NK Jedinstvo Bihać

Moderator/ica: GracanicaAA

Chevalier
Postovi: 202
Pridružen/a: 07 okt 2020, 20:44
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Chevalier » 12 mar 2024, 19:24

nebeskasila je napisao/la:
12 mar 2024, 16:43
Ja nigdje cuo nisam da se Zrinjski ponudio iako je predsjednik rekao da valjda idu u utorak. Nema opet informacija na stranici, sve je to bezveze. Nikad da poprave te stvari da napisu neku objavu da se zna sve.
I s ovim ste dosadni.

Jedan jedini lik koji održava sve je Aljo. To radi dzaba uz svoj redovan posao od kojeg zivi. Sta ocekujete? Da bude na nivou Zrinjskog, Sarajeva koji imaju uposlene pojedinacno graficke dizajnere, fotografe, videografe itd…

Aljo je i ostali iz kluba 100x ponovili, bujrum svima ko isto hoce da se ukljuci da dzaba radi, da pomogne, preuzme neki segmet, al niko nece dzaba.
Zadnja izmjena: Chevalier, dana/u 12 mar 2024, 19:28, ukupno mijenjano 1 put.

Chevalier
Postovi: 202
Pridružen/a: 07 okt 2020, 20:44
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Chevalier » 12 mar 2024, 19:26

LondonRed je napisao/la:
12 mar 2024, 18:13
Koliko ja znam,Ultrasi su ponudili noćenje nasim navijačima,nije ponudio Zrinjski Jedinstvu...
Uglavnom ljepa priča se napravila sa ovim Ultrasima,prijatelj iz Mostara mi kaze da su odusevljeni prijemom u Bihaću (sin mu je bio medju Ultrasima) iznenadili su se jer su uvijek dočekani na nož u Bošnjačkim i Srbskim sredinama,mi smo naravno opet pokazali Evropsku crtu mentaliteta i blizinu Zagreba i Beča!
Koliko god je ovo pozitivno, opet je i negativno kad skontas da su Ultrasi uz Lesinare najfasistickija grupa u BiH koja pjeva “**** Bosnu, Hrvatska moja domovina”.

Plus u Bihacu iz cista mira skandiraju “Vlado Santic” nakon sto je sudjeno u tom slucaju i nista nije dokazano.
Zadnja izmjena: Chevalier, dana/u 12 mar 2024, 19:27, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
nerkolfc
Postovi: 12940
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nerkolfc » 12 mar 2024, 19:26

Znaš ti I 50 ljudi pored tebe, ne zna prosjecan dijasporac sto je dao 50 eura I pogledao jednu tekmu u zadnje 2 godine, a takvih je dosta. Moras misliti na prosjecan narod koji inace ne dolazi na tekme I ne zna ko igra. Oni su davali tad i zbog njih treba izaci I reci sta je bilo s parama.
Liverpool FC / NK Jedinstvo Bihać

“Hvala Allahu koji nema granice niti mjesta.”

Crazy Legs

Chevalier
Postovi: 202
Pridružen/a: 07 okt 2020, 20:44
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Chevalier » 12 mar 2024, 19:30

ammimr je napisao/la:
12 mar 2024, 17:29
Ekipa je danas u 13:00 otputovala za Mostar.Valjda će nas uprava o svemu obavjestiti kad se vrate.Ono sa jednom lijepom pričom i sjajnim impresijama sa tog putovanja.Trebalo je da idem sutra u Mostar poslovno pa bih vas ja o svemu informisao ali mi se izjalovilo.Nadam se da će biti prenos na tv kao i u nedjelju protiv Slobode.Vjerujte da je za mene i to veliki napredak.Ono gledaš i lošiju ligu na tv uz komentatora i sve ostalo.Samo opušteno!
Naravno da ima prijenos na Areni jer je obaveza da se prenose sve utakmice od 1/16 finala Kupa, a i ja se iskreno nadam da ce biti i protiv Slobode mada vazda seru te TV kuce jer im je mrsko gore dolaziti.

nebeskasila
Postovi: 2419
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 12 mar 2024, 19:36

Chevalier je napisao/la:
12 mar 2024, 19:24
nebeskasila je napisao/la:
12 mar 2024, 16:43
Ja nigdje cuo nisam da se Zrinjski ponudio iako je predsjednik rekao da valjda idu u utorak. Nema opet informacija na stranici, sve je to bezveze. Nikad da poprave te stvari da napisu neku objavu da se zna sve.
I s ovim ste dosadni.

Jedan jedini lik koji održava sve je Aljo. To radi dzaba uz svoj redovan posao od kojeg zivi. Sta ocekujete? Da bude na nivou Zrinjskog, Sarajeva koji imaju uposlene pojedinacno graficke dizajnere, fotografe, videografe itd…

Aljo je i ostali iz kluba 100x ponovili, bujrum svima ko isto hoce da se ukljuci da dzaba radi, da pomogne, preuzme neki segmet, al niko nece dzaba.
Tebi ovdje svi dosadni. Ignoriraj komentar , a ne nekom govoriti da je dosadan.
Problem je napisati jednu objavu od tri recenice? Sve se bojim da u klubu svi rade besplatno vec 15 godina

Chevalier
Postovi: 202
Pridružen/a: 07 okt 2020, 20:44
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Chevalier » 12 mar 2024, 19:41

nebeskasila je napisao/la:
12 mar 2024, 19:36
Chevalier je napisao/la:
12 mar 2024, 19:24
nebeskasila je napisao/la:
12 mar 2024, 16:43
Ja nigdje cuo nisam da se Zrinjski ponudio iako je predsjednik rekao da valjda idu u utorak. Nema opet informacija na stranici, sve je to bezveze. Nikad da poprave te stvari da napisu neku objavu da se zna sve.
I s ovim ste dosadni.

Jedan jedini lik koji održava sve je Aljo. To radi dzaba uz svoj redovan posao od kojeg zivi. Sta ocekujete? Da bude na nivou Zrinjskog, Sarajeva koji imaju uposlene pojedinacno graficke dizajnere, fotografe, videografe itd…

Aljo je i ostali iz kluba 100x ponovili, bujrum svima ko isto hoce da se ukljuci da dzaba radi, da pomogne, preuzme neki segmet, al niko nece dzaba.
Tebi ovdje svi dosadni. Ignoriraj komentar , a ne nekom govoriti da je dosadan.
Problem je napisati jednu objavu od tri recenice? Sve se bojim da u klubu svi rade besplatno vec 15 godina
Priznajem da sam nekulturan ali boli me sve ovo kao i vas. Ali za razliku od vecine, ja se vazda javljam Alji i serem direktno i onda i znam kako stvari funkcionisu jer je lik iskren i prizna i fino kaze “lako je vama sr**, a ja trcim sa svog posla sam da za dz odrazavam drustvene mreze, organiziram, zovem, trazim, moljakam…” i onda skontam covjek je upravu. Ja da sam u Bihacu pomogao bi mu, ali zivim u SA.

Zadnje sto sam mu srao da ne moze grafika za najjavu utakmice na fb svaki pit biti drugacija, da mora jednu furati makar jednu sezonu. Lakse je i njemu a i profesionalnije je.

Ja sam nekad to radio na fb page NK Jedinstvo Bihać iz hobija paralelno, mozete pogledati, bilo je aktuelnije, modernije, ljepše a i meni postalo mrsko. A sad da napravim, i olaksam Alji, on bi to iskoristio.

Ja sam mu i poslao ovaj grb sto smo vratili u upotrebu, poslijeratni ali pravi, a ne onaj nakaradni.

Avatar
harden
Postovi: 23593
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 12 mar 2024, 19:48

Chevalier je napisao/la:
12 mar 2024, 19:22
Stvarno ste vise dosadni s time. Ja sam medju prvima kupio nekoliko stolica.

Zna se da su stolice otisle na tekuce troskove jer je grad te godine zavrnuo pipu.
Ja to znam isto, ali vecina ne zna ili ne vjeruje u to.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

nebeskasila
Postovi: 2419
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 12 mar 2024, 19:54

Pa svi bi pomogli da smo u Bihacu. Nas 90% je otislo iz grada. Ali da objave da im treba volonter da odrzava stranicu ja vjerujem da bi se neko javio tko zna raditi taj posao. Zna Aljo, ali dok docekas vijest saznas je u kaficu, na fb stranici prva liga, na sportsport.ba , zadnje gdje saznala je zvanična stranica kluba. Razumijem da lik ima posao, zato treba neko da mu pomogne

LloriS
Postovi: 4357
Pridružen/a: 18 sep 2012, 00:41
Lokacija: Rijeka Una
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la LloriS » 12 mar 2024, 20:50

Chevalier je napisao/la:
12 mar 2024, 19:30
ammimr je napisao/la:
12 mar 2024, 17:29
Ekipa je danas u 13:00 otputovala za Mostar.Valjda će nas uprava o svemu obavjestiti kad se vrate.Ono sa jednom lijepom pričom i sjajnim impresijama sa tog putovanja.Trebalo je da idem sutra u Mostar poslovno pa bih vas ja o svemu informisao ali mi se izjalovilo.Nadam se da će biti prenos na tv kao i u nedjelju protiv Slobode.Vjerujte da je za mene i to veliki napredak.Ono gledaš i lošiju ligu na tv uz komentatora i sve ostalo.Samo opušteno!
Naravno da ima prijenos na Areni jer je obaveza da se prenose sve utakmice od 1/16 finala Kupa, a i ja se iskreno nadam da ce biti i protiv Slobode mada vazda seru te TV kuce jer im je mrsko gore dolaziti.
Mislim da se prenose od 1/8 finala Kupa sve utakmice, nisu prenosili sve iz 1/16 finala.

Sutra je na Areni 1 Premium u 15:30 prijenos.

Za nedjelju protiv Slobode nema prenosa na Areni bar za sada, u tom terminu su vec postavljene druge utakmice.
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!

Chevalier
Postovi: 202
Pridružen/a: 07 okt 2020, 20:44
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Chevalier » 13 mar 2024, 11:55

nebeskasila je napisao/la:
12 mar 2024, 19:54
Pa svi bi pomogli da smo u Bihacu. Nas 90% je otislo iz grada. Ali da objave da im treba volonter da odrzava stranicu ja vjerujem da bi se neko javio tko zna raditi taj posao. Zna Aljo, ali dok docekas vijest saznas je u kaficu, na fb stranici prva liga, na sportsport.ba , zadnje gdje saznala je zvanična stranica kluba. Razumijem da lik ima posao, zato treba neko da mu pomogne
Aljo se javljao i ekipi koja KK Zeljo radi marketing da se ukljuce i to da im se cak plati. Ali oni jos ne znaju da li bi radili. Rekli su ako budu da cak ni nece uzeti novac ali da zbog svega u i oko kluba u proteklim godinama nisu sigurni da zele raditi sa NKJ. KK Zeljo je u posljednjoj sezoni primjer solidnog rebrandinga i marketinga.

Chevalier
Postovi: 202
Pridružen/a: 07 okt 2020, 20:44
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Chevalier » 13 mar 2024, 11:57

Ja se samo bojim da ovo sa Zrinjskim nije dogovoreno za bude 1-2:0 da se oni ne napate a i da nas kao ne nabiju.

Mrzim takve dogovore, pogotovo jer idem na utakmicu i kao navijac se uvijek nadam iznenadjenju.

Avatar
nerkolfc
Postovi: 12940
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nerkolfc » 13 mar 2024, 11:59

Chevalier je napisao/la:
13 mar 2024, 11:55
nebeskasila je napisao/la:
12 mar 2024, 19:54
Pa svi bi pomogli da smo u Bihacu. Nas 90% je otislo iz grada. Ali da objave da im treba volonter da odrzava stranicu ja vjerujem da bi se neko javio tko zna raditi taj posao. Zna Aljo, ali dok docekas vijest saznas je u kaficu, na fb stranici prva liga, na sportsport.ba , zadnje gdje saznala je zvanična stranica kluba. Razumijem da lik ima posao, zato treba neko da mu pomogne
Aljo se javljao i ekipi koja KK Zeljo radi marketing da se ukljuce i to da im se cak plati. Ali oni jos ne znaju da li bi radili. Rekli su ako budu da cak ni nece uzeti novac ali da zbog svega u i oko kluba u proteklim godinama nisu sigurni da zele raditi sa NKJ. KK Zeljo je u posljednjoj sezoni primjer solidnog rebrandinga i marketinga.
E cuj ne znaju :shock:

Zašto bi neko preskočio takvu priliku :?:
Liverpool FC / NK Jedinstvo Bihać

“Hvala Allahu koji nema granice niti mjesta.”

Crazy Legs

Avatar
harden
Postovi: 23593
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 13 mar 2024, 12:16

Chevalier je napisao/la:
13 mar 2024, 11:57
Ja se samo bojim da ovo sa Zrinjskim nije dogovoreno za bude 1-2:0 da se oni ne napate a i da nas kao ne nabiju.

Mrzim takve dogovore, pogotovo jer idem na utakmicu i kao navijac se uvijek nadam iznenadjenju.
Ma sta ce dogovarati, mi cemo se parkirati u 16 i braniti citav mec da primimo sto manje golova, oni ce utrpati 2-3 bez znoja i lagano stediti se za vikend obzirom da igraju vec u subotu. Budi siguran da ni mi necemo poginuti jer je utakmica protiv Slobode bitnija 100 puta.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
InatSilniBosanski
Postovi: 1301
Pridružen/a: 21 apr 2020, 15:45
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la InatSilniBosanski » 13 mar 2024, 15:16

nerkolfc je napisao/la:
13 mar 2024, 11:59
Chevalier je napisao/la:
13 mar 2024, 11:55
nebeskasila je napisao/la:
12 mar 2024, 19:54
Pa svi bi pomogli da smo u Bihacu. Nas 90% je otislo iz grada. Ali da objave da im treba volonter da odrzava stranicu ja vjerujem da bi se neko javio tko zna raditi taj posao. Zna Aljo, ali dok docekas vijest saznas je u kaficu, na fb stranici prva liga, na sportsport.ba , zadnje gdje saznala je zvanična stranica kluba. Razumijem da lik ima posao, zato treba neko da mu pomogne
Aljo se javljao i ekipi koja KK Zeljo radi marketing da se ukljuce i to da im se cak plati. Ali oni jos ne znaju da li bi radili. Rekli su ako budu da cak ni nece uzeti novac ali da zbog svega u i oko kluba u proteklim godinama nisu sigurni da zele raditi sa NKJ. KK Zeljo je u posljednjoj sezoni primjer solidnog rebrandinga i marketinga.
E cuj ne znaju :shock:

Zašto bi neko preskočio takvu priliku :?:
kakva prilika Bog ti pomogao? pa nece milion naplatiti da ih boli briga, nema gore situacije na svijetu nego sto je u Jedinstvu, ne znam sta ne razumijete kad se ukljucis u nesto da radis, samim tim si clan toga, to su sve moji drugovi, saigraci, posteni gradski momci, i ja sam isti godinama bio dio KK Zeljo price, niko ne zeli da kalja ni ime ni obraz, a ovo sto su rekli da ce raditi dzabe ako se odluce, stoje iza toga 10000%.


ta prica @Chevalier o tome kako niko nece da pomogne je za malu djecu, Jedinstvo je vise od deceniju oteto od naroda, privatizirano i klub je elite, i ti isto dobro znas koje kao i svi ovdje, milijardu stvari se moze pobljsati, sjecamo se svi price sa dresovima bile pare za to i opet uradjeno kako ne treba, ja i drug iz Danske posaljemo pare prijatelju za skolu nogometa u Vakufu ljudi naprave dresove i imaju bolji brending od Jedinstva, mene recimo to boli. Ima sljedeca sezona pa cemo po njoj suditi rad ove uprave, na kraju krajeva niko nije prisiljen da radi u klubu, uvijek ista prica sad su krivi navijaci zato sto kritikuju, smjesna prica…
Bihać cijeli, crveni i bijeli!
1919, 1937!


Kinđe hvala ti !

nebeskasila
Postovi: 2419
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 13 mar 2024, 16:47

Ne znam zasto bi neko pristao da radi nesto besplatno, da trosi svoje vrijeme i zivce i onda dodje neko vrijedja ga, psuje, jer to je za očekivati u ovom klubu. Nema vise ljubavi i nista se ne radi iz ljubavi, kad bi klub poceo raditi sve normalno, kad bi dokazali da nema kradje i lopovluka onda bi bila druga prica. Prvi bi se ja tad stavio da sam tu na raspolaganju, do tad od toga nema nista. Bolje dzabe sjediti nego dzabe raditi

ammimr
Postovi: 256
Pridružen/a: 03 jun 2011, 13:50
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la ammimr » 13 mar 2024, 18:45

Jedna riječ je dovoljna za današnju utakmicu:strah.Čak i sa igračem više Jedinstvo nije uspjelo nešto iskreirati pred golom Zrinjskog.Ali ok ne treba se razočarati jer su zaslužili ovo malo"slave"kojom ih obasipaju ovaj mjesec dana.Nadam se da će u nedjelju zapeti iz petnih žila i pobijediti Slobodu te ostati na ovom rekao bih pozitivnom putu.Na dnevnom redu je nastavak sezone koja će biti sigurno veoma zanimljiva.Uz punu podršku sa tribina nebi trebalo biti problema za ovaj tim Jedinstva.

Chevalier
Postovi: 202
Pridružen/a: 07 okt 2020, 20:44
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Chevalier » 16 mar 2024, 12:37

nebeskasila je napisao/la:
13 mar 2024, 16:47
Ne znam zasto bi neko pristao da radi nesto besplatno, da trosi svoje vrijeme i zivce i onda dodje neko vrijedja ga, psuje, jer to je za očekivati u ovom klubu. Nema vise ljubavi i nista se ne radi iz ljubavi, kad bi klub poceo raditi sve normalno, kad bi dokazali da nema kradje i lopovluka onda bi bila druga prica. Prvi bi se ja tad stavio da sam tu na raspolaganju, do tad od toga nema nista. Bolje dzabe sjediti nego dzabe raditi
Odi tri dana zaredom u klub, malo se provrti, pomozi, upoznaj ljude, pa onda komentarisi.

Avatar
harden
Postovi: 23593
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 16 mar 2024, 16:29

Cini mi se da su najavu za ovu utakmicu radili zajedno sa momcima iz Zelje?

Na istom mjestu se prodaju ulaznice za oba kluba :salut:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

LloriS
Postovi: 4357
Pridružen/a: 18 sep 2012, 00:41
Lokacija: Rijeka Una
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la LloriS » 16 mar 2024, 18:01

Danasnji rezultati nam nikako ne idu u korist, sreca pa je Mladost kiksala kuci.

Sutra nam je pobjeda potrebna i onda u Kakanj uz podrsku SN koja organizovano ide na gostujucu utakmicu nakon par godina, probati iznenaditi Rudar.
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!

LloriS
Postovi: 4357
Pridružen/a: 18 sep 2012, 00:41
Lokacija: Rijeka Una
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la LloriS » 16 mar 2024, 22:57

Sport je malo zivnuo u Bihacu, veceras je bilo lijepo biti stanovnik ovoga grada, dvorana je bila krcata, Zeljo je imao veliku podrsku a ne sumnjam da ce i sutra stadion biti dobro popunjen te da ce Jedinstvo imati jos vecu podrsku.

:tokralju: :tokralju:


slika


slika


slika
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.