FINALE EP: Italija - Španija

Poljska i Ukrajina / 8. juni - 1. juli 2012.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,Devil,dubrava

Ko će osvojiti EURO ?

Italija
80
58%
Španija
59
42%
 
Ukupno glasova: 139

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: FINALE EP: Italija - Španija

Post Postao/la MaGiCa » 01 jul 2012, 23:43

AllGunsBlazing je napisao/la:Pa sda uvijek mozemo reci da je prije konkurencija manja bila, i time iskljuciti mnoge klubove i reprezentacije. Fubal se igrao, titule se racunaju, tako je kako je. Sto se tice toga tad Copa America i nije postojala, nastala nesto kasnije, a i da jeste to opet nije toliko jako takmicenje da se moze racunati. A u Engleskoj su ih raznijeli skandali svakakvi. Medjutim 2 godine za redom prvaci, i onda jos jedna titula(ista je generacija igraca tj. racunamo prema Peleu) je ipak jace od 2 evropska(koliko god da je EP jako, i Svjetskog u kojem Spanci bas i nisu bili kao veceras, Holandija je preko debila Robbena trebala pobijediti, medjutim kad covjek ne zna on ne zna)
Postojalo je prvenstvo J.Amerike koje se igra jos od pocetka proslog veka. Copa America je samo drugi naziv i format, ali je sustinski isto (kao KES i LS). I Argentina i Urugvaj su tu samarali Brazila.
Konkurencija je bila definitivno slabija no sada (bez Afrike, Azije i S.Amerike), te o tome ne vredi pricati.
No, obrni-okreni, Brazil iz 1970. jeste top3 ekipa ikad sastavljena. Naravno, uz ovu Spaniju i madjarsku "laku konjicu" 1954.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41247
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: FINALE EP: Italija - Španija

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 01 jul 2012, 23:43

slika ;)
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
youngredcomps
Postovi: 1135
Pridružen/a: 17 maj 2012, 23:16
Lokacija: sarajevo
Kontakt:

Re: FINALE EP: Italija - Španija

Post Postao/la youngredcomps » 01 jul 2012, 23:45

rio_Ferdy88 je napisao/la:Gledali smo najbolju nogometnu, a i fudbalsku :mrgreen: reprezentaciju i generaciju svih vremena. ;)

I kao sto nasi starci nekada govore u superlativu o Peleovom Brazilu iz '70, kao sto neki ovdje sa foruma (@Magica :mrgreen: ) pisu hvalospjeve kad krene prica o Maradoni, tako cemo i mi mozda svojim klinicima za 15, 20 godina pricati kako smo u realnom vremenu gledali kako Xavi dodaje Iniesti, a Iniesta Xaviju :mrgreen: .

Brko cijeli Euro igra bez napadaca, i onda na kraju Furija ima najboljeg strijelca turnira 8-)

Povijest ili (h)istorija je ispisana, suvisno je bilo sto dodavati i oduzimati :mrgreen:

Treba odati priznanje i Azzurrima. Bez obzira na ovaj potop koji im se veceras dogodio, odigrali su odlican turnir, probali su sve, odigrali srcano, i naletjeli na bolje. ;)

Sve u svemu, odlican Euro, finale takodjer, i mozemo zaliti sto necemo moci uzivati u carolijama ovih majstora, barem do pocetka ligaskih natjecanja ;) :mrgreen:

slika
jeli sigurno da je torres najbolji strijelac,treba mi na kladionici pa zato pitam
Steven Gerrard: ''Ja ne nosim Liverpool u srcu, ja ga nosim u duši jer srce će jednom stati, a duša je vječna!.'

Avatar
Tuzla950
Postovi: 522
Pridružen/a: 24 maj 2012, 16:40
Lokacija: Salt City
Kontakt:

Re: FINALE EP: Italija - Španija

Post Postao/la Tuzla950 » 01 jul 2012, 23:45

8-)

slika

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: FINALE EP: Italija - Španija

Post Postao/la juznjak> » 01 jul 2012, 23:47

rio_Ferdy88 je napisao/la:slika ;)
Silva? On je tu reda radi .Vjerovatno .
BIHfan je napisao/la:Katalonija zasluzeno osvojila EP.
:o :D
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
Cartman
Postovi: 29471
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: FINALE EP: Italija - Španija

Post Postao/la Cartman » 01 jul 2012, 23:51

youngredcomps je napisao/la:
rio_Ferdy88 je napisao/la:Gledali smo najbolju nogometnu, a i fudbalsku :mrgreen: reprezentaciju i generaciju svih vremena. ;)

I kao sto nasi starci nekada govore u superlativu o Peleovom Brazilu iz '70, kao sto neki ovdje sa foruma (@Magica :mrgreen: ) pisu hvalospjeve kad krene prica o Maradoni, tako cemo i mi mozda svojim klinicima za 15, 20 godina pricati kako smo u realnom vremenu gledali kako Xavi dodaje Iniesti, a Iniesta Xaviju :mrgreen: .

Brko cijeli Euro igra bez napadaca, i onda na kraju Furija ima najboljeg strijelca turnira 8-)

Povijest ili (h)istorija je ispisana, suvisno je bilo sto dodavati i oduzimati :mrgreen:

Treba odati priznanje i Azzurrima. Bez obzira na ovaj potop koji im se veceras dogodio, odigrali su odlican turnir, probali su sve, odigrali srcano, i naletjeli na bolje. ;)

Sve u svemu, odlican Euro, finale takodjer, i mozemo zaliti sto necemo moci uzivati u carolijama ovih majstora, barem do pocetka ligaskih natjecanja ;) :mrgreen:

slika
jeli sigurno da je torres najbolji strijelac,treba mi na kladionici pa zato pitam
Jest, jer je igrao najmanje minuta od ovih sa 3 gola. Ali zavisi od kladionice do kladionice, jaran mi je stavio pare na Torresa kod unibeta kad je kvota bila 18, ali oni su sad to podjelili na sve igrace sa 3 gola, pa je kvota na kraju bila samo 2,83. Djubrad.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: FINALE EP: Italija - Španija

Post Postao/la ANTIFA ! » 01 jul 2012, 23:55

Bulkin je napisao/la:Brko najbolji trener svih vremena, bio je human pa nije poceo sa napadacima..inace bi i gore prosli :mrgreen:

I to sto kazes :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Avatar
youngredcomps
Postovi: 1135
Pridružen/a: 17 maj 2012, 23:16
Lokacija: sarajevo
Kontakt:

Re: FINALE EP: Italija - Španija

Post Postao/la youngredcomps » 01 jul 2012, 23:57

Cartman je napisao/la:
youngredcomps je napisao/la:
rio_Ferdy88 je napisao/la: Jest, jer je igrao najmanje minuta od ovih sa 3 gola. Ali zavisi od kladionice do kladionice, jaran mi je stavio pare na Torresa kod unibeta kad je kvota bila 18, ali oni su sad to podjelili na sve igrace sa 3 gola, pa je kvota na kraju bila samo 2,83. Djubrad.
ja sam igrao u Premier da ce torres biti najboji strijelac i da ce spanija osvojiti,kvota 25.online jos nemogu provjeriti.
Steven Gerrard: ''Ja ne nosim Liverpool u srcu, ja ga nosim u duši jer srce će jednom stati, a duša je vječna!.'

Avatar
Bulkin
Postovi: 576
Pridružen/a: 04 jun 2012, 22:50
Kontakt:

Re: FINALE EP: Italija - Španija

Post Postao/la Bulkin » 02 jul 2012, 00:00

ramiral je napisao/la:
Bulkin je napisao/la:Sta se palite odma :lol:


Del Bos Brko neka bude human, pa pocne tekmu bez napadaca i krila, onda imamo sansu da pobj. akt. EP i SP 8-)
Neka Prandelli bude human pa izostavi Bonuccija, Barzaglija i Chiellinija... 8-)

Da ne bi poslije tekme policija tražila plavušana, baskijca ili nekog drugog po džepovima dotične gospode ;)
Human je bio brko pa nije poceo sa napadacima, inace bi ovo i gore proslo...

Spanci dominiraju.
FORZA NAPOLI

Avatar
mandraX
Postovi: 17689
Pridružen/a: 04 dec 2009, 21:52
Kontakt:

Re: FINALE EP: Italija - Španija

Post Postao/la mandraX » 02 jul 2012, 00:00

@MaGiCa, samo da te pozdravim. :)

Davno ja rekoh da ovo Furija uzima, prejaki su jednostavno...

Strašno Evropsko prvenstvo, šteta što tako malo traje, zaista se moglo uživati u utakmicama.

Avatar
youngredcomps
Postovi: 1135
Pridružen/a: 17 maj 2012, 23:16
Lokacija: sarajevo
Kontakt:

Re: FINALE EP: Italija - Španija

Post Postao/la youngredcomps » 02 jul 2012, 00:00

juznjak> je napisao/la:
rio_Ferdy88 je napisao/la:slika ;)
Silva? On je tu reda radi .Vjerovatno .
BIHfan je napisao/la:Katalonija zasluzeno osvojila EP.
:o :D
torres kao najbolji strijelac eura nije nasao mjesta u najtimu.smjesno :lol: :lol:
Steven Gerrard: ''Ja ne nosim Liverpool u srcu, ja ga nosim u duši jer srce će jednom stati, a duša je vječna!.'

Avatar
Cartman
Postovi: 29471
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: FINALE EP: Italija - Španija

Post Postao/la Cartman » 02 jul 2012, 00:01

Gdje ste nasli ovu ekipu prvenstva? Ne mogu nac na uefa.com.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
Dzoni
Postovi: 11303
Pridružen/a: 23 feb 2012, 18:06
Kontakt:

Re: FINALE EP: Italija - Španija

Post Postao/la Dzoni » 02 jul 2012, 00:02

slika

slika

Fernando Torres,jer on to zasluzuje... 8-)

Avatar
Maestro^^
Postovi: 7537
Pridružen/a: 18 apr 2011, 21:54
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: FINALE EP: Italija - Španija

Post Postao/la Maestro^^ » 02 jul 2012, 00:04

Ona ekipa prvenstva je sa HRT2 , tamo neki lik u studiju po njegovom misljenju izbacio ekipu ,a vi se odma navukli :lol: .
VELEŽ MOSTAR 1922 !
AC MILAN !
Kapiten FK Kockara !
Miami Heat !

Avatar
Harrison
Postovi: 2370
Pridružen/a: 22 jun 2009, 13:59
Kontakt:

Re: FINALE EP: Italija - Španija

Post Postao/la Harrison » 02 jul 2012, 00:05

ANTIFA ! je napisao/la:
Bulkin je napisao/la:Brko najbolji trener svih vremena, bio je human pa nije poceo sa napadacima..inace bi i gore prosli :mrgreen:

I to sto kazes :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
Nije glavni uzrok i nije neko opravdanje, ali Italija je imala dan manje odmora od Spanije. Protiv Njemacke su se istrosili do jaja, bili su fizicki i trkacki bolji od Njemaca koji su imali duzi odmor od Talijana.
Vidjelo se na pocetku da je Chielinni trom, onaj ga pretrca ko maksuma, kad udje umjesto njega Balzareti Italija je dosta zivnula. I kod 0:2 igrali su dosta dobro, stvarali mrtve sanse koje glupan Di Natale ne umije zabiti. Motta se povrijedi i halali Huso materi... ode sve u helac...
Ipak drugi Evropi nije mala stvar, ali slaba je to utjeha za Italiju.
Nek crknu dusmani, mi smo najjaci.

Zeljeznicar za zivot cijeli.

Avatar
Blue_He4rt
Postovi: 3124
Pridružen/a: 26 maj 2010, 00:46
Kontakt:

Re: FINALE EP: Italija - Španija

Post Postao/la Blue_He4rt » 02 jul 2012, 00:06

Najvece otkrice/MIP turnira : Alba
Najveci flop turnira : Benzema
MVP : Iniesta
Chelsea F.C.

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: FINALE EP: Italija - Španija

Post Postao/la juznjak> » 02 jul 2012, 00:07

Dzoni je napisao/la:slika

slika

Fernando Torres,jer on to zasluzuje... 8-)
Majstor . Jedva cekam da ga vidim na proslavi kako mlatara sa salom Atletica .... 8-)
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
Harrison
Postovi: 2370
Pridružen/a: 22 jun 2009, 13:59
Kontakt:

Re: FINALE EP: Italija - Španija

Post Postao/la Harrison » 02 jul 2012, 00:08

Maestro^^ je napisao/la:Ona ekipa prvenstva je sa HRT2 , tamo neki lik u studiju po njegovom misljenju izbacio ekipu ,a vi se odma navukli :lol: .
Mislis na Samoarmiju? Ja sam samo vidio ekranski prikaz i cujem kako onaj govori najbolji tim EP.
Nek crknu dusmani, mi smo najjaci.

Zeljeznicar za zivot cijeli.

Juvelandia
Postovi: 1230
Pridružen/a: 31 maj 2012, 19:22
Kontakt:

Re: FINALE EP: Italija - Španija

Post Postao/la Juvelandia » 02 jul 2012, 00:10

Harrison je napisao/la:
ANTIFA ! je napisao/la:
Bulkin je napisao/la:Brko najbolji trener svih vremena, bio je human pa nije poceo sa napadacima..inace bi i gore prosli :mrgreen:

I to sto kazes :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
Nije glavni uzrok i nije neko opravdanje, ali Italija je imala dan manje odmora od Spanije. Protiv Njemacke su se istrosili do jaja, bili su fizicki i trkacki bolji od Njemaca koji su imali duzi odmor od Talijana.
Vidjelo se na pocetku da je Chielinni trom, onaj ga pretrca ko maksuma, kad udje umjesto njega Balzareti Italija je dosta zivnula. I kod 0:2 igrali su dosta dobro, stvarali mrtve sanse koje glupan Di Natale ne umije zabiti. Motta se povrijedi i halali Huso materi... ode sve u helac...
Ipak drugi Evropi nije mala stvar, ali slaba je to utjeha za Italiju.
Rezultat nije odrazio igru na terenu, to je svima jasno sem onima koji su subjektivni i nerealni.
30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
Siamo tornati ai tempi moggiani
Hvala Bogu sto nam titule ne dodjeljuju sudovi i sudske zastare.

Avatar
RG11
Postovi: 10
Pridružen/a: 27 jun 2012, 15:28
Kontakt:

Re: FINALE EP: Italija - Španija

Post Postao/la RG11 » 02 jul 2012, 00:10

Napokon da i ja nesto pogodim. Navijao sam za Spaniju u finalu i napokon da neko dobije od onih za koje navijam. Toliko o toj famoznoj Italiji. Spanci su ih satrali u dvije majstorije Xavia, jednostavno lik je olicenje inteligencije i savrsenstva, svaka mu cast, kakvi samo pasovi. Torres je bio strasan, drago mi je sto je dao gol i ubjedjen sam da ce sljedece sezone u Premiershipu rasturati samo tako. Odlicno je pogodio kod prvog gola, a kod drugog je nesebicno ostavio loptu gdje bi 50% fudbalera odmah osutalo bez razmisljanja.

Italija nije bila toliko losa, ali ne moze se to tek tako promjeniti stil igre i odmah osvojiti. Spusten je Balotelli na zemlju, a zbog toga mi je neopisivo drago.

Za kraj. Euro je bilo odlicno. Jedina mana su bili izuzetno losi navijaci i svakodnevni neredi van stadiona, a bilo je i mrtvih cak. Imao sam neki osjecaj da ce da losa atmosfera van stadiona utjecati i na samu igru i da ce biti veoma malo golova, ali eto, super sto sam bio u krivu.

Odgovori

Natrag na “EURO 2012”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.