
nebeskasila je napisao/la:
23 mar 2024, 22:55
Svaka cast i ekipi i upravi. Volio bih isto da je momak zabio penal, ali igra tu i sreca ulogu. Dzeko je Dzeko pa promasi. Samo treba promijeniti način izvodjenja jer su ga svi procitali do sad i zbog toga i odbrane penale. Treba naredna dva tri penala promijeniti izvodjaca pa nek mu opet da šansu. Ne treba ga napadati
Napokon pobjeda na strani, plus remi protiv Sim bau, 4 boda u dvije gostujuće utakmice na strani. Sljedece kolo Buducnost i tu bi nam bod bio kao kuca. Ali sa borbom i srcem na terenu, zasto da se ne nadamo i tri boda. Samo podrska, smanjiti negativnosti koliko god mozemo
upravo to druže!Otkako mi se ovo desilo prošle sedmice sa Bilićom neću više,vjeruj mi,ni sjediti sa negativnim ljudima.Pozitiva i samo pozitiva jer vidi se napredak.Sa hajmo reći osrednjim kadrom za ovu ligu i uprava i stručni štab rade fantastične stvari ako znamo u kakvom blatu se valjaju.Oni što pametuju neka to ostave za kraj sezone kad se sve sabira i oduzima a rezultat i mjesto na tabeli piše.Nedžad će ih za Budućnost nadam se opet dobro spremiti jer rade sjajne video analize a Igor ih oporavi tako da se i ne primjeti da su više od dva mjeseca u trenažnom programu.
Znas li mozda sta je sa onim igracima koji cekaju radnu dozvolu jos? Radovic, neki juznoamerikanac, cini mi se i onaj Markovic?
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
harden
Postovi: 23597
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 24 mar 2024, 01:19

nebeskasila je napisao/la:
23 mar 2024, 22:55
Svaka cast i ekipi i upravi. Volio bih isto da je momak zabio penal, ali igra tu i sreca ulogu. Dzeko je Dzeko pa promasi. Samo treba promijeniti način izvodjenja jer su ga svi procitali do sad i zbog toga i odbrane penale. Treba naredna dva tri penala promijeniti izvodjaca pa nek mu opet da šansu. Ne treba ga napadati
Napokon pobjeda na strani, plus remi protiv Sim bau, 4 boda u dvije gostujuće utakmice na strani. Sljedece kolo Buducnost i tu bi nam bod bio kao kuca. Ali sa borbom i srcem na terenu, zasto da se ne nadamo i tri boda. Samo podrska, smanjiti negativnosti koliko god mozemo
Ma lik je izgleda los izvodjac realno, procitan, i Dzeko je kroz karijeru los izvodjac jbg.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
zlajci
Postovi: 2605
Pridružen/a: 18 apr 2010, 17:04
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la zlajci » 24 mar 2024, 09:45

zlajci je napisao/la:
17 mar 2024, 20:15
Bihać i Jedinstvo uvijek gospodski grad i klub!
SN uvijek odlicna skupina!

Sretno u nastavku prvenstva.
:salut:
tuzlanska Sloboda

simonknows
Postovi: 2157
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la simonknows » 24 mar 2024, 11:01

Bravo momci, čestitke i sretno dalje!
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

ammimr
Postovi: 256
Pridružen/a: 03 jun 2011, 13:50
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la ammimr » 24 mar 2024, 14:31

harden je napisao/la:
24 mar 2024, 01:14
ammimr je napisao/la:
24 mar 2024, 01:05
nebeskasila je napisao/la:
23 mar 2024, 22:55
Svaka cast i ekipi i upravi. Volio bih isto da je momak zabio penal, ali igra tu i sreca ulogu. Dzeko je Dzeko pa promasi. Samo treba promijeniti način izvodjenja jer su ga svi procitali do sad i zbog toga i odbrane penale. Treba naredna dva tri penala promijeniti izvodjaca pa nek mu opet da šansu. Ne treba ga napadati
Napokon pobjeda na strani, plus remi protiv Sim bau, 4 boda u dvije gostujuće utakmice na strani. Sljedece kolo Buducnost i tu bi nam bod bio kao kuca. Ali sa borbom i srcem na terenu, zasto da se ne nadamo i tri boda. Samo podrska, smanjiti negativnosti koliko god mozemo
upravo to druže!Otkako mi se ovo desilo prošle sedmice sa Bilićom neću više,vjeruj mi,ni sjediti sa negativnim ljudima.Pozitiva i samo pozitiva jer vidi se napredak.Sa hajmo reći osrednjim kadrom za ovu ligu i uprava i stručni štab rade fantastične stvari ako znamo u kakvom blatu se valjaju.Oni što pametuju neka to ostave za kraj sezone kad se sve sabira i oduzima a rezultat i mjesto na tabeli piše.Nedžad će ih za Budućnost nadam se opet dobro spremiti jer rade sjajne video analize a Igor ih oporavi tako da se i ne primjeti da su više od dva mjeseca u trenažnom programu.
Znas li mozda sta je sa onim igracima koji cekaju radnu dozvolu jos? Radovic, neki juznoamerikanac, cini mi se i onaj Markovic?
Ništajoš drug.Juče nije bili drugog golmana u ekipi uopšte.Nadam se da je sve u redu sa"malim Komićem".Radović,a ni ovaj Brazilac još nemaju pravo nastupa.Malo mi čudno juče bez drugog golmana ali eto.

Avatar
harden
Postovi: 23597
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 24 mar 2024, 14:37

simonknows je napisao/la:
24 mar 2024, 11:01
Bravo momci, čestitke i sretno dalje!
zlajci je napisao/la:
24 mar 2024, 09:45
zlajci je napisao/la:
17 mar 2024, 20:15
Bihać i Jedinstvo uvijek gospodski grad i klub!
SN uvijek odlicna skupina!

Sretno u nastavku prvenstva.
:salut:
:salut: :salut:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
InatSilniBosanski
Postovi: 1301
Pridružen/a: 21 apr 2020, 15:45
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la InatSilniBosanski » 24 mar 2024, 15:37

taj Imamagic je prelos igrac nije negativa ako se da realno misljenje, on je u stanju i 1 na 0 promasiti, meni ce zal vijecna ostati za onim Bandicem mladjim, da je sazrio jos koju godinu kako treba pravi spic bi postao
Bihać cijeli, crveni i bijeli!
1919, 1937!


Kinđe hvala ti !

ammimr
Postovi: 256
Pridružen/a: 03 jun 2011, 13:50
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la ammimr » 24 mar 2024, 23:34

Stojnić,Imamagić po tri žuta,Zarić povrijeđen,Guskić isto,nema drugog golmana.Taman kad me pozitiva potjera ono belaj pred tekmu sa Banovićima.A mislio sam da je pročepilo jedino ako nas Žerić ne iznenadi ponovo.Budućnost naprijed nije loša uopšte a nazad su baš šuplji pa sam se bio ponadao.S druge strane dobri su to dečki i treba im vjerovati ma ko igrao!Sretno Nk Jedinstvo!

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.