NK Jedinstvo Bihać

Moderator/ica: GracanicaAA

nebeskasila
Postovi: 2423
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 08 apr 2024, 00:50

Znam to, samo sad Pise protiv uprave, hvala kaze mojim kolegama Hasanu i Alji hahah, ja sam tog lika otpratio ima godina, malo vina pojava me nervira kao njegova . Vise sam ja para potrosio na gostovanja i na utakmice nego on, a pogotovo ostali navijaci pa nema reklame, i opet njegova reklama stoji kod dijela gdje je SN, ne razumijem sta drami toliko. Uvijek na neku pozitivnu priču dodje neko da sjebe. Lik drzi obicnu yebenu stranicu na fb i toliki haos. I onda ga jos podrzavam A.K i idemooo hahah

Avatar
harden
Postovi: 23635
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 08 apr 2024, 08:19

nebeskasila je napisao/la:
08 apr 2024, 00:50
Znam to, samo sad Pise protiv uprave, hvala kaze mojim kolegama Hasanu i Alji hahah, ja sam tog lika otpratio ima godina, malo vina pojava me nervira kao njegova . Vise sam ja para potrosio na gostovanja i na utakmice nego on, a pogotovo ostali navijaci pa nema reklame, i opet njegova reklama stoji kod dijela gdje je SN, ne razumijem sta drami toliko. Uvijek na neku pozitivnu priču dodje neko da sjebe. Lik drzi obicnu yebenu stranicu na fb i toliki haos. I onda ga jos podrzavam A.K i idemooo hahah
Smeta sto je neko uspio napraviti nesto a oni nisu :D
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
NeRi_K
Postovi: 733
Pridružen/a: 26 jul 2010, 16:02
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la NeRi_K » 08 apr 2024, 10:27

Ja se tačno ne mogu načuditi nekim komentarima na forumu i po društvenim mrežama, velika većina NEMA POJMA od nogometa, a pogotovo o ovoj ligi koja ima svoju težinu.

Kakva Premijer liga kakvi bakrači, pa ta liga je otišla daleko ispred Prve lige FBiH i oni koji uđu u istu ako ne dovedu pola nove ekipe ispadaju ekspresno.

Ja ne znam jesmo mi gledali istu utakmicu, ispada da smo na nivou Citya, krila ne postoje, napadač samo slučajno može dati gol, dalje da ne nabrajamo.

Žera izvlači iz njih najbolje što može i svaka čast Igoru, jer se vidi da je fizička sprema unazad 15 godina možda čak i najbolja , tako da nas to vadi.

Bod iz Gradačca je vrijedan kao pobjeda, ako Stupcanica dobije Slobodu doce u Bihać ako ne uspiju igrom dobiti onda će nas pokrasti.

Smirite doživljaje, daleko smo mi još od opstanka, svi nešto ukivaju.
Službena web stranica NK "Jedinstvo" Bihać: www.****

Avatar
harden
Postovi: 23635
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 08 apr 2024, 10:37

NeRi_K je napisao/la:
08 apr 2024, 10:27
Ja se tačno ne mogu načuditi nekim komentarima na forumu i po društvenim mrežama, velika većina NEMA POJMA od nogometa, a pogotovo o ovoj ligi koja ima svoju težinu.

Kakva Premijer liga kakvi bakrači, pa ta liga je otišla daleko ispred Prve lige FBiH i oni koji uđu u istu ako ne dovedu pola nove ekipe ispadaju ekspresno.

Ja ne znam jesmo mi gledali istu utakmicu, ispada da smo na nivou Citya, krila ne postoje, napadač samo slučajno može dati gol, dalje da ne nabrajamo.

Žera izvlači iz njih najbolje što može i svaka čast Igoru, jer se vidi da je fizička sprema unazad 15 godina možda čak i najbolja , tako da nas to vadi.

Bod iz Gradačca je vrijedan kao pobjeda, ako Stupcanica dobije Slobodu doce u Bihać ako ne uspiju igrom dobiti onda će nas pokrasti.

Smirite doživljaje, daleko smo mi još od opstanka, svi nešto ukivaju.
Nisi ni ti realan nikako, ispada mi sasvim slucajno uzimamo bodove kako je Zera dosao a ne zaslugom i igrom na terenu.

Prvo, moras biti realan i reci da se Gradina branila 90min sa 11 igraca u formaciji sa 5 igraca nazad. I opet, imali smo onaj mrtvi zicer kad Imamagic prebacuje gol sa 5 metara!!!, pa onaj ubacaj sa strane koji ide kroz peterac i niko da pospremi u gol, pa zicer iz kojeg smo dali gol... plus jos dosta situacija gdje smo mogli malo bolje reagovati u zadnjoj trecini i zavrsiti mec puno ranije.

Nerealna su ti ocekivanja, ekipa je uradila i vise nego dovoljno za pobjedu, one dvije gostujuce utakmice pogotovo. Ne znam sta bi ti, 10 prilika po mecu i 4 gola, pa i sam znas kakva je ovo liga.

Jucer na klupi maltene 2 igraca od kojih je jedan rovit ( Guskic ) + djeca, na kraju zasluzeno to jedno dijete iz Bihaca donosi VELIKA 3 BODA.

Slazem se ja s tobom inace da treba loptu spustiti na zemlju, al nekad su ti komentari ovdje bas negativni iz ne znam kojih razloga.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

nebeskasila
Postovi: 2423
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 08 apr 2024, 13:10

I ja sam primjetio da je Neri postao malo negativan, znam tvoje komentare od prije i znam sad. Ne razumijem zasto . Pa svaku utakmicu stvorimo toliki broj prilika, pa Slobodu smo mogli dobiti sa par golova razlike da imamo napadaca dobrog. Prilike imamo , ali nema ko zabijati golove. Poginu na terenu, i to im je i nagrada
Krilo ne postoji jer ga igra Kuric i kad god bude igrao on imamo igraca manje u ekipi

Avatar
InatSilniBosanski
Postovi: 1301
Pridružen/a: 21 apr 2020, 15:45
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la InatSilniBosanski » 08 apr 2024, 17:33

skratise PL na 10 klubova, taman da vise ni ne pomisljamo na nju…
Bihać cijeli, crveni i bijeli!
1919, 1937!


Kinđe hvala ti !

Avatar
harden
Postovi: 23635
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 08 apr 2024, 18:10

InatSilniBosanski je napisao/la:
08 apr 2024, 17:33
skratise PL na 10 klubova, taman da vise ni ne pomisljamo na nju…
Sljedece godine skracivanje? Ko udje iz ove lige nema sanse da ostane..
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
InatSilniBosanski
Postovi: 1301
Pridružen/a: 21 apr 2020, 15:45
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la InatSilniBosanski » 08 apr 2024, 18:11

harden je napisao/la:
08 apr 2024, 18:10
InatSilniBosanski je napisao/la:
08 apr 2024, 17:33
skratise PL na 10 klubova, taman da vise ni ne pomisljamo na nju…
Sljedece godine skracivanje? Ko udje iz ove lige nema sanse da ostane..
Zasto to, aBd Sloboda ulazi to se zna nece valjda Stupcanica neka…
Bihać cijeli, crveni i bijeli!
1919, 1937!


Kinđe hvala ti !

Avatar
NeRi_K
Postovi: 733
Pridružen/a: 26 jul 2010, 16:02
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la NeRi_K » 08 apr 2024, 18:22

@harden @nebeska sila negativan sam jer je samo Gradina dala manje golova od nas, a jedino Mladost primila više od nas, vrlo dobro znate kakva je ovo liga i ako spoje dva poraza, a drugi rezultati nam ne budu na ruku odmah se sve okrene, zbog toga me brine ova gol razlika tj. neefikasnost.

Pohvalio sam Žeru i Igora, jer izvlače iz ove ekipe maksimum.

Od kraja rata pa do danas na prste jedne ruke mogu najbrojati utakmice koje sam propustio i živim za ovaj klub, daj Bože da dočekamo Premijer ligu, ali treba biti realan i reći šta ne valja.

Jusić koji je bio jedan od najboljih bočnih igrača lige igra sada krilnu poziciju gdje je realno dobrano lošiji, Kurić koji je u prvoj svojoj sezoni bio top sada duela ne može dobiti dalje da ne nabrajamo, to vidi svaki prosječan poznavaoc nogometne igre

O financijskim izvještajima da ne pričam, treba se svijest promijeniti. Ja ću prvi reći svaka cast Hasanu ako na kraju sezone crno na bijelo pokaže koliko je novca ušlo u klub i koliko je novca potroseno.
Službena web stranica NK "Jedinstvo" Bihać: www.****

LondonRed
Postovi: 95
Pridružen/a: 07 nov 2022, 21:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la LondonRed » 08 apr 2024, 18:25

Narod koji se na prvu predaje i misli da je niži rang od Doboja,Gabele,Posušija,sela Stanišići i nije bolje zaslužio,sta vas je toliko ubilo da mi je znati...I danas isto kiša tmurno,lažu da sunca sija i da temperaturu obaraju rekorde mjeseca aprilaaa

Avatar
harden
Postovi: 23635
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 08 apr 2024, 18:39

InatSilniBosanski je napisao/la:
08 apr 2024, 18:11
harden je napisao/la:
08 apr 2024, 18:10
InatSilniBosanski je napisao/la:
08 apr 2024, 17:33
skratise PL na 10 klubova, taman da vise ni ne pomisljamo na nju…
Sljedece godine skracivanje? Ko udje iz ove lige nema sanse da ostane..
Zasto to, aBd Sloboda ulazi to se zna nece valjda Stupcanica neka…
Pa nije bitno ko ce uci, i Sloboda ako udje ispada odmah na skracivanju... Ljudi kvalitetom nisu ni blizu PL, a pare od reprograma daju za igrace i trenutni ulazak u PL. Kula od karata drug.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
harden
Postovi: 23635
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 08 apr 2024, 18:45

NeRi_K je napisao/la:
08 apr 2024, 18:22
@harden @nebeska sila negativan sam jer je samo Gradina dala manje golova od nas, a jedino Mladost primila više od nas, vrlo dobro znate kakva je ovo liga i ako spoje dva poraza, a drugi rezultati nam ne budu na ruku odmah se sve okrene, zbog toga me brine ova gol razlika tj. neefikasnost.

Pohvalio sam Žeru i Igora, jer izvlače iz ove ekipe maksimum.

Od kraja rata pa do danas na prste jedne ruke mogu najbrojati utakmice koje sam propustio i živim za ovaj klub, daj Bože da dočekamo Premijer ligu, ali treba biti realan i reći šta ne valja.

Jusić koji je bio jedan od najboljih bočnih igrača lige igra sada krilnu poziciju gdje je realno dobrano lošiji, Kurić koji je u prvoj svojoj sezoni bio top sada duela ne može dobiti dalje da ne nabrajamo, to vidi svaki prosječan poznavaoc nogometne igre

O financijskim izvještajima da ne pričam, treba se svijest promijeniti. Ja ću prvi reći svaka cast Hasanu ako na kraju sezone crno na bijelo pokaže koliko je novca ušlo u klub i koliko je novca potroseno.
Igra Jusic silom prilika, jer nam tu treba, beka mozemo pokriti a krilo nemamo kako... Jucer je drugo poluvrijeme presao na beka a Jasarevic ispred.

Da nemamo krila ja sam pisao sto puta, al na zimu se ocigledno nije mogao dovesti niko, klub na losem glasu, zadnjih 10 godina svake godine zakines igrace za par plata, ko ce tu doci brate? A bolje ne dovesti nikog nego baciti pare na nekoga, kao sto smo bacili na Jusufbasica.

Samo dovoditi igrace kao sto su Smailovic, mladi i zeljni dokazivanja, naci ce se i ofanzivci na ljeto kad bude vise igraca u ponudi i malo se cuje mozda za dobro stanje u Jedinstvu, ako ne bi opet bilo kakvo rasulo.

Polako, ja ne kazem da nema hiljadu problema, al ne ide to sve preko noci, nije nas Abramovic preuzeo. Krpi se kako se moze.

Sto ne pricas o tome kako je hrpa igraca sa USK i kako smo se okrenuli mladim igracima a ne istrosenim kakve smo prije dovodili? Ubaci malo i pozitive u svoje komentare, nemoj samo negative brate. Zar nije lijepo da nam pobjedu donese nas domaci igrac sa 17 godina?

U ligi rutinski ostajemo, nema dileme.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
InatSilniBosanski
Postovi: 1301
Pridružen/a: 21 apr 2020, 15:45
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la InatSilniBosanski » 08 apr 2024, 19:02

harden je napisao/la:
08 apr 2024, 18:39
InatSilniBosanski je napisao/la:
08 apr 2024, 18:11
harden je napisao/la:
08 apr 2024, 18:10

Sljedece godine skracivanje? Ko udje iz ove lige nema sanse da ostane..
Zasto to, aBd Sloboda ulazi to se zna nece valjda Stupcanica neka…
Pa nije bitno ko ce uci, i Sloboda ako udje ispada odmah na skracivanju... Ljudi kvalitetom nisu ni blizu PL, a pare od reprograma daju za igrace i trenutni ulazak u PL. Kula od karata drug.
aha onda ima smisla drug, kako god okrenes gradovi moraju ponijeti najveci teret u svim sredinama osim Sarajeva i Mostara po tome isto postoji mogucnost za transu mimo reprograma.


ja ne znam kako onda ova Sloga Doboj funkcionise, koliko im ova ekipa kosta, pa ljudi se bore za europu :shock:
ima li iko iz tog Doboja da nam blize objasni situaciju…
Bihać cijeli, crveni i bijeli!
1919, 1937!


Kinđe hvala ti !

Avatar
BIHfAnatiC86
Postovi: 211
Pridružen/a: 12 maj 2014, 20:43
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la BIHfAnatiC86 » 08 apr 2024, 23:56

Ja samo znam da kad dodje vrijeme da se napadne PL to se nece moci legalnim putem, jer se tako ne moze napustiti ova liga ma sta ko mislio.

A mislim da nema smisla o tome vise pricati, treba vidjeti kako se mogu stvari unutar kluba poboljsati i dici na veci nivo, a trenutnoj upravi skidam kapu za sve ucinjeno do sada. Naravno da ce uvijek biti ljudi kojima to ne pase i koji ce na svaki nacin pokusati da umanje rezultate koje klub pravi, ali mislim da je ipak vecina koja podrzava trenutnog predsjednika, jer je uradio vise nego svi zajedno u zadnjih par godina...

ammimr
Postovi: 258
Pridružen/a: 03 jun 2011, 13:50
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la ammimr » 09 apr 2024, 00:34

Ma te priče o napadu na premijer ligu se vežu uz politiku i sledeće izbore čitaj povratak Tigra i ekipe.Mi možemo vjerovati ili ne jer kod nas je i šporet drveni napravljen.Ja lično sam protiv politike,pogotovo tog tipa,u sportu uopšte i nikad nebih dozvolio takve stvari jer je to kratkog daha.Tad se počinje sa vaganjem i ljubavi i patriotizma prema klubu,gradu a i državi što nema veze sa životom.Našim narodom je na taj način najlakše manipulisati jer čim se spomene patriotizam kao da si im bacio kiselinu u oči.Ja volim više a ti manje;ja sam u pravu ti nisi itd.
Mislim da je Jedinstvo napravilo jako dobar prvi korak i da sve to polagano treba dizati na viši nivo.Sad npr.stručni štab radi odličan posao ali uvesti još ljudi od struke i najvažnije ipak obezbjediti stabilno finansiranje.Nikako ne dozvoliti da novac bude prepreka jer je previše tužbi bilo za neke sitne neisplaćene iznose.Ono tipa jedna tj zadnja neisplaćena plata je jako jeftino za ne dobijanje licence kao što se u prošlosti dešavalo.Znamo da ljubavi nema kad nema novaca.Evo još par dobrih kola da odigraju bi bila dobra polazna tačka da se uprava baci u potragu za sponzorima jer sa lijepom pričom se otvaraju i najteža vrata.Ono ipak korak po korak kontakti u kantonu,suradnja sa jačim premijer ligašima.Kucati na mnoga vrata pa ,a ako imaš lijepu priču i rezultat iza sebe, kažem otvoriće se negdje jedna bar.

Avatar
InatSilniBosanski
Postovi: 1301
Pridružen/a: 21 apr 2020, 15:45
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la InatSilniBosanski » 09 apr 2024, 11:07

ammimr je napisao/la:
09 apr 2024, 00:34
Ma te priče o napadu na premijer ligu se vežu uz politiku i sledeće izbore čitaj povratak Tigra i ekipe.Mi možemo vjerovati ili ne jer kod nas je i šporet drveni napravljen.Ja lično sam protiv politike,pogotovo tog tipa,u sportu uopšte i nikad nebih dozvolio takve stvari jer je to kratkog daha.Tad se počinje sa vaganjem i ljubavi i patriotizma prema klubu,gradu a i državi što nema veze sa životom.Našim narodom je na taj način najlakše manipulisati jer čim se spomene patriotizam kao da si im bacio kiselinu u oči.Ja volim više a ti manje;ja sam u pravu ti nisi itd.
Mislim da je Jedinstvo napravilo jako dobar prvi korak i da sve to polagano treba dizati na viši nivo.Sad npr.stručni štab radi odličan posao ali uvesti još ljudi od struke i najvažnije ipak obezbjediti stabilno finansiranje.Nikako ne dozvoliti da novac bude prepreka jer je previše tužbi bilo za neke sitne neisplaćene iznose.Ono tipa jedna tj zadnja neisplaćena plata je jako jeftino za ne dobijanje licence kao što se u prošlosti dešavalo.Znamo da ljubavi nema kad nema novaca.Evo još par dobrih kola da odigraju bi bila dobra polazna tačka da se uprava baci u potragu za sponzorima jer sa lijepom pričom se otvaraju i najteža vrata.Ono ipak korak po korak kontakti u kantonu,suradnja sa jačim premijer ligašima.Kucati na mnoga vrata pa ,a ako imaš lijepu priču i rezultat iza sebe, kažem otvoriće se negdje jedna bar.
ne znam odakle ta prica da se Hamdo vraca, to si sam zakljucio ili si nacuo nesto ?
Bihać cijeli, crveni i bijeli!
1919, 1937!


Kinđe hvala ti !

nebeskasila
Postovi: 2423
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 09 apr 2024, 11:15

Hamdo valjda puca da udje u savez, protiv Zrinjskog je na utakmici sjedio sa Duricem, a do nedavno su bili veliki neprijatelji. Kad bi usao u savez mozda bi to valjalo za Jedinstvo, ali da udje u Jedinstvo ne bi valjalo sekunde

Avatar
harden
Postovi: 23635
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 09 apr 2024, 11:19

Ne daj Boze da pridje Jedinstvu opet
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

ammimr
Postovi: 258
Pridružen/a: 03 jun 2011, 13:50
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la ammimr » 09 apr 2024, 16:47

InatSilniBosanski je napisao/la:
09 apr 2024, 11:07
ammimr je napisao/la:
09 apr 2024, 00:34
Ma te priče o napadu na premijer ligu se vežu uz politiku i sledeće izbore čitaj povratak Tigra i ekipe.Mi možemo vjerovati ili ne jer kod nas je i šporet drveni napravljen.Ja lično sam protiv politike,pogotovo tog tipa,u sportu uopšte i nikad nebih dozvolio takve stvari jer je to kratkog daha.Tad se počinje sa vaganjem i ljubavi i patriotizma prema klubu,gradu a i državi što nema veze sa životom.Našim narodom je na taj način najlakše manipulisati jer čim se spomene patriotizam kao da si im bacio kiselinu u oči.Ja volim više a ti manje;ja sam u pravu ti nisi itd.
Mislim da je Jedinstvo napravilo jako dobar prvi korak i da sve to polagano treba dizati na viši nivo.Sad npr.stručni štab radi odličan posao ali uvesti još ljudi od struke i najvažnije ipak obezbjediti stabilno finansiranje.Nikako ne dozvoliti da novac bude prepreka jer je previše tužbi bilo za neke sitne neisplaćene iznose.Ono tipa jedna tj zadnja neisplaćena plata je jako jeftino za ne dobijanje licence kao što se u prošlosti dešavalo.Znamo da ljubavi nema kad nema novaca.Evo još par dobrih kola da odigraju bi bila dobra polazna tačka da se uprava baci u potragu za sponzorima jer sa lijepom pričom se otvaraju i najteža vrata.Ono ipak korak po korak kontakti u kantonu,suradnja sa jačim premijer ligašima.Kucati na mnoga vrata pa ,a ako imaš lijepu priču i rezultat iza sebe, kažem otvoriće se negdje jedna bar.
ne znam odakle ta prica da se Hamdo vraca, to si sam zakljucio ili si nacuo nesto ?
Ma druže narod kad priča ili je bilo ili će biti ,a to su takvi tipovi ljudi koji vole da se profiliraju a i da profitiraju naravno.Plus izbori idu pa nije teško sabrati.Mislim da bi to bio veliki korak unazad ali eto nas se ne pita a oni su najpametniji.Možda je neko pustio i probni balon da se ispita puls mada je kod njega i sličnih njemu,političari,sve moguće.

Avatar
InatSilniBosanski
Postovi: 1301
Pridružen/a: 21 apr 2020, 15:45
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la InatSilniBosanski » 09 apr 2024, 18:47

ammimr je napisao/la:
09 apr 2024, 16:47
InatSilniBosanski je napisao/la:
09 apr 2024, 11:07
ammimr je napisao/la:
09 apr 2024, 00:34
Ma te priče o napadu na premijer ligu se vežu uz politiku i sledeće izbore čitaj povratak Tigra i ekipe.Mi možemo vjerovati ili ne jer kod nas je i šporet drveni napravljen.Ja lično sam protiv politike,pogotovo tog tipa,u sportu uopšte i nikad nebih dozvolio takve stvari jer je to kratkog daha.Tad se počinje sa vaganjem i ljubavi i patriotizma prema klubu,gradu a i državi što nema veze sa životom.Našim narodom je na taj način najlakše manipulisati jer čim se spomene patriotizam kao da si im bacio kiselinu u oči.Ja volim više a ti manje;ja sam u pravu ti nisi itd.
Mislim da je Jedinstvo napravilo jako dobar prvi korak i da sve to polagano treba dizati na viši nivo.Sad npr.stručni štab radi odličan posao ali uvesti još ljudi od struke i najvažnije ipak obezbjediti stabilno finansiranje.Nikako ne dozvoliti da novac bude prepreka jer je previše tužbi bilo za neke sitne neisplaćene iznose.Ono tipa jedna tj zadnja neisplaćena plata je jako jeftino za ne dobijanje licence kao što se u prošlosti dešavalo.Znamo da ljubavi nema kad nema novaca.Evo još par dobrih kola da odigraju bi bila dobra polazna tačka da se uprava baci u potragu za sponzorima jer sa lijepom pričom se otvaraju i najteža vrata.Ono ipak korak po korak kontakti u kantonu,suradnja sa jačim premijer ligašima.Kucati na mnoga vrata pa ,a ako imaš lijepu priču i rezultat iza sebe, kažem otvoriće se negdje jedna bar.
ne znam odakle ta prica da se Hamdo vraca, to si sam zakljucio ili si nacuo nesto ?
Ma druže narod kad priča ili je bilo ili će biti ,a to su takvi tipovi ljudi koji vole da se profiliraju a i da profitiraju naravno.Plus izbori idu pa nije teško sabrati.Mislim da bi to bio veliki korak unazad ali eto nas se ne pita a oni su najpametniji.Možda je neko pustio i probni balon da se ispita puls mada je kod njega i sličnih njemu,političari,sve moguće.
razumijemo se, samo ja nisam to cuo pa mi cudno…

inace je vazda bilo da gdje ima dima ima i vatre, ja bi iskreno volio da Durica smjeni u savezu jel je taj Irfan … ma necu pred iftar znamo svi ovdje
Bihać cijeli, crveni i bijeli!
1919, 1937!


Kinđe hvala ti !

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.