NK Jedinstvo Bihać

Moderator/ica: GracanicaAA

ammimr
Postovi: 257
Pridružen/a: 03 jun 2011, 13:50
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la ammimr » 17 apr 2024, 19:03

nebeskasila je napisao/la:
17 apr 2024, 13:36
ammimr je napisao/la:
17 apr 2024, 11:55
harden je napisao/la:
16 apr 2024, 23:30
Utakmica se igra u nedjelju, na zahtjev Stupcanice.
Na zvaničnoj stranici je u subotu.Nisam siguran šta nam bolje odgovara i kakva je vremenska prognoza za subotu i nedjelju!
Mislim da od subote javljaju kisu cijelu sedmicu. Ocekujem najgori teren do sad haha
I ja sam isto vidio da Pise u subotu da se igra.
Znači Benju u blato jer kad se on sa onim svojim štapićima ubode nema klizanja.Dva gola zagarantovano :D

nebeskasila
Postovi: 2421
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 17 apr 2024, 21:14

ammimr je napisao/la:
17 apr 2024, 19:03
nebeskasila je napisao/la:
17 apr 2024, 13:36
ammimr je napisao/la:
17 apr 2024, 11:55

Na zvaničnoj stranici je u subotu.Nisam siguran šta nam bolje odgovara i kakva je vremenska prognoza za subotu i nedjelju!
Mislim da od subote javljaju kisu cijelu sedmicu. Ocekujem najgori teren do sad haha
I ja sam isto vidio da Pise u subotu da se igra.
Znači Benju u blato jer kad se on sa onim svojim štapićima ubode nema klizanja.Dva gola zagarantovano :D
Hahahahaha kako me nasmija

ammimr
Postovi: 257
Pridružen/a: 03 jun 2011, 13:50
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la ammimr » 17 apr 2024, 21:42

Ma moramo malo drug.Vidiš koje VISOKE politike se vode u klub(ovima)A ovim dečkima treba podrška i vjerovati u njih.Stvarno se vidi i da im je stalo a i ako te neko pobijedi jebga bio bolji i idemo dalje.Znači Kurić dva gola u nedjelju,ako je definitivno nedjelja i kiša.

nebeskasila
Postovi: 2421
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 20 apr 2024, 20:59

Ne odgovara nam ovaj kiks slobode , ne znam jesu ovo cista posla. Sad ce Stupcanica zapeti da pobijedi, ako i Zvijezda dogovori sa Buducnosti bice yebeno

Avatar
harden
Postovi: 23620
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 20 apr 2024, 21:12

nebeskasila je napisao/la:
20 apr 2024, 20:59
Ne odgovara nam ovaj kiks slobode , ne znam jesu ovo cista posla. Sad ce Stupcanica zapeti da pobijedi, ako i Zvijezda dogovori sa Buducnosti bice yebeno
Dobit nam ih je pa kako god :D
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
BIHfAnatiC86
Postovi: 211
Pridružen/a: 12 maj 2014, 20:43
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la BIHfAnatiC86 » 20 apr 2024, 21:15

Kontantno se bavimo drugima, umjesto sobom. Znaci u ekipu Jedinstva ma kojim sastavom igrala treba ugraditi pobjednicki mentalitet, a ne da se prije svake utakmice mi kao bojimo protivnika. Izadji i bori se, nekad ces dobiti, nekad izgubiti, ali nemoj svaki put s bijelom zastavom na teren, pa sta bude...

Avatar
NeRi_K
Postovi: 732
Pridružen/a: 26 jul 2010, 16:02
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la NeRi_K » 21 apr 2024, 12:33

Puno sreće danas, pobjeda u ovoj utakmici će biti veliko olakšanje i motiv za nastavak prvenstva.

U slučaju da izgubimo dovodimo se u tešku situaciju. Sreća da je Mladost već prežaljena.
Službena web stranica NK "Jedinstvo" Bihać: www.****

nebeskasila
Postovi: 2421
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 21 apr 2024, 18:00

Evo sta sam rekao, buducnost pusta utakmicu zvijezdi , jbs ovu ligu

Avatar
NeRi_K
Postovi: 732
Pridružen/a: 26 jul 2010, 16:02
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la NeRi_K » 21 apr 2024, 18:15

U ovoj ligi se možeš samo na sebe osloniti i ako nisi dovoljno dobar ideš papa i teško ćemo mi opstati na pošten način.
Službena web stranica NK "Jedinstvo" Bihać: www.****

nebeskasila
Postovi: 2421
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 21 apr 2024, 19:22

Ovo je ono sto sam ja i pricao, pa neko kaze da smo negativni. Slijedi teska borba za opstanak i do zadnjeg kola se nece nista znati. Ili da kupuju i dogovaraju kao sto ostali rade. Ovdje sve i jedan klub igra ciganski

Tzv987
Postovi: 297
Pridružen/a: 24 okt 2018, 20:59
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Tzv987 » 21 apr 2024, 19:43

nebeskasila je napisao/la:
21 apr 2024, 18:00
Evo sta sam rekao, buducnost pusta utakmicu zvijezdi , jbs ovu ligu
Ma Piska samo pošteno. Nas optužuje da uzimamo utakmice i sudije a mi bod iz dvije domaće utakmice.
Izvinjavam se na upadu.
Pozdrav za Bihać. I nadam se da neće zadnje kolo odlučivati ko će ispasti vi ili mi.

Flufy
Postovi: 221
Pridružen/a: 18 jan 2020, 02:25
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Flufy » 21 apr 2024, 20:41

nebeskasila je napisao/la:
21 apr 2024, 18:00
Evo sta sam rekao, buducnost pusta utakmicu zvijezdi , jbs ovu ligu
Slijedi pustanje Gradina, pa Gornji Rahic ;) a mi cemo se klat medjusobno, mi, vi, i u ovom slucaju klubovi iz ZDK. Najveci smecari iz Gradacca, samo zato sto glume postenjacine.

zvezdas1922
Postovi: 183
Pridružen/a: 21 nov 2021, 03:35
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la zvezdas1922 » 21 apr 2024, 22:54

Nadjite jednu utakmicu koje nas nadigrao ove polusezone, u tesnju nam oteto, Jedinstvo 5:0, Simbau 3:1, pa vidjet ćete kako će proći Rudar u Kaknju i Srupcanica u Olovu, pa nas cuko nema zašto umjesto uzmite pogledajte utakmicu Budućnost Zvijezda dobro su i prošli, čist penal nije sudnjen al nema veze… laprdajte
Vi nama u Tesnju otmete pa Bog vam vrati ima boga Zvijezfa je već bila ispala, al **** imamo ekipu ove polusezone jaku…

nebeskasila
Postovi: 2421
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 22 apr 2024, 00:11

zvezdas1922 je napisao/la:
21 apr 2024, 22:54
Nadjite jednu utakmicu koje nas nadigrao ove polusezone, u tesnju nam oteto, Jedinstvo 5:0, Simbau 3:1, pa vidjet ćete kako će proći Rudar u Kaknju i Srupcanica u Olovu, pa nas cuko nema zašto umjesto uzmite pogledajte utakmicu Budućnost Zvijezda dobro su i prošli, čist penal nije sudnjen al nema veze… laprdajte
Vi nama u Tesnju otmete pa Bog vam vrati ima boga Zvijezfa je već bila ispala, al **** imamo ekipu ove polusezone jaku…
Pa prije pocetka polusezone pricate o gašenju kluba, sad imate jaku ekipu ?
Buducnost tuce sve redom, sad odjednom vi ih rasuli kod kuce. Nije mjerilo ako ja pogledam pusteni utakmicu. Zato kad mi dogovorimo jednu utakmicu bice biscani cigani, a ono oko nas sve isti cigani, ne mislim licno o vama , komplet liga je takva. Treba restart svima.

Flufy
Postovi: 221
Pridružen/a: 18 jan 2020, 02:25
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Flufy » 22 apr 2024, 07:46

zvezdas1922 je napisao/la:
21 apr 2024, 22:54
Nadjite jednu utakmicu koje nas nadigrao ove polusezone, u tesnju nam oteto, Jedinstvo 5:0, Simbau 3:1, pa vidjet ćete kako će proći Rudar u Kaknju i Srupcanica u Olovu, pa nas cuko nema zašto umjesto uzmite pogledajte utakmicu Budućnost Zvijezda dobro su i prošli, čist penal nije sudnjen al nema veze… laprdajte
Vi nama u Tesnju otmete pa Bog vam vrati ima boga Zvijezfa je već bila ispala, al **** imamo ekipu ove polusezone jaku…
Vi posteni, vi najjaci, ostalo lopovi i amateri. E moj Piska nacudit ti se ne mogu. U Tesnju vam oteto.. nemamo sta pricat vise o fudbalu, zaguljeni magarac

zvezdas1922
Postovi: 183
Pridružen/a: 21 nov 2021, 03:35
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la zvezdas1922 » 22 apr 2024, 11:24

Uzmite bolan sastave pa pročitajte malo gdje ko igra, nemojte pisat samo gluposti. U banovicima Piric ne igra već 5 utakmica, Huseinspahic Dzenis ne igra od početka priprema, Mali Demirovic isto ga nema, Berbic također nije to ona budućnost od prošle polusezone kad ih je Mujkic vodio al bitno je laprdati, a Toska u po tesnja razbucali to ljudi govore neutralni ne govorim to ja, ko je jedinstva poderao zadnju 3 godine al nebitno
NEK van je sretno Zvijezda marke nema al igra fudbal i patite bili ste nas otpisali al smo oživili i plačite imate pravo. Ono sto je Tosk nama uradio sa brazilce to je javna tajna.
A kad sve sve uzme u obzir ova sezona ako opstanemo je ravna osvajanju titule, 3 boda oduzeta, ne igranje utakmice u Gorazde tu još neke bodove možeš računati… al nebitno trn u oku je Zvijezda svima. Istina je da smo preko 150.000 km vratili duga i do polusezoni su igrači igrali bez para, al dzaba vama to pričati, znam ja i par momaka što vodimo klub.

Flufy
Postovi: 221
Pridružen/a: 18 jan 2020, 02:25
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Flufy » 22 apr 2024, 11:30

zvezdas1922 je napisao/la:
22 apr 2024, 11:24
Uzmite bolan sastave pa pročitajte malo gdje ko igra, nemojte pisat samo gluposti. U banovicima Piric ne igra već 5 utakmica, Huseinspahic Dzenis ne igra od početka priprema, Mali Demirovic isto ga nema, Berbic također nije to ona budućnost od prošle polusezone kad ih je Mujkic vodio al bitno je laprdati, a Toska u po tesnja razbucali to ljudi govore neutralni ne govorim to ja, ko je jedinstva poderao zadnju 3 godine al nebitno
NEK van je sretno Zvijezda marke nema al igra fudbal i patite bili ste nas otpisali al smo oživili i plačite imate pravo. Ono sto je Tosk nama uradio sa brazilce to je javna tajna.
Ko je bolji mi mu cestitamo, a to je jucer bilo Gorazde ;) a tebi su za poraz zvijezde svi krivi osim vas, a kad pobijedite, najjaci ste odmah poslije Madridskog Reala. Budi nekad objektivan, zavrnuli ste svaku utakmicu osim u Tesnju, tu ste ostali osakaćeni pa hajmo pricat pokradeni. Imate dobru ekipu, ali i mutne igre igrate ;)

zvezdas1922
Postovi: 183
Pridružen/a: 21 nov 2021, 03:35
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la zvezdas1922 » 22 apr 2024, 11:36

Druže, moj gdje smo mi zavrnuli NEK neko javno kaže slobodno pa bolan ja vodim klub sa par momaka jesil dobar mislim gori sam sto se raspravljam sa tobom, vi ste ti koji ste brazilce otkačili u kometu namjerno preko poltrona u savezu al nebitno ima boga nama cirkus napravite jučer Bog poravna, 10 dana pred utakmicu vi pričate da mi sa sudijama radimo a mi pola godine samo tužbe rjesajemo. Al nebitno obećao sam vam na kraju da ćete bit ispod nas i hoćete. Iskreno volio bi da se spasite sa vam sljedeće godine pokažem šta je tek kad otimam….

Flufy
Postovi: 221
Pridružen/a: 18 jan 2020, 02:25
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Flufy » 22 apr 2024, 11:41

zvezdas1922 je napisao/la:
22 apr 2024, 11:36
Druže, moj gdje smo mi zavrnuli NEK neko javno kaže slobodno pa bolan ja vodim klub sa par momaka jesil dobar mislim gori sam sto se raspravljam sa tobom, vi ste ti koji ste brazilce otkačili u kometu namjerno preko poltrona u savezu al nebitno ima boga nama cirkus napravite jučer Bog poravna, 10 dana pred utakmicu vi pričate da mi sa sudijama radimo a mi pola godine samo tužbe rjesajemo. Al nebitno obećao sam vam na kraju da ćete bit ispod nas i hoćete. Iskreno volio bi da se spasite sa vam sljedeće godine pokažem šta je tek kad otimam….
Forum i jest da se diskutuje, niko pa ni ti nece doci i reci jest ja vas povalio. Komsijski, miroljubivo protiv Banovica, bit ce isto Gradina,pa Rahic. Sad ti pisem da imate dobru ekipu, ali para usi to kako vi ne radite sa sudijama, s klubovima, da ste vi posteni, a svi mi ostali krademo. Zvijezda kao i Tosk ne zasluzuju nizi rang od Prve lige FBiH a ti i dalje furaj svoju pricu.

nebeskasila
Postovi: 2421
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 22 apr 2024, 12:49

A ma ovdje mi nema ko sta pricati o postenju. Daj Boze da su svi posteno , pa ispadne najslabiji koji je bio na terenu. To nije takox ispada onaj koji je najmanje muljao i placao i to ptice na grani znaju. Sad ovdje prica kako ima jedan klub a ne placa utakmice i ne dogovara. Vidjecemo sljedece sezone kad zvijezda kod kuce izgubi od Banovica. Ili ima neki drugi dogovor. Ne boli mene zvijezda, mene samo boli to namjestanje utakmica. Ja sam tri dana prije utakmice rekao sta ce biti. Al hajde nek bude da ste pobijedili na terenu, vidjecemo do kraja sta i kako
Naravno bilo bi mi zao da ispadnete, i Zvijezda i Tosk zasluzuju prvu ligu

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.