Sloboda Dita Tuzla

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Jakov
Postovi: 13
Pridružen/a: 01 dec 2008, 14:47
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la Jakov » 11 feb 2009, 14:25

ultrasstyle_tz je napisao/la:
Jakov je napisao/la:HKK VITEZ - KK SLOBODA UŽIVO PRIJENOS NA http://****
U 19:30...
19. kolo prve lige BH za košarkaše..
jel zasluzena pobjeda il mirise na prodano??od nase uprave me nebi zacudilo ;)

ma ja mislim da je zasluzena prvenstveno jer nasi igraci nisu vidili plate od 12 mjeseca i nemamo za kupiti utakmicu..nasiiggraci kao mala djeca se radovali..pozz

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9942
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 11 feb 2009, 15:39

ma nemamo mi nikakvu ekipu,samo sto je ova liga smjesna pa Dita djeluje kao dominantna...a inace ova uprava je prvo otjerala Ditinu djecu od kojih nas je jedan sinoc ubio,Tanasilovic,i tu dovela polovnih srba za preprodaju..uprava sa Vujovicem nema nikakvih ambicija sem licnog profita,otjerali su i navijace iz dvorane,na utakmici bude plafon 100 ljudi,to rodbina i uzi prijatelji igraca :) ...organizovano navijanje se definitivno izbubili,protiv Gruda su Fukare usle ukacile parolu "lazna obecanja,losa pojacanja.Do kada traje obmana??"i izasli nakon 2-3 minute..to kao i posjeta najbolje pokazuje sta ljudi misle prema radu ove uprave,jednostavno unistili su najperspektivniji sport u Tuzli.

"nama je DITA svetinja,vama samo izvor zarade..Hocemo titule i jake meceve,dosta nam je vase obmane!!"
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

gavra
Postovi: 402
Pridružen/a: 13 maj 2008, 21:16
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la gavra » 11 feb 2009, 15:51

Ista situacija kao u Banja Luci ,na tribinama 100 ljudi, ekipa nikakva, igracima se duguju pare ,a pojedinci se samo bogate, vi bar imate Zlaju :)

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9942
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 11 feb 2009, 20:33

gavra je napisao/la:Ista situacija kao u Banja Luci ,na tribinama 100 ljudi, ekipa nikakva, igracima se duguju pare ,a pojedinci se samo bogate, vi bar imate Zlaju :)
i sta cemo s njim..imat ga do kraja godine i njeg prodat Zvezdi..ee da su Velimirovic ili Leric i Zlaja bili prije 2 godine dok su Kikan,Sladjo,M.Milosevic..igrali druga bi prica bila,tad bi se mozda i vjerovalo ovoj upravi i nacinu rada,a ovako nista...pa uzmite Halilovica prosle godine kapiten,ove vec vise nije zat sto nije potpisao sa menadzerom kojeg mu je Vujovic bio odredio ;)
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Pasa101
Postovi: 56
Pridružen/a: 27 dec 2008, 01:41
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la Pasa101 » 12 feb 2009, 09:51

ultrasstyle_tz je napisao/la:
gavra je napisao/la:Ista situacija kao u Banja Luci ,na tribinama 100 ljudi, ekipa nikakva, igracima se duguju pare ,a pojedinci se samo bogate, vi bar imate Zlaju :)
i sta cemo s njim..imat ga do kraja godine i njeg prodat Zvezdi..ee da su Velimirovic ili Leric i Zlaja bili prije 2 godine dok su Kikan,Sladjo,M.Milosevic..igrali druga bi prica bila,tad bi se mozda i vjerovalo ovoj upravi i nacinu rada,a ovako nista...pa uzmite Halilovica prosle godine kapiten,ove vec vise nije zat sto nije potpisao sa menadzerom kojeg mu je Vujovic bio odredio ;)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: i ja sam cuo da je Vujovic najveci lopov u BiH..koga mu je htio da uvali Raznjatovica ili, a s kim je on potpisao?

Avatar
MentalitaUltras
Postovi: 289
Pridružen/a: 27 feb 2009, 00:31
Lokacija: ѕℓσνєηια - " " - яαנνσSα
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la MentalitaUltras » 08 mar 2009, 18:58

Jel dobar ovaj Klinac 15 godina sto je igrao za Ditu sad??
вяαηισ¢ι ¢αѕтι gℓανησg gяα∂α
-HzsA87-

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9942
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 08 mar 2009, 19:44

dijete je uslo par minuta,bez pardona ikakvog,bez respekta,izasao da igra,malac ima 15 godina za to malo sto je bio na terenu 2 poena i cini mi se asistencija
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

str8
Postovi: 49
Pridružen/a: 09 mar 2009, 17:15
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la str8 » 09 mar 2009, 17:54

Imate strava ekipu, jedino po meni onaj mali play udavi loptu, da je malo doda nekome, bili bi još bolji.

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9942
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 09 mar 2009, 17:59

str8 je napisao/la:Imate strava ekipu, jedino po meni onaj mali play udavi loptu, da je malo doda nekome, bili bi još bolji.
ma q. i strave od ekipe,dugo losiji nismo bili,"ambiciozna" uprava,polovnjaci iz srbije su rastjerali ljude iz Mejdana,nezamislivo da u TZ bude 200 ljudi na basketu,uprava nema ambicije za neke vece rezultate,samo za prodaju igraca i zaradu,navijaci su prepoznali to,niko nije glup da ga se levati...nije nasa ekipa dobra koliko je ostatak lige kriminalan,ova liga 13 je sramota majke mi,kvalitet takmicenja 0,ekipe istupaju iz prve lige,van svake pameti,onda od starta neparab broj timova :roll: ..samo cekaj dok zavrsi skolu ode i ovaj mali u Zvezdu ili Cibonu ako ostane ova uprava,sto se nadam da nece..zamazuju ljudima oci nekim "velikom"pobjedama protiv nekih samijesnih klubova u najmanju ruku
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

str8
Postovi: 49
Pridružen/a: 09 mar 2009, 17:15
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la str8 » 09 mar 2009, 18:16

ultrasstyle_tz je napisao/la:
str8 je napisao/la:Imate strava ekipu, jedino po meni onaj mali play udavi loptu, da je malo doda nekome, bili bi još bolji.
ma q. i strave od ekipe,dugo losiji nismo bili,"ambiciozna" uprava,polovnjaci iz srbije su rastjerali ljude iz Mejdana,nezamislivo da u TZ bude 200 ljudi na basketu,uprava nema ambicije za neke vece rezultate,samo za prodaju igraca i zaradu,navijaci su prepoznali to,niko nije glup da ga se levati...nije nasa ekipa dobra koliko je ostatak lige kriminalan,ova liga 13 je sramota majke mi,kvalitet takmicenja 0,ekipe istupaju iz prve lige,van svake pameti,onda od starta neparab broj timova :roll: ..samo cekaj dok zavrsi skolu ode i ovaj mali u Zvezdu ili Cibonu ako ostane ova uprava,sto se nadam da nece..zamazuju ljudima oci nekim "velikom"pobjedama protiv nekih samijesnih klubova u najmanju ruku
Slažem se s tobom da je Liga 13 za q. ali vi imate solidnu ekipu, ne ulazim u to kakva vam je uprava (iako znam da imate neke primitivce u upravi ;) mislim da se razumijemo)... Da se vratim, ekipa vam je solidna i uz Zrinjski i Igokeu jedina može parirati Bosni.... A posjeta publike nigdje nije sjajna, vjeruj mi a mislim da je tome više krivo namještanje utakmica, sudijske krađe i ostale zakulisne igre nego nešto drugo.... O ovim Klubovima što su istupili iz Lige... pa njima treba zabraniti na 50 godina natjecanje u bilo kojoj ligi (a i ljudima koji su se zatekli u tim klubovima u trenutku odustajanja) a pokušati za iduću sezonu smanjiti ligu i tražiti od Klubova garancije financijske prirode....

Institut
Postovi: 152
Pridružen/a: 08 avg 2008, 22:04
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la Institut » 18 mar 2009, 22:33

opet ovi na sportsport.ba grijese u tabeli ... dita je druga ne treca ...

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9942
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 28 mar 2009, 12:22

prvo kolo lige 8 Dita putuje u Siroki,kod ekipe koja se pojacala sa 3 solidna igraca i sumnjam da mozemo ista ostvariti..inace Dita prva tri kola gostuje kod Sirokog,Bosne i Zrinjskog,sto odma na startu garantuje omjer 0-3 i kraj borbe vec nakon 3 kola,ne znam kako budale pristase na ovaj raspored,ali ako nista to ce bar pomoc nasoj borbi protiv uprave Dite,i odvuci i preostalu saku jada gledalaca iz Mejdana...jedino pojacanje Dite je Miso Tanasilovic,prosjecan igrac OTJERAN na pocetku sezone,ovi stvarno ne znaju vise sta rade,otjeraj N.Milosevica,vrati N.Milosevica,otjeraj Misu-vrati Misu :roll: ...stvarno je prevrsilo svaku mjeru,jos i Muminovic na press konferenciji izjavljuje poraz nije neuspijeh,dakle ponovo se pravda a tekma nije ni pocela,izjavljuje da ako ne izbore NLB ligu igrat ce "jaku Balkansku ligu"...pa dokle vise ljudi da zamazujete oci,nisu Tuzlaci ovce,bez pojacanja i ulaganja nema nista,svake godine ambicija nam je play off,a naredne sezone NLB i titula,samo sto ta naredna nikad da dodje ;) ...
iskoristio bi ovu priliku da OPET ZAMOLIM SVE NAVIJACE I SIMPATIZERE DITE DA SE PRIDRUZE BOJKOTU UTAKMICA UKOLIKO DUGOROCNO MISLE DOBRO SVOM VOLJENOM KLUBU....
ova uprava je uspjela nezamislivo,nevjerovatno...uspjeli su otjerati publiku iz Mejdana i od pakla Mejdana napraviti pozoriste u kojem se skupi ne vise od 500 ljudi od kojih pola dzaba udje..SRAMOTA!!
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la nerminh74 » 28 mar 2009, 16:14

ultrasstyle_tz je napisao/la:prvo kolo lige 8 Dita putuje u Siroki,kod ekipe koja se pojacala sa 3 solidna igraca i sumnjam da mozemo ista ostvariti..inace Dita prva tri kola gostuje kod Sirokog,Bosne i Zrinjskog,sto odma na startu garantuje omjer 0-3 i kraj borbe vec nakon 3 kola,ne znam kako budale pristase na ovaj raspored,ali ako nista to ce bar pomoc nasoj borbi protiv uprave Dite,i odvuci i preostalu saku jada gledalaca iz Mejdana...jedino pojacanje Dite je Miso Tanasilovic,prosjecan igrac OTJERAN na pocetku sezone,ovi stvarno ne znaju vise sta rade,otjeraj N.Milosevica,vrati N.Milosevica,otjeraj Misu-vrati Misu :roll: ...stvarno je prevrsilo svaku mjeru,jos i Muminovic na press konferenciji izjavljuje poraz nije neuspijeh,dakle ponovo se pravda a tekma nije ni pocela,izjavljuje da ako ne izbore NLB ligu igrat ce "jaku Balkansku ligu"...pa dokle vise ljudi da zamazujete oci,nisu Tuzlaci ovce,bez pojacanja i ulaganja nema nista,svake godine ambicija nam je play off,a naredne sezone NLB i titula,samo sto ta naredna nikad da dodje ;) ...
iskoristio bi ovu priliku da OPET ZAMOLIM SVE NAVIJACE I SIMPATIZERE DITE DA SE PRIDRUZE BOJKOTU UTAKMICA UKOLIKO DUGOROCNO MISLE DOBRO SVOM VOLJENOM KLUBU....
ova uprava je uspjela nezamislivo,nevjerovatno...uspjeli su otjerati publiku iz Mejdana i od pakla Mejdana napraviti pozoriste u kojem se skupi ne vise od 500 ljudi od kojih pola dzaba udje..SRAMOTA!!
BBL je poslje NLB veoma dobra liga, sigurno je bolja od ove nase BiH i Fiba kupa, tako da to uopste nije los potez
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
slani grad
Postovi: 1456
Pridružen/a: 23 mar 2009, 04:22
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la slani grad » 28 mar 2009, 16:29

SAMO NASTAVIT BOJKOT...
sto se tice Fukara tu ovi supci iz uprave sigurno pomoci nece imati pa nek se zadovoljavaju 3.mjestom i narednih 100 godina....JEDINSTVO je bilo PRVAK EVROPE....SLOBODA igrala YUBA LIGU koja je bila najjaca u evropi...Mejdan redovno pun sa 6-7 hiljada ljudi...
sta su uradili sa Tuzlanske kosarke,**** li im sve :evil: :evil: ..stoka pohlepna
UZ TEBE KROZ ZIVOT CIJELI-FKR 1987

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9942
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 28 mar 2009, 17:24

nerminh74 je napisao/la: BBL je poslje NLB veoma dobra liga, sigurno je bolja od ove nase BiH i Fiba kupa, tako da to uopste nije los potez
ma znam ja da je to jaka liga,uostalom sve je bolje od lige 13..mozda sam se ja malo krivo izrazio pa je tako ispalo,ali poenta je u tome sto sam siguran da je i balkanska liga zamazivanje ociju,kada bude trebalo uzet mjesto u toj ligi odustat ce se iz nekog razloga,dali velikih troskova,preskupih gostovanja ili cega vec,uglavnom neki razlog za odustajanje ce se nac..ja sam vec jednom rekao i opet ponavljam,mi kad bi nekim cudom izborili i NLB ligu ove godine niko me ne moze ubijedit da uprava nebi ustupila,bolje rec prodala mjesto najboljem ponudjacu.Njihova jedina ambicija jeste prodaja igraca i zarada na istim,jednostavno ljudi ne znaju vodit uspjesan klub,ne znaju namaknut sredstva,igrace,uslove..i zato se trude da ostanu u ovoj ispodprosjecnosti koja njima osigurava dobre plate i zivotnu egzistenciju,a nikome ne polazu racune zato sto svi znaju da je ekipa preslaba i da su ambicije preminimalne,cuj plasman u ligu 8 i nekome mozda pomrsiti racune u tom natjecanju,pa to bi komotno,u ovakvom odnosu snaga u nasoj ligi,osigurati i juniori Dite pojacani sa 2-3 prosjecna malo starija igraca...onda svake sezone se pravi tim,koji ce naredne osigurati NLB,borbu za titulu itd itd..pa kao se pravi kad je svaki naredni slabiji od onog koji je bio prije njih,Dita sa Kikanovicem,M.Milosevicem,Jahicem,Maticem..je sigurno bila jaca od ovog sad tima,a to je bilo prije 3 godine,dalje tim sa Ross-om,Tomovicem,Milosevicem,Maticem,Jocovicem,Tanasilovicem..je sigurno bio jaci i konkurentniji od ove sad ekipe,koja ce naredne sezone sigurno bez Jovanovica i sa prestarim Lericem i Velimirovicem biti i dalje slabija i slabija,a da se prikljuci neki supertalenat iz mladog pogona,tesko,jer su prvi put u historiji mislim izgubili pravo da predstavljaju tuzlansku regiju na drzavnom nivuo,to sada ima druga tuzlanska skola kosarke Falkonsi,dakli toliko o ulaganju i u rad mladjim kategorijama...BOJKOT,SAMO BOJKOT DOK NE ISTJERAMO STOKU NAPOLJE,nek dodje neko ko ce mi makar slagat da cu na startu sezone da se borim za titulu,da se bar imam cemu nadat,a ne neko ko mi prije sezone ubije svaku nadu i volju za pracenjem te sezone svojim pesimizmom i nacinom rada
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la nerminh74 » 28 mar 2009, 18:21

sto se tice uprave ja sam se vec svadzao sa jednim tuzlakom kada sam rekao da ova uprava vodi slobodu u veoma losem pravcu, ali tada sam napadan, a sto se tice BIBL lige ona ima placene (ili sufinansira) troskove putovanja kao nlb
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la Kevin » 28 mar 2009, 18:46

nerminh74 je napisao/la:
ultrasstyle_tz je napisao/la:prvo kolo lige 8 Dita putuje u Siroki,kod ekipe koja se pojacala sa 3 solidna igraca i sumnjam da mozemo ista ostvariti..inace Dita prva tri kola gostuje kod Sirokog,Bosne i Zrinjskog,sto odma na startu garantuje omjer 0-3 i kraj borbe vec nakon 3 kola,ne znam kako budale pristase na ovaj raspored,ali ako nista to ce bar pomoc nasoj borbi protiv uprave Dite,i odvuci i preostalu saku jada gledalaca iz Mejdana...jedino pojacanje Dite je Miso Tanasilovic,prosjecan igrac OTJERAN na pocetku sezone,ovi stvarno ne znaju vise sta rade,otjeraj N.Milosevica,vrati N.Milosevica,otjeraj Misu-vrati Misu :roll: ...stvarno je prevrsilo svaku mjeru,jos i Muminovic na press konferenciji izjavljuje poraz nije neuspijeh,dakle ponovo se pravda a tekma nije ni pocela,izjavljuje da ako ne izbore NLB ligu igrat ce "jaku Balkansku ligu"...pa dokle vise ljudi da zamazujete oci,nisu Tuzlaci ovce,bez pojacanja i ulaganja nema nista,svake godine ambicija nam je play off,a naredne sezone NLB i titula,samo sto ta naredna nikad da dodje ;) ...
iskoristio bi ovu priliku da OPET ZAMOLIM SVE NAVIJACE I SIMPATIZERE DITE DA SE PRIDRUZE BOJKOTU UTAKMICA UKOLIKO DUGOROCNO MISLE DOBRO SVOM VOLJENOM KLUBU....
ova uprava je uspjela nezamislivo,nevjerovatno...uspjeli su otjerati publiku iz Mejdana i od pakla Mejdana napraviti pozoriste u kojem se skupi ne vise od 500 ljudi od kojih pola dzaba udje..SRAMOTA!!
BBL je poslje NLB veoma dobra liga, sigurno je bolja od ove nase BiH i Fiba kupa, tako da to uopste nije los potez
odakle vama to da ce Sloboda to igrati? ja koliko znam Široki će ako ne uđe u NLB ...
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9942
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 28 mar 2009, 18:49

eto ...ako je momak upravu za balkansku ligu,nema se tu sta dalje pricat...**** napolje!!!
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Mensur
Postovi: 41
Pridružen/a: 02 nov 2008, 15:20
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la Mensur » 28 mar 2009, 18:54

ultrasstyle_tz je napisao/la:eto ...ako je momak upravu za balkansku ligu,nema se tu sta dalje pricat...**** napolje!!!
Sto se ti brzo lozis...
neko nesto lupi, ti odmah "uprava napolje" :roll: :roll: :roll:

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la nerminh74 » 28 mar 2009, 22:10

izgubila sloboda 7-8 razlike
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.