NK Jedinstvo Bihać

Moderator/ica: GracanicaAA

Iceplayer
Postovi: 1377
Pridružen/a: 23 nov 2013, 21:21
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Iceplayer » 13 apr 2024, 21:57

Ma ljudi ne može se svako kolo vani donositi bodovi, samo nastaviti dobar rad.

Negativu ostaviti za prijašnju upravu koja je i napravila ovo trenutno stanje...

ammimr
Postovi: 257
Pridružen/a: 03 jun 2011, 13:50
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la ammimr » 13 apr 2024, 22:12

Naravno da treba ignorisati te negativce.Ali ipak prije nego što nešto napišeš provjeri bolan da nećeš nekog uvrijediti ili iznijeti pogrešne podatke.Narod to čita a posebno djeca koja su srcem za sport i posebno za fudbal pa je njihovo razočarenje tim još veće.Ja se nadam kontri Nedžada i igrača i da će nam dokazati protiv Stupčanice da se samo malkice baklava od bajrama upalila.Sad podržati momke a naročito opet golmana,ne rušiti mu svijet zbog jedne tekme i nekoliko grešaka.

Avatar
harden
Postovi: 23629
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 13 apr 2024, 22:16

ammimr je napisao/la:
13 apr 2024, 22:12
Naravno da treba ignorisati te negativce.Ali ipak prije nego što nešto napišeš provjeri bolan da nećeš nekog uvrijediti ili iznijeti pogrešne podatke.Narod to čita a posebno djeca koja su srcem za sport i posebno za fudbal pa je njihovo razočarenje tim još veće.Ja se nadam kontri Nedžada i igrača i da će nam dokazati protiv Stupčanice da se samo malkice baklava od bajrama upalila.Sad podržati momke a naročito opet golmana,ne rušiti mu svijet zbog jedne tekme i nekoliko grešaka.
Ama Radovica necu da vise vidim medju stativama, nema on tu sta raditi, moze biti rezervni golman slobodno... o cemu pricamo druze.

Siguran sam da nas Stupcanica nece lako dobiti, imamo mi sta reci u tom mecu.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

ammimr
Postovi: 257
Pridružen/a: 03 jun 2011, 13:50
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la ammimr » 13 apr 2024, 22:34

harden je napisao/la:
13 apr 2024, 22:16
ammimr je napisao/la:
13 apr 2024, 22:12
Naravno da treba ignorisati te negativce.Ali ipak prije nego što nešto napišeš provjeri bolan da nećeš nekog uvrijediti ili iznijeti pogrešne podatke.Narod to čita a posebno djeca koja su srcem za sport i posebno za fudbal pa je njihovo razočarenje tim još veće.Ja se nadam kontri Nedžada i igrača i da će nam dokazati protiv Stupčanice da se samo malkice baklava od bajrama upalila.Sad podržati momke a naročito opet golmana,ne rušiti mu svijet zbog jedne tekme i nekoliko grešaka.
Ama Radovica necu da vise vidim medju stativama, nema on tu sta raditi, moze biti rezervni golman slobodno... o cemu pricamo druze.

Siguran sam da nas Stupcanica nece lako dobiti, imamo mi sta reci u tom mecu.
Možda se nisam najbolje izrazio druže.Upravo zbog toga sam i pisao da ga se nije trebalo ubacivati,pogotovo kad je Bilić postao oslonac ekipe ali eto neka neko preuzme odgovornost za ovo sve jer sad još jedan kiks i eto te u belaju.A Radović,ako je normalan naravno,će shvatiti da je i kako pogriješio i da neće biti insistiranja na njegovom igranju ono bar dok se ne obezbjedi opstanak u ligi.Vratiti Sašu u ekipu jer nema zamjene trenutno za njega i prestati sa zahebancijama okolo i svim tim što nema veze sa klubom.

nebeskasila
Postovi: 2422
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 14 apr 2024, 11:34

E zbog ovakvih stvari od nas nikad kluba biti nece. Kad god su se ubrzale tri utakmice dobre, odmah pocne neki skandal,problem. Normalno da treba klub imati pravilnik, ali zasto uvijek neke gluposti. Ova utakmica se morala desiti, i ovakav rezultat. Morali smo pasti , i bolje je u gostima, da se malo spustimo na zemlju.
Ovaj Said mi piči po zivcima, kao Nedzad ce ostati i poslije ovakvog poraza. Ja ne znam jesu ti ljudi ikad uzivo vidjeli loptu, a ne zaigrali nogometa pa su stručni da komentarisu nesto. A.K. isto jedva dočekao pa da napise puče petarda. Sto dalje takvim ljudima od Jedinstva. Ulaz im treba zabraniti na stadion

Avatar
NeRi_K
Postovi: 732
Pridružen/a: 26 jul 2010, 16:02
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la NeRi_K » 14 apr 2024, 12:30

Nema Nedžad Žerić ništa sa ovim porazom, zasluženo smo izgubili, iako bi bilo realnije da je poraz bio sa manje razlike u golovima. Isti taj Nedžad Žerić sa pomoćnicima izvlači maksimum iz oskudnog igračkog kadra.

Problem je u igračima koji nakon dvije pobjede i remija umisle da su prerasli svojom kvalitetom ovu ligu. Realnost sa je ova ekipa limitirana, čim nedostaju 1-2 igrača totalno drugačije izgledaju na terenu.

Eventualna pobjeda protiv Stupčanice bi nas izvadila iz ****, dok bi nas poraz promovisao u jednog od glavnih kandidata za ispadanje. Za sada je samo Mladost prežaljena, dok svi ostali imaju svoju šansu za opstanak koju traže.
Službena web stranica NK "Jedinstvo" Bihać: www.****

ammimr
Postovi: 257
Pridružen/a: 03 jun 2011, 13:50
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la ammimr » 14 apr 2024, 12:48

BRAVO
Drago mi je da otprilike svi isto mislimo,jer ambijent u kojem treniraju za igrače je baš važan a i za stručni štab naravno.Nebi trebalo dozvoliti da par papaka preko pisanja na portalu siju sjeme zla kad ponavljam u ovih 7-8 utakmica nadigrani smo samo od Zrinjskog i to u Mostaru.Ostalo do juče je bilo više nego dobro s obzirom čime se raspolaže.Ne treba zaboraviti gdje se Jedinstvo nalazi na tabeli i da se opušta,kažnjava igrače a prije je bilo puno većih prekršaja pa su se gutale žabe.Ono niko nije iznad kolektiva ali je juče na terenu nedostajo Stojnić ali ono pravo.Dakle stisnuti se i ne eksperimentisati dok se ne obezbjedi opstanak a poslije staviti kadete neka igraju svejedno je.

nebeskasila
Postovi: 2422
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 14 apr 2024, 15:08

Ja cijelo vrijeme govorim da mi nismo blizu opstanka , a pogotovo sigurnog opstanka. Jedan kiks kod kuce i u velikom smo problemu. Stupcanica ako dobije Slobodu , iako ne vjerujem da hoce nama ce biti teška utakmica. Ako Stupcanica izgubi, mislim da ce im i moral opasti i da je to gotovo.
Vidjecemo, ali do zadnjeg kola se ovdje nece znati nista. Svi drugi traze svoju priliku, svi dogovaraju, kupuju, stimaju onako kako im odgovara

LloriS
Postovi: 4357
Pridružen/a: 18 sep 2012, 00:41
Lokacija: Rijeka Una
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la LloriS » 14 apr 2024, 17:31

nebeskasila je napisao/la:
14 apr 2024, 11:34
E zbog ovakvih stvari od nas nikad kluba biti nece. Kad god su se ubrzale tri utakmice dobre, odmah pocne neki skandal,problem. Normalno da treba klub imati pravilnik, ali zasto uvijek neke gluposti. Ova utakmica se morala desiti, i ovakav rezultat. Morali smo pasti , i bolje je u gostima, da se malo spustimo na zemlju.
Ovaj Said mi piči po zivcima, kao Nedzad ce ostati i poslije ovakvog poraza. Ja ne znam jesu ti ljudi ikad uzivo vidjeli loptu, a ne zaigrali nogometa pa su stručni da komentarisu nesto. A.K. isto jedva dočekao pa da napise puče petarda. Sto dalje takvim ljudima od Jedinstva. Ulaz im treba zabraniti na stadion
Kad si vec spomenuo Saida, spomeni onda i tog A.K. Amira Kulenovica ne boj se nece ti nista.

To su ljudi koji se raduju neuspjehu Jedinstva.

Isti taj A.K. je radio nesto po stadionu, skupljao donacije, kupio smece, postavljao rasvjetu, masinu za ves u svalcionicama, slikao se i redovno te stvari objavljivao po fb, da bi nakon toga se kandidovao za gradsko vijece, cudno zar ne ??

Koristio Jedinstvo za licnu promociju u svojoj kandidaturi.

Ne volim takve ljude.

Jedinstvo je vece od svih nas.
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!

nebeskasila
Postovi: 2422
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 14 apr 2024, 18:06

LloriS je napisao/la:
14 apr 2024, 17:31
nebeskasila je napisao/la:
14 apr 2024, 11:34
E zbog ovakvih stvari od nas nikad kluba biti nece. Kad god su se ubrzale tri utakmice dobre, odmah pocne neki skandal,problem. Normalno da treba klub imati pravilnik, ali zasto uvijek neke gluposti. Ova utakmica se morala desiti, i ovakav rezultat. Morali smo pasti , i bolje je u gostima, da se malo spustimo na zemlju.
Ovaj Said mi piči po zivcima, kao Nedzad ce ostati i poslije ovakvog poraza. Ja ne znam jesu ti ljudi ikad uzivo vidjeli loptu, a ne zaigrali nogometa pa su stručni da komentarisu nesto. A.K. isto jedva dočekao pa da napise puče petarda. Sto dalje takvim ljudima od Jedinstva. Ulaz im treba zabraniti na stadion
Kad si vec spomenuo Saida, spomeni onda i tog A.K. Amira Kulenovica ne boj se nece ti nista.

To su ljudi koji se raduju neuspjehu Jedinstva.

Isti taj A.K. je radio nesto po stadionu, skupljao donacije, kupio smece, postavljao rasvjetu, masinu za ves u svalcionicama, slikao se i redovno te stvari objavljivao po fb, da bi nakon toga se kandidovao za gradsko vijece, cudno zar ne ??

Koristio Jedinstvo za licnu promociju u svojoj kandidaturi.

Ne volim takve ljude.

Jedinstvo je vece od svih nas.
Ne bojim ga se brate, nego Saida su vec ovdje spominjali pa se zna ko je, ovog nisu, a inace ne volim imena pisati ni od kog. Ipak je ovo samo forum. Citav grad zna ko je on i sta je, da koja god stranka je na vlasti on sve podrzava, sve slike stavlja, redovno sve. Ali nije ni bitan. Da su samo ta dva neprijatelji kluba gdje bi nam kraj bio.
Imamo vecih problema od njih.

nebeskasila
Postovi: 2422
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 14 apr 2024, 18:55

Mislim da nam odgovara ova pobjeda Slobode. Stupcanica se nema vise za sta boriti iako ih ne bi otpisao i mislim da ce biti teška utakmica, ali pobjeda biti mora

ammimr
Postovi: 257
Pridružen/a: 03 jun 2011, 13:50
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la ammimr » 16 apr 2024, 00:09

Meni je za muštuluka da se Stojnić vraća u ekipu.Treba stvari uozbiljiti od ekonoma do predsjednika.Stisnuti,raditi i zapeti protiv Stupčanice iz petnih žila.Dokazati da je protiv Zvijezde bio samo loš dan.Nema mjesta improvizacijama i zahebancijama nikakvim.

Avatar
harden
Postovi: 23629
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 16 apr 2024, 00:15

Uzimamo Stupcanicu, zategnite keca slobodno :mrgreen:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

ammimr
Postovi: 257
Pridružen/a: 03 jun 2011, 13:50
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la ammimr » 16 apr 2024, 00:40

harden je napisao/la:
16 apr 2024, 00:15
Uzimamo Stupcanicu, zategnite keca slobodno :mrgreen:
Volim tvoj optimizam drug.Ono kad čovjek sve sagleda od početka godine imaš puno pravo da budeš i svaka ti čast.pozdrav

Avatar
harden
Postovi: 23629
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 16 apr 2024, 15:31

ammimr je napisao/la:
16 apr 2024, 00:40
harden je napisao/la:
16 apr 2024, 00:15
Uzimamo Stupcanicu, zategnite keca slobodno :mrgreen:
Volim tvoj optimizam drug.Ono kad čovjek sve sagleda od početka godine imaš puno pravo da budeš i svaka ti čast.pozdrav
Ko god nije pogledao utakmicu sa Zvijezdom nek pogleda prvo poluvrijeme. Nas je golman kostao utakmice i realizacija u napadu. Prvo poluvrijeme smo bili bolja ekipa a otisli sa minusom od dva gola. Izgubljen mec, a rezultat je previsok i dize se drama zbog petarde. Aman, ni prva ni zadnja, pa dobili su nas ljudi u Bihacu ove godine, to je veca sramota.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
harden
Postovi: 23629
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 16 apr 2024, 23:30

Utakmica se igra u nedjelju, na zahtjev Stupcanice.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

ammimr
Postovi: 257
Pridružen/a: 03 jun 2011, 13:50
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la ammimr » 17 apr 2024, 11:55

harden je napisao/la:
16 apr 2024, 23:30
Utakmica se igra u nedjelju, na zahtjev Stupcanice.
Na zvaničnoj stranici je u subotu.Nisam siguran šta nam bolje odgovara i kakva je vremenska prognoza za subotu i nedjelju!

nebeskasila
Postovi: 2422
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 17 apr 2024, 13:36

ammimr je napisao/la:
17 apr 2024, 11:55
harden je napisao/la:
16 apr 2024, 23:30
Utakmica se igra u nedjelju, na zahtjev Stupcanice.
Na zvaničnoj stranici je u subotu.Nisam siguran šta nam bolje odgovara i kakva je vremenska prognoza za subotu i nedjelju!
Mislim da od subote javljaju kisu cijelu sedmicu. Ocekujem najgori teren do sad haha
I ja sam isto vidio da Pise u subotu da se igra.

Avatar
harden
Postovi: 23629
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 17 apr 2024, 15:28

nebeskasila je napisao/la:
17 apr 2024, 13:36
ammimr je napisao/la:
17 apr 2024, 11:55
harden je napisao/la:
16 apr 2024, 23:30
Utakmica se igra u nedjelju, na zahtjev Stupcanice.
Na zvaničnoj stranici je u subotu.Nisam siguran šta nam bolje odgovara i kakva je vremenska prognoza za subotu i nedjelju!
Mislim da od subote javljaju kisu cijelu sedmicu. Ocekujem najgori teren do sad haha
I ja sam isto vidio da Pise u subotu da se igra.
Pogledajte opet :D
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

nebeskasila
Postovi: 2422
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 17 apr 2024, 15:34

Evo vidim sad u Nedjelju haha, sretno nam kako god

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.