Ervin Zukanovic

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
xinxee
Postovi: 3430
Pridružen/a: 22 avg 2011, 23:40
Lokacija: Wonderland
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la xinxee » 20 sep 2020, 20:00

Omark je napisao/la:
20 sep 2020, 19:41
Ermin Bičakčić i ozbiljan fudbal ne idu u isti rečenicu.

O, evo i Husare, hoćemo li Mešanovića prodati ba?
itekako idu , Eisen-Ervin je stekao ime u Njemačkoj :D .
"Ima Bosne, beglerbeže i Bošnjaka u njoj! Bili su prije vas i ako Bog da, biti će i poslije vas!" H.Kapetan

Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la AirRamiz » 20 sep 2020, 20:06

spominjati Zukanovica kao kandidata za reprezentaciju zvuci jako neozbiljno... prije svega, zato sto Zukanovic sigurno nece prihvatit da ide na Euro i da sjedi na klupi. a posto ce do tada denis i anel vjerovatno zacementirat svoju status startera,koji moze ugrozit samo sanicanin ili eventualno bicakcic ako ostane starter u hofenhajmu. zukanovicev karakter nece podnijeti da sjedi i gleda toboznju nepravdu prema njemu....i eto ti belaja u svlacionici uoci nase druge utakmice na Euru...ako se plasiramo

vecina ljudi koji se ovde uloguju imaju IQ amebe i ne razmisljaju o ovakvim stvarima
zukanovic se samo moze zalit na papeta sto ga je izradio pred svjetsko....ovo danas je skroz druga situacija

Avatar
hurem
Postovi: 8640
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la hurem » 20 sep 2020, 20:08

AirRamiz, nemoj se ljutiti ali pises gluposti i stvari koje ne mozes znati.
Dakle, previse se vodis pretpostavkama.

Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la AirRamiz » 20 sep 2020, 20:14

jedini koji pise gluposti si ti. recimo svake sedmice imas potrebu da omalovazis elvira koljica i losu rumunsku ligu,posebno sad kad su ispali u pretkolima od nekih anonimusa.... to su one seljacke akrobacije, celtik pobjedio barcu pa je skotska liga bolja od spanske :rol:
i naravno "ara" hodzic je cudo nevidjeno...kao i madjarska liga

iz aviona se vidi tvoja agenda prena zukanovicu i hodzicu
i eto taman sto ga spomenuh, odmah si zapjenio i potvrdio moje sumnje :clap:

malo li je dobijao zuka sansi??zvali ga i kad je igro u beduinskoj ligi

sram vas bilo!

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 20 sep 2020, 20:27

Ne bi se ja previše tetkama zamarao, uprljat ćeš se kako god.

Nema civilizovanog razgovora sa mahalašima, odma slijede prozivke, taktike eliminacije "pišeš gluposti", "nebitno je što piše" itd.

Naravno da je Zukanović završio sa reprezentacijom.

@AirRamiz Ara danas klupiran protiv trećeligaša :kafa:
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
hurem
Postovi: 8640
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la hurem » 20 sep 2020, 21:38

Ramize, sada uz gluposti i pretpostavke pises i laži - ja nikada nisam omalovazavao Koljica i ne znam otkud ti takvo sta. Naprotiv, vjerujem da sam odgledao najvise njegovih klupskih utakmica od korone i sasvim korektno pisao.
...
Duljevinho, ti si covjek bez stava od prvog dana i to je jasno. Ujutro nekog igraca pokopas u zemlju a vec navece istog tog dizes u nebesa, i tako u krug.
A to za tetka - rekao sam ti da s tim samo sebe opisujes ali ocito da to ne možeš razumjeti...
...
I na kraju...ja ne omalovazavam niti jednog naseg igraca..NITI JEDNOG...ovdje i slovim kao neko ko brani sve i svasta, cak i kada mozda ne treba...za razliku od vas i jos odredjenog broja koji pljuju na sve strane.

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 20 sep 2020, 21:46

Ti si prepošten, sad nam tu kafu tetka ispeci, :kafa:
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la Wandelanoite » 20 sep 2020, 22:15

Zuka je prekvalitetan za ovu ligu rekreativaca, cak i u osrednjoj ekipi dominira.

Samo da se ne stopi sa turskim prosjekom.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la AirRamiz » 20 sep 2020, 23:14

hureme, ti to radis upakovano ispod radara...skoro svake sedmice se javis sa komentarom kako si se tek ukljucio u prenos i kako ovaj nikako ne ucestvuje u igri, kako je statican itd....uz vec opjevano omalovazavanje rumunske lige....
a da se skupi all star bh lige, dobili bi bukkake i od crajove i od cluja... ako su motivisani.


eto na topiku ispod spominjes da se i demirovic treba dokazati :rol: momak zasluzio poziv na osnovu igara iz svice i kao potencijalno dobar fit sa dzekom,barem da ga se isproba.... da je hodzic igrao u viceprvaku svice,ovdje bi lobirao za barem bronzanu loptu
ne znam sta pises o prevljaku, to nisam upratio.vjerovatni ni on nije dostojan poziva. nek zabije 20 golova u belgiji ,pa ga se mozda sjete za Kirin kup i slicne turneje
uglavnom sve samo sa ciljem,moj je dojam,da se sacuva mjesto velikom ari hodzicu,sibicarskom igracu,predstavniku mocne madjarske lige koja je neki dan dokazala(logikom par forumasa) da je jaca od HNLa

ima toga jos ali mi se ne da .. ako ti kazes da je moja pretpostavka losa da bi zuka bio nezadovoljan da presjedi euro,zato si s eupalio,onda to znaci da si ti na neki povezan sa njim i ZNAS da bi on cutke prihvatio da presjedi svaku utakmicu.
posto je i moje i tvoje nedokazivo,jer je oboje pretpostavka....osim ako ti ne snimis Zukinu audio izjavu da nema nista protiv da ide na Euro,i kao kruna karijere presjedi svaku utakmicu na tom Euru koje je citav zivot sanjao....sve ostalo je pisanje uz vjetar i zato pustam kraju ovu raspravu. prizivati nekakakvog zukanovica u 2020oj da nam sjedi na klupi je po meni promasaj....osim ako mislite da treba startati na Euru...onda stvarno ne bi dalje :rol:

Avatar
DaVinci
Postovi: 2848
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la DaVinci » 20 sep 2020, 23:25

AirRamiz je napisao/la:
20 sep 2020, 23:14
...osim ako mislite da treba startati na Euru ...
Ako se Zuka vec kvalifikovo onda nek bude starter ... konkurencija mu je jos u barazu tek ... :zviz:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

harixs
Postovi: 1687
Pridružen/a: 15 sep 2014, 18:29
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la harixs » 20 sep 2020, 23:50

Ako ovako nastavi Kolasinac se treba zapitat.. :hmmmmm:
Jbga i Barzagli kod Italije je bio spor ko puz pa je igro prvi 11

Avatar
hurem
Postovi: 8640
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la hurem » 21 sep 2020, 00:12

AirRamiz je napisao/la:
20 sep 2020, 23:14
1. hureme, ti to radis upakovano ispod radara...skoro svake sedmice se javis sa komentarom kako si se tek ukljucio u prenos i kako ovaj nikako ne ucestvuje u igri, kako je statican itd....uz vec opjevano omalovazavanje rumunske lige....
2. a da se skupi all star bh lige, dobili bi bukkake i od crajove i od cluja... ako su motivisani.


3. eto na topiku ispod spominjes da se i demirovic treba dokazati :rol: momak zasluzio poziv na osnovu igara iz svice i kao potencijalno dobar fit sa dzekom,barem da ga se isproba....
4. da je hodzic igrao u viceprvaku svice,ovdje bi lobirao za barem bronzanu loptu
5. ne znam sta pises o prevljaku, to nisam upratio.vjerovatni ni on nije dostojan poziva. nek zabije 20 golova u belgiji ,pa ga se mozda sjete za Kirin kup i slicne turneje
6. uglavnom sve samo sa ciljem,moj je dojam,da se sacuva mjesto velikom ari hodzicu,sibicarskom igracu,predstavniku mocne madjarske lige koja je neki dan dokazala(logikom par forumasa) da je jaca od HNLa

7. ima toga jos ali mi se ne da .. ako ti kazes da je moja pretpostavka losa da bi zuka bio nezadovoljan da presjedi euro,zato si s eupalio,onda to znaci da si ti na neki povezan sa njim i ZNAS da bi on cutke prihvatio da presjedi svaku utakmicu.
posto je i moje i tvoje nedokazivo,jer je oboje pretpostavka....osim ako ti ne snimis Zukinu audio izjavu da nema nista protiv da ide na Euro,i kao kruna karijere presjedi svaku utakmicu na tom Euru koje je citav zivot sanjao....sve ostalo je pisanje uz vjetar i zato pustam kraju ovu raspravu. prizivati nekakakvog zukanovica u 2020oj da nam sjedi na klupi je po meni promasaj....osim ako mislite da treba startati na Euru...onda stvarno ne bi dalje :rol:
Vidim da si se raspisao i mnogo toga netacnog napisao...ali necu zamjeriti.
1. Kamaru puta sam ga pohvalio kao i ovaj jucerasnji gol koji je zabio i rekao da je jedan od najljepsih jer je ucestvovao vise puta u akciji prije guranja lopte u mrezu. Pogledao sam dovoljno utakmica, nekada citavih a nekada poluvrijeme da bih uvidio da u dosta njih premalo ucestvuje u igri i da to mora popraviti, mimo golova koje postize jer bi dojam bez golova bio nula. - jel' ovo znaci nešto lose? - ni u kom slucaju ali eto ti to tako zelis razumjeti. I da, rekao sam da treba otici sto prije iz rumunske lige jer smatram da ako ostane jos godinu, dvije da ce samo stagnirati - jel tebi zaista ovakvo moje razmišljanje govori da smatram da je los i da ga omalovažavam ili pak da smatram da je mozda prerastao rumunsku ligu i da se treba okusati u jacoj ligi?!
2. Ova konstrukcija nema veze sa mnom jer nigdje ne forsiram pricu o allstar PLBiH ali sam stava da se na svakom spisku treba naci bar jedno ime iz premijer lige a na prosirenom spisku bar jos jedno...objasnjavao sam zbog cega, da se ne ponavljam.
3. Jako gotivim Demirovica i nadam se da ce ako Bog da biti nasljednik bar Ibisevica ako ne vise. Ara je opravdano u martu bio na spisku ispred ostalih povrijedjenih napadaca ili Demirovica koji je u karijeri prvi put imao dobru polusezonu ali nedovoljno za tada jako bitne utakmice baraza...kasnije je korona sve pokvarila. Ara ima staz u reprezentaciji i preko 100 golova na seniorskom nivou za razliku od Demirovica koji je bio faktički na pocetku s prvom ozbiljnom polusezonom u karijeri...dakle, sasim opravdana odluka selektora tada.
Za Italiju i Poljsku sam pisao da je trebao dobiti poziv pa makar kao nagradu za partije u klubu i u U21...tako da opet nemam pojma o cemu pises.
Sto se tice oktobra, ako ne upise minute u klubu do reprezentativnih okupljanja onda je vrlo moguce da nece biti na spisku...mnogo je razloga zasto ali ti to vjerovatno ne bi ni razumio...zato sam napisao da se mora nametnuti i u Freiburgu, pogotovo sto mu konkurencija u napadu zabija u zadnje vrijeme a od Hodzica, Demirovica, Prevljaka, Koljica, Djurica, Turkesa treba izabrati dvojicu...vidjet cemo sta ce Bajevic reci.
4. Gluposti + Citaj pod 3...uz to ni oni sami vjerovatno ne znaju kako su uspjeli završiti 2..i kad su bili prvi na tablici 9,10 kola prije kraja ili koliko vec, rekao sam da nece osvojiti titulu jer su neozbiljna ekipa.
5. Ja sam u Prevljaku prije 4,5 godina vidio Dzekinog nasljednika i buduceg igraca Bayerna.. Ali su ga teške povrede mnogo udaljile i trazi se evo godinama. Za mart i septembar nije zasluzio poziv.
Ako sada nastavi zabijati za Eupen naravno da zasluzujue priliku...mozda ne za oktobar ali nije ni novembar daleko. Sta god selektor odlucio, ja cu nastojati razumjeti njegovu odluku.
6. Nemam pojma sta pises...opet se vodis pretpostavkama.
7. Ti si se bavio pretpostavkama a ne ja...ne znam otkud ti takav zakljucak. Ostavimo terenu i selektoru da kazu svoje.
Evo i ja zavrsavam s ovim odgovorom.
...
Na kraju, jos jedanput podvlacim, ja zelim da svaki nas igrac uspije u karijeri i igra na najboljem nivou...za razliku od nekih koji jedva čekaju da neki nasi reprezentativci završe na klupi ili nesto losije partije odigraju a kako bi oni dobili svojih 5 minuta da se izvuku iz mišje rupe i PLJUJU. Jadno da jadnije ne moze biti.
Zadnja izmjena: hurem, dana/u 21 sep 2020, 00:42, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la Drape » 21 sep 2020, 00:12

Protiv Republike Irske u baražu je napravio penal igranjem rukom kod 0 : 0 u 23. minuti. Nije njemu na duši samo Armenija.

Harise
Postovi: 2723
Pridružen/a: 22 sep 2018, 00:48
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la Harise » 22 sep 2020, 10:18

Jedan od najbolji igraca u drugo kolo!

slika

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la Drape » 24 sep 2020, 15:12

Da li mu je poziv siguran nakon povrede Kovačevića i odlaska Šunjića u Kinu gdje je zbog korona protokola nemoguće da bude na raspolaganju na vrijeme i klubu i reprezentaciji za baraž :hmmmm: Opet imamo četiri stopera i bez njeg.

Avatar
NeumjesanTip
Postovi: 792
Pridružen/a: 12 feb 2020, 17:18
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la NeumjesanTip » 24 sep 2020, 15:14

Drape je napisao/la:
24 sep 2020, 15:12
Da li mu je poziv siguran nakon povrede Kovačevića i odlaska Šunjića u Kinu gdje je zbog korona protokola nemoguće da bude na raspolaganju na vrijeme i klubu i reprezentaciji za baraž :hmmmm: Opet imamo četiri stopera i bez njeg.
Ali vrlo vjerovatno će biti pozvano 5 stopera, tako da ima sve šanse da zaigra...
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

R.I.P. Mamba

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la Drape » 27 sep 2020, 17:30

Mogu li dva ljevaka Zukanović i Saničanin zajedno :kafa:

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 27 sep 2020, 17:38

Drape je napisao/la:
27 sep 2020, 17:30
Mogu li dva ljevaka Zukanović i Saničanin zajedno :kafa:
Zukanović ne smije biti ni u bingo kombinacijama a kamo li za baraž.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la Wandelanoite » 03 okt 2020, 17:53

Na Novoj Sport protiv Fenera.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Ervin Zukanovic

Post Postao/la Drape » 07 okt 2020, 17:41

Zuka opet ima manju povredu, i poslije Armenije se izvlačio na to da je igrao povrijeđen.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: DanijelTZ i 16 gostiju.